Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Peter Prevc sredi sezone v tople kraje?

Peter Prevc sredi sezone v tople kraje?

OK, ne gre mu tako dobro kot lani. Nič hudega. Ne moreš biti vedno superioren. Še vedno je dosegal solidne rezultate in nihče ga ni za nič obsojal.
Potem pa sredi sezone prekine s tekmovanji in gre v tople kraje. A ni to čudno? A ni tako, da bi moral profesionalni športnik znati sprejemati tudi poraze? Ne pa rep med noge in glavo v pesek?
No, upam da mu bo odklop pomagal.

To ja ni nič takega.
Večina ptičev jeseni odleti v tople kraje. Peter se je sicer malo zakasnil, ampak, nič ne de. Bo pa malo kasneje priletel nazaj. Važno je le, da se vrne.

______________________

glavo ima pokonc, tisto kar daje med noge pa ni rep.

nova
Uredništvo priporoča

Glede na tako opevano skromnost in menda izjemno trden karakter, bi ga vseeno prej pričakoval med skakalci, kot v južnih krajih.

Fant rabi psihologa, ne tople kraje. Očitno ne prenaša porazov.

Zlobe da vam ni para.

Res je šel v “južne ” kraje. JUŽNO od Poljske trenirat v Planico, da bo naslednji teden na tekmi v Zakopanih.

Saj ne bezi. Gre se za to, da spet najde stare obcutke. Kako bo to naredil, je njegova stvar. Na tekmah ocitno ni slo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No, evo. toliko govora o tem, da je Peter pravi športnik, ne pa Tina Mize. Iste hijene, ki so prej glodale Tino Maze, se zdaj spravljajo na Petra.
Glih gledam en film – navijači, ki te ob zmagah nosijo po rokah, se ob porazih še poščijejo ne nate. Živa resnica. Kot da je zaradi parih zmag vaša last.

Itak, da hijene glodamo Tince, Petrčke, kmalu bomo tudi Ilko in če še kdo za njimi potem pride. Zakaj? Ker nam jih mediji in fanatiki navijaški prodajate kot heroje! Kot nezemeljska bitja! Kot da so večji od življenja samega! Potem naj se pa še obnašajo tako, kot da so iz filmov in stripov. Ne potem, ko jim ne gre več, ko se izkažejo za krhke in lomljive, ko izpadejo enako malenkostni, pohlepni in nevoščljivi kot vsi mi, obračat plošče z izgovori, da so samo ljudje. Zakaj ob njihovih uspehih niste modrovali, da so samo ljudje, da je njihov trenutni uspeh samo faza pred bolečim padcem na realna tla, kar vsakega navadnega smrtnika v življenju čaka? Zakaj bi morali še naprej verjeti v (smučarske) pravljice nadnaravne sposobnosti heroja, ki se na koncu izkaže kot eno navadno človeško bitje?

Moj brat je že od majhnega navijač Dinama. Ko zmaguje in ko zgublja 🙂

Zdaj je mogoče v Planici, bil je pa tudi v toplih krajih. Mu pa čist provoscim.

Jaz mu privoščim vse, razen slaščočarke. Ta je zavidanja vredna.

Jeba je past. Evooo, tudi opevani Prevc tega ne prenese. Namesro da bi se boril….. umik! 🙁
Tako kot je težko vam, meni….. čisto navadnim ljudem.
Zamerim pa PREVCU – da se umika. Pa kaj?? Kaj je mislil, da bo briljiral par let?
Kje so zdaj njegove pametne izjave??

Tak je lajf. Kurja lojtra. En orenk bed je naredu, ker se je umaknil. Mrknil.

Vso štalo pa delajo novinarji!

So kakšnemu delavcu za vzpodbudo povečali plačo, ko mu “ni šlo” ali so ga raje kritizirali?


Te je… jaz sem. Vseskozi nabijala zanj in se zdaj… in sem gledala letos po mojem ga je zlomil padec na prvi tekmi in.po tem se eden… ne pozabi, da je pred leti padel na letalnici in se tako poskodoval, da je moral zakljuciti s sezono. In vsak padec ze tako pride pod kozo, ce imad pa se tako slabe izkusnje s poskodbo pa se toliko bolj. Poglej si posnetek prve tekme, da je bi prvipo prvi seriji in v drugo tudi skocil odlicno ampak s padcem in po tem padcu se je ocitno zgodila neka zakrcenost, in.potem se en padec na tekmi kasneje… me zanima kako bi.blo teb, ce bi te vrglo na skakalnici.. da te vidimo. Jaz sem bila na mostu skakalnice na holmenkolnu in ko vifis v zivo kako hudi evo strmo je to… e pa vsaka cast vsem… tako da malo omeji svojo zlono in.poglej z bolj realne strani. Vse dobro Petruin drzim pesti, da mu cimprej ratajo skoki s katerimi bo on sam zadovoljen.vedno pa bom navijala zanj kot tudi za vse nase skakalce.So lahko nam vzor po vrednotah in delu.

Ampak ste pa res hijene!
Oglodale ste Tino do kosti in zdaj, ko je nje zmanjkalo, ste se spravile na Prevca. Ja, pa kaj, če je šel na jug?! Skakanje je njegov poklic, ki mu trenutno ne gre, kot si želi, če misli, da mu bodo topli kraji pomagali, ja, pa naj gre! Nekdo se napije, nekdo se stepe v gostilni, da spravi višek iz sebe, nekdo naskoči drugo babo, nekdo laufa na Šmarno, Prevc gre pa pač na jug.
Pa kar zadeva delavce, ja, tudi oni bi šli na jug, ko jim za tekočim trakom ne gre, če bi lahko. Ker pa ne morejo, pač laufajo na Šmarno ali v gostilno, vsak ima svoj ventil in svoje filanje baterij.

Nimam čisto nič proti njemu, zame je še vedno vrhunski športnik. Pa čeprav deseti, dvajseti….
A si sama napisala – skakanje je njegov poklic. Če tebi v službi ne gre tudi zbezis od dela in vseh težav?

Nimam čisto nič proti njemu, zame je še vedno vrhunski športnik. Pa čeprav deseti, dvajseti….
A si sama napisala – skakanje je njegov poklic. Če tebi v službi ne gre tudi zbezis od dela in vseh težav?[/quote]

Ja, se odmaknem, ne bežim, le odmaknem, ker pridem potem nazaj. Ustavim konje, spucam glavo, grem naprej. Pomaga.


A pravi navijač se mora poscat na športnika, ko mu ne gre, al kako? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

So kakšnemu delavcu za vzpodbudo povečali plačo, ko mu “ni šlo” ali so ga raje kritizirali?[/quote]

Kolikor vem, delavcu, ki mu “ne gre”, pripada plačana bolniška. A je Prevc mogoče ekstra plačan zdaj ali zakaj taki debilizmi? Kdo je še kdaj kritiziral delavca, ki je imel težave??


A pravi navijač se mora poscat na športnika, ko mu ne gre, al kako? :))[/quote]

Žalostno, da je treba odrasle ljudi slovenščine učit.

“poscati se na kaj” – izraža veliko omalovaževanje

Nikoli ne boste razumeli, kako je bit uspešen. Kako je, ko si na vrhu.

Vi mislite, da človek uživa – v resnici pa te je strah. Vseh vaših pričakovanj, še več in več….
Pa se ustrašiš samega sebe. Okoli tebe se obešajo vsi, te kujejo v zvezde. Zadaj, tik za trtico pa imaš še sto drugih, ki hlastajo. Čakajo, da bodo boljši.
GROZA
Tega ne zmore nihče. Mogoče eno, dve sezoni. Mogoče 2 leti v običajni službi. V slo! Je tako??

Moraš res imet za sabo ekipo (tu se vidi tim Mazejeve) !!

Prevc – sam ve, zakaj se je umaknil. Če ne bo letos, bo pa drugo leto. A bo kdo od nas crknil?
Niso ga pa zjebbali novinarji, sponozorji! Enostavno te postane STRAH!! Pa fantič ima 23 let. Pa vse druge poti odprte!

V tuje zmage se ne maram čustveno preveč vpletati, zato mi tudi njihove nezmage niso taka tragedija. Se bo že pobral. Potem bo spet skakal ali počel kaj drugega. Odlične rezultate ima, spoštujem v dobrem in slabem.

So kakšnemu delavcu za vzpodbudo povečali plačo, ko mu “ni šlo” ali so ga raje kritizirali?[/quote]

Kolikor vem, delavcu, ki mu “ne gre”, pripada plačana bolniška. A je Prevc mogoče ekstra plačan zdaj ali zakaj taki debilizmi? Kdo je še kdaj kritiziral delavca, ki je imel težave??[/quote]

Bolniška? Če tebi v službi neka delovna naloga ne gre, greš na bolniško?
Vseeno mi je, kaj počne Prevc, ampak eni res pišete neumnosti.

Kolikor vem, delavcu, ki mu “ne gre”, pripada plačana bolniška. A je Prevc mogoče ekstra plačan zdaj ali zakaj taki debilizmi? Kdo je še kdaj kritiziral delavca, ki je imel težave??[/quote]

Bolniška? Če tebi v službi neka delovna naloga ne gre, greš na bolniško?
Vseeno mi je, kaj počne Prevc, ampak eni res pišete neumnosti.[/quote]

Ti si ena izmed blejajočih ovac. Tebi je itak vse vseeno. Greš, kamor gre večina. Si ‘nula’ .
Ne razumeš nič. Si pa predzna in steguješ jezik!

New Report

Close