Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moz me ne spoštuje,obupala sem

Moz me ne spoštuje,obupala sem

Mož mi s svojimi besedami in dejanji dokazuje,da me niti malo ne spoštuje..nazadnje mi je rekel,da če mislim da sem njegova žena,da mi to do dajebkakšen poseben status..od stikov s svojimi poln.otroki me je izključil,saj je bila zamera ob tem da sva se poročila prevelika..to je rešil na način da je mene na grd način izločil..še po telefonu se z njimi na skrivaj sliši…

Vsako njegovo ponižanje me je vsakič pahnilo v še večjo praznino…sedaj sem si rekla,da tako ne morem več naprej..od zalosti sem cele pop.prelezala…in sem cisto izven kondicije..ker nisem imela niti volje migati..samo sekiranje in obtozevanje same sebe kaj sem takega storila da si to zasluzim saj ga imam najraje na svetu…ljudje okoli naju ne vedo,da se do mene tako obnaša…

Kako naj presekam to??Se poberem in zacnem ziveti po svoje?

Lezim v postelji in nimam niti energije,da bi sla sama v trgovino… na obrazu se mi pozna vsa ta zalost..njemu pa je vseeno…

On bo sel,delal kar bo on hotel,ker koji k..sem jaz njemu,da bi bilo kaj drugace…

:///kaksen nasvet kako se izvleci iz tega brezna in kako mu NE pOKAZATI da me je prizadelo kar mi rece??

ozadja ne vemo, samo tu nimaš kaj, kot oditi skozi vrata. Upam, da imaš kam iti.

Za začetek pojdi na zrak, na kratek sprehod, v naravo … Razmisli o tem, da boš morala prekiniti to kar si do zdaj dovolila, da se ti dogaja, če ni spoštovanja in upoštevanja potem nimaš kaj v tem odnosu vztrajat.

Zakaj bi skrivala, da te prizadene to kar ti reče? V čem bi bila fora skrivanja, igranja, pretvarjanja?

Mož mi s svojimi besedami in dejanji dokazuje,da me niti malo ne spoštuje..nazadnje mi je rekel,da če mislim da sem njegova žena,da mi to do dajebkakšen poseben status..od stikov s svojimi poln.otroki me je izključil,saj je bila zamera ob tem da sva se poročila prevelika..to je rešil na način da je mene na grd način izločil..še po telefonu se z njimi na skrivaj sliši

V zgornjem zapisu se skriva še moževa plat medalje. Kako je prišlo do tega, da mora svoje otroke skrivaj klicati? Zakaj se bere, kot da pričakuješ, da bo izbiral med tabo in svojimi otroci iz prvega zakona?

Svojih čustov oziroma, da te je prezidel nima smisla skrivati in prav je, da mu to pokažeš VENDAR nikakor to ne pomeni, da se temu ne opreš im mu dokažeš, da zmoreš tudi drugače živeti. Namesto, da poležavaš na kavču in si on dviguje ego ker te je spet spravil na dno, takoj vstani se toplo obleci in pojdi en krog po svežem zraku, vmes se ustavi še na kavici in pridi polna energije domov. Možu povej, da nisi njegova sovražnica ampak partnerica. Jutri po službi pojdi do frizerja, pridi domov dve uri kasneje kot ponavadi, skratka če je tvoj mož imel do sedaj nadzor nad tabo kje si oziroma si vedno doma narazpolago se zdaj temu malo upri in si privošči kakšno razvajanje. S tem boš pridobila na samozavesti katero močno potrebuješ.

Besedo ‘spoštovanje’ (med zakoncema) si je nekdo izmislil za takrat, ko ni več ljubezni.
Pri vama pa še spoštovanja ni več…

Kaj pa čes narediti. Pri normalnih ljudeh se to naredi tako…. opozoriš ga s stilom, zelo moraš pazit na ton tvojega glasu pri temu opozorilu, predvidiš njegovo reakcijo pri temu, predvsem imeti dost adutov v rokavu z argumenti, da ostane brez besed. Ne smeš bit pa podla in sikat, ker to lahko spodbudi negativno reakcijo, da ti prilima kakšno klofuto in na koncu rečeš, v primeru, da ostane mrtev hladen, da se bo treba ločit.
Zdej pa, kakšne adute imaš ti pri tej ločitvi v rokavu pa ti veš. Če si se ti njemu priselila brez prebite kinte v žepu in si še nezaposlena po vrhu oz. nimaš svojga keša, pol pa itak ni šans za bilo kakšen pogovor in lahko samo greš, če imaš kam iti, seveda. Je pa tako, v dolgotrajni zvezi, ko vidiš, da to ni to, se je treba tu pa tam še s kom kurt, da si popestriš življenje in ne padeš v komo, ko te partner razočara, tako kot je tebe recimo. Bistvo življenja je uživanje ne trpljenje.

Bedarija. Spostovanje je ena stvar, ljubezen druga. Jaz spostujem vecino ljudi, ljubezen pa cutim do zelo redkih.

Bedarija. Spostovanje je ena stvar, ljubezen druga. Jaz spostujem vecino ljudi, ljubezen pa cutim do zelo redkih.[/quote]

napol bereš, al pa ne razumeš… napisala sem ‘spoštovanje’ MED ZAKONCEMA. Lahko moža/ženo… ljubiš ali pa samo še spoštuješ…
Ker če resnično ljubiš, je tu notri že po naravi stvari vključeno tudi spoštovanje.

Če imaš nekoga rad, ga boš tudi spoštoval. Če koga ne spoštuješ, ni ljubezni. Preprosto!
Vsaka akcija ima svojo reakcijo. S čim si doprinesla k taki situaciji? Poskrbi prvo za svoje počutje. Spošuj sebe, njega in njegove otroke. Ljubezen premaga vse.

Lahko pa moža/ženo SPOŠTUJEŠ, vendara ga/je NE LJUBIŠ. Preprosto!

Kako to misliš “kako se izvleči”? Res si globoko zabredla, da je prišlo do takih besed in scen, ampak nagrabi na kup malo samospoštovanja in se poslovi.

Avtorica, prosi moža, naj nam še on svojo plat medalje pove, bomo potem lažje svetovali.

Še ena popolna žrtev, kateri ni jasno, zakaj je moški ne spoštuje.

Vprasanje na koncu najlepse opisuje, kaj bi znalo biti vzrok za situacijo, taksno kot je. Ce bi nekdo pred teboj skrival obcutja, bi se zavedala, da pocnes nekaj napak?

Roko na srce… Tvoj moz vidi domisljavo razvajeno nedoraslo deklico, ki cele dneve pasivno nekje prezdi in od katere ni nic. Vse kar stori zanjo (zate) izzveni v prazno (ker ne zelis pokazati…) in pocasi dobiva obcutek, da je zadeva brez vsakega smisla. S teboj je bolj ali manjzgolj se iz usmiljenja/dolznosti…

In to sliko si mu narisala predvsem ti s svojimi vedenjskimi vzorci. Se cudis, da se (ob vseh njegovih lastnih kapricah) potem zadeva iztece na nacin, kot ga opisujes?!?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Začni ga varat barabo, potem pa se poroči z drugim in imej najlepšo poroko.

Moja razlaga: avtorica je speljala tipa drugi družini, zaradi česar so otroci upravičeno jezni nanjo. Kot da to ni dovolj, se počuti užaljeno in oškodovano, ker je mož ohranil stike z njimi. Od njega zahteva popolno predanost in ga ni pripravljena deliti z otroki. Mož popeezdeva in mu postaja vedno bolj jasno, da se je zafrknil.

:///kaksen nasvet, kako se izvleci iz tega brezna in kako mu NE POKAZATI, da me je prizadelo, kar mi rece?

tako že ne, da ležiš in te lahko gleda … zrihtaj se pa ven! uživaj na svežem zraku in misli se ti bodo zbistrile, mogoče celo tako fejst, da se ne vrneš k nekomu, ki te nima rad

nikoli mi ne bo jasno, kako lahko imaš hudo rad nekoga, ki te zaničuje?

Nikoli nisem razumela žensk, ki ljubijo nekoga, ki jih zaničuje oz. na kakršen koli način grdo dela z njimi. Halo???? A ste prisebne? Imeti nekoga rad, ki vas trpinči? Zbudite se.


A je ona kriva, če je ženo pustil dvolicnez, on jo je pustil, zdaj pa nekaj spila pravičnega. Meni je idiot.


A je ona kriva, če je ženo pustil dvolicnez, on jo je pustil, zdaj pa nekaj spila pravičnega. Meni je ******.[/quote]

Zapustil je ženo, otrok pa nikoli in jih ne sme! Razumeš razliko? Avtorico moti, da se pogovarja s svojimi otroci naskrivaj, halo???

Avtorica, kaj točno so otroci zamerili? Sliši se, kot da si imela kaj zraven pri njegovi ločitvi – je tako? To bi marsikaj pojasnilo.

Tema je provokacija.

Upam, da nisi še ena, ki je padla na šarmantnost sociopata. Preberi si na Mon-u o čustvenih vampirjih in mejni osebnostni motnji.
Vso srečo ti želim.

New Report

Close