Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Notranja vrata

Notranja vrata

Zanima me kje ste kupili notranja vrata? Kaj je razlika med vrati za 100 eur iz obija in 350 eur plus vrati določenih firm (oboja so iz furnirja). Ker imamo v novogradnji kar precej vrat me res zanimajo vaše izkušnje?

Kaj pa mizar, ne pride v poštev? Če hočeš kvaliteto, seveda.

Ja, sva bila pri mizarju pa so nama rekli 500 eur plus za vrata (furnir). To si pa res ne moreva privosciti pri taki kolicini vrat.

Si zihr da je v obi vratih notri furnir? Polnilo je bistveno, v pocenskih je karton (satje), v boljsih pa iverokal ali polna iverka.

Odločili smo se za vrata Lip Bled in mi ni žal. Uporabljamo jih že nekaj let in vsa se brezhibno zapirajo. Očitno imajo zelo kvalitetno okovje, saj se nobena vrata niso nič povesila, kljub temu, da imamo 210 cm visoka in nekaj zelo širokih vrat.
Niso bila ravno poceni, ampak glede na to, da je kar nekaj vrat “posebnih” ( nadsvetlobe, drsna vrata, kaljeno steklo v dvojih vratih ), nismo imeli v nekih cenenih trgovinah kaj iskati. Dražje je bilo tudi, ker imamo zaobljene robove na krilih in podbojih.
Ponudbe na trgu je danes toliko, da se je res težko odločiti. Na koncu je pa še vse odvisno od monterja, ker ti lahko površen tip še tako vrhunski izdelek uniči. Nam je montiral en super monter z Bleda, malo smo ga morali sicer čakati, ker je zelo zaseden, ampak tako je z vsemi dobrimi mojstri.

Jaz sem tudi kupil od Lip Bled in sem zadovoljen, cenovno so sama vrata (brez podbojev) cca 120-150 eur/kos.

Poceni vrata so pravzaprav poceni samo na prvi pogled. Običajno nimaš cene s podbojem, predvsem pa ne z montažo.
Ko sem jaz menjala vrata, je bil nižji DDV, če si vzel pri isti firmi tudi montažo. Tudi jaz imam Lipova vrata, zelo zadovoljna s ceno, kakovostjo in montažo. Je pa neki srednji razred. Imamo širše podboje, kar je zadevo precej podražilo, in ena drsna vrata v steno, kar stane cirka dvakrat toliko od navadnih vrat, pa se mi ni zdelo pretirano drago.
Gledala sem tudi te poceni variante, a ker moraš potem posebej vzeti montažo, nimaš podbojev po meri, plus kakovost se ne da primerjati, sem se odločila, da raje dan tistih 50 evrov več in je lepo narejeno. Monter tudi pride pred potrdilom naročila še enkrat preverit, če vse mere štimajo in če so kakršne koli posebnosti.
Tudi kljuke sem vzela kar hkrati, so imeli lepe kljuke po zelo solidnih cenah.

Bratranec je kupil ekstra razkošna vrata z specialnimi kljukami v Bosni.Bila so 60 procent cene kot je pri nas.Res pedantno izdelana vrata in podboji.Za ta denar kupiš pri nas najcenejša vrata.Mojstri so jih pripeljali in zmontirali.Ne vem pa kje so narejena.Možno,da so tud made in Slovenija.

Mi smo vzeli pri INT, zelo zadovoljni.


Kaj to pomeni ekstra razkosna vrata? Furnir ali laminat? Kaksno polnilo, panti, kljucavnice?

Torej, mi smo obmovili staro hišo v celoti. V kmečkem stilu. Za vrata sem dobila naj ponudbo 400 eur za kos . Rabila sem 13 vrat. Potem sem za štos pogledala na willhaben in našla hotel, ki je obnavljal en cel štuk v kompletu. Dobila sem masivna res kvalitetna smrekova vrat s kljukami in štoki po 60 eur za kos. Peskanje me je stalo še 10 eur na kos . Naoljila sem jih sama. Rezultat je za moje pojme fantastičen. Razlika v strošku pa NORA.

Izdelana pri mizarju po naročilu (vratno krilo, podboji širine cca 30cm ) , hrast, polnilo iveral, skriti panti, magnetna ključavnica, kljuka, demontaža starih podbojev -> cena = 600€ po komadu.

Mi smo dali notranja vrata delat privatniku. Sedem vrat, ena so še posebej zahtevna na vrhu stopnic in vse skupaj nas bo stalo kar precej. Ne bom niti napisala cene. Meni se je zdelo vse skupaj predrago, ker nimamo toliko denarja, ampak mož je vztrajal, da hoče masivna vrata.

Živjo,

Julija 2017 sem naročil vrata pri:
INVADO Slovenija
INVADO d.o.o.
Koroška cesta 53d
4000 Kranj

Plačal 1500 EUR za 4 vrata. Dobavni rok cca 60 dni… Po pretečenih 2 mesecih nobenga glasu od nikoder. Na klice se niso odzivali, dokler mi ni dopizdil in sem zaporedno klical na vse njihove telefonske cca 15 klicev da nekoga dobiš. Za montažo so me ”nategovali” do 15 nov.2017. In rezultat: pride monterček Igor (on je mojster – montira sam…), cel dan sva mu s fotram pomagala… In rezultat: krivo zmontirane kljuke ( odgovor:”kaj pa si izbral kljuke, ki niso za te brata?” FAK, KAJ SI JIH TI PRODAL?), ena vrata povešena (drajsajo po podnu), invalid je zlomil eno letvico… No kljub potrjeni reklamaciji cca. 3 tedne po montaži, sedaj 15 februarja 2018 še nobene rešitve. Da jih dobiš na telefon moraš klicat vsaj 10x zapored in vedno samo obljube.

NE PRIPOROČAM!!!!

Ko sem kupovala notranja vrata sem najprej gledala na ceno, vendar pa, ko vrata pobližje pogledaš vidiš, da je cena zadnje kar moraš gledati, saj jih kupuješ dolgoročno. Iverka in satje ti drži tam nekje max 10 let, v primeru, da imaš kup malih otrok, pa je to nakup za 5 let. V kolikor si ne morete privoščiti lesenih vrat naj bo vsaj podboj lesen, saj pri strani nasadil ravno ta najprej razpade.
Sama sem nabavila lesena vrata z lesenim polnilom. Veliko nategunov vam bo prodajalo lesena vrata z ivrernato sredico – to zame ni les ampak lepljen lesni prah! Preverite za kakšno sredico gre saj razlika v ceni res ni velika.
Na koncu ko sešteješ vse stroške, ki jih imaš s poceni iverko oz satjem te masivna lesena vrata pridejo veliko ceneje. Pomembno pa je tudi, da izberete dobro podjetje z izkušnjami. Sama sem izbrala podjetje Melu in res mi ni žal. Vrata so naredili po meri, vsak detajl je na mestu, monter je bil odličen. Skratka same pohvale. Priporočam.

Mi smo jih kupili pri Vaš link. Za njih smo izvedeli preko facebooka, pritegnil pa nas je dizajn. Po malce poizvedovanja po forumih sem se prepričala tudi o kvaliteti, kar je nadaljnje potrdila sama izmera in nato izdelava. Fatnje so pripravni in obvladajo svoje delo.

Cena ni najcenejša, vendar sem tudi sama po nekaj slabih izkušnjah prišla do zaključka, da je za investicije na dolgi rok bolje plačati malce več, kot pa najmanjšo ceno. Izmera je bila sicer brezplačan, v ceno naročila pa je všteta tudi demontaža in montaža novih vrat. S stvarmi, s katerimi sem zadovoljna mi ni težav priporočiti naprej.

poveš kakšna vrata imaš, furnirana ali barvana in ceno.
LP

Imamo masivna bukova furnirana vrata odlično zmontirana zaobljeni robovi stilna varianta.
Zelo zadovoljni cena po kom zmontirana 330 eur.
Priporočam

Verjetno ti bo tole zanimivo. Tukaj so analizirali cene preko 400 ponudb ponudnikov notranjih vrat: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/vrata/notranja-vrata-cenik-cene-ponudniki-pvc-lesena-drsna/

Če si slučajno iz dolenjskega konca se ti splača preverit pri Vranešiču – Vaš link Mi smo pri njih vzeli notranja vrata akcija pa je vsake toliko časa, tako, da najboljše, da preveriš pri njih.

A nimajo pri Vranešiču neka Poljska vrata?

Prenavljam stanovanje,za ena vrata 700 ,ena drsna 1.500.pet vrat imam to 3.500 pls drsna.prislo tocno 5.000.Kvalitetna,tudi draga.Delal jih je mizar.

Jaz sem pa vrata kupila pri Lip Bled. Zelo sem razočarana. Odsvetujem.

Ali lahko malo razložiš čemu razočaranje? Nekako sem bil že skoraj odločen, da od njih vzamemo, sedaj pa…????

Jaz bi, če jih ne bi res nujno rabil, zavrnil in vrata in monterja, totalni polom, profesionalni izgledajo do montaže ko se montaža začne vidiš šalabajzarje na delu, meni so jih priporočili kot vredu, sam jih ne priporočim nikomur.

New Report

Close