Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Audi ali BMW ali Volvo ali Mercedes

Audi ali BMW ali Volvo ali Mercedes

[attachment=7]Audi-A6_Avant-2017-hd.jpg[/attachment]
[attachment=6]2017-Audi-A6-Interior.jpg[/attachment]

[attachment=4]BMW-2017-5-Series-Price.jpg[/attachment]
[attachment=5]2017-BMW-5-Series-interior.jpeg[/attachment]

[attachment=3]2017-volvo-v90-2016-geneva-motor-show_100548091_h.jpg[/attachment]
[attachment=2]Volvo-S90-Interior.jpg[/attachment]

[attachment=0]MercedesBenzE400Wagon001.jpg[/attachment]
[attachment=1]mercedes e interior.jpg[/attachment]

Nič od tega. So pa lepi 🙂

Kdor si je izmislil res hude avte v RJAVO barvo dat, naj se cvre v peklu!
Drugače mi je pa Audi všeč, spoznam se pa ne, da ne bo koga fršlok.

nova
Uredništvo priporoča

meni volvo, ni dileme.

Ta rjava barva je res huda…sem imel volvota S80 s tako podobno metalik barvo …če si pogledal na soncu čist od blizu, so se videli poleg rjavih še rdeči, plavi , zlati in oranžni kristalčki…hudo k ps..

Kako to čudo parkiraš v Italiji in v ljubljanskih parkirnih hišah? 🙂

O tem govorim…glede dizajna zunaj in znotraj nimajo druge firme kaj praskat zraven…

Kaj šele v gorenjskih…špara se tudi tam 😉

Ta rjava barva je res huda…sem imel volvota S80 s tako podobno metalik barvo …če si pogledal na soncu čist od blizu, so se videli poleg rjavih še rdeči, plavi , zlati in oranžni kristalčki…hudo k ps..[/quote]

Verjamem, ampak ko vidim hud avto v črni barvi….je pa res lepo, ko švigne mimo mene 😉
Rjava barva mi pa ni všeč, še najmanj na avtih, zato sem mal jezna, ko je res dober avto…rjav.

O tem govorim…glede dizajna zunaj in znotraj nimajo druge firme kaj praskat zraven…[/quote]

To se pa ne bi strinju s tabo. So tut drugi dizajni zelo lepi, sam pač niso te znamke. Men osebno so renault megane, renault talisman, kia pro ceed GT, hyundai i30, fiat grande punto ful dobr oblikovani, tko notr kot zuni. Pr volvotu vidm da je podobno kot pri renaultu sredinska konzola z velikim lcd-jem. Če bi se pa moral odločiti med temi, ki si jih pokazu, bi se pa nedvomno odloču za volvota iste barve. Drugačen luksuz je to od nemca 🙂

Pa še ritke
[attachment=1]Audi-A6_Avant-back.jpg[/attachment]
[attachment=3]2014-BMW-5-Series-back.jpg[/attachment]
[attachment=2]2017-volvo-v90-back.jpg[/attachment]
[attachment=0]2017-Mercedes-E-Class-Estate-7545.jpg[/attachment]

Ta zadnji je zaparkiran pred hiso. Gledali smo A6, pa je notranjost precej manjsa in en velik moski niti ne more normalno sedeti notri. Ima pa kolega tega novega Audija, s 600 ps in je baje pravi hudicek.

Chocolattt, jaz sem si sedaj skoraj kupila rjavega. Se pred letom dni sem moza sprasevala, ce so rjavi cenejsi, ker so tako grdi, sedaj so mi pa lepi postali.

Ej, kar ti / vam paše…Samo moje mnenje 🙂

Ej, kar ti / vam paše…Samo moje mnenje :)[/quote]

Tale Aston martin te mora prepričat, drugač ti ni pomoči

[attachment=0]Aston-Martin-One-77-0.jpg[/attachment]

A ni tale BMW že star model?

Krasna je pokrajina na zadnji in tisti iz Volvo. Zgleda Hrvaška.


Ja pol pa nalimaj novejšega da vidim..

Ej, kar ti / vam paše…Samo moje mnenje :)[/quote]

Tale Aston martin te mora prepričat, drugač ti ni pomoči

Aston-Martin-One-77-0.jpg[/quote]

Jezus, kakšne obline………………kot ena res dobra čokoladna torta….brez heca, noro. Bom zamižala na eno oko glede barve 🙂
Resno, na tej sliki barve ne opaziš…

Razen volva, so vsi trije na zunaj praktično zastareli. Nobenega presežka. Znotraj so ok, moderne čiste linije, žal pa jih je že prehitel en navaden jeben francoz……peugeot 3008…

Preveč Star treka?

Joj men so vsi tko starinski, nobene estetike, vse robustno brez občutka za dizajn.

Jaz sem za Priusa, najlepši in zelo eleganten za vozit.

1. audi
2. volvo
za ta dva se sploh ne morem odločiti…. volvo huuuuuuuda rit, audi notranjost.

3. bmw (ampak nisem navdušena)
mercedes pa ne, zunanjost je grda, design za stare atke.

Japonci nikoli niso bili elegantni, sploh pa ne Prius, čeprav je bil pred 17 leti zanimiv kot prvi hibrid. V bistvu so najbolj kmetavzarski avti, mogoče edino Honda, da gre s časom naprej, Toyota ima zastarele, brezoblične modele (tudi Prius), edino s tem novim modelom CH-R so mogoče malo napredovali, pa še to so ritko ukradli Hondinemu civicu.

Japonci nikoli niso bili elegantni, sploh pa ne Prius, čeprav je bil pred 17 leti zanimiv kot prvi hibrid. V bistvu so najbolj kmetavzarski avti, mogoče edino Honda, da gre s časom naprej, Toyota ima zastarele, brezoblične modele (tudi Prius), edino s tem novim modelom CH-R so mogoče malo napredovali, pa še to so ritko ukradli Hondinemu civicu.[/quote]

Ti že veš 🙂

New Report

Close