Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če si prijazna in pokažeš čustva, ne pali pri moških

če si prijazna in pokažeš čustva, ne pali pri moških

Se strinjate? Ker vidim na svojih primerih. Vedno sem bila bolj taka, da mi je težko kdo od tipov prišel blizu in so bili zainteresirani še pa še. Bolj ko sem se oddaljevala od njih, bolj so se palili. Zdaj pa sem spoznala nekoga, ki mi je pa res všeč in sem do njega res zelo ok, prijazna , ustrežljiva, tudi pred njim težko skrijem, da mi je res všeč. No, čim sem mu pokazala, da je pa on tisti, ki mi je zelo všeč in s katerim bi pa res bila, se je pa začel umikati, v glavnem ni tako zagret zame. Tako da sem prišla do spoznanja, da je veliko več zanimanja dokler ženski dol visi in ni preveč prijazna do tipov. Čim enkrat pokažeš in mu poveš, koliko ti pomeni, nisi več tako zanimiva. Pa napišite še svoje mišljenje.

Sem ze zdavnaj ugotovila, da obozujejo tiste, ki jih izkoriscajo… večja pr…. je zenska bolj lazijo po kolenih zanjo in ji ustrezejo v vsem

Čudna ti al, čudni tipi, …tista, ki je men pokazala neke simpatije, je več al manj to dobila nazaj na takšen al drugačen način.
Mah, čudne neke generacije… Đorđe Balešavić poje, Neki novi klinci….., ki so postali odrastli ljudje, pa jim ni nič jasno, kako in kaj.

Mogoče pa ni bil problem, da si bila prijazna in voljna, ampak mu samo nisi bila (dovolj) všeč?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

S tem se pa ne strinjam, razen če govoriš o bebavih moških. Jaz sem bila od nekdaj izrazito nežna in odprta oseba in hkrati vedno zanimiva moških. In to na spoštljiv način – nima veze ali je bila to njihova taktika ali ne, bili so.

Ja, točno take so do sedaj moje izkušnje. Imam eno sodelavko, ki vsakega kolikor more izkoristi in trenutno kar dva norita za njo. Je pa tudi ena na novo, prijazna, vedno pripravljena pomagati, pa jim ni zanimiva. Pa bi rekla, da sta po lepoti približno enaki. No, moje lastne izkušnje pa tudi kažejo na to, da čim izpoveš svoja čustva oz. prekmalu pokažeš preveliko navdušenje, se nasprotna stran začne ohlajati.

Moški smo preprosta bitja, ki težko dojemamo čustva. Poizkusi pokazati kak drug argument!

Ja, točno take so do sedaj moje izkušnje. Imam eno sodelavko, ki vsakega kolikor more izkoristi in trenutno kar dva norita za njo. Je pa tudi ena na novo, prijazna, vedno pripravljena pomagati, pa jim ni zanimiva. Pa bi rekla, da sta po lepoti približno enaki. No, moje lastne izkušnje pa tudi kažejo na to, da čim izpoveš svoja čustva oz. prekmalu pokažeš preveliko navdušenje, se nasprotna stran začne ohlajati.[/quote]

Jst tip pa nism glih neke pozornosti temu posvečal, sam zdej ko vidm, da se je pa ravno tukaj pojavlo pa sem se pa spomnil, da je bilo tudi pri meni podobno in sem se umaknil in to kar nekako podzavestno, ne vem kako bi to lahko opisal, ko je punca pokazala zanimanje zame.
Se bom pa zdaj naprej poskušal temu izogibati in biti boljši. Včasih te mora res nekaj zadeti, da se malo zamisliš in se spremeniš.

Probaj kdaj mal manj igrat igranje nečesa, kar nisi.
In če si prijazna le takrat, ko bi kaj rada in če se ti sanja ne, kaj bi kdo drug. Pa če bi rada, da se tipi zgolj palijo ob tvoji nepriijaznosti. In je potem problem v drugih, ko bi se pa naenkrat šla ustrežljivost, prijaznost (morda vsiljivost)). In bi ob tem že prehitevala vse poti zato, ker tvoj novi način igre ni požel paljenja do mere, ko bi se spet lahko začela oddaljevati.

Ne vem kaj je z drugimi vendar zase tega ne morem trdit. Bolj kot mi človek zaupa, bolj intimne kot so stvari bolj se približava. Kot bi se privlačili tisti ki poznamo posameznikove skrivnosti. Sem pa tak ki na besede ne da dosti. Zame več pomeni, da me pokličeš in vprašaš kako sem, če mam čas za sprehod, kino (karkoli) kot da mi praviš da ti veliko pomenim. Okrog imam dovolj takih “ki jim veliko pomenim”, predvsem ko rabijo pomoč pokličejo, pa če je treba kakšno službo najdit, pa če imajo kakšne težave. Če pa jaz pokličem pa itak večina nima časa. No po tem potem ločim kolege(ice) bodoče partnerke od znancev.
Mi je pa že nekaj kolegic dejalo, da oddajam žensko energijo, pa še dans ne vem kaj naj bi to pomenilo :).

Jaz se pa z avtorico čisto strinjam.
Nikoli ne smeš fantu preveč pokazat koliko ga imaš rada, ne smeš mu tudi v vsem ugodit.
Zase vem, da sem imela samo tiste fante, pač želela sem si biti samo s tistimi, za katere sem se sama morala trudit, kateri mi niso ugodili v vsem. Čim bi mi nekdo izkazoval preveč ljubezni, bi se oddaljila od njega. In taki so tudi oni. Res pa je, da ne vsi.

Ma kaj kompliciraš? Bodi to kar si, pod pogojem, da znaš dobro kuhati in ?ukati ter imaš smisel za humor in si razgledana. Taprav dec kaj več ne rabi (no ja, en 6 pack na hladnem).

Se strinjam 🙂

Sem bila nekoč v redu oseba. Vedno pripravljena pomagat in stat ob strani moškemu. Zvesta in predana. Čustveno sem bila odprta in ljubeča. Pa sem jih vedno dobila po glavi. Pa ne mi o tem, da se ne spoštujem in ne cenim. Po neki x vezi se je v meni nekaj zlomilo. Gledala sem samo še na svojo rit. Noben ni bil zadost dober, to sem skozi prijazen nasmeh dala vsakemu vedet. Gledala sem samo še na to kaj in koliko mi kdo lahko nudi. In glej ga zlomka. Tipi so se dobesedno tepli zame. Končno dobim moškega na vseh področjih idealnega. Ljubezenska pravljica v glavnem. Se čez določen čas odprem, raznežim, ga kujem v nebo. Kaj je sledilo? Zanimanje je upadlo. Kot, da je moškim dolgčas v harmoniji. Naredim test. Sem zopet svinja in evo zanimanje se dvigne. Sem ga zapustila, ker se mi ne da pretvarjat. Zdaj sem samska. Z lahkoto. Si vzamem moškega, ko ga rabim in zavržem. Manipuliram z njimi kolikor meni paše. Jih preučujem in opazujem. Najraje se igram z egoisti in narcisi. Počutim se kot poklicni morilec. Moške s čustveno inteligenco, ki razmišljajo izven okvirjev pa globoko spoštujem.

Itak če si iskrena in mu pokažeš, da ga imaš res rada brez neke računice, tip te ignorira in si pač najde drugo punco za resno vezo. Ena moja bivša kolegica je s svojim bivšim resnim tipom manipulirala za seks, se mu lagala v obraz da ga ima rada, v resnici je bila z njim, da jo je preživljal in ji kupoval obleke in čevlje. 😉 Največja ironija, da jo je ta njen resen fant res imel rad in ji v vsem ustregel. Ene imajo res srečo, bolj so manipulativne do dobrih tipov, bolj jih tipi obožujejo. Žal.

faca si :)))

rožen kranjc zmolit za uboge na duhu MON.a ☺

1. Moški so lovci, “plen”, ki se sam ponuja nima vrednosti. Žal.
2. Nedosegljivih stvari si vsi vedno želimo, kar je lahko dosegljivo je bolj malo vredno.Žal.
3. Moški so res preprosta bitja, po drugi strani pa obožujejo zahtevne, zapletene in miselne
izzive. Torej bolj kot je ženska skrivnostna, ne vedno ‘pri roki’, malce nepredvidljiva … na
moment skoraj dosegljiva …. bolj postajajo ta preprosta bitja zainteresirana in
zaljubljena…. In, ko jim po vseh zapletih končno uspe …. so presrečni in ponosni, ker
so dobili tako dragoceno stvar. Res je to zapleteno. Žal.

… temu pa je tako, ker soženske z Venere …. 😉

En moški mi je grozno všeč trenutno. Tudi jaz sem njemu všeč. Najrajši bi kar v njega zlezla, tako všeč mi je. Kar naprej bi bila z njim. Komaj se zadržujem, da mu to ne kažem kar naprej. Da ga ne klicarim, da mu v vsem ne ustrežem. Včasih mu tudi rečem ne. Ne zanalašč, pač če predlaga, da greva nekam, pa imam že dogovorjeno kaj drugega, ne bom sčistila dneva samo zato, da bom z njim, čeprav bi to najrajši na svetu. Zato ker vidim, da on počne isto. Drži me na eni elastiki in me samo občasno potegne k sebi, toliko, da ga ne pozabim ali da se ne zasekiram, da me ne mara več. Najina zveza je še čisto na začetku in je čustveno zaradi tega noro nabita. Nisva zlobna eden do drugega, zanalašč ga ne bom prizadela in on mene tudi ne. Samo nočeva, da gredo stvari prehitro naprej, ker pri nobenem od naju ni razčiščeno, ali ima najina zveza kakšno prihodnost. Saj sva si že rekla par abolutno nežnih in lepih stvari in zelo se imava rada. Pustiva pa si dihat.

Po mojem si imela samo problem, da si ti vedela, da je on absolutno zate, on si pa ni bil čisto na čistem glede tega. Ko pa oba prideta do tega zaključka, potem gas. Izkoriščevalske zveze so pa nekaj drugega, eni moški to dobesedno rabijo. Dobro za ženske, ki tudi to rabijo:)


ta je najboljša..he he he

Jaz nimam takšnih izkušenj. Bila sem to, kar sem tudi sicer. Včasih nežna in ranljiva, včasih močna za dva, včasih tečna ali malo odsotna, včasih vesela, včasih žalostna, včasih zaljubljena do ušes, včasih malo manj. Ne glede na to pa so bili moški do mene vedno fer. Veze so bile parkrat daljše, parkrat krajše, dokler nisem spoznala moža. Po vseh razhodih, ne glede na to, kdo ga je predlagal, sem nekaj časa trpela, potem pa sem se vsakič pobrala in se iz zveze nekaj naučila, z bivšimi pa ohranila lep odnos.

Ah ne, po mojem mu sam nisi všeč

Kot ženska sem šokirana kaj berem. Ali imate res tako slabe izkušnje z moškimi ali pa nabijate. To kar pišete pač ni normalno za kvalitetnega moškega. Sama imam precej izkušenj s tipi pa jih delim samo v dve kategoriji, ena je kvalitetni druga je slabi.

Kvalitetni moški ne rabi, da ga držiš v pričakovanju na elastiki. Kvalitetne moške to odbija, ker se jim zdi otročje. Kvalitetni moški spoštujejo ženske ki znajo pokazati čustva. Tudi če jim ženska ni všeč, ji bodo to znali na pravi način povedati, ker jo spoštujejo. Kvalitetni moški od ženske pričakujejo da ima jasno postavljeno mnenje o določenih stvareh in to mnenje ne rabi bit enako kot njegovo. Kvalitetni moški imajo radi ženske, ki cenijo nihovo pozornost, ki jim jasno pokažejo spoštovanje in cenjenost. Tega se ženske danes v večini primerov ne zavedamo. Kvalitetni moški te bo prvič povabil vn, ga zavrneš, drugič povabil vnm ga zavrneš, tretjič bo povabil drugo. Ženske pravimo da se je ohladil, da se oddaljuje, resnica pa je, da se mu ne da več s tem ukvarjat.

Slabi moški pa se gredo igrice, ki jih opisujete. Glavna lastnost slabega moškega je ta, da se nam prilagodijo. Seveda ne govorim o prilagoditvi pri življenjskih vprašanjih, to se pričakuje. Gre se za prilagoditev pri naših igricah, slabih navadah itd. Če on ne mara kajenja, ne pričakujem da ga bom imel rad zato ker jaz kadim. Če se grem jaz igrice, ne pričakujem da dela isto, pričakujem da mi jasno pokaže, da se tega ne gre. Slab moški vam vedno govori tisto kar hočete slišati in po domače povedano fejka. Ženske, brez resnih izkušenj to cenijo, tiste ki iščemo kvaliteto pa ne.

To je to iz moje strani. Avtorica mogoče mu samo jasno pokaži, da ti je všeč. Moški danes ne znajo več prepoznavat signalov, ker jih je sistem izrodil.

Sem mu jasno pokazala, tudi napisala v sporočilu, da mi veliko pomeni itd., pa mi takrat niti odgovoril ni. Prav bi bilo tako kot ti opisuješ, venar imam jaz drugačne izkušnje.


Se strinjam. Če se sama držiš teh norm, potem si tudi ti res kvalitetna ženska.

New Report

Close