Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pretepeni 26-letnik je umrl

Pretepeni 26-letnik je umrl

Ravnokar so na 24 ur povedali, da so sicer po neuradnih, a zanesljivih podatkih izvedeli, da je 26-letnik umrl.

Počivaj v miru.

Še link:

http://www.24ur.com/novice/slovenija/ogledovanje-nasilnih-posnetkov-velja-za-vse-to-je-nekaj-kar-je-v-nas.html

Internetna javnost bo storilca globoko obsojala, kar je tudi prav. Upam, da bodo imeli podoben odnos do nasilja tudi sicer. Ker nasilje ni samo to, da nekoga pretepeš do smrti.

RIP. Storilca pa bosta fasala verjetno okoli 30 let zapora oz. eden od njiju. Kar se mene tiče, si glavni pretepač zasluži dosmrtno kazen, v Ameriki pa bi lahko bil obsojen tudi na smrtno kazen, kar bi bilo seveda povsem primerno.

To bi bilo edino pravilno, tudi javnost bo zahtevala najvišjo možno kazen. Da se ne izvleče z neprištevnostjo ipd.

Drugače pa ima ta fant, ki je umrl, tudi hčerko, zelo malega otroka. Morda se bo za to deklico kaj zbiralo?

Ubogi človek in ubogi njegovi najbližji….

Pretepač pa ne bo dobil nič, bil je pijan, neprišteven, odšel bo lepo domov. Tako je to pri nas.

Noro, kar tezko verjamem vse skupaj. Pa vendar- kaj se bo zgodilo?

Namesto, da bi sedaj ta dva morilca obsodili na 30 let, bo sodstvo spet upostevalo vse olajsevalne okoliscine in ju oprostili. In novi psihopati bodo se lazje ubili prihodnje zrtve, saj imamo jasno sliko, kaj se z morilcem zgodi. Vcasih mi je zal, da sem na ta svet spravila dva otroka. Samo molim lahko, da ju taksni primerki zaobidejo.

Kako veš. da ima otroka?


Bo tvoje sonce koga ubilo?

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Žalostno… grozljivo… sožalje družini.

“počivaj v miru” !??!? KAKŠNEM MIRU?? ČLOVEK JE UMRL V MUKAH!

njegovim bližnjim NIČ NE POMAGA tvoje hladnokrvno nabijanje o nekem ” miru”. Spelji se.

Me pa presenečate. Vsi ki pravite kaj bi vi počeli s temi storilci… pa porkodijo saj niste nič boljš kot oni sami. Dokaz da je še en kup psihopatov na svetu ki so celo na prostosti za razliko od teh dveh. Nič vam ne daje pravice po svoje soditi drugim, sploh pa se nimate o tem kaj pogovarjat če ne veste kaj se je dejansko dogajalo. Mediji so pa spet imeli zgodbo za prodajat. Bolano vsepovrst. V resnici pa vas briga kaj se je zgodilo, glavno da imate razlog za tuljenje.

Ali kdo morda ve, kakšna je zagrožena kazen za tak hladnokrven umor? Na Planet TV so prej rekli, da je kazen 15 let, vendar se to meni zdi malo in težko verjamem, da to drži.


seveda se ve kaj se je dogajalo, saj je v živo prenašal po Facebooku, in kako nimamo pravice soditi, če se ob izreku sodba vedno začne v ” imenu ljudstva”, torej ima ljudstvo pravico soditi in mislim da bi bilo prav da bi jima sodilo ljudstvo, v enaki meri kot sta sodila ta dva umorjenemu, nič več nič manj…vsakemu svoje; kot imajo navado v Singapurju recimo, napišeš grafit, 12 udarcev po tacah itd

Res je. Najverjetneje bosta obtozena za povzrocitev posebno hude telesne poskodbe, za katero je, ce zrtev umre, zagrožena kazen do 15 let.


Ne me napast, da zagovarjam morilca, prosim, ker ga ne – se pa človek vseeno vpraša, kakšen je bil ta mladi očka majhne hčerkice, da je rajši pil z nekimi retardiranci, kot da bi bil doma s to svojo hčerkico in njeno mamo. Mislim, da je stvar grozljiva, kakršna je, ni pa treba mešat otrok v štorijo, da bi se nam žrtev še bolj smilila, ker konkretno zaradi tega podatka se mi ne. Smili se mi zaradi tega, ker je bil tako kruto in brez razloga umorjen. To je dovolj.

danes neprijavljena

ma kako te ni sram?!?? Ma daj zapri ta gobec no p..da prekleta.

http://siol.net/novice/slovenija/zrtev-surovega-pretepa-se-se-bori-za-zivljenje-435545

Glede na to, da so bili vsi trije pijani ko mavre, se bo pretepač, ki je očitno tudi na steroidih, izgovarjal na neprištevnost in bo dobil pogojno, ali pa še to ne. Tako kot tista dva brata, ki sta zaklala tistega fanta in bila oproščena.

” nič ne bo ” NE SERI. TOŽILSTVO JE KAZNIVO DEJANJE ŽE POOSTRILO. DOBILA BOSTA KAR STA SI ZASLUŽILA!! http://siol.net/novice/slovenija/zrtev-surovega-pretepa-se-se-bori-za-zivljenje-435545


seveda se ve kaj se je dogajalo, saj je v živo prenašal po Facebooku, in kako nimamo pravice soditi, če se ob izreku sodba vedno začne v ” imenu ljudstva”, torej ima ljudstvo pravico soditi in mislim da bi bilo prav da bi jima sodilo ljudstvo, v enaki meri kot sta sodila ta dva umorjenemu, nič več nič manj…vsakemu svoje; kot imajo navado v Singapurju recimo, napišeš grafit, 12 udarcev po tacah itd[/quote]

Tudi če je prenašal po FB, to ne pomeni, da ni bil zmanjšano prišteven.

Na Brezovici je šel morilec domov PO NOŽ in se vrnil pred lokal ter zaklal fanta – pa? Neprišteven je bil.



Jah, po tej logiki je potem vsaka kazen nemoralna. Tudi država potem ni nič boljša od zločinca, ker se nanj spravi.

New Report

Close