Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek večina moških pali na "južnjaški" tip ženske

večina moških pali na "južnjaški" tip ženske

Smo družba kolegic s faksa, skupaj gremo občasno ven. In katera je za tipe najbolj zanimiva? Tisti dve, ki sta majhni, dolgolasi črnolaski, z okroglo postavo, veliko make-upa, gelirani nohti… Sploh tukaj ne govorim o značaju, ker sta super punci, govorim o izgledu in na kaj današnji tipi “palijo”. No, potem pa jaz, bolj suha, visoka 170cm, blond, modre oči, preprost make-up, pa precej manj fantov pristopi do mene, pa nisem “grša” od tistih dveh kolegic in tudi se ne obnašam dosti drugače. Tudi na faksu se fantje ozirajo za “južnjaškimi” puncami, blondinke, svetle rjavolaske smo totalno izven mode in nezanimive.

Srbkinje so zakon. Poletje, Budva, raj za moške oči ;)))))))))))))))

Več ličil gor pa bodo tudi nate palili.
Aja pa mariskomu majhnemu moškemu je 170cm visoka ženska grožnja, se čutijo manjvredne.
Drugače jaz si želim biti toliko visoka kot si ti. Vem pa, da moški eni tega ne prenesejo, ker so sami majhni.

nova
Uredništvo priporoča

???????
WTF je južnjaško?

mogoče to?http://www.biografija.org/muzika/jelena-karleusa/

ali to?https://www.google.si/search?q=kim+kardashian+wiki&espv=2&biw=1280&bih=894&tbm=isch&imgil=MJx_ckVUxfbOTM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}253A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}253BbiHjVD2zxUl0jM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}253Bhttp{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}25253A{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}25

Južnjaški tip ženske so pač temne ženske… greš pač še malo bolj na jug.

Sicer pa nikoli ne bomo izvedeli koliko naših otrok so južnjaki pokradli, zamenjali, ugrabili… pa od turških vpadov dalje… Ve se, da so npr. turkinje zamenjavale svoje otroke z Nemci… samo je pa le malo preveč očitno, da se to ne bi videlo tudi fizično.

To se pač ve.

Južnjakinje sproščene,postavne,pamtene,…

Slovenske pa obrekljive,lažnivke,psihične težave,…

Pa mi ti povej katero bi izbral?

Jaz pa sploh ne bi rekla tega. Bi pa rekla, da večina moških pali na ženske, ki niso presuhe, ampak imajo neko normalno in zdravo postavo. Pa ne glede na to, kako zavzeto na MON pišete, da na 170 cm je pa res maksimalno 52 kg…

Ma daj no… to je le taktika, da se vas lepe angelčke omehča in da nekate prenehate misliti, kako ste boga za jace zagrabile. Da tudi ve nekoliko lažje padete na realna tla in hrbet… v naslednji rundi.
Greš in pecaš tisto manj lepo, bolj odprto… samo da se pri lepši in bolj zadrgnjeni nabere pritisk v piskru. Jo malce preko kolegice prizemljiš, da spusti glavo iz oblakov.
In kot očitno vidiš pri sebi… taktika deluje v nulo. Ljubusumje, nesigurnost, odtajanje ledene kraljice na sobni temperaturi…
Ko spustiš nosek… si takoj bolj zanimiva.

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Jeeesss… bolje da ljulja nek da žulja. :-)))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Jeeesss… bolje da ljulja nek da žulja. :-)))[/quote]

Bi rekla, da je najbolje, da kar nič od tega.

Velika večina tipov pali na babe z bolj moškimi obraznimi potezami, moško hojo, oblačenje, govor, itd…je pa kar vejetno da imajo čefurke več teh značilnosti…

Jeeesss… bolje da ljulja nek da žulja. :-)))[/quote]

Bi rekla, da je najbolje, da kar nič od tega.[/quote]

Super, sva že dva enakega mnenja. 🙂

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Južnjaki so bolj temperamenti. Tudi očetje so zelo zaščitniški do svojih hčera in to tudi pokažejo. Velikokrat očetu ni problem kakšnemu dati klofuto, če si kaj drzne reči njegovi hčerki. In taka ženska bo seveda odrasla v bolj samozavestno osebo. Da je pomembna in vredna. Torej energija je pomembna. Bolj ko gremo proti zahodu smo glede čustev bolj hladni jih zadržujemo v sebi.

Jaz pa takega obcutka nimam. Men se bolj zdi, da se tipi palijo na AVSE. Moja kolegica blond, modrooka, postavna ampak totalna AVSA, tipi se lepijo na njo kot ne vem kaj…

Pojdi malo po Evropi na S in Z. Tam se bodo pulili zate.

južnjaki komaj čakajo na severne ženske in severne ženske na južnjake

A si malo fouš, ker ne padajo na tvojo vitkost pač pa na špehec tvojih prijateljic ?

Stvar okusa. Pritegovanje pozornosti (z izstopanjem, oblačili, poudarjeno ličenje ….) tudi ne pomeni, da so te ženske vsem atraktivne. Meni osebno se zdijo južnjaški tipi žensk preveč ‘maskulinih’ obraznih potez, tudi mediteranske ženske se mi ne zdijo posebej lepe. V splošnem merilu se mi zdi, da so Slovenke zelo lepe.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Lepa ženska je lepa. Povprečna pa povprečna. Grda pa grda. Povsod.
Men je važno da je moj name padu, na kakšne padajo drugi pa me niti ne zanima.

Kva še čakaš, mrš v Afriko ali na jug med tiste pol opice…


Veliko zensk vizualno ni nic posebnega ampak so dost bolj privlacne kot lepotice…


Veliko zensk vizualno ni nic posebnega ampak so dost bolj privlacne kot lepotice…[/quote]
Govorim o lepoti in ne privlačnosti. To ni enako.

Če si ga spotaknila z nogo – in ker je bil še zraven malo v zvezdicah, je padel nate. Vsekakor boljše, kot če bi zgrmel na trda tla. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če si ga spotaknila z nogo – in ker je bil še zraven malo v zvezdicah, je padel nate. Vsekakor boljše, kot če bi zgrmel na trda tla. :D[/quote]
Haha
Je na mehkem pristal.

napiši še mere prsnega koša vseh, pa bo takoj bolj jasno 🙂

Današnji iščoči in ledik “moški” najprej pogledajo v “sredinske oči”, ne v modre oči…..

New Report

Close