Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Restavracija 123, da vas ni sram!!!

Restavracija 123, da vas ni sram!!!

Po spletu okoliščin sem šla že nekajkrat v času kosila v Restavracijo 123 (menzo), ki je locirana v Kranju (v stavbi Hipermarket Mercator). Samo nekaj: česa tako slabega sama nikoli ne bi upala dati od sebe, pa nisem profesionalna kuharica! Kako vas ni sram ljudem, ki pošteno plačajo svojo malico / kosilo, posreči take packarije??? Mastno, brez okusa, ne dovolj toplo, zgolj malo pogreto hrano (mlačno), ko je ocvrt file ribe, je ena sama mastna pohanija, ribe nikjer za videt, meso slabo, nezačinjeno, brez okusa… Včeraj so bili za vegetarijansko jed “sladki” sirovi štruklji, sploh ne topli, skoraj mrzli, z eno žlico drobtin čez in čisto nič sladki. Zraven pa kompot s kuhanimi jabolki, med katera so ročno natrgali pomarančo??? Da človeku postave prav slabo:((
Kako je mogoče, da te menze nihče ne kontrolira glede kakovosti pripravljene hrane??? Ker glede okusa hrane je očitno itak nihče ne kontrolira. Pa ne recite mi, da je hrana v menzah pač slaba. Seveda ne pričakujem nič kaj podobnega domači hrani, ampak uslužbence ali kuharja / kuharico iz Restavracije 123 bi poslala enkrat ali dvakrat na malico v SPAROVO restavracijo, ki je prav tako menza. Razlika je kot dan in noč, pa ponavljam, je le menza. Ampak da v SPAROVI menzi v Kranju in tudi v Ljubljani kuhajo najmanj 10x bolje kot v menzi Restavracije 123??? Več kot 10x sem vam dala priložnost, ampak niti 1x samkrat hrana ni bila dobra!!!

Ali vas res ni prav nič sram?

ti pa rada trpiš ☺


Najboljši Hrvat ma te rad!

nova
Uredništvo priporoča

Stvar ponudbe in povpraševanja. Izgleda, da je njihova kuha všeč dovolj velikemu številu gostov (sicer bi že zaprli)


Najboljši Hrvat ma te rad![/quote]
ti so domači, SLO
http://www.slorest.si/restavracije-123-ljubljana.aspx

Ne, ni velikemu številu gostov všeč. V MC Šiška, kjer je imel prej Mercator svojo restavracijo, potem pa jo dal v najem njim…. Ljudje, ki so leta dolgo jedli v tej restavraciji, so nehali tam jesti, ko je prišel ta 123. Tudi jaz sem kdaj šla tja jest, odkar je prišel 123, je hrana obupna, slabega okusa in mrzla. Me ne vidijo več.

Pa da ne bo kdo mislil, da je v Sparu veliko bolje. Mrzle hrane res ne dobiš, je pa to vse zamzrnjeno, umetno. V Sloveniji je veliko dobrih menz (ni vse iz menze slabo), samo te dve verigi pa jaz ne bi hvalila.

Tile imajo tako razvejano verigo, da ne bojo zaprli. Ne vem kako, a jim je uspelo uvalit se po vsej Sloveniji. Kaj tako ogabnega, kot je njihova hrana, res težko najdeš. Problem je v tem, da si pogosto “obsojen” na njihovo menzo. Delam v podjetju v industrijski coni, kjer ni trgovin in drugih restavracij, imamo pa njihovo ponudbo. Danes recimo v masti plava nekaj špagetov, vse skupaj je rdeče barve, verjetno mesna omaka.

Če je komu Šparova hrana všeč, potem pa bog pomagaj!

Prav je, da ljudje vedo, hvala!

Spar ni nič boljši. Mogoče hrana boljše izgleda in je topla, okus je pa žalost. Vse umetno. Čedalje bolj. Smo nehali hodit.

Tudi sama sem kdaj pa kdaj jedla v menzi, ko je bila še od Mercatorja, v LJ in tudi v KR. Odkar so menze prevzeli “Restavracija123”, hrana ni za nikamor. Brez okusa, postano, ne dovolj toplo, kitasto meso… Res ni okusno in sem prenehala hoditi.

Sparove menze sicer niso nek presežek kulinarike, ampak v primerjavi z Restavracijo 123 so neprimerno boljše. Imajo, sploh v LJ, veliko menijev, hrana je dovolj topla, nekatere jedi čisto korektne in dovolj okusne (za neko menzo). Nekateri ljudje se vsak dan hranijo v menzah, nimajo možnosti kje drugje ali pa si ne prinesejo od doma. Za take ljudi je kar pomembno, da vedo razliko.

Ne poznam ne ene, ne druge, ne kakšne tretje, ampak mi je pa hecno. Očitno zadeva obstaja že kar nekaj časa, pa nima noben pripombe, potem se pa nekdo spomni in nekaj napiše in se v cca eni uri usuje cel kup pritrjevalnih mnenj. Zakaj imam filing, da to piše ena oseba?

Drugače pa avtorica, 10x????

Mogoče zato, ker sklepaš po sebi in je to očitno tvoja praksa?


Najboljši Hrvat ma te rad![/quote]
ti so domači, SLO
http://www.slorest.si/restavracije-123-ljubljana.aspx%5B/quote%5D

Imam izkušnje z njimi. Ni bilo dobro. Ljudje so se pritoževali in….nič! Celo ankete so bile. Glede na pritožbe, so morale biti porazne, a se nihče ni oziral na to .((. Še dalje so kuhali, pripravljali….

Ja, na žalost se službeno večkrat znajdem v Kranju. Ker smo tam v času malice / kosila, smo tam (v Restavraciji 123) res večkrat jedli. Ampak zadnjič je bilo pa res dovolj. SPAR menza je neprimerno boljša, pa čeprav je le menza!

Čudim se, da sploh kdo hodi jest v menze…. Fuj.

Eni ne sedimo cel dan doma in kuhamo, za drage restavracije pa nimamo denarja.

Jasno, da sem potrdila, ker me je nekdo spomnil na tole grozoto.

Za drek štukat je vse dobro!

Nisem še bila v 123 v Kranju, hodim pa v restavracijo te firme vsak dan v Ljubljani in se mi zdi hrana zelo dobra in okusna, sploh za ceno po kakršni jo dobim.
Sem pa slišala, da imajo precej grd odnos do zaposlenih, tako da jaz sklepam, da je tole temo odprl eden od bivših zaposlenih in se zdaj pogovarja sam s sabo. Če bi bilo res tako hudo, me ne spraviš več tja jest, avtor te teme pa pravi, da je šel že večkrat. S tem, da ta restavracija ni locirana v neki vukojebini, da ni druge izbire. Precej nesmiselno.


To pa ne bo držalo. Ni primerjave med prejšnjimi Mercatorjevimi reastavracijami in tem, kar je zdaj. Tudi sama sem na terenu, največkrat sem jedla v Novi Gorici, Kranju in Ljubljani. Prej so mi bile všeč njihove enolončnice, pa da ni bilo samo cvrtje. Dobre priloge. Sedaj razočaranje….

sama sem samo 1x zavila v njihovo restavracijo 123 v M v MB…nikoli več…pa sem jedla čufte, kjer res ne bi smelo biti problema…nikakršen okus, pire tekoč in brez okusa…mali je jedel otroški meni (ravno zato sva se tam ustavila, ker ga je premamilo, ko smo šli mimo)…za nikamor! v sparovo restavracijo gremo pa večkrat…vsak najde kaj zase in je vedno vse ok. o presežkih ne moremo, normalno pa se lahko najemo.

Moja izkušnja pa je, da je sedaj boljše. Prej pod mercatorjem so imeli samo 4 ali 5 menijev in je bilo to to. Sedaj pa ti 123 tudi steak speče in dobiš toplega, ne pa kot pod mercatorjem, ko si moral nujno mikrovalovko uporabit, da si lahko toplo jedel.

Za Mercator v KR ne vem, Spar ima čisto korektno menzo, me je pa presenetil TUŠ – vse pohvale 🙂 Sploh nisem vedela da jo imajo, je malo skrita in že sam ambient je bolj “restavracijski” (mize, razsvetljava,…). Doslej sem dvakrat pri njih jedla enolončnico (boranija in jota); zelo okusno in vroče.

Še me bodo videli 🙂

Pri šparu vedno jem lososa na žaru z zelenjavo, ki ga naredijo kar pred mano, še vedno je bilo okusno!

New Report

Close