Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zanič seks

Zanič seks

Imam partnerja malo več kot 10 mesecev, ampak seks je dobesedno zanič. Vse skupaj nič od nič. Včasih se mu niti ne vstane, če pa se mu že, pa vse skupaj dolgočasno, kratko, sploh ne ve kaj bi delal, ne zna me niti prijeti, “zagrabiti”. Na začetku sem bila zanj kot osebo v vseh pogledih zelo zagreta, na ostalih področjih se še vedno super razumeva, ko pomislim na seks, pa se mi naredi kepa v želodcu in dejansko me je stvar nekako “minila”. Prav tako sem se zalotila, da vsak dan več in bolj razmišljam o drugih tipih s katerimi je bil seks fantastičen in da sem se mu nekako začela izogibati.

Ali se seks lahko izboljša, ali eni moški pač niso za to in ta zveza kot trenutno kaže, nima prihodnosti?

Še to. On je star 38, zato pa ta njegova nerodnost še bolj preseneča.

najbrž je malo bolj k moškim nagnjen, ali pa če je s tabo kaj narobe? Kako zgledaš?
Morda si mu kot karakter super, pa ga fizično odbijaš s kakšno svojo značilnostjo?

Seks se seveda lahko izboljša, ampak ne, če boš samo tiho, čakala boljše čase in sanjarila o drugih. Najprej moraš izvedeti, če njemu takšen seks ustreza. Če mu, potem bo težje. Če pa tudi njemu ne, pa se samo ne znajde, pa itak ni problema, mu lahko ti pomagaš z idejami. Samo temeljito in iskreno se morata najprej pogovoriti o vsem.

Samo ne začet pogovora takoj po seksu s stavkom, to spet ni bilo nič od nič. 🙂


Tako moškin kot tudi ženskam (nekaterim), ni do smešnih gibov. Razlogi so lahko zelo različni. Torej išči nekoga, ki mu bo za to.

Zelo redko je pri sexu problem v moških, če ženska ve, kako se stvarem streže…hlod+hlod pač ne gre…

Povej mu, da naj gre en teden k hudi sosedi potrenirat. In dokler ne bo obvladal naj sploh nazaj ne hodi. Če bo resen, se bo potrudil.

Isto sem doživela. Ne bo boljše pač nima pojma. Sama sem Ustrajala dve leti,ma nikoli več. Rešise ga

Hmmm, iz posta si lahko razbral, da mi je očitno jasno kaj je dober seks. Še prav preveč dobro se ga spomnim iz recimo prejšnje zveze, tako da v tej situaciji ni problem v ženski. Pač nisem dovolj “pametna”, da bi sama rešila problem.

On seksa sploh ne omenja. Niti skoraj nikoli ne da pobude. Še, ko pride do tega, pa vse skupaj velika žalost.

Če mu nisem všeč, potem ne vem zakaj je sploh z mano. Sem ga dala vmes že malo na hladno, ampak ne neha.

Če pri 38tih ne zna, potem bolj slabo kaže. Sem naletela na take. Vse nekaj mlahavo, dotiki, objemi, seks. Kot da ne bi bil z dušo in srcem zraven. Dodatni problem je ta, ker ženske ne znamo takoj zarobantit in mu povedat, da ni v redu. Seveda je to dokaj logično, saj za moškega menda ni hujšega udarca, kot če mu poveš, da slabo seksa, zato se temu ženske zgodovinsko, podzavestno ali zavestno izogibamo. Vse se delamo, da je ok, ga celo pohvalimo, v reali pa stiskamo zobe in že planiramo, kako ga skenslat. Glej, jaz nisem optimist, razen če imata blazno iskreno in močno zvezo, ki bi prenesla seksualno poučevanje moškega s strani ženske. Pa še tukaj kakšnega blaznega napredka ni za pričakovati, za seks, kot za ostalo, ali si nadarjen, ali pa nisi. Kot posluh recimo. Malo se da popraviti, v operi pa nikoli ne bo pel.

potem je najbrž res homo, ti pa očitno daješ vtis tako obupane ženske, da misli, da te bo obdržal.
Zakaj na silo seksaš z njim? Saj si hujša kot prostitutka, ta dobi vsaj plačano.


S tabo je zato, ker si mu všeč kot oseba, ne pa toliko kot sexualni objekt…če pogojuješ vezo z sistemom ” če se sexualno ne ujamem z njim, ne morem bit z njim”, potem je to otročje in nedoraslo…sex nikoli ne bi smel bit na prvem, ne drugem, ne tretjem mestu po pomembnosti ….
Mogoče ga moti da vedno daješ ti pobudo…sploh vsakodnevno…in če si izkusila dober sex, potem je tud možno da si pri sexu preveč energična, posesivna, preveč vzdihuješ itd…večino normalnih moških take stvari odbijajo…

Nč, ne bo boljše, to je tip, ki se mu jebe za sex, tukej ni romatike, moški mora imet ta zverinski nagon v seb. Tudi sam sem imel hlod v pojstli, pa sem si pomagal z domišljijo, da sem jo kresal, sem ji pa rekel, da naj pazi, da mi ne zjebe erekcijo s kakšno neumno besedo, me je pa rajcalo, ko je tako poslušala mojo komando, da tud pisnt ni upala pol na konc, hehe..
To je isto kot posel, ne začet, če veš, da ne boš mogel končat dela.

glej, če po desetih mesecih to ni to, potem zaključiš in greš naprej, si bo on našel bolj primerno zase in ti zase, stvar rešena.
ne zdej zapravljat časa z nečim, kar ti ni

enako bi ti svetovala, če bi bil sex super, vse ostalo pa ne … greš naprej in poiščeš tisto pravo. Ko boš našla, boš že vedela da je to to.

če sta si v drugem OK, se mi javi, da te poštimam ☺

Kje pa uraduješ? Po zapisu sodeč si štajerc.

Kje pa uraduješ? Po zapisu sodeč si štajerc.[/quote]
osrednja SVN. Med bedrci ♥

Kje pa uraduješ? Po zapisu sodeč si štajerc.[/quote]

Ostarel f*fehtar, saj ti bo zdaj, zdaj dal mail (diskreten.slo…..) :)))

Štajerc pa NI, ker je prebutast. 😉

Kje pa uraduješ? Po zapisu sodeč si štajerc.[/quote]

Ostarel f*fehtar, saj ti bo zdaj, zdaj dal mail (diskreten.slo…..) :)))

Štajerc pa NI, ker je prebutast. ;)[/quote]
in zakaj mi nikoli ne pišeš na mail ☺


S tabo je zato, ker si mu všeč kot oseba, ne pa toliko kot sexualni objekt…če pogojuješ vezo z sistemom ” če se sexualno ne ujamem z njim, ne morem bit z njim”, potem je to otročje in nedoraslo…sex nikoli ne bi smel bit na prvem, ne drugem, ne tretjem mestu po pomembnosti ….
Mogoče ga moti da vedno daješ ti pobudo…sploh vsakodnevno…in če si izkusila dober sex, potem je tud možno da si pri sexu preveč energična, posesivna, preveč vzdihuješ itd…večino normalnih moških take stvari odbijajo…[/quote]

V zvezi je pa res seks daleč na prvem mestu. To je sploh predpogoj, da je lahko zveza dveh dolgoročno res uspešna, pa ne samo kot cimrstvo, ampak da je zadovoljiva tudi telesno in čustveno. Ker vem, da imaš psa, ti trdiš nekako tako, da ni pomembno, ali imaš psa rad in ga z veseljem pobožaš ter se mu pustiš poljubčkat, pomembno je, da te pes uboga. In imaš hkrati odgovor, zakaj ne najdeš primerne ženske. Ker ti seks ni pomemben!

Avtorica, tako kot nismo vsi umetniki in športniki, niso vsi spretni v seksu in zagreti zanj. Žal sta se v vajinem primeru skupaj znašla dva, ki sta na tem področju nekompatibilna. Ko delaš nekaj proti svojemu telesu, si s tem dolgoročno samo kvariš telesno in duševno zdravje in kličeš nase bolezen ter nezadovoljstvo. Če ne gre, pač ne gre, če ni žara, ga ni.


S tabo je zato, ker si mu všeč kot oseba, ne pa toliko kot sexualni objekt…če pogojuješ vezo z sistemom ” če se sexualno ne ujamem z njim, ne morem bit z njim”, potem je to otročje in nedoraslo…sex nikoli ne bi smel bit na prvem, ne drugem, ne tretjem mestu po pomembnosti ….
Mogoče ga moti da vedno daješ ti pobudo…sploh vsakodnevno…in če si izkusila dober sex, potem je tud možno da si pri sexu preveč energična, posesivna, preveč vzdihuješ itd…večino normalnih moških take stvari odbijajo…[/quote]

V zvezi je pa res seks daleč na prvem mestu. To je sploh predpogoj, da je lahko zveza dveh dolgoročno res uspešna, pa ne samo kot cimrstvo, ampak da je zadovoljiva tudi telesno in čustveno. Ker vem, da imaš psa, ti trdiš nekako tako, da ni pomembno, ali imaš psa rad in ga z veseljem pobožaš ter se mu pustiš poljubčkat, pomembno je, da te pes uboga. In imaš hkrati odgovor, zakaj ne najdeš primerne ženske. Ker ti seks ni pomemben!

Avtorica, tako kot nismo vsi umetniki in športniki, niso vsi spretni v seksu in zagreti zanj. Žal sta se v vajinem primeru skupaj znašla dva, ki sta na tem področju nekompatibilna. Ko delaš nekaj proti svojemu telesu, si s tem dolgoročno samo kvariš telesno in duševno zdravje in kličeš nase bolezen ter nezadovoljstvo. Če ne gre, pač ne gre, če ni žara, ga ni.[/quote]

Tole s psom je čist mimo….

Ok, če je sex prvi pogoj za obstoj veze, zakaj pa potem obstajajo normalne veze v katerih je dec impotenten, invalid, s prehitrimi izlivi, itd…in kako je s tistimi, ki zadnjih 20,30,40 let spijo v ločenih spalnicah, ne sexajo in so še vedno skupaj?
Sex je precenjen in tisti, ki tega niste sposobni sprejet, imate problem…ponavadi so/ste to tisti, ki skačete iz veze v vezo, se qurbate, najedate partnerju vsakodnevno za sex itd….

Ostarel f*fehtar, saj ti bo zdaj, zdaj dal mail (diskreten.slo…..) :)))

Štajerc pa NI, ker je prebutast. ;)[/quote]
in zakaj mi nikoli ne pišeš na mail ☺[/quote]

In zakaj točno naj bi?

Sem mislila, da je kakšen najstnik in si mu prva, a ko sem prebrala, da je že 38 in nima pojma- ne, nikoli ne bo boljše. On lahko ima samo eno, ki tudi nima pojma o sexu in ima tako zelo nizek libido kot on, ne pa izkušeno žensko, ki ve, kaj hoče.

Kaktus ima prav. Pretežno sem imela dobre, naletela pa sem tudi na takega, da niti do konca nisem zdržala in sem ga vrgla s sebe. Popolnoma brez občutka. Kar bolelo me je, ko me je prijel, pa ni bil grob. In nimam niti volje, da bi se ga spravila učit, ker me je vse minilo in ker ga občutka pač ne moreš naučiti. Pa sploh ni neki neizkušeni mladenič.

Če se dva spravita skupaj, ki sta osebnostno neskladna, bo seveda naprej zaškripalo na intimnem področju – v spolnosti.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Preveč Cosmota berete, ženske!

Recimo:
– seks mora biti tak in tak
– dolžina uda naj bo od-do
– seks trajati mora toliko in toliko
– po odnosu naj se dogajato in to
– frekvenca odnosov mora biti taka in taka

V sedemdesetih, osemdesetih še ni bilo interneta, v časopisih pa (direktno) pisanje o načinih, metodah nI BILO zaželjeno.

Pa smo/so vseeno seksali in uživali. In to BREZ natančnih napotkov in navodil…

Več knjig “kuharic” = garantirano slabše kosilo.

New Report

Close