Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Objem, dotik, poljub | Sanela Banović |

Objem, dotik, poljub | Sanela Banović |

Vreden govor, ki bi ga vsi moarli slišat, koliko ste v stanju danes sploh še razumet, kaj vam na preprost način pove.

https://www.youtube.com/watch?v=-Sj-ibwNCB0&feature=youtu.be

Sem že enkrat napisala, pa me je zabrisalo ven…grem še enkrat:
meni je bilo tole všeč, lepo je povedala, ravno prav humorja vmes, za moj okus.
Tisto, ko zboliš, ko so prazniki in ko je dopust, je meni zelo znano.
Precej let sem čisto vsakič zbolela, ko sem šla na dopust, ali ko je bil kakšen praznik…Potem sem se začela spraševat, kakšna oblezen je to v resnici, in prišla do zaključka, da sama sebi to nagrmadim. Kot je ženska rekla: delaš na polno in preko vseh meja, ko je blizu praznik ali dopust, delaš še bolj, z mislijo: ah, takrat se bom pa spočila, vse štiri od sebe….takrat je pa telo reklo: glej, konec, dosttt :)))

Pa sem začela drugače: sprostiti se, uživati ta trenutek (in se zavestno zavedati, da mi je super), veselje iskati v majhnih stvareh.
To je vsa umetnost.

Hvala za tale link, mi je potrdil to, do česar sem počasi sama prišla 🙂

Šolski primer, kako se izsili višje plače!


Tudi tako imaš pravico razumet, saj zato sem napisal kako boste razumeli, ker sem vedel, da večina ne bo zmogla.:-) Sam pa razumem nekako tako, kot tudi razmišljam. Da če realno pogledapš, smo ljudje tako neumna bitja, da bolj ne moremo bit in se vprašam, kdo vraga nas je ustavril tako neumne? Ženemo se za živo glavo za stvari in pomen, ki nimajo ne pomena, še manj življenskega smisla in nam odvzemajo življenje, ne dajejo.


Tudi tako imaš pravico razumet, saj zato sem napisal kako boste razumeli, ker sem vedel, da večina ne bo zmogla.:-) Sam pa razumem nekako tako, kot tudi razmišljam. Da če realno pogledapš, smo ljudje tako neumna bitja, da bolj ne moremo bit in se vprašam, kdo vraga nas je ustavril tako neumne? Ženemo se za živo glavo za stvari in pomen, ki nimajo ne pomena, še manj življenskega smisla in nam odvzemajo življenje, ne dajejo.[/quote]
Jaz o namenu, ti o tekstu v slabi slovenščini.
Le ena razlika je med nama. Jaz sem dojel oboje!☺

Dober prispevek. Si ga je vredno ogledat. Da ni vse v tabletih in še enemu za povrh.


Tudi tako imaš pravico razumet, saj zato sem napisal kako boste razumeli, ker sem vedel, da večina ne bo zmogla.:-) Sam pa razumem nekako tako, kot tudi razmišljam. Da če realno pogledapš, smo ljudje tako neumna bitja, da bolj ne moremo bit in se vprašam, kdo vraga nas je ustavril tako neumne? Ženemo se za živo glavo za stvari in pomen, ki nimajo ne pomena, še manj življenskega smisla in nam odvzemajo življenje, ne dajejo.[/quote]
Jaz o namenu, ti o tekstu v slabi slovenščini.
Le ena razlika je med nama. Jaz sem dojel oboje!☺[/quote]Ne bo, jaz kar lepo o namenu, le ti ga nisi rzumel, celo moti te slaba slovenščina. Namenn te punce ni nobena višja plača, če jo pogledaš, njene gibe in govor, ima punca še vedno težave s sabo in dobro ve kje je narobe, narobe je v glavah ljudi, ki se ženemo za nekaj kar nam ne daje življeja, kaj šele sreče, zdravja in zadovoljstva.

Sploh ni presenetljivo, da eni iz otkritega govora nekoga, ki se zaveda kaj je z nami narobe, potegnete reptile, teorije zarot , naklepe in namene po materialnoti, ne gost? Saj ravno zato pa je vse narobe z ljudmi, ker zavedanja pa ni, kdo smo i kaj naj bi bil sploh smiosel našega življenja, da bi bili zdravi in zadovoljni.

taki, ki se hvalijo, da se zavedajo kaj je narobe, ampak še vseeno to delajo…. in še več prav sami to delajo najbolj.
poznam enga takega osebka- iz dneva v dan, iz meseca v mesec in iz leta v leto – same obljube, ne danes, jutri, ko je prišel pa jutri, pa spet ne danes, raje potem še jutri… in vedno znova enako – minejo pa meseci in celo leta… in to še vedno počne…
in nenehni izgovori zakaj še danes ne, in zakaj se spet vse prestavlja in vleče…
dost ima človek tega…
jaz sem vredna danes da živim, jutri me ne rabiš objemat, niti čestitat za rd… včeraj sem ga imela, ti ni bilo vredno izreči eno čestitko, namesto tega si spet raje našel 10001 izgovor zakaj da ne, zakaj je nisem vredna, da mogoče pa enkrat bom… samo zdaj pa ne… in ja je prepozno.
Sita sem teh enih in istih ravnanj in izgovorov… tudi začetek leta je že zdavnaj mimo in nisi izpolnil obljube – temveč si našel spet nešteto novih izgovorov zakaj je nisi… je že prepozno… je nisi – se ne rabiš truditi z novimi lažmi in izgovori… vsak dan, ki mine je prepozno že zdavnaj.


Glej, ne razumeš ničesar. Ja , mnogi se zavedamo, ampak se tudi zavedamo, da smo v sistemu iz katerega ne moreš izstopit, dokler se v glavah vseh ljudi ne premakne in pride do zavedanja vseh. Zato bi moralo tovrstnega ozaveščanja bit mnogo več.


Glej, ne razumeš ničesar. Ja , mnogi se zavedamo, ampak se tudi zavedamo, da smo v sistemu iz katerega ne moreš izstopit, dokler se v glavah vseh ljudi ne premakne in pride do zavedanja vseh. Zato bi moralo tovrstnega ozaveščanja bit mnogo več.[/quote]

sej vem ja sem prelagaš izgovore spet na druge… nobenega sistema ni, ki bi ti preprečil nekoga objeti danes, ki bi ti preprečil nekomu poslati čestitko za rd… nobenega
in bolj pišeš, bolj je jasno, da ti ne razumeš nič, samo poln izgovorov si sam, zakaj ne danes in zakaj se ti zdi danes opravičljivo nekoga ignorirati in mu celo lagati, celo ga kriviti za nervozo in živčnost drugih.
tako, kot te ni noben sistem oviral, da si nekomu prekinil zaposlitev, a ko jo je treba pa vrniti, se pa na sisteme izgovarjaš,,, obstajajo tudi pravila npr. v zdravstvu in sistem, ampak te ne ovira pri tem da nekomu škoduješ – lepo je**** sistem (čeprav je to celo kaznjivo), ampak te briga in se zmeniš le za svoje interese,da nekoga prizadenes in to danes in takoj, torej v neg,. smeri te noben sistem ne ovira…, v ko je pa treba pozitivno kaj naredit, popraviti krivice, bolečino, pa najdeš nešteto izgovorov zakaj je ne boš…
ampak resnica je ta, da tega ne narediš, ker tega nočeš ti sam – ker v neg. smeri, te ni obiralo niti to,da si šel mimo zakona, da si dosegel svoj interes in neg. učinek do nekoga… (pisano nekomu, ki vem, da to bere, in je vse to naredil)… pravzaprav še ponavlja vedno znova in znova in čeprav s tem laže človeku in mu z lažmi povzroča tudi škodo zdravstveno in še drugo. Ampak to ga nič ne ustavi, da ne bi tega naredil. Pri pozitivnih dejanjih najde pa 10001 izgovor zakaj mu jih ni treba narediti.


Glej, ne razumeš ničesar. Ja , mnogi se zavedamo, ampak se tudi zavedamo, da smo v sistemu iz katerega ne moreš izstopit, dokler se v glavah vseh ljudi ne premakne in pride do zavedanja vseh. Zato bi moralo tovrstnega ozaveščanja bit mnogo več.[/quote]

sej vem ja sem prelagaš izgovore spet na druge… nobenega sistema ni, ki bi ti preprečil nekoga objeti danes, ki bi ti preprečil nekomu poslati čestitko za rd… nobenega
in bolj pišeš, bolj je jasno, da ti ne razumeš nič, samo poln izgovorov si sam, zakaj ne danes in zakaj se ti zdi danes opravičljivo nekoga ignorirati in mu celo lagati, celo ga kriviti za nervozo in živčnost drugih.
tako, kot te ni noben sistem oviral, da si nekomu prekinil zaposlitev, a ko jo je treba pa vrniti, se pa na sisteme izgovarjaš,,, obstajajo tudi pravila npr. v zdravstvu in sistem, ampak te ne ovira pri tem da nekomu škoduješ – lepo je**** sistem (čeprav je to celo kaznjivo), ampak te briga in se zmeniš le za svoje interese,da nekoga prizadenes in to danes in takoj, torej v neg,. smeri te noben sistem ne ovira…, v ko je pa treba pozitivno kaj naredit, popraviti krivice, bolečino, pa najdeš nešteto izgovorov zakaj je ne boš…
ampak resnica je ta, da tega ne narediš, ker tega nočeš ti sam – ker v neg. smeri, te ni obiralo niti to,da si šel mimo zakona, da si dosegel svoj interes in neg. učinek do nekoga… (pisano nekomu, ki vem, da to bere, in je vse to naredil)… pravzaprav še ponavlja vedno znova in znova in čeprav s tem laže človeku in mu z lažmi povzroča tudi škodo zdravstveno in še drugo. Ampak to ga nič ne ustavi, da ne bi tega naredil. Pri pozitivnih dejanjih najde pa 10001 izgovor zakaj mu jih ni treba narediti.[/quote]

Si ti tista norica s pokvarjenim kolesom?

sej vem ja sem prelagaš izgovore spet na druge… nobenega sistema ni, ki bi ti preprečil nekoga objeti danes, ki bi ti preprečil nekomu poslati čestitko za rd… nobenega
in bolj pišeš, bolj je jasno, da ti ne razumeš nič, samo poln izgovorov si sam, zakaj ne danes in zakaj se ti zdi danes opravičljivo nekoga ignorirati in mu celo lagati, celo ga kriviti za nervozo in živčnost drugih.
tako, kot te ni noben sistem oviral, da si nekomu prekinil zaposlitev, a ko jo je treba pa vrniti, se pa na sisteme izgovarjaš,,, obstajajo tudi pravila npr. v zdravstvu in sistem, ampak te ne ovira pri tem da nekomu škoduješ – lepo je**** sistem (čeprav je to celo kaznjivo), ampak te briga in se zmeniš le za svoje interese,da nekoga prizadenes in to danes in takoj, torej v neg,. smeri te noben sistem ne ovira…, v ko je pa treba pozitivno kaj naredit, popraviti krivice, bolečino, pa najdeš nešteto izgovorov zakaj je ne boš…
ampak resnica je ta, da tega ne narediš, ker tega nočeš ti sam – ker v neg. smeri, te ni obiralo niti to,da si šel mimo zakona, da si dosegel svoj interes in neg. učinek do nekoga… (pisano nekomu, ki vem, da to bere, in je vse to naredil)… pravzaprav še ponavlja vedno znova in znova in čeprav s tem laže človeku in mu z lažmi povzroča tudi škodo zdravstveno in še drugo. Ampak to ga nič ne ustavi, da ne bi tega naredil. Pri pozitivnih dejanjih najde pa 10001 izgovor zakaj mu jih ni treba narediti.[/quote]

Si ti tista norica s pokvarjenim kolesom?[/quote]
tisti norec, ki nekoga očitno zasledujoče spremljaš na monu?
Če pa o rezanju gum – pa ti je jasno, da je to kaznivo dejanje – spomni se bolnice, ki je to počela po celju… očitno je tak človek bolnik, ne pa tiste žrtve, ki jim je gume prerezala.
In tak bolnik je isto tista oseba, ki to počne na kolesu kogarkoli in je to kaznivo dejanje poškodovanja tuje stvari. Sam da tak bolnik, ker misli, da lahko počne vse, se je potem tudi pri informacijah, kjer imajo posnetke, zmenil po vezah, da namenoma niso žrtve obvestili in so raje njega krili… Žrtev je to pričakovala, da bo to naredil in ga je tudi pri tem dobila ne da bi on vedel. taki bolniki so to, ki počno kazniva dejanja. Ti pa izvoli žaliti naprej. če nisi celo ta, ki to počne in potem na to žrtev projecira problem, ker se hoče sam zakriti in jo manipulativno dela noro. Ampak dejstvo ostaja – on je tisti bolnik, ki si je dovoli prerezati tujo gumno, ne ona – ona ni nikomur škodovala, on pa pač je.

Si ti tista norica s pokvarjenim kolesom?[/quote]
tisti norec, ki nekoga očitno zasledujoče spremljaš na monu?
Če pa o rezanju gum – pa ti je jasno, da je to kaznivo dejanje – spomni se bolnice, ki je to počela po celju… očitno je tak človek bolnik, ne pa tiste žrtve, ki jim je gume prerezala.
In tak bolnik je isto tista oseba, ki to počne na kolesu kogarkoli in je to kaznivo dejanje poškodovanja tuje stvari. Sam da tak bolnik, ker misli, da lahko počne vse, se je potem tudi pri informacijah, kjer imajo posnetke, zmenil po vezah, da namenoma niso žrtve obvestili in so raje njega krili… Žrtev je to pričakovala, da bo to naredil in ga je tudi pri tem dobila ne da bi on vedel. taki bolniki so to, ki počno kazniva dejanja. Ti pa izvoli žaliti naprej. če nisi celo ta, ki to počne in potem na to žrtev projecira problem, ker se hoče sam zakriti in jo manipulativno dela noro. Ampak dejstvo ostaja – on je tisti bolnik, ki si je dovoli prerezati tujo gumno, ne ona – ona ni nikomur škodovala, on pa pač je.[/quote]

Zgolj naključni spremljevalec dogajanja tu gor sem. Ti pa si verjetno tista, ki se ti dogajajo te zadeve, ker imaš specifičen stil pisanja. Prepričan sem, da tudi polarni sij ni tisti, kateremu imaš toliko za povedati.

v bistvu ima “najhujši so” prav. točno to govori ta zdravnica. le da ona govori o stvareh – bomo drugič pomili okna, ki bi jih bilo že zelo potrebno, ampak tega drugič enkrat ne bo. avtu poči guma in mu ne rečeš daj še malo, daj, ker pač ne more.
prav je napisala tudi avtorica teme – koliko boste sploh razumeli ta video, ki je povedan na čisto enostaven način. večina ga ne razume.

ljudje se vedno bolj odmikamo en od drugega, prelagamo stvari, odlašamo, lažemo, iz vsega tega pa pride depresija, ker vemo, da ne delamo prav a vendar ne želimo drugače.

A ni nekaj omenjala, da smo Slovenci na prvem mestu v Evropi po kupovanju čistil za stanovanja, hiše. Jaz sem jo razumela, da ti ni treba delati non stop še to še to ampak da se tudi sebi in ostalim ljudem malo posvetiš.

A ni nekaj omenjala, da smo Slovenci na prvem mestu v Evropi po kupovanju čistil za stanovanja, hiše. Jaz sem jo razumela, da ti ni treba delati non stop še to še to ampak da se tudi sebi in ostalim ljudem malo posvetiš.[/quote]

ja evo točno to. ljudem se je potrebno posvetiti, ne pa “bomo jutri”, ona je to povedala samo malo okol obrnjeno.

Vreden govor, ki bi ga vsi moarli slišat, koliko ste v stanju danes sploh še razumet, kaj vam na preprost način pove.

https://www.youtube.com/watch?v=-Sj-ibwNCB0&feature=youtu.be%5B/quote%5D

Bravo Sanela!
Orosila si mi oči.

Huh, moram dodati nekaj faktov – Polarni sij, živite v precejšnji zmoti, no, saj je fino, da verjamete, ne vem pa če je to dobro. Torej, dr. Banovič je med (nekaterimi) pacienti znana, kot domišljava, trdosrčna, groba. Do na smrt bolnih pacientov. Še najmanj smešno pa je to, da govori o moških, ko je deklarirana homoseksualka. Toliko! Lep dan!

Tocno tako preberite si tole.
http://zdravaatmosfera-zlatoangelov.si/razkrinkana-sanela-banovic/

Od lapanja in pametovanja, se ne da živet!!


Dvomim, da bo kdo bral te krščanskopropagandno nebulozne klobase.

Seveda da nima moškega, če je lezbika.
Objemi, dotiki in poljubi tega pri nje ni ona se do svojih pacientov obnaša grozno.

http://zdravaatmosfera-zlatoangelov.si/razkrinkana-sanela-banovic/

Njo poznam osebno in vem kakšna je.
verjetno niso vse stvari resnične kar piše v članku vendar drži veliko stvari tudi to da ima partnerko Sašo Nahtigal.

New Report

Close