Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kakšni so moški, ki imajo debele in "grde" ženske

kakšni so moški, ki imajo debele in "grde" ženske

poznam jih nekaj, pa tudi moj brat je tak..sami dobri tipi, postava, skrbijo zase, športajo, živijo “zdravo”..njihove ženske pa prava žalost..niso ne simpatične, kaj šele lepe, niti postavne, v bistvu že kar preveč zaobljene..
a so nesamozavestni, se bojijo, da jih bodo lepe ženske pustile ali kaj?
dober tip si lahko najde vsaj solidno žensko..ker ponekod so pa razlike tako očitne, da nekaj zagotovo ne štima v moških glavah.

Dobrih tipov je zelo, zelo malo. Sploh ne poznam nobenega primera, da bi ti hudo dobri tipi imeli debele in grde ženske.
Poznam pa veliko zelo lepih žensk, ki imajo za moža neurejenega, zavaljenega moškega in se mi zdi prav čudno, kako sta ta dva lahko skupaj.

Tudi jaz ne poznam nobenega hudo dobrega tipa, ki bi imel grdo žensko.
Poznam par, kjer je on sicer športen tip ampak zelo majhen, pa v obraz prav nič lep, ona antišportnica in s kar nekaj kilogrami viška in centimetri nad njim, ampak luškana v obraz.

Tudi mi imamo doma taksnega. Zenska v vseh pogledih nikakrsna, on pa je zelel taksno, ki ga bo ubogala in je ne bo noben drug hotel.

Ni vse v videzu… kaj ti bo tip top videz, če pa ne moreš prenašati karakterja…

Tudi mi imamo doma taksnega. Zenska v vseh pogledih nikakrsna, on pa je zelel taksno, ki ga bo ubogala in je ne bo noben drug hotel.[/quote]

Hja…. Tako ti, kot avtorica teme pišeta o vajinih družinskih članih, torej je vajin pogled na družinsko “lepoto” precej subjektiven. Ker družinski člani pač niso grdi in neprivlačni, ane.

Grem stavit, da vajini “lepotci” še zdaleč niso tako privlačni, kot si vidve domišljata 😉

Tudi mi imamo doma taksnega. Zenska v vseh pogledih nikakrsna, on pa je zelel taksno, ki ga bo ubogala in je ne bo noben drug hotel.[/quote]

Hja…. Tako ti, kot avtorica teme pišeta o vajinih družinskih članih, torej je vajin pogled na družinsko “lepoto” precej subjektiven. Ker družinski člani pač niso grdi in neprivlačni, ane.

Grem stavit, da vajini “lepotci” še zdaleč niso tako privlačni, kot si vidve domišljata ;-)[/quote]

tudi moj brat…dober tip je, pa ne samo zato, ker je moj brat..vsem mojim frendicam je bil vedno všeč..našel si je pa eno tako srednjo žalost, ne vem no..pa ko bi vsaj drugače bila pridna in ne vem, kako bi rekla, prijazna, simpatična po duši..pa ni..ne izgleda dober, je predebela, malce hudobna, lena..če z lastno mamo nima več stikov, potem že nekaj ni vredu..
vem pa da je moj brat zelo nesamozavesten, boji se, da ga bo lepotica zapustila itd, da ni dovolj dober za kaj boljšega itd..sta se poročila na hitro, brez da bi kdorkoli kaj vedel in to je to..

Hja…. Tako ti, kot avtorica teme pišeta o vajinih družinskih članih, torej je vajin pogled na družinsko “lepoto” precej subjektiven. Ker družinski člani pač niso grdi in neprivlačni, ane.

Grem stavit, da vajini “lepotci” še zdaleč niso tako privlačni, kot si vidve domišljata ;-)[/quote]

tudi moj brat…dober tip je, pa ne samo zato, ker je moj brat..vsem mojim frendicam je bil vedno všeč..našel si je pa eno tako srednjo žalost, ne vem no..pa ko bi vsaj drugače bila pridna in ne vem, kako bi rekla, prijazna, simpatična po duši..pa ni..ne izgleda dober, je predebela, malce hudobna, lena..če z lastno mamo nima več stikov, potem že nekaj ni vredu..
vem pa da je moj brat zelo nesamozavesten, boji se, da ga bo lepotica zapustila itd, da ni dovolj dober za kaj boljšega itd..sta se poročila na hitro, brez da bi kdorkoli kaj vedel in to je to..[/quote]

To, da je bil “vsem tvojim frendicam všeč”, ni nobeno merilo, da je tvoj brat dober tip. Kdo pravi, da imajo tvoje frendice okus, oziroma da jim je bil res všeč? In kdo pravi, da bratova žena ni bila všeč tudi drugim moškim? Ker jo ti smatraš za neprivlačno?

Resno, v življenju še nisem srečala moškega, ki bi realno veljal za dobrega tipa in bi imel v zvezah probleme s tem, da ga bo lepotica zapustila. Ravno nasprotno.

To o moški oziroma po vaše dobri tipi, ki imajo radi samo sebe, ljubijo samo sebe, občudujejo sebe in svojo lepoto tako zelo, da bog ne daj, da je kdo poleg njih “lepši”. Iz tega razloga izbirajo in izberejo neprivlačne ženske. Iz sabo iz tega.

Vsak si lahko dobi izključno samo to, kar si lahko dejansko tudi “privošči”.

Lep moški, a ob enem prazen, nesposoben in nesamozavesten si nikakor ne more dobiti
(si ne more privoščiti) dobre ženske oz. lepotice!
Žal je tako.
Karizma, moč in samozavest pač imajo svoj “power” s katerim dosežeš marsikaj.

Ker tisti, ki trdite, da obstajajo lepotci, ki imajo grde ženske, najbrž ne boste dajali sem gor slik vaših bratov in ostalega moškega družinskega članstva, ki si je pridobilo grdobe, poskusimo najti tak primer med “znanimi”.

Torej, lepotec oziroma moški, za katerega SPLOŠNO velja, da je privlačen in ima za ženo grdo (splošno mnenje) žensko. Jaz takega primera ne najdem.

Najdem pa kontra primere, čeprav ne zanikam, da imajo ti moški najbrž karizmo ali pa vsaj debelo denarnico:
Đuro – Tanja Ribič
Aljoša Bagola – Iva Krajnc
Marko Mandič – Pia Zemljič
Miro Senica – Katarina Kresal
Goran Klemenčič – Nina Zidar
……
……

Evo, zdajle pri politikih sem se pa res spomnila na našega Borata, ki je v mladih letih veljal za privlačnega moškega… ta ima recimo bolj neprivlačno ženo.


Pierce Brosnan?

No, tak na splošno… zakaj moški, ki jim je do tega, da ohranijo svoj good look, najdejo poleg službe, žene in otrok čas za svoje športanje in aktivnosti, ki jih veselijo?… ja zato vendar, ker so sami sebi številka 1… njihove žene pa sužnjijo… da gospodek lahko laufa…


Pierce Brosnan?[/quote]

Nope. Njegova žena je v obraz še vedno lepa. Ko jo je spoznal, je imela 30 kg manj….

Ne poznam nobenega takega primera, da bi moški zelo izstopal po lepoti v primerjavi s svojo partnerico/ženo. Jih je pa nekaj, da so bolj čedni od žene. Če se je čeden moški odločil za precej slabšo žensko v vizualnem smislu (in morda še v kakšni lastnosti), potem z njim ni nekaj v redu. Verjetno jo želi na nek način nadvladati (superiornost). Ali pa je šlo za kak drug motiv….morda ima ta ženska premožne starše in mu je šlo za premoženje, ljubico si bo že našel. Precej let nazaj sem službeno naletela na tak primer (ozadja te poroke ne poznam). Moški visok in izjemno čeden, žena pa precej slabega videza, visoka največ 165 cm in preko 100 kg.


Lepotico si dobi!
Samo kopulo, dosti primerov poznam. Končali žalostno, tudi tragično, samomor moških.
Bolje je moški lepotec in ženska povprečna. Zakon uspešen, otroci lepi, kaj češ boljšega!
Še, če je moški zadovoljen, da sije.

Po drugi strani pa poznam lepe moške, ki so kotirali tako visoko, da so sami, zavrženi, brez nekdanje lepote. Eden je celo dejal, da je bil prelep, da bi imel otroke.


Tvoja nabirka so večinoma koristolovske zveze, lažne ali ne.
To je pa za drugo temo, odpri jo. Koliko koristolovskih zvez poznamo, od pedrovskih dalje, kot jih navajaš.[list][/list]

…ki se lahko kmalu osuje.
Mogoče je ženska sposobna, zelo komunikativna ali ima druge adute, ki njemu odgovarjajo.

tudi moj brat…dober tip je, pa ne samo zato, ker je moj brat..vsem mojim frendicam je bil vedno všeč..našel si je pa eno tako srednjo žalost, ne vem no..pa ko bi vsaj drugače bila pridna in ne vem, kako bi rekla, prijazna, simpatična po duši..pa ni..ne izgleda dober, je predebela, malce hudobna, lena..če z lastno mamo nima več stikov, potem že nekaj ni vredu..
vem pa da je moj brat zelo nesamozavesten, boji se, da ga bo lepotica zapustila itd, da ni dovolj dober za kaj boljšega itd..sta se poročila na hitro, brez da bi kdorkoli kaj vedel in to je to..[/quote]

To, da je bil “vsem tvojim frendicam všeč”, ni nobeno merilo, da je tvoj brat dober tip. Kdo pravi, da imajo tvoje frendice okus, oziroma da jim je bil res všeč? In kdo pravi, da bratova žena ni bila všeč tudi drugim moškim? Ker jo ti smatraš za neprivlačno?

Resno, v življenju še nisem srečala moškega, ki bi realno veljal za dobrega tipa in bi imel v zvezah probleme s tem, da ga bo lepotica zapustila. Ravno nasprotno.[/quote]

res je imaš prav, vse moje kolegice, sošolke, nobena nima okusa, od prve do zadnje…
moj brat je dober tip, pa če se na glavo postavite..visok, postaven, lep obraz itd..
žena majhna, močna, v obraz kot polna luna, celo poraščena je tam kjer naj ne bi bila..
pa ne reče, ko bi imela vsaj notranjo lepoto..pa še te nima, žal…
se pa nekako na bratov karakter in samopodobo po eni strani ne čudim, da jo je našel..
kaj pa lahko tako zbije samozavest nekomu, pa tudi ne vem, a je to dedno?

V Sloveniji je izredno malo takih primerov, kot jih avtor navaja. Zelo pogosto pa se zgodi, da je ravno obratno. Ženska top, partner pa milo rečeno nikakršen. Nasplošno je za ženske zelo slaba izbira med moškimi. Praktično v Sloveniji skoraj ni čednih moških. Že, če prestopimo severno mejo, je zgodba povsem drugačna.

Severno mejo? Kdaj sem zadnjič videla luštnega Avstrijca? Hmmmm, težka bo.

Včasih so rekli, da ima lepa ženska ničelno inteligenco, a da se to dogaja povprečnim, je očiten napredek.

A tip je dober samo, ce je lep? Na karakter ne date nic?

Najprej moramo nekaj reči.
Kako se obnaša “baba” v postelji, to se na zunaj ne vidi in če rečemo, da je seks vreden več kot polovica zvezi, se to ne ve.
Lahko imaš vaše zatrapano lepotico, ki pa pri seksu odpove.

Drugič. Da “baba” porabi vso svojo plačo za oblačila in ves prosti čas frizerje, pedikerje…..Nakupe.

Naj gre “u qurac” ;)))

Moški potrebuje energetsko popolno žensko, mater, gospodinjo……Sam pa mora zaslužiti vsaj 3x več in ji to dati, da ji zaveže……

Par sta že od srednje šole,kakor vem je ona njegovo prvo dekle.Tip je zelo postaven,visok,urejen,ima lep obraz, privlačen,…Pri ženi pa je popolnoma drugačna situacija ona je zelo debela, visoka okoli 160,zelo zanemarjena, ima grd obraz,… Skratka tako grdo žensko težko srečaš.
Res pa je da ta moški ženo vara vsak dan ,osvaja druge ženske ki so miljonkrat lepše od njegove žene.
Najbolj pa nori za klasično lepotico,ki izgleda kot iz revije to da vedeti tudi vsem ostalim,če pa se ji kdo približa pa se takoj razjezi.

New Report

Close