Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Šla bi na smučanje, pa nimam nikogar za zraven

Šla bi na smučanje, pa nimam nikogar za zraven

Rada bi šla kdaj na smučanje, pa nimam nikogar, da bi šel zraven. Mož ne smuča, kdo od bližnjih tudi ne ali pa hodijo s familijami.
Problem je tudi, ker poznam samo kaki dve smučišči, bi pa rada šla še kam, kar pa je fino, če ti kdo najprej pokaže.
Nisem nek dober smučar, vendar pa v tem zelo uživam.

Spodaj imaš temo nekega fanta, ki išče družbo.

Glede novih smučišč pa ima nasvet; na vsako smučišče greš lahko brez vodstva, ker ima vsako smučišče – sploh večja v tujini – zemljevide oz karte prog in naprav, skupaj z vsemi povezavami in oznakami. Večinoma tudi smerokaze na razcepih prog – in vedno povezave označene in obstoječe.
Na blagajnah vedno lahko te karte tudi dobiš in si eno spraviš v žep za orientacijo. Večinoma so pa tudi postavljene kot oglasni panoji pod napravami, pri vhodih.
Ne boš se kar izgubila, brez skrbi.

V čem pa je problem, da ne upaš it sama?
Jaz grem sama pa nobenega problema.
Kaj te muči? Nakup karte? Vožnja do smučišča? Uporaba vlečnice, sedežnice?
Ali se bojiš, da ti bo dolgčas?
Vprašaj, se bo ziher kdo našel, ki bo vedel odgovor.

nova
Uredništvo priporoča

Pa, če imaš strah, začni pri slovenskih smučiščih.

vedno pelješ samo dol … vsaj na Pohorju je tako

Lahko se zmeniva, če zaupaš kak kontakt. Izbereš smučišče, kamor bi rada šla smučat. Tudi jaz hodim sam smučat, zato ti pišem.

Najraje grem sama, ker rada počasi smučam. Če gre moj z menoj je en kup slabe volje, ker hoče na zahtevnejše proge, potem mu ni kul, da gre sam in podobno.
Pojdi sama in uživaj. Ko se naveličaš se zapelji do ležalnika na soncu in spij čaj / kuhanca in si odpočij glavo.

Za začetek napiši, iz kje si. P a povej, koga bi rada za družbo, morda žensko, ki tudi nima družbe.

Zdi se mi super, da postanemo bolj odprti pri iskanju družbe.
Saj je bolj luštno, če greš na smučanje z nekom, da nisi sam, pa še stroški vožnje se podelijo.

morda pa bi se pridružil smučarskemu klubu in bi tam spoznala primerno družbo. v googla vtipkaj enodnevni smučarski izleti, boš našla kar nekaj zadetkov, na primer tale:
http://www.snowsun.si/?stran=izleti&izberi=piancavallo

Tudi jaz sem v podobni situaciji. Včasih smo večkrat s prijatelji šli za kak teden v tujino, vendar je družba razpadla, če sedaj hočem iti sam, me pride bistveno dražje, saj moram sam plačati najem dvoposteljne sobe. Tako, da če se najde kakšen/a kandidat/ka za konec marca v Francijo ali Italijo, dobrodošel/a!

Ne smucam, a mi ni problem it na zimovanje. Moz z druzbo smuca, jaz se kopam. Kaj je pri vama problem?

ne bi sama, oglasi se mi, če si za kak enodnevni smučarski izlet v dvoje. Kam pa si želiš it smučat? Kaj predlagaš?

Če se išče družba lahko kdo od vas vtipka Semaforum.si in si pogleda imajo veliko pametnih stvari objavljenih

Hvala za tale “Semaforum”, izgleda obetavno.

New Report

Close