Forum.Over.Net

Starševski čvek

Tale dpd dostavna sluzba

Default avatar

Čudne so te stranke

ribnmj6 je napisal/a:
Ti ne maraš Petrola kjer so pustili paket?
Saj se šališ. Sami loleki.
Default avatar

lolek 1 a

Pa saj ne moreš verjet je napisal/a:
jaz lolek sem kontaktirala direktno, a sem vseeno morala klicati vsak dan v tednu, ker so nekaj nonstop prestavljali dostavo :(
Default avatar

samo fprašam

samo fprašam je napisal/a:
a se mi je moglo zdaj zaletet :))))
Default avatar

ribnmj6

Čudne so te stranke je napisal/a:
Ne, ne. Kaj tebe ali njih pravzaprav briga, zakaj hočem preusmeritev na točno določen Petrol? Se mi je kar zdelo, da se bo nek bebček na to obesil, ko ne bo našel ničesar drugega.

Poslali so mi obrazec, ponudili preusmeritev in niso upoštevali ničesar, niti kasnejše obljube, da bodo zrihtali. Lej, če niso sposobni slediti preprostim navodilom (okej, mogoče se nekaterim od vas res zdijo preveč komplicirana, ampak jebiga, nismo vsi za vse), naj pač skinejo obrazec in ne ponujajo preusmeritev, ob tem pa še klicni center lahko skinejo, ker deluje samo tako, da prijazna teta v neskončnost obljublja, da bo zrihtala.
Default avatar

Čudne so te stranke

ribnmj6 je napisal/a:
Zanimivo, kaj tudi pošta SLO vam preusmerja pošto?
Res ste razvajene riti.
Default avatar

ribnmj6

Ne, pošta lepo vedno dostavi tja, kamor je treba, in kjer ne zaračunajo ničesar dodatnega. Pa tudi nedelujočih obrazcev ne ponujajo.

Hm, je tvoj sine enako sposoben, kot so sposobni njihovi obrazci in/ali organizatorji, in mu je uspelo pristati pri njih, da jih tako zvesto braniš?
Default avatar

ribaribbainaa

ribnmj6 je napisal/a:
Pa nam je čisto jasno, da ti sine dela pr slabši konkurenci.
Naj se bolj potrudi