Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera se vam zdi sposobnejša? Tina ali Melanija?

Katera se vam zdi sposobnejša? Tina ali Melanija?

Po eni strani bi bile obe brez svojih dedcev nule. Po drugi strani sta pa obe sami ustvarili svoje dosežke. Kaj se vam zdi večji dosežek: biti nekajkrat prva v svetovni smučariji ali postati prva dama ZDA?

Kakšen dosežek je ustvarila Melanija?

A zapecat milijarderja in bodočega najmočnejšega človeka sveta ni dosežek? Tina je zapecala samo enega Massija.

nova
Uredništvo priporoča

Še en dokaz kako so Slovenke močne babe, še deci naj dobijo nazaj mal hrbtenice.

Smučanje mi ni všeč tako da prva dama. Sta pa obe močni ženski. Vsaka na svoj način. Me mone smo pa na dnu piramide.

Meni je večja faca tista, ki ji ni treba škandalov režirat, da se jo opazi 🙂

Tole je pa tako nesmiselna primerjava, ne jabolka in hruške, ampak kot bi primerjal zelno solato in banano.

Sicer pa, uspešen je tisti, ki je izpolnil svoje sanje. Melanija jih je že pred časom, Tina pred kratkim, obe sta izpolnili svoje želje in cilje.
Si ti?


Jah no, če je ta človek Trump, potem zame to ni dosežek, ampak tragikomedija. But that’s just me.



Ne vem, če so se Tini izpolnili vsi cilji. 90 000 evrov za Zlato lisico, kolikor vem, ni prejela. Pa tudi vseh željenih smučarskih rezultatov ni dosegla, glede na bes, ki ga je znala uprizoriti. O vseh Melanijinih ciljih pa nekako ne morem sklepati.

Obe sta uspešni, ker sta se ponudili na razpolago uspešnima dedcema. Tudi Ilka Štuhec je uspešna, ker pri sedemindvajsetih za njo še vedno skrbi mama.

Melanija se je naučila biti lepa in tiho in brezhibna podrejena žena človeku, ki mu je edina vrednota kopičenje denarja, sicer pa nima spoštovanja ne do žensk, ne do ljudi drugih nacionalnosti, do ničesar, zelo je nazadnjaski.

Tina je svoj izjemen talent pametno zaupala v vodenje Massiju, a je po mojem mnenju naredila življenjsko napako, ker se je z njim tudi intimno povezala. Zdaj ni niti poročena, niti nima otrok, čeprav je že pred časom omenjala, da si jih želi.

Vsaka je na svojem področju veliko dosegla, osebno pa ne verjamem, da je katerakoli od njiju v zdravi partnerski zvezi, seveda po mojih osebnih merilih. Za moje pojme sta obe od njiju slab zgled za mladino.


Najboljš da vprašamo Melanijo, če zamenja položaj First Lady in življenje z miljarderjem z garanjem na mrzlih snežnih strminah.

In obratno.

Mislim da je odgovor lahek.

Uspešna je tista ženska, ki uspe dobiti moža, kateri več zasluži, kot ona uspe zapraviti!

Delujeta povsem na različnih področjih. Ne vem, kako bi ju primerjala?
Meni ni nobena izredno simpatična, duhovita/razgledana. Tudi po videzu. Tina je čisto luštna, Melanija je tudi dobra za pogledat…..nobena ni lepotica, nobena ne izžareva neke karizme.

Tale tema je še dodaten dodaten dokaz, kako kritični, malenkostni ste nekateri Slovenci do sonarodnjakinj. Tradicionalno hlapčevski, odpirate teme, kjet hvalisate južnjakinje in kritizirate Slovenke ter z lupo iščete napake na njih. Škoda, ta samodestruktivnost nas bo še stala. Zame sta obe uspešni, saj sta dosegli svoje glavne cilje. Za večino vas verjetno ne.

tudi jaz nerazumemsploh.
če bi se pa rodila v Samoboru, vem da bi včerajšnji dan Hrvatska razglasila za državni praznik…

Dobro napisano. Zadnji stavek pa vsi poznamo, zaveda pa se le oseba z vrednotami.

Ja seveda, ravno TI veš, koliko je Melania v resnici podrejena? Ker tisto, kar vidimo v javnosti, je pa enako kot tisto med štirimi stenami? A zato se najbrž po večini kurbajo in ločujejo ravno tisti, ki na FB lepijo slike srečne družine, ane?
Ponavljanje manter o Trumpov (ne)spoštovanju žensk je s strani feministk prav patetično. Obešanje na izjave primerjate z dejanji?! Če smo pošteni, je Clinton s svojimi spolnimi napadi pripravnice v Beli hiši daleč pred vsemi…. Pa njegova žena, ki je zagovarjala posilstvo nemočnega 12-letnega otroka. Toliko o spoštovanju in etičnosti.
Kar se tiče nespoštovanja drugih nacionalnosti negiraš sama sebe – dokaz za to je ravno Melania.

Glede Tine si tudi prekleto pametna.
Tino je “naredil” Massi in nihče drug. Ker se mu je predala, je lahko iz nje potegnil maximum, ravno zaradi čustvene navezanosti je zmogla doseči to, kar je. In ko bosta želela imeti otroke, jih bosta imela, brez skrbi.

Me pa zanima, kaj je za vas feministke “zdrava partnerska zveza”? Tista, ki jo imate ve? Po čem sicer ocenjujete zveze ljudi, katerih sploh ne poznate? Jih spremljate preko prisluškovalnih naprav in kamer, da ste tako poučene o njihovih odnosih? Me res zanima.

Ja seveda, ravno TI veš, koliko je Melania v resnici podrejena? Ker tisto, kar vidimo v javnosti, je pa enako kot tisto med štirimi stenami? A zato se najbrž po večini kurbajo in ločujejo ravno tisti, ki na FB lepijo slike srečne družine, ane?
Ponavljanje manter o Trumpov (ne)spoštovanju žensk je s strani feministk prav patetično. Obešanje na izjave primerjate z dejanji?! Če smo pošteni, je Clinton s svojimi spolnimi napadi pripravnice v Beli hiši daleč pred vsemi…. Pa njegova žena, ki je zagovarjala posilstvo nemočnega 12-letnega otroka. Toliko o spoštovanju in etičnosti.
Kar se tiče nespoštovanja drugih nacionalnosti negiraš sama sebe – dokaz za to je ravno Melania.

Glede Tine si tudi prekleto pametna.
Tino je “naredil” Massi in nihče drug. Ker se mu je predala, je lahko iz nje potegnil maximum, ravno zaradi čustvene navezanosti je zmogla doseči to, kar je. In ko bosta želela imeti otroke, jih bosta imela, brez skrbi.

Me pa zanima, kaj je za vas feministke “zdrava partnerska zveza”? Tista, ki jo imate ve? Po čem sicer ocenjujete zveze ljudi, katerih sploh ne poznate? Jih spremljate preko prisluškovalnih naprav in kamer, da ste tako poučene o njihovih odnosih? Me res zanima.[/quote]

Pa dajte no. Melanija ima 46 let Donald 70. Sedaj pa odmislite bogastvo in mu pripišite 1000 Eur dohodka. Bi bila še vedno z njim?

Če je Tino postavil Massi, kdo je bolj mahnjen na denar, da služi se s slovesom? Je naredila veliko, govorimo pa o vrednotah.
Zlata kletka. Vsak ne more ali želi živeti v soju luči. Nekaterim to ni smisel, za druge pač je.

Prvih dam ZDA je manj kot prvakinj v svetovni smučariji, torej?

Ja seveda, ravno TI veš, koliko je Melania v resnici podrejena? Ker tisto, kar vidimo v javnosti, je pa enako kot tisto med štirimi stenami? A zato se najbrž po večini kurbajo in ločujejo ravno tisti, ki na FB lepijo slike srečne družine, ane?
Ponavljanje manter o Trumpov (ne)spoštovanju žensk je s strani feministk prav patetično. Obešanje na izjave primerjate z dejanji?! Če smo pošteni, je Clinton s svojimi spolnimi napadi pripravnice v Beli hiši daleč pred vsemi…. Pa njegova žena, ki je zagovarjala posilstvo nemočnega 12-letnega otroka. Toliko o spoštovanju in etičnosti.
Kar se tiče nespoštovanja drugih nacionalnosti negiraš sama sebe – dokaz za to je ravno Melania.

Glede Tine si tudi prekleto pametna.
Tino je “naredil” Massi in nihče drug. Ker se mu je predala, je lahko iz nje potegnil maximum, ravno zaradi čustvene navezanosti je zmogla doseči to, kar je. In ko bosta želela imeti otroke, jih bosta imela, brez skrbi.

Me pa zanima, kaj je za vas feministke “zdrava partnerska zveza”? Tista, ki jo imate ve? Po čem sicer ocenjujete zveze ljudi, katerih sploh ne poznate? Jih spremljate preko prisluškovalnih naprav in kamer, da ste tako poučene o njihovih odnosih? Me res zanima.[/quote]

Pa dajte no. Melanija ima 46 let Donald 70. Sedaj pa odmislite bogastvo in mu pripišite 1000 Eur dohodka. Bi bila še vedno z njim?

Če je Tino postavil Massi, kdo je bolj mahnjen na denar, da služi se s slovesom? Je naredila veliko, govorimo pa o vrednotah.
Zlata kletka. Vsak ne more ali želi živeti v soju luči. Nekaterim to ni smisel, za druge pač je.[/quote]

Seveda Melania ne bi bila z njim, če ne bi imel denarja. Logično. A ti misliš, da bogati dedci dobijo ženske na svojo lepoto? Našega Lobodo poglej. Pa Dimnika. Pa Šimonko. Pa Anderliča. Sami stari kozli, ki so jih ujele lepotice. Od žensk pa je odvisno, na kakšen način si bodo zagotovile standard, o katerem lahko druge le sanjajo (tudi tiste, ki najbolj pljuvajo čeznje).
Pa saj tudi ves čas pišete, da izgled NI pomemben in je treba v človeku iskati dobre lastnosti. Očitno tile tatiji le niso tako slabi, kot si nekatere predstavljate?

Pa denar človeka zeeeeloooo polepša, tako je bilo in tako bo. Je pa res, da mora biti ženska prva liga, če želi ujeti milijarderja.

Če bi se ti pripeljala pred lokal z dragim avtomobilom, verjemi, da bi ti kar nekaj tipov začelo pošiljati prijazne poglede. Tako pač je.

Tisti, ki ima denar, izbira.

Pa dajte no. Melanija ima 46 let Donald 70. Sedaj pa odmislite bogastvo in mu pripišite 1000 Eur dohodka. Bi bila še vedno z njim?

Če je Tino postavil Massi, kdo je bolj mahnjen na denar, da služi se s slovesom? Je naredila veliko, govorimo pa o vrednotah.
Zlata kletka. Vsak ne more ali želi živeti v soju luči. Nekaterim to ni smisel, za druge pač je.[/quote]

Seveda Melania ne bi bila z njim, če ne bi imel denarja. Logično. A ti misliš, da bogati dedci dobijo ženske na svojo lepoto? Našega Lobodo poglej. Pa Dimnika. Pa Šimonko. Pa Anderliča. Sami stari kozli, ki so jih ujele lepotice. Od žensk pa je odvisno, na kakšen način si bodo zagotovile standard, o katerem lahko druge le sanjajo (tudi tiste, ki najbolj pljuvajo čeznje).
Pa saj tudi ves čas pišete, da izgled NI pomemben in je treba v človeku iskati dobre lastnosti. Očitno tile tatiji le niso tako slabi, kot si nekatere predstavljate?

Pa denar človeka zeeeeloooo polepša, tako je bilo in tako bo. Je pa res, da mora biti ženska prva liga, če želi ujeti milijarderja.

Če bi se ti pripeljala pred lokal z dragim avtomobilom, verjemi, da bi ti kar nekaj tipov začelo pošiljati prijazne poglede. Tako pač je.

Tisti, ki ima denar, izbira.[/quote]

Se strinjam skoraj v vsem, razen o tem, da izgled ni pomemben. Je. Do neke meje.

Bolj sem želel izpostaviti, da gre veliko bolj za socialno varnost, imidz, kot pa pa za dejanske vrednote. Te se izgubljajo.
Me ne čudi da je toliko ločitev, prerekanja, opravljanja, na koncu pa na jeb…. otroci.

Pa tudi to, da dandanašnje ženske (ne vse) iščejo službo ne pa dela. Kot tudi kakšni moški. Ne pa vsi. Pa saj veste kaj želim povedati. Ne želim biti pameten, nisem, vsak zase ve. Jaz pa tudi.

Pbe sta tu-tu. primer bab, ki brez moške pomoči ne biv eliko dosegli.

Ne ne bi. babam keš ne pomaga pri lovljenju dedca.

Melanija je mladost preživela na modnih pistah, prenašala šlatanje perverznih modnih stilistov, se morala od nekdaj razkazovati pred vsemi v spodnjem eprilu. Ima poškodovano osebnost , razumljivo, da si je želela bogatega zaščitnika.

New Report

Close