Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Medij Urška Puš- izkušnje?

Medij Urška Puš- izkušnje?

Je kdo že bil na njenem readingu? Je res kaj na tem? Je ugotovila kdo vam je umrl ali je bilo vse tako zelo na splošno? Zelo rada bi slišala vaše izkušnje. Hvala!

Kaj res noben nima izkusenj oz nicesar ni slisal o tem??? :/

Bila sem na njenem predavanju – iz firbca. Ima ene vraževerne fore, za katere me ne prepriča.

nova
Uredništvo priporoča

Bila sem pri njej, že dvakrat, in ne moreš verjeti, kako lahko zadane datume, dogodke, je nekaj na tem, drugače si ne moreš razlagati…skratka čudovita izkušnja, ki jo bom sigurno še ponovila…
dobiš energijo, moč, da živiš dalje, začneš verjeti, da je tam gor nekaj…… tudi, če nisi veren…lp

A sami ne veste, kdaj vam je kdo umrl?

Mislim, da nas večinam na tem forumu nima moči, da bi vas prepričeval, vendar tak komentar lahko da samo nekdo, ki še ni občutil bolečine ob izgubi najdražjih…mogoče boste nekoč razumeli…

Prihrani denar. Z mrtvimi ni moč komunicirati. Vsi ti mediji so nateg.

O pa je, pa zato sploh ne rabiš medija!

Nje gre samo za denar,cene ful nabite,samopromocija…Morda res kaj vidi,sam take stvari se delajo zastonj ali oa za bistveno manj denarja.Meni to o nje vse pove!

Misliš, da res ne?
Tudi brez medija in to že kar precej let.
Sploh takrat, ko/če sem v nevarnosti.
Drugače glava in vse kot mora biti.

Misliš, da res ne?
Tudi brez medija in to že kar precej let.
Sploh takrat, ko/če sem v nevarnosti.
Drugače glava in vse kot mora biti.[/quote]
To niso mrtvi. Preberi si kaj o nefilih. To ti predlagam ker vidim da si dovzetna za nadnaravno ali kakor se pač temu reče. Mrtvi ljudje so mrtvi ne živijo in ne govorijo.

Sanja, če imaš preveč denarja, ga lahko daš meni in ti bom povedala, kar boš želela. Da je tvoj dragi pokojni dobro, da ti želi sporočiti, da te ima rad, da se imej ti rada, da delaj po srcu, da…

In podobno sranje. Če pa nisem zadela, pa je to sporočilo od nekoga drugega, ki misli nate in ti želi vse dobro.

Ojla!
Jaz sem biila na readingu pri Urški Puš.
Ni mi žal,da sem šla! Ja je ugotovila kdo je,..in tudi jaz sem vedela da je zares on,…
saj je povedala takšne stvari,ki jih nebi mogla vedet o njem,..govori o svojih spominih,pove kako in zakaj je umrl,kakšni so vili vzroki,..pove lahko tudi prihodnost,..odvisno na kaj si ti takrat pripravljen!
traja slabo urco,cena 88evrov.
lahko si snemaš,..
meni i žal tega denarja,saj ima res dar,..nič ni nasplošno,..ko boš pripravljena te bo poklicalo…
čakalna doba pa je zelo dolga,..cca 10 mesecev,..lp

jaz sem pa poslušala tole, ker je oseba, ki je šla, snemala

meni se je zdelo tako ribarjenje v kalnem. neke finte poskuša, ki pač palijo na 3/4 populacije. in če hočeš najti povezavo, jo boš pač našel.

Blefira. Me ne prepriča ta ko ima z umrlimi.dušami ne hvala.

Bila tam lani. Meni se je zdelo zelo na splošno, ja, govori stvari, ki jih večina lahko s čim poveže. Recimo: vidim številko 13 … Potem pa ti poveži to številko s tvojimi dogodki. Ali pa: vidim gozd. Take stvari …
Če ti ni škoda dat 88€, pojdi. Jaz sem se takrat odločila, da dam, ne bi pa priporočala.

Čisti nateg Meni je zelo žal, da nisem denarja raje dala v dobrodelne namene.

Nisem bila pri njej zaradi medijstva, ampak sva se pogovarjali zaradi druge zadeve. Zelo hladna in neprijazna, malo čudna. K njej nikoli ne bi šla, mi ni vlila zaupanja.

Odgovor na objavo uporabnika
Cjbd, 25.12.2020 ob 20:02

Nisem bila pri njej zaradi medijstva, ampak sva se pogovarjali zaradi druge zadeve. Zelo hladna in neprijazna, malo čudna. K njej nikoli ne bi šla, mi ni vlila zaupanja.

Ja, se strinjam. Zelo hladna, niti ko plačaš, te skoraj ne pogleda v oči. Zamerim ji, da razlaga, kako se vsak sam zase odloča (kar je sicer res), a v kontekstu, da so obiski pri njej blazno dragi, knjige, rokovniki dragi, in da to na veliko prodaja, mi njene izjave o svobodi in bla bla bla ne pijejo vode. Ona od tega presneto dobro živi in si lahko privošči otroke šolat doma (tako je enkrat namigovala). Res bi se lahko malo bolj potrudila v odnosu do strank. Ljudje pridejo tja prizadeti, žalostni, v upanju.

New Report

Close