Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera ima lepši obraz Melanija ali Maria Callas, ali Jacki Onassis

Katera ima lepši obraz Melanija ali Maria Callas, ali Jacki Onassis

moj je rekel, da definitivno Maria….da mu Melanija ni všeč, Jacki je nila pa zelo lepa.

Da si osvežimo spomin 😉

vem kdo je Melanija, za druge dve ne!

nova
Uredništvo priporoča

Ok, izpostavila si mnenje tvojega, kakšno je pa tvoje mnenje? Ali si tako odvisna od tvojega, da še svojega lastnega mnenja nimaš?

meni, Melanija.

Trije popolnoma različni obrazi, tipi obrazov. Callasova je imela lep obraz, tipično gršega. Jackie zanimiv obraz, mogoče oči malo preveč narazen, Melanija pa je že precej popravljena…težko reči.
Mogoče bi se odločila za Jackie….tipi ala Callas mi nekako niso všeč (ne da ni bila fejst), Melanijo težko sodim….kakšna bi bila….

Jaz imam pa občutek, da je Ceca svojemu lepotnemu kirurgu kazala prav fotografije Callasove.

Maria Callas

[img]http://www.stephenhicks.org/wp-content/uploads/2012/04/callas-m.jpg[/img]

Ceca

[img]http://www.svetestrade.com/images/sr/24462.jpg[/img]

Ceca, je zelo podobna Melaniji, ko je bila še črna.

si kaj misliš zakaj ti laže?

Ceca, je zelo podobna Monici Belluci.

Jackie in Maria nista bili nikoli na kozmetičnih popravkih v letih Melanije in že prej, tako da je primerjava žal čisto brezsmiselna.
Melanija je kot veliko oseb, ki se gibljejo v visokih krogih in so izpostavljene očem javnosti prevzela ameriški način življenja, kjer so lepotni posegi nekaj čisto vsakdanjega, četudi se spremeniš do neprimerljivosti s potezami obraza v mladosti. Meni na Melaniji ni všeč mačji zategnjeni pogled, ker mi ni všeč tak stil, ki je uveljavljen dandanes v Ameriki med rdečepreprožnimi damami. Tak “priprt” pogled, neodprte oči- je imela prej tako lepe oči, ko še niso bile t.i. “mačjega” polzaprtega izgleda.

https://www.google.si/search?q=melania+trump+before+and+after+surgery&hl=sl&biw=1490&bih=835&site=webhp&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj_8YWU-NfRAhVL3SwKHdYAARIQsAQIFw

Meni na njej tudi niso všeč tiste priprte oči. WTF??? A ženska sploh vidi kaj pred sabo:-)

Meni je najlepša Melania. Jackie mi ni lepa, ima nekako oči predaleč narazen, čudna je.

Ceca in Melania sta obe “plasticni”… Maria Callas je najlepsa. Glede podobnosti med Ceco in Belluccijevo pa umiram od smeha.

Jackie in Maria nista bili nikoli na kozmetičnih popravkih v letih Melanije in že prej, tako da je primerjava žal čisto brezsmiselna.
Melanija je kot veliko oseb, ki se gibljejo v visokih krogih in so izpostavljene očem javnosti prevzela ameriški način življenja, kjer so lepotni posegi nekaj čisto vsakdanjega, četudi se spremeniš do neprimerljivosti s potezami obraza v mladosti. Meni na Melaniji ni všeč mačji zategnjeni pogled, ker mi ni všeč tak stil, ki je uveljavljen dandanes v Ameriki med rdečepreprožnimi damami. Tak “priprt” pogled, neodprte oči- je imela prej tako lepe oči, ko še niso bile t.i. “mačjega” polzaprtega izgleda.

https://www.google.si/search?q=melania+trump+before+and+after+surgery&hl=sl&biw=1490&bih=835&site=webhp&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj_8YWU-NfRAhVL3SwKHdYAARIQsAQIFw%5B/quote%5D

naj te stvari raje presojamo moški, prosim!

of course…

Jacki, je podobna Lorenovi. Ima isto obliko obraza, ustnic, profila.

Jackie in Maria nista bili nikoli na kozmetičnih popravkih v letih Melanije in že prej, tako da je primerjava žal čisto brezsmiselna.
Melanija je kot veliko oseb, ki se gibljejo v visokih krogih in so izpostavljene očem javnosti prevzela ameriški način življenja, kjer so lepotni posegi nekaj čisto vsakdanjega, četudi se spremeniš do neprimerljivosti s potezami obraza v mladosti. Meni na Melaniji ni všeč mačji zategnjeni pogled, ker mi ni všeč tak stil, ki je uveljavljen dandanes v Ameriki med rdečepreprožnimi damami. Tak “priprt” pogled, neodprte oči- je imela prej tako lepe oči, ko še niso bile t.i. “mačjega” polzaprtega izgleda.

https://www.google.si/search?q=melania+trump+before+and+after+surgery&hl=sl&biw=1490&bih=835&site=webhp&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj_8YWU-NfRAhVL3SwKHdYAARIQsAQIFw%5B/quote%5D

Ne moreš primerjat operiranih in ne operiranih, jasno. Melanija je na določenih slikah pred posegom veliko boljša, bolj naravna, živa, kot po posegu. So pa tudi tiste z oznako “pred” le pred zadnjim posegom…kakšen je bil že prej ;).
Zanimivo bi bilo pogledat slike od vseh treh pri npr. 30-ih. Prvi dve itak nista bili popravljeni, Melanija pa takrat najbrž še ne, vsaj ne veliko.

Od kje ti pa to;LOL

jackie je čudna, nekaj z razmerji na obrazu ne štima, maria je kar lepa in karizmatična, ampak melania je kar se lepote tiče daleč najvišji kakovovostni razred, lepa je bla kot otrok, najstnica, odrasla.., sploh se mi ne zdi popravljena, mislim, kaj naj bi pa popravljala, če je vedno bila lepa in je še zdaj, tudi stara se normalno, z gubicami na licih, ko se smeje.., njene oči so lepe, vendar močno namejkapirane, da izpadejo mačkasto, očitno ji je ta stil všeč.

če ti ne vidiš umetno povečanih prsi, ni čudno, da tudi drugega ne prepoznaš.

komentirala sem obraz. in ne, nima ga popravljenega. Prsi ima operativno povečane, to pa ja. Je imela že prej lepe, tako, da škoda..

ja, pa še lase je imela nalakirane…

najlepša, res da je fajn popravljena ampak obraz ima pa lepši kot Melanija.

Ko smo že pri “južnjaškem” tipu ženske, je Ceca tipična predstavnica tega južnjaškega “looka”. Pevaljka. Jackie in Ceco pa res ni mogoče postaviti v isto temo, prva je bila namreč izobražena in razgledana.

New Report

Close