Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje dobim Tretinoin-Retin A

Kje dobim Tretinoin-Retin A

nujno rabim to kremo, gube imam kot kraterje:)

Jaz imam 2 tubi kreme (30g vsaka) viska, tretinoin 0,05{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

od kje imaš?

united arab emirates, exp: jan 2018

….pa stanejo takšne kreme?

prodam po isti ceni, kot sem kupila od znanke, 20 evrov /kom

https://www.superskin.si/advanced-retinoid-2.html
Kvalitetni serumi in zelo razumne cene. Se da naročit tudi pri nas. Na you tubu je ogromno videov o serumih The Ordinary.

Ko ze imas gubebti vec retin a ne bo pomagal. To jr bolj za preprecevanje. Jaz uporabljam differin, ki je tudi retinoid ze 15 let in ni nobenih gubic. Ce poguglas bos nasla studije, ki kazejo, da sta po ucinkovitosti enaka, s tem da enega imajo bolj v ameriki, drugega pa pri nas. Za ze nastale gube pa pomagata samo botox ali pa polnilo.


Kupuješ kaj od Ordinary? Kaj priporočaš za gube in suho kožo?

Te kremice, ki cabinet retinoide, nikoli ne bodo tako ucinkovite kot krema na recept. Enostavno vsebujejo premalo retinoidov. Mogoce edino Avene Ystheal, ki ima Retinaldehid.

Živjo ali imate še kakšno krem retin-A? jaz bi eno vzela.

Zivjo, prosim pusti telefonsko oz mail, te kontaktiram.

upam, da ni prepozno, ker sem šele včeraj videla … sem ti poslala na ZS

Za gube gladiti je potrebno čimveč bivanja na svežem zraku, vsakodnevno. Ni potrebno športanje in ekstremistične zadeve.
To in dovolj spanca, stres nič.
Kako do lastnega kolagena, si poguglajte same.

Ima katera tubo ali dve kreme retin A odvec? Res bi bila hvaležna, če mi jo proda. [email protected]

Ali še imate Tretinoin 0,05{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}. Bi kupila.

Ne vem, če je pametno zdaj spomladi začeti z retinolom. Takoj , ko boš šla na sonce, morje, boš flekasta. Začni novembra. Tudi kreme s faktorjem zaščitijo le delno.
Evo, samo dobronameren nasvet.

Zivjo natalija1976, za kremice mi lahko pises na: [email protected]

Prosim mene tudi zanima jaz bi tudi kupila

Zivjo, jaz bi tudi potrebovala kremo, se se da dobit?

Zdravo, imaš še kakšno kremo z tretinoinom?

feliksa – kje kupuješ te kreme? Jaz sem jih skušala dobit, pa je misija nemogoče. Z retinolom ni problem, tretinoin pa ne najdem.

Tudi mene zanima. Koliko procentne pa imate? In od katere firme?

Tretinoin 0.05{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}


Kakšna pa je cena te kreme? In izvor države?

Pač na netu sem jo nekako uspela poiskat, verjetno, če je poslano iz EU carina ne bi smela biti problem. So pa nabite cene. Npr. v Grčiji kjer jo lahko kupiš brez recepta , je cena nekaj čez 3€, na spletu pa 20€ ali več (v Grčiji prodajajo to kar prodajajo v Nemčiji, le da moraš v Nemčiji imeti recept). Našla sem cenejše varjante, ki pa ne dostavljajo v Slovenijo.

New Report

Close