Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Starejše lovijo mlajše moške!

Starejše lovijo mlajše moške!

Me prav zanima, koliko od vas ima mlajšega partnerja?

[img]http://images.24ur.com/media/images/600xX/Oct2012/61049919.jpg?6df4[/img]

Meni pa ne sedejo mlajši. Sem malo čez 30 in mi kar naprej težijo 20-30 letniki, večinoma so pod 25.
Ne hvala. Taki me ne zanimajo. Preveč otročji.
Aja, pa seveda vedno navalijo 50+.
Takim tam med 35-45 pa očitno nisem zanimiva. Ti pa mene zanimajo. Posledično ostajam samska.

moj je 11 let mlajši od mene in super se imava 🙂

nova
Uredništvo priporoča

Ene take čudne starostne kategorije nastajajo …
Imela sem deset let precej mlajšega partnerja, mišljeno je bilo bolj kot avantura, pa se je razvilo v dolgo zvezo, zdaj imam malo starejšega od njega, pa še vedno devet let mlajšega in se mi zdi ravno prav. Sem pa 50.
Vrstniki in do pet let mlajši iščejo 10, 15 let mlajše, hočejo otroke in take stvari. Halo, kje ste bili pa doslej? Pa tudi, taki, da niso že vsi širši kot daljši, zanemarjeni, bolančkani in brez enega, dveh zob so zelo na redko posejani. Kaj potem šele starejši!

Kdor ne ve, koliko sem stara, misli, da sva cirka iste starosti. Je pa bolj od emša pomembno to, kako se človek počuti. Jaz se malo ukvarjam s športom in to ne moreš verjeti, kako fit so ljudje pri 50.

otročja si očitno ti in take ljudi pritegneš, mlajše moške in nezrele 50 letnike.
Odrasti in se primi mlajšega. moški že tako prehitro obnemorejo

otročja si očitno ti in take ljudi pritegneš, mlajše moške in nezrele 50 letnike.
Odrasti in se primi mlajšega. moški že tako prehitro obnemorejo[/quote]

Kaj naj hodim pred šolo čakat svojega partnerja? Pa poslušam potem jok in stok, kako so izpiti težki, kako težko je najti prvo službo in tako naprej? Ne, hvala, to sem že dala skoz. Zdaj me zanimajo le moški, ki so sposobni plačati pol stanovanja, pol stroškov in jih ni treba preživljat. Mogoče me bodo pri 40+ zanimali 30 letniki. Ne bodo me pa zanimali tipčki, ki jih je treba še preživljat, ker še hodijo v šolo.
50 letniki, ki lovijo 30 letnice, ker bi še imeli otroke pa me sploh ne zanimajo.

Meni mlajši tipi sploh niso všeč… vreče testeromona… Sploh ko te gledam z juga, po več skupaj… pa a so to sploh ljudje.

ah ja pa bi v začetku povedala, koliko imaš urno postavko oz. da pod določeno vsoto pa ne greš.
Nekdo, ki danes dela težak izpit, bo imel čez par let dobro službo .

Do takrat ga naj pa jaz hodim iskat v šolo pa ga naj jaz preživljam?
Si pa drugače hudo naivna. Če nekdo dela težak izpit na faksu, še zdaleč ne pomeni, da bo imel kmalu dobro službo. Nekateri ja. Večinoma je pa tako, da bo trajalo še, da diplomirala, da najde službo. Verjetno ne veš, da danes izredno težko najdeš službo?
Veš, jaz pa vem, da te težki izpiti ne privedejo hitro do dobre službe. Sem dala vse to čez.

no saj od tega, da z nekom hodiš do zakonske zveze je še kakšen korak vmes?
ali urica tiktaka in bi rada že jutri noseča pred oltar?
Je pa moških kot listja in trave in se nima smisla prepirati?

Ja nenavadne starostne kombinacije nastajajo… Zakaj ženske 30+ niso zanimive moškim 35-45 mi ni jasno…zakaj iščejo v starostni skupini 27-29.
Če bo šlo tako naprej bodo 30+ počasi res čakale pred srednjimi šolami in faksi…

Raje sem varuška, kot negovalka. 😉

Če bi izbiral, bi med 33 in 40 leti. Sam sem star 43.

Testeromon zna bit ornk problem, ja…


Dobro razmišljanje

Jaz glih kontra 🙂
Sem 40+ pa so mi še vedno bolj všeč ene 10 let starejši. So tipčki tudi pri teh letih še fit 🙂

Testeromon zna bit ornk problem, ja…[/quote]
Je pa fajn za omake delat!☺☺☺

Jaz pa imam možnosti izbire in mi ni treba biti ne varuška in ne negovalka :). Namreč je še ena možnost (če ne najdeš pravega): biti samska.
Tako, da ni panike, da bi morala biti kar na silo z nekom v vezi.
Aja, pa poročiti se niti pod razno ne nameravam. Ker eno skrbi oltar. Mene prav nič, ne hodim v cerkev.

Pač ženske niso več na višji razvojni stopnji kot moški. Ne vidim nobenih problemov v tem da imajo mlajše

Jaz pa imam možnosti izbire in mi ni treba biti ne varuška in ne negovalka :). Namreč je še ena možnost (če ne najdeš pravega): biti samska.
Tako, da ni panike, da bi morala biti kar na silo z nekom v vezi.
Aja, pa poročiti se niti pod razno ne nameravam. Ker eno skrbi oltar. Mene prav nič, ne hodim v cerkev.[/quote]

Prispodoba je pa dobra. Po domače, imam raje 2x 35, kot 1×70. Razumeš? 😉


Dobro razmišljanje[/quote]

Iz primerov v praksi lahko samo potrdim. Z veliko starejšim partnerjem se tudi ženska postara.

Jaz pa imam možnosti izbire in mi ni treba biti ne varuška in ne negovalka :). Namreč je še ena možnost (če ne najdeš pravega): biti samska.
Tako, da ni panike, da bi morala biti kar na silo z nekom v vezi.
Aja, pa poročiti se niti pod razno ne nameravam. Ker eno skrbi oltar. Mene prav nič, ne hodim v cerkev.[/quote]

Prispodoba je pa dobra. Po domače, imam raje 2x 35, kot 1×70. Razumeš? ;)[/quote]

Ja, jaz imam pa dovolj 1×35, taki so mi zelo všeč :).
25 letniki pa niti najmanj. Tako, da ne hvala za mladeniče pri 20, 25ih. Upam, da razumeš, da ene čisto ok shajamo, ko smo samske.

Tisti, ki so v takih zvezah starejši, naj bo to ženska ali moški, so vedno zelo ponosni na takšno zvezo, še posebej če traja zelo dolgo. Mlajšemu pa zagotovo na neki točki postane takšna zveza veliko breme. In dejstvo je, da takšne zveze ne obstajajo tako dolgo dokler fajn funkcionirajo, ampak izključno tako dolgo dokler je mlajši v takšni zvezi pripravljen požret vse govno. Iz kakršnegakoli razloga že, finančnega, družinskega, skupni krediti, premoženje itd.
Vse ostalo je metanje peska v oči.


Dobro razmišljanje[/quote]

Iz primerov v praksi lahko samo potrdim. Z veliko starejšim partnerjem se tudi ženska postara.[/quote]

Bo držalo. V zvezah, kjer je moški mlajši, s epa on postara in je od vseh egoističnih muh svoje babnice hitro videt kot zgaran starček.

Osebe, ki imajo bistveno mlajše partnerje, so vse po vrsti veliki egoisti in narcisi. Težko je z njimi.

Seveda so fit, ampak ne za zavaljene monklje…

New Report

Close