Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročena sodelavka na velik flirta

Poročena sodelavka na velik flirta

Men pa zanima kaj bi si mislil o poročeni sodelavki ki u delovnem času na velik flirta? Tud z mano. Men se vseeno smil njen soprog ki za to seveda prav nč ne ve. Kar bi se sekira če bi bila to moja žena.

Ah, pusti jo…težave s samopodobo. Štej, da ji je to neke vrste terapija.

Da imaš privide, saj če je ženska prijazna do moškega, ne flirta.
Imaš različne značaje ljudi, kako nekdo pristopa do soljudi.
Vsekakor bolje takšno sodelavko, ko pa neko zadrto, ki ne razume niti heca.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]
nova
Uredništvo priporoča

Politeness has become so rare that people mistake for flirtation.

Ko boš imel pa ženo, partnerko, pa le glej, da jo boš povsod dobro popedenal, da te take stvari pri sebi ne bodo skrbele.

Da imaš privide, saj če je ženska prijazna do moškega, ne flirta.
Imaš različne značaje ljudi, kako nekdo pristopa do soljudi.
Vsekakor bolje takšno sodelavko, ko pa neko zadrto, ki ne razume niti heca.[/quote]

Hec je hec, flirtanje pa že ni več hec.Ker je tukaj pa zelo tanka meja, ki jo hitro lahko prestopiš.
Baba je nevarna.Sebi in drugim.

Veš kako. Pri taki, ki tako na odkrito in veliko flirta, je več govorjenja kot pa dejanj. Drugače bi bilo če bi samo z enim, pa seveda bi to počela tako neopazno, da ti niti opazil ne bi. Kot da ne veš, da tiha voda bregove dere.

Da imaš privide, saj če je ženska prijazna do moškega, ne flirta.
Imaš različne značaje ljudi, kako nekdo pristopa do soljudi.
Vsekakor bolje takšno sodelavko, ko pa neko zadrto, ki ne razume niti heca.[/quote]

Hec je hec, flirtanje pa že ni več hec.Ker je tukaj pa zelo tanka meja, ki jo hitro lahko prestopiš.
Baba je nevarna.Sebi in drugim.[/quote]

Definiraj flirtanje? Nasmešek, prijaznost, šala, malo kosmatega humorja? Ufff, kakšna ogroženost, pa saj to ti skoraj šlic odpenja. 🙂 In seveda – moške sfantazirane sanje, da z ‘vsemi’ flirta, ker bi kar z naključnim bimbotom šla v posteljo. 😀 Takšne ženske so zelo prijetne, simpatične, ker niso zategnjene, so nekomplikatorske, priljudno odprte.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko jaz se za naslednje življenje rezerviram zate 🙂 flirtam pa z tabo, že sedaj, malo…

Hec je hec, flirtanje pa že ni več hec.Ker je tukaj pa zelo tanka meja, ki jo hitro lahko prestopiš.
Baba je nevarna.Sebi in drugim.[/quote]

Definiraj flirtanje? Nasmešek, prijaznost, šala, malo kosmatega humorja? Ufff, kakšna ogroženost, pa saj to ti skoraj šlic odpenja. 🙂 In seveda – moške sfantazirane sanje, da z ‘vsemi’ flirta, ker bi kar z naključnim bimbotom šla v posteljo. 😀 Takšne ženske so zelo prijetne, simpatične, ker niso zategnjene, so nekomplikatorske, priljudno odprte.[/quote]

@ Matjažko
mogoče ne bi smela napisat, ker zapisanega zgoraj ni in ni :)))
Jaz se za naslednje življenje rezerviram zate 🙂 flirtam z tabo pa že sedaj 🙂

Hec je hec, flirtanje pa že ni več hec.Ker je tukaj pa zelo tanka meja, ki jo hitro lahko prestopiš.
Baba je nevarna.Sebi in drugim.[/quote]

Definiraj flirtanje? Nasmešek, prijaznost, šala, malo kosmatega humorja? Ufff, kakšna ogroženost, pa saj to ti skoraj šlic odpenja. 🙂 In seveda – moške sfantazirane sanje, da z ‘vsemi’ flirta, ker bi kar z naključnim bimbotom šla v posteljo. 😀 Takšne ženske so zelo prijetne, simpatične, ker niso zategnjene, so nekomplikatorske, priljudno odprte.[/quote]

Word!

Hehe Matjažek, tale tvoja sodelavka heca take zmedence, kot si ti . In kako veš, kaj tvoja žena ne počne v službi? 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

V bivši službi smo imeli eno precej energično sodelavko staro 30-35 let, 2. poročeno, ki sicer ni ne vem kako odkrito flirtala (opazil si, če si bil pozoren), bila je največje gobezdalo in na vseh druženjih in zabavah poskrbela za taprav žur. Skratka, glasna do fula,svedno v središču pozornosti (itak, levinja po horoskopu), sicer imela precej ponarejene kretnje (meni ni delovala pristna v svojih zafrkancijah). Potem sem jo pa čisto slučajno zalotila pri mečkanju s prav tako poročenim sodelavcem v eni od pisarn.Takrat me je prešinilo, da tele njene zafrkancije niso samo zafrkancije. Nekaj mesecev je še delala pri nas, potem so jo odpustili (“optimizacija stroškov”)… Ko je ni bilo več, so si dali duška in jo obrekovali sto na uro – sedaj, kar je res težko sodim, ampak naj bo obdelala pol oddelka + najhuje pri tem je, da so vsi od nje fasali eno spolno prenosljivo bolezen, ne morem povedati katero, ker obstaja verjetnost, da bere tale forum in ne želim, da se preopzna, pa bivši sodelavci tudi ne. Nauk zgodbe? Če se že jebete na delovnem mestu, poskrbite za kondome, ker nikoli ne vsete v kako globokih kolegialnih odnosih je vaša simpatična sodelavka 😉

ti si ji pa očitno fouš,ker tebe ni obdelalo pol odelka.

ti si ji pa očitno fouš,ker tebe ni obdelalo pol odelka.[/quote]

Seveda, zato sem pa službo menjala 🙂

A to so na službenem zdravniškem ugotovili tako solidarno? Njihove žene so šle pa solidarno k ginekologom in pisat ns mon, da jih dec vara, ker jih je začenjalo po tamali žgečkat?
Ponavadi se ljudje s kakimi drugimi dosežki hvalijo.

ti si ji pa očitno fouš,ker tebe ni obdelalo pol odelka.[/quote]

Seveda, zato sem pa službo menjala :)[/quote]lepo od tebe,da priznaš.

Mislim,da ima ona prav. Življenje je kratko,užij in uživaj ga. Minuta izgubljena,ne vrne se nobena.
Te skrbi za moža,ker ne ve. Sodelavka ne ve ali pa ve,da tudi njen mož flirta?

Hehe Matjažek, tale tvoja sodelavka heca take zmedence, kot si ti . In kako veš, kaj tvoja žena ne počne v službi? ;)[/quote]

Oh, če si moški lepo vzgoji žensko, ji popolnoma zaupa. Ženska mora vedeti, kdo je glavni, a ne? 😀
Želvica, a si lepo vzgojena? Jah, kak skrit pogled, ki ti včasih uide na simpatičnega sodelavca, ni zdaj največji greh, saj te majhne skrivnosti itak zase zadržiš. Ali imaš tudi kakšne večje skrivnosti? Ah, kaj sprašujem, ni ti treba vsega javno ven povedati, seveda imaš, katera ženska pa je svetnica, razen mogoče moje matere. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Taki kljukci, ki vsak nasmešek tolmačijo kot flirtanje, so res nočna mora in moraš prav paziti, da nisi z njimi preveč prijazen, ker si vse narobe razlagajo. Trenutno sem na srečo v takem kolektivu, kjer se s sodelavcem lahko tudi objameva brez problema, ker sva oba odrasla srečno poročena človeka, ki veva, kje so meje in da je objem samo objem, ampak prej sem pa delala nekje drugje,.,, kjer je bilo pa… UFFF! Nočna mora!

Sem rabila kar nekaj časa, da sem dojela, kaj vse govorijo o meni, jaz pa čisto na sveže zatrapana drugih niti opazila nisem. Sem pa takega značaja, da se veliko smejim pa hitro tudi potrepljam koga po rami, če se mi zdi žalosten, pri tem pa ne ločujem ljudi na moške in ženske. A se temu reče flirtanje?

Slovenci smo glede dotikov res zadrti, v Španiji in na Portugalskem te bežni znance objame in pocmoka, pa je to čisto normalno.

Ali si farški do konca in je to zate smrtni greh…
ali pa ti ni uspelo je dobiti na mizo …

Punca ima že svoje razloge za to početje. Kdo bo pa podlegel njenim čarom, je pač njegova demokratična odločitev “delaš kar hočeš sam pa moraš vedeti kje je meja.

Dobro zanje če so odprte, jaz sem vedno zaprta in imam s tem velike probleme, vsi v službi se iz mene norčujejo.

Morala si omeniti, da je levinja. Kot da ima to kaj veze s tvojo zgodbo. Verjetno si zavistna, ker se s tabo ni nihce meckal pa toliko si se lispala.


Me ne briga, kaj delajo drugi, njihova stvar.
Sem pa v dvomih, da tudi s tabo flirta…se mi zdi, da je tvoja težava bolj v tem, da s tabo pa ne 😉

zaprta, oglasi se mi….morda bi se skupaj sprostila….

Me zanima, kaj bi ti isti nicki napisali pod stavek: Zvedela sem, da moj mož v službi z vsemi flirta…

sama ušesa so me :))

New Report

Close