Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek spoznavanje na internetu

spoznavanje na internetu

Pozdravljeni,

mene pa zanima, kje na intrenetu se lahko koga spozna izven portalov za zmenke in MON-a? kje je mogoč normalen klepet ali navezovanje stikov? nimam se za vzvišeno, ampak ti dating portali in chati mi res niso všeč. v zunanjem svetu mi ne uspe, čeprav imam dobro službo in tudi videz je povprečen do dober.

Oprosti, ampak zakaj misliš, da ti bo prek interneta uspelo? Slej ko prej se boš srečala z nekom v živo, to pa praviš, da ti ne uspeva?

Pogovor mi z ljudmi že steče, ne uspe mi spoznati novih ljud. V službi smo večinoma ženske…

nova
Uredništvo priporoča

Jst bi pa vseeno rekel, da najlaže na taki varianti kot je recimo Mon. Ker kot sama praviš, klepetalnice in chati ratajo eno navadno prepucavanje med spoloma slej kot prej, filanje ega enih in drugih.
Ta Mon je tak, čist natur, ko uletavajo/mo na njega vseh vrst ljudi in recimo, da tukaj nekako začutiš s kom si lahko na isti frekvenci in koga bi lahko utopil v žlici vode ampak ga vseeno toleriraš kot drugače mislečega v smislu, kaj čes tudi take vrste ljudi so na tem svetu.
Mi je pa zanimivo, da večkrat uletijo ženske s tem vprašanjem na to sceno, pa pol, ko dobijo ponudbe izginejo kot duh, kaj se sploh dogaja v glavah teh žensk. Itak, ve se, balkanski pregovor je kot napisan za njih. One se bi je…. ne bi ga pa imel not. Kakor opažam, imajo tisti, ki se najdejo po recimo 30 letu res veliko srečo, da se najdejo in si skupaj zarolata lajf v smislu zadetka jack pot-a.

Točno to. Res se je še vsaki, ki je napisala, da išče, javilo par moških, potem pa…tema. Kot da samo preizkušajo, koliko odzivov bo. Grdo 🙁

@Chocolatt
Jst temu pravim, trenutni preblisk, tako nekako, kot recimo, ti ena misel švigne skozi misli, malo pomisliš na to sceno, ki ti švigne in pozabiš. Tega je pri ženskah v takih primerih kar veliko. Idelano je napisat to željo, manj idelana je reala, ker je za to potrebana logistika, takšna al drugačna.
Prljavo kazališče ima dobr komad Sve je lako kad si mlad… baš te briga sa kim čes leči….., po 30 letu pač nisi več tako mlad, da pride to v poštev zaradi svakojakih faktorjev.

Ma ja, sprejmeš svoja leta, nisi obseden z njimi, si sproščen, pa je še marsikaj “lako” ;)!

Najbolj pomembno vprašanje je koliko si res iskreno želiš, si resna in kaj si pripravljena narediti, da navežeš pristni stik. Tako kot so predhodniki napisali… Ti sama najbolje veš pri sebi. Ali gre samo za neke prebliske ali res hočeš nekaj spremeniti. Tukaj gor takih s prebliski… potem pa so izginile. Žensk 30+ z nekimi prebliski ne manjka…
Če si resna in res želiš nekaj spremeniti se v vsakem primeru izogibaj kretenom, ki jih pa verjetno ni težko prepoznati.

Najbolj pomembno vprašanje je koliko si res iskreno želiš, si resna in kaj si pripravljena narediti, da navežeš pristni stik. Tako kot so predhodniki napisali… Ti sama najbolje veš pri sebi. Ali gre samo za neke prebliske ali res hočeš nekaj spremeniti. Tukaj gor takih s prebliski… potem pa so izginile. Žensk 30+ z nekimi prebliski ne manjka…
Če si resna in res želiš nekaj spremeniti se v vsakem primeru izogibaj kretenom, ki jih pa verjetno ni težko prepoznati.[/quote]

Hvala za to sporočilo. V bistvu je bil res preblisk, ki ga je sprožilo srečanje z nekom včeraj. Po dolgem dolgem času sem nekaj začutila. Pozabila sem že, kako je to. Stara sem 33 let. Bilo je samo bežno srečanje, nikoli več ga ne bom videla. Seveda sem se ob tem spomnila, da leta bežijo… jaz pa kaj takega zelo redko začutim. Tako da resna sem, bojim pa se, da bi me večina tukaj označila za izbirčno, ker sem raje sama kot za vsako ceno v zvezi.

Najbolj pomembno vprašanje je koliko si res iskreno želiš, si resna in kaj si pripravljena narediti, da navežeš pristni stik. Tako kot so predhodniki napisali… Ti sama najbolje veš pri sebi. Ali gre samo za neke prebliske ali res hočeš nekaj spremeniti. Tukaj gor takih s prebliski… potem pa so izginile. Žensk 30+ z nekimi prebliski ne manjka…
Če si resna in res želiš nekaj spremeniti se v vsakem primeru izogibaj kretenom, ki jih pa verjetno ni težko prepoznati.[/quote]

Hvala za to sporočilo. V bistvu je bil res preblisk, ki ga je sprožilo srečanje z nekom včeraj. Po dolgem dolgem času sem nekaj začutila. Pozabila sem že, kako je to. Stara sem 33 let. Bilo je samo bežno srečanje, nikoli več ga ne bom videla. Seveda sem se ob tem spomnila, da leta bežijo… jaz pa kaj takega zelo redko začutim. Tako da resna sem, bojim pa se, da bi me večina tukaj označila za izbirčno, ker sem raje sama kot za vsako ceno v zvezi.[/quote]

Malenkost… Ja leta bežijo in to vsako leto hitreje kar boš tudi sama ugotovila. Kar se tiče izbirčnosti sama veš kako je, z vsakim letom boš lahko vse manj izbirala. Če si ustvarjaš neka nerealna pričakovanja potem si apriori ne daš možnosti. Prav je, da rečeš da kreteni, težaki, alkoholiki, nasilneži, lenuhi ipd. odpadejo. Če pa postavljaš zahteve, da mora zgledat tako, višina taka, ipd. so to spet neke zahteve, ki imajo malo skupnega da bi se lahko z nekom ujemala. Ja mora obstajati neka kemija oz. energija, ujemanje in nekaj privlačnosti. Ni pa potrebno da je vse na lestvici 10 od 10. Ker to ni realno. Sprejeti je treba v kompletu, brez nekih fikcij kako bi kasneje nekoga spreminjala.

Oprosti ampak, če bi bil izgled povprečen do dober, bi imela kandidatov še pa još. Ker dedce srečuješ vsepovsod. na busu, v trgovini, v službi, potem so tukaj vsi prijatelji od prijateljic itd itd

Ene se res preveč visoko nosite, ste pa sive miši.

Popay in Chocolattt

Ne vem kake izkušnje masta vidva, sam morata se zavedat, da tud vseh sort tipov in idiotov se dobi in pol lahko, da tudi kaki zateži in se umakne. Niso vsi kulturni in na nekem nivoju.

Ne nimam nobenih takih kriterijev, rada bi samo vzajemno kemijo. Ki pa je z moje strani zelo redka, s strani moskih pa tudi. Tako da ocitno je res moj videz vzrok. Visoko pa se ne nosim, taka je bila pac moja samoocena.

Samske ženske po tridesetem so nekvalitetna roba. To je vsa poanta.

Iskreno me zanima, kako s temi -po tvoje dedci- navežeš stik, če ga srečaš npr. na busu, v trgovini?! Pristopiš in mu rečeš: “Sem samska, stara xx let. Všeč si mi.” Ali ga zasleduješ po izstopu iz busa/ odhodu iz trgovine?
Lažje s prijatelji od prijateljic. Vendar pa je težava, če se sučeš že leta in leta v istem krogu ljudi (kar po 30. zagotovo se!) težko spoznaš nove obraze, nove osebe.
Jaz imam preko 40. In imam isto težavo. Dokaj na frišno samska. Izdelana socialna mreža. Nimam prave ideje, kako razširiti socialno mrežo.
Resnično je razlika kot noč in dan, pri navezovanju stikov pri dvajsetih ali pa štiridesetih.

Nad spoznavanjem preko spleta pa tudi jaz nisem navdušena. Sicer še niti poskusila nisem, vendar me tak način nekako odbija….

Iskrena, …evo eno iskreno izpoved. Sicer sem o tem že pisal tukaj ampak mi ni težava še enkrat. Tam pri 32 sem se razšel iz dolgoletene zveze z mojo partnerico moje genracije. Kakšno leto proti koncu najine zveze se je čutilo, da ni več to to, večinoma zaradi moje neresnosti, preveč energije v šport in s tem brcanje v meglo, nobenega pravega efekta, razen lastnega adrenalina. Ženska hoče rešit zvezo, jst ne jebem pet posto, živim svoj način življenja. Mimogrede, nikoli nisem bil grebator za keš, men je bila tista plača, ki sem jo imel dost, saj bi lahko še koga z njo preživel ampak eni bi na mojem mestu dosti več naredili s tem znanjem, ki sem ga imel. In, ko sem bil v vezi, so se vsepovsod kamor sem prišel vrtele dost privlačne žensk okoli mene, tako sem dobil filing, da bo šala mala dobit novo bejbo, še boljš kot sem jo imel,….. ehhhhh, sanja svinja kukuruz.
Prvo mi je ta svoboda odgovarjala in menjava partneric, leta so minevala nezadovoljstvo je bilo pa čedalje večje z moje strani kar se tega tiče. Pa jst to malo bolj resno zastavim, zdej pa bi neki za žent,…..še večja štala. Osvajam eno odvetnico,mojih let, pa ona men, da imam prešvoh izobrazbo, samo sš in, da hoče ing. varianto……. ai mslim, noro. Amapk, ok., pač njena stvar, mi je bila pa zanimiva ta njena želja, ki je bila tako močna, da je med govorom skoraj jokala, zakaj ji ne rata enga z visoko izobrazbo najt. Mene je bila vse to komedija ampak to je bilo dejstvo, ki sem ga slišal in videl na lastne oči in ušesa, aja, pa še nakaj me je fascinirlo, ko je rekla sej poznam enga, samo on ima toliko ponudb od žensk, da je rekel, da naj mu neha težit, heh. Kot pravim, noro.
Rekel sem ji na koncu pogovora, veš kaj… jst komot tebe in tega tvojga inženerja v žep spravim, ker sem jih v praksi toliko videl, da so navadni vajenci izpadli za mene, posebej tisti brez prakse. No tud jst nism bil perla, nisem hotel pa ženske z otrokom in kup bremen iz preteklosti, pol pa še izgled, normalno, pa seveda, da je moja generacija ali mlajša od mene, itd. Enostavno, hotel sem skulirano žensko, tako kot sem bil sam s čisto preteklostjo, skratka, da štartava oba iz nule. Mimogrede, s pranjem, peglanjem in kuhanjem, vzdržavenjem higiene v stanovanju že zdavenj nisem imel nobenega problema, ker se ene tega zelo bojijo, ker pač rad živim v čistem tam kjer živim. Tako, da se vse zakomplicira po 30 letu.
Dejstvo pa je, tist, ki ni imel do teh let resno razmerje (taka je bila tud ta odvetnica, ki sem jo opisal), da je težek primer skupne variante za zvezo. So teoretiki, to je pa tudi vse od njih, tako, da oni razumejo neko zvezo s partnerejm samo v teoriji, praksa jim je fata morgana, to je to.

Najbolj pomembno vprašanje je koliko si res iskreno želiš, si resna in kaj si pripravljena narediti, da navežeš pristni stik. Tako kot so predhodniki napisali… Ti sama najbolje veš pri sebi. Ali gre samo za neke prebliske ali res hočeš nekaj spremeniti. Tukaj gor takih s prebliski… potem pa so izginile. Žensk 30+ z nekimi prebliski ne manjka…
Če si resna in res želiš nekaj spremeniti se v vsakem primeru izogibaj kretenom, ki jih pa verjetno ni težko prepoznati.[/quote]

Hvala za to sporočilo. V bistvu je bil res preblisk, ki ga je sprožilo srečanje z nekom včeraj. Po dolgem dolgem času sem nekaj začutila. Pozabila sem že, kako je to. Stara sem 33 let. Bilo je samo bežno srečanje, nikoli več ga ne bom videla. Seveda sem se ob tem spomnila, da leta bežijo… jaz pa kaj takega zelo redko začutim. Tako da resna sem, bojim pa se, da bi me večina tukaj označila za izbirčno, ker sem raje sama kot za vsako ceno v zvezi.[/quote]

Včeraj sem srečala treznega človeka. Za trenutek sem si tudi sama želela taka biti saj me je spomil da se da tudi tako živeti. Ob tem sem se spomnila da že 33 let živim zadeta, leta pa minevajo…

Avtorica, si samo ena imed mnogih, ki nikoli še nisi bila samska. Tvoj zvesti partner je Strah. Kako si se z njim spečala pa veš samo ti oz sta dva načina: Ali imaš “slabo” izkušnjo, ali pa si preprosto razvajena.

biti samski pomeni biti svoboden, kar pa ljudje ki konzumirate najmanj enega od 5.duhovnih strupov nikakor niste. Zato nima nikakršnega smisla iti še v drugo partnerstvo, ker bi ga s prvim partnerjem razžrla še preden bi dobro vzklilo.

Če hočeš kaj iz lajfa izpleniti, servis kliče. Bo treba generalno delat…

Iskrena, …evo eno iskreno izpoved. Sicer sem o tem že pisal tukaj ampak mi ni težava še enkrat. Tam pri 32 sem se razšel iz dolgoletene zveze z mojo partnerico moje genracije. Kakšno leto proti koncu najine zveze se je čutilo, da ni več to to, večinoma zaradi moje neresnosti, preveč energije v šport in s tem brcanje v meglo, nobenega pravega efekta, razen lastnega adrenalina. Ženska hoče rešit zvezo, jst ne jebem pet posto, živim svoj način življenja. Mimogrede, nikoli nisem bil grebator za keš, men je bila tista plača, ki sem jo imel dost, saj bi lahko še koga z njo preživel ampak eni bi na mojem mestu dosti več naredili s tem znanjem, ki sem ga imel. In, ko sem bil v vezi, so se vsepovsod kamor sem prišel vrtele dost privlačne žensk okoli mene, tako sem dobil filing, da bo šala mala dobit novo bejbo, še boljš kot sem jo imel,….. ehhhhh, sanja svinja kukuruz.
Prvo mi je ta svoboda odgovarjala in menjava partneric, leta so minevala nezadovoljstvo je bilo pa čedalje večje z moje strani kar se tega tiče. Pa jst to malo bolj resno zastavim, zdej pa bi neki za žent,…..še večja štala. Osvajam eno odvetnico,mojih let, pa ona men, da imam prešvoh izobrazbo, samo sš in, da hoče ing. varianto……. ai mslim, noro. Amapk, ok., pač njena stvar, mi je bila pa zanimiva ta njena želja, ki je bila tako močna, da je med govorom skoraj jokala, zakaj ji ne rata enga z visoko izobrazbo najt. Mene je bila vse to komedija ampak to je bilo dejstvo, ki sem ga slišal in videl na lastne oči in ušesa, aja, pa še nakaj me je fascinirlo, ko je rekla sej poznam enga, samo on ima toliko ponudb od žensk, da je rekel, da naj mu neha težit, heh. Kot pravim, noro.
Rekel sem ji na koncu pogovora, veš kaj… jst komot tebe in tega tvojga inženerja v žep spravim, ker sem jih v praksi toliko videl, da so navadni vajenci izpadli za mene, posebej tisti brez prakse. No tud jst nism bil perla, nisem hotel pa ženske z otrokom in kup bremen iz preteklosti, pol pa še izgled, normalno, pa seveda, da je moja generacija ali mlajša od mene, itd. Enostavno, hotel sem skulirano žensko, tako kot sem bil sam s čisto preteklostjo, skratka, da štartava oba iz nule. Mimogrede, s pranjem, peglanjem in kuhanjem, vzdržavenjem higiene v stanovanju že zdavenj nisem imel nobenega problema, ker se ene tega zelo bojijo, ker pač rad živim v čistem tam kjer živim. Tako, da se vse zakomplicira po 30 letu.
Dejstvo pa je, tist, ki ni imel do teh let resno razmerje (taka je bila tud ta odvetnica, ki sem jo opisal), da je težek primer skupne variante za zvezo. So teoretiki, to je pa tudi vse od njih, tako, da oni razumejo neko zvezo s partnerejm samo v teoriji, praksa jim je fata morgana, to je to.[/quote]veš kako pravi pregovor vse ob svojem času.pri 20 imaš ogromno izbire tako ženske kot moški,ker je ogromno samskih,pri 30 je pa izbira za 80 procentov manjša,ker so po večini več ali manj kvalitetni partnerji zasedeni.kar se pa tiče samskih žensk v 30+ letih,pa iskreno rečeno mislim,da niti one same ne vejo,kar bi rade v življenju.sem tukaj na forumu že dostikrat zasledil kako se javljajo samske ženske brez otrok stare od 30 do 40 let stokajo in jokajo kako sebi ne morejo najti nekoga,ko se tukaj nekdo od moških javi za kontakt,pa zginejo kot megla in se ne javijo več.ne vem ali si res zamišljajo,da jih v teh letih še vedno nekje čaka izobražen lepotec z mercedesom in polnimi žepi denarja,če to sanjajo bojo to sanjale in ostale samske celo življenje.

Leta niso važna kakšno izbiro boš imel.Če si neprivlačen si pač neprivlačen tudi pri 20 letih in boš dobil vizualno sebi primernega partnerja.Če imaš pa ti top izgled da veliko delaš na sebi in imaš srečo z dobro genetiko in tonusom telesa pa leta niso važna.Samo teh je zelo malo.Mladih ljudi do 30 let je zmeraj manj privlačnih.Mislim da se vizualna podoba ljudi slabša in želijo to nadomestiti z ličili,frizurami in obleko.

še ena samska v srednjih tridesetih,ki misli da je še vedno neka premija.haha

Poznam eno punco, ki se je prijavila na portal, se v prvem večeru zatipkala z enim. Nato sta se zelo hitro tudi dobila in praktično sta od takrat skupaj. Srečala je svojo sorodno dušo. Pač oba sta bila v istem času na istem mestu in še v živo sta se potem takoj ujela.

Sama sem bila na portalu nazadnje cca pol leta in v tem času spoznala samo 1 moškega v živo. Žal pač se ne srečujem kar z vsakim in večina tam gor tako ali tako piše kakšne bedarije, eni pa niso sposobni skupaj spacat niti kakšnega berljivega stavka. Tako, da tukaj večina odpade za se srečat.
S tem, ko sva se dobila, sem mu jaz bila takoj všeč, ampak potem, ko sva šla narazen in v dneh do naslednjega srečanja, je on takšne zganjal po smsih, da me je minilo. Kar neka užaljenost in nesramnost, ker sem pač že imela morje splanirano prej. No, takšnega moškega, ki je ljubosumen že preden karkoli začneva, mi res ni treba. Tako drugega srečanja nikoli ni bilo.

Če boš iskala na internetu, moraš imeti res veliko srečo, da boš naletela na sebi primernega. Veliko je namreč takšnih, ki že po 1 srečanju pričakujejo, da je to to in bosta imela zvezo. Vsaj takšne so moje izkušnje.

Iskrena, …evo eno iskreno izpoved. Sicer sem o tem že pisal tukaj ampak mi ni težava še enkrat. Tam pri 32 sem se razšel iz dolgoletene zveze z mojo partnerico moje genracije. Kakšno leto proti koncu najine zveze se je čutilo, da ni več to to, večinoma zaradi moje neresnosti, preveč energije v šport in s tem brcanje v meglo, nobenega pravega efekta, razen lastnega adrenalina. Ženska hoče rešit zvezo, jst ne jebem pet posto, živim svoj način življenja. Mimogrede, nikoli nisem bil grebator za keš, men je bila tista plača, ki sem jo imel dost, saj bi lahko še koga z njo preživel ampak eni bi na mojem mestu dosti več naredili s tem znanjem, ki sem ga imel. In, ko sem bil v vezi, so se vsepovsod kamor sem prišel vrtele dost privlačne žensk okoli mene, tako sem dobil filing, da bo šala mala dobit novo bejbo, še boljš kot sem jo imel,….. ehhhhh, sanja svinja kukuruz.
Prvo mi je ta svoboda odgovarjala in menjava partneric, leta so minevala nezadovoljstvo je bilo pa čedalje večje z moje strani kar se tega tiče. Pa jst to malo bolj resno zastavim, zdej pa bi neki za žent,…..še večja štala. Osvajam eno odvetnico,mojih let, pa ona men, da imam prešvoh izobrazbo, samo sš in, da hoče ing. varianto……. ai mslim, noro. Amapk, ok., pač njena stvar, mi je bila pa zanimiva ta njena želja, ki je bila tako močna, da je med govorom skoraj jokala, zakaj ji ne rata enga z visoko izobrazbo najt. Mene je bila vse to komedija ampak to je bilo dejstvo, ki sem ga slišal in videl na lastne oči in ušesa, aja, pa še nakaj me je fascinirlo, ko je rekla sej poznam enga, samo on ima toliko ponudb od žensk, da je rekel, da naj mu neha težit, heh. Kot pravim, noro.
Rekel sem ji na koncu pogovora, veš kaj… jst komot tebe in tega tvojga inženerja v žep spravim, ker sem jih v praksi toliko videl, da so navadni vajenci izpadli za mene, posebej tisti brez prakse. No tud jst nism bil perla, nisem hotel pa ženske z otrokom in kup bremen iz preteklosti, pol pa še izgled, normalno, pa seveda, da je moja generacija ali mlajša od mene, itd. Enostavno, hotel sem skulirano žensko, tako kot sem bil sam s čisto preteklostjo, skratka, da štartava oba iz nule. Mimogrede, s pranjem, peglanjem in kuhanjem, vzdržavenjem higiene v stanovanju že zdavenj nisem imel nobenega problema, ker se ene tega zelo bojijo, ker pač rad živim v čistem tam kjer živim. Tako, da se vse zakomplicira po 30 letu.
Dejstvo pa je, tist, ki ni imel do teh let resno razmerje (taka je bila tud ta odvetnica, ki sem jo opisal), da je težek primer skupne variante za zvezo. So teoretiki, to je pa tudi vse od njih, tako, da oni razumejo neko zvezo s partnerejm samo v teoriji, praksa jim je fata morgana, to je to.[/quote]veš kako pravi pregovor vse ob svojem času.pri 20 imaš ogromno izbire tako ženske kot moški,ker je ogromno samskih,pri 30 je pa izbira za 80 procentov manjša,ker so po večini več ali manj kvalitetni partnerji zasedeni.kar se pa tiče samskih žensk v 30+ letih,pa iskreno rečeno mislim,da niti one same ne vejo,kar bi rade v življenju.sem tukaj na forumu že dostikrat zasledil kako se javljajo samske ženske brez otrok stare od 30 do 40 let stokajo in jokajo kako sebi ne morejo najti nekoga,ko se tukaj nekdo od moških javi za kontakt,pa zginejo kot megla in se ne javijo več.ne vem ali si res zamišljajo,da jih v teh letih še vedno nekje čaka izobražen lepotec z mercedesom in polnimi žepi denarja,če to sanjajo bojo to sanjale in ostale samske celo življenje.[/quote]

Morda se ne javijo zato, ker preprosto ne želijo spoznati koga prek interneta, ampak zgolj v živo?

Če sama na svoje internetne izkušnje pomislim, tudi ne vem, če bi se še kdaj s kom želela na tak način srečati. Kajti preprosto so res redki primerki, ki so toliko razgledani in realni, da ob srečanju v živo tudi sami vidijo, kako pogovor nikamor ne steče in si nismo simpatični. Sem imela primer, ko ne vem, če je tip 1 samcat spodoben stavek spregovoril v živo, meni je bilo tako mučno za pop. tam z njim sedet v tišini oz. samo sami nekaj govorit. Ko sva se poslovila, sem si oddahnila in mi je bilo jasno, da ga nočem več videt. Bila sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da je on uvidel isto, ampak sem se zelo uštela. Že naslednji dan je težil za naslednje srečanje, ker on se je imel tako super fino in sem mu všeč ???
To tudi ni osamljen primerek, ki je dobesedno začel z ljubezenskimi izpadi po prvem srečanju, kjer si nismo imeli nič za povedat. Verjamem, da se nekaterim ženskam potem ni več s takšnimi težaki za ukvarjat in se internetnega spoznavanja raje ne gredo.
A veš, tudi pisanje prek neta je eno, srečanje potem čisto drugega. Včasih se lahko v tipkanju popolnoma ujameš, a v živo sploh ne.

Lep osebnoizpovedni pozdrav.

Ni vse za vsakogar. Vedno bo določen delež ljudi na svetu samskih. In s tem ni nič narobe. Že res, da vsi hrepenimo po bližini in ljubezni, toda če ne gre, pač ne gre. In gotovo je boljša izbira biti samski kot trpeti v neizpolnjujočem odnosu.
Trditev, da so ženske ali moški po 30. letu nekakovostna roba, pa je stereotip, posploševanje in verjetno tudi blažja oblika diskriminacije. Različne življenjske poti imamo. Zakaj bi se morali vsi poročiti in imeti otroke? Zato ker to družba pričakuje od nas? Smo zanjo manjvredni, ker nismo/(morda) ne bomo izpolnili biološke danosti (starševstvo)? Na življenje posameznika vpliva toliko dejavnikov, da ni mogoče reči, kaj je za nekoga najbolje ali kaj bi moral narediti … Nekomu se življenje obrne tako, drugemu drugače. Vsak pa sam najbolje ve/ne ve, kaj zares hoče.
Tudi ljudi, ki se prijavljajo na spletne portale, ni mogoče metati v isti koš. Priznam, da jaz ne s fanti na spletu ne s tistimi v živo še nisem imela dolgotrajne (beri: več kot 3-mesečne) sreče, pa so bili precej različni med sabo. Smola pa taka. 😛
Si bom pa zdaj privoščila en grd “skoraj že” stereotip: moški ne marajo razmišljujočih in inteligentnih žensk. To je vedela tudi pokojna Zsa Zsa Gabor. Irena Štaudohar v članku o tej hollywoodski zvezdi v včerajšnji Sobotni prilogi Dela povzema njene izjave in razmišljanje ter navaja:
“Moškega najlažje zapelješ, če imaš veliko oprsje in majhne možgane – in mu oboje pokažeš. Sama (Z. Z. Gabor) sicer nima majhnih možganov, vendar to rada hlini. Ko ji je bilo komaj sedemnajst let, je šla nekajkrat na zmenek s Charliejem Chaplinom, a ji je kmalu priznal, da bi se sicer takoj poročil z njo, vendar je za njegov okus preveč pametna. Tako je to. Edina stvar, pri kateri si moški želijo, da je ženska globoka, je njen dekolte.
Bo že držalo … 😛
Pa še to: tako kratek čas smo na svetu. Trpeti zaradi neizpolnjenih želja je nesmisel. Ob dejstvu, da nas čaka smrt, vse (status, družbene vloge, bogastvo …) izgubi “vrednost”. Življenje je nepopisna skrivnost, in temu se ne bi smeli nikoli nehati čuditi.

V.

Pa lej, to bi bil pa greh, da se ne bi pohvalilo, kar si napisala.


Z ostalim delom posta se popolnoma strinjam, s tem, navedenim delom, pa pač ne.
Osebno sem v svojem dotedanjem življenju (pa nisem neka najstnica 😉 ) spoznala množico različnih moških. Pa je bilo zgoraj omenjenih le za peščico. Res je, da moški radi pogledajo globok dekolte, vendar pa je intelektualno ujemanje za nadaljne druženje/prijateljstvo/zvezo bistveno bolj pomembno kot dekolte.
Je pa res, da se nikdar nisem družila z nekimi japiji in podobnim kalibrom.

New Report

Close