Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zdravstveno zavarovanje – sem si premislil

Zdravstveno zavarovanje – sem si premislil

Danes je bil pri meni zavarovalniški agent in me je prepričal, da sem podpisal prestop od Vzajemne na Triglav. Sem upokojenec in se ne spoznam na te zadeve okoli novega zdravstvenega zavarovanja. Zdaj sem si premislil. Hočem preklicati podpisano odstopno izjavo. Imam kakšne možnosti, kaj naj naredim?
Hvala.

Brez problema lahko prekličeš. Po zakonu imaš ( mislim da) 14 dni časa za to, če je bila pogodba sklenjena pri tebi.

skrbi, samo takoj podajte dopis, pisno izjavo in to priporočeno, da preklicujete prestop.
Mislim, da morate to storiti v 8. dneh od vašega podpisa. Tako sem nekje prebrala.
Nekaj podobnega sem pred petimi leti storila sama, ko sem malo bolj prebrala,
sem si premislila in takoj preklicala. Vse je bilo OK, Verjetno pa vam od Triglava
ne bodo nič odpisali, kot niso meni, a nič ne skrbite.
Le v roku 8.dni odpišite in priporočeno.

Dopolnilnega zdravstvenega več ni.Nimaš kaj preklicat.Piši propalo.Davek bo ampak mislim,da ne bo šlo zavarovalnicam.

Ni res, DZZ še vedno obstaja in tudi bo – do leta 2019!

Se pravi potem bo še naprej do 2019 normalno zavarovanje

Ne drži.
Leta 2019 se začnejo postopki za ukinjanje, leta 2021 bo ukinjeno – ČE bo seveda obstoječ predlog sprejet (zdaj je šele predlog).

Sej Triglav sploh ni slab, najmanj ugoden je trenutno Adriatic, po moji oceni.

Adriatic Slovenica, trenutno 28,34€, po 1.3. pa 29,34€
Zav.Triglav od 1.2.naprej 28,99€
Vzajemna trenutno 27,62€, o podražitvi baje ne razmišljajo

Zneski so brez morebitnega 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} popusta.

Jaz plačam pri triglavu 27,51eur

Baje ne razmišljajo???
Na koncu vedno vsi podražijo, ker se škode povečujejo vsem.

Sicer pa ima Barca prav … šele predlog o ukinitvi 2021. Vmes pa volitve … ha ha ha

Dejstvo je, da je imela Vzajemna vedno par centov nižjo premijo kot ostali dve zavarovalnici, dvakrat ali trikrat pa je celo v obliki dobropisa vrnila več kot polovico ene premije.

Ja, s popustom, maksimalno 3{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ki ga pod enakimi pogoji nudita tudi drugi dve zavarovalnici.

Samo še ta mesec. Od 1.2. naprej bo 28,99 €.

Evo, tale levičarski kadrovski odpad, ki je ukradel ime naši najvišji gori, se že obnaša kot “strateška naložba”, torej balkansko. Ravno danes pride neka pošta od njih. Na prvi strani te nekaj kurijo za eno dodatno zobarsko zavarovanje. Marsikdo bi to takoj vrgel stran, ampak še dobro, da obrnem list na drugo stran, kamor so po balkansko “skrili” informacijo, da tole redno dopolnilno zav. dražijo na 28,99€ in da po novem ni več popustov. Le tako naprej in morda mi bo ta Miladojkina “reforma” celo še všeč.

Vsi so podražili ne samo levičarji.V bistvu edino levičarske firme so poslovale ,vse ostalo je propadlo.

New Report

Close