Starševski čvek

Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Default avatar
Chocolattt je napisal/a:
Ti kar, ti nihče ne brani. Lahko se še naprej repenčiš in usajaš, nič zato :). Ti želim vse dobro.
Default avatar
Refošk uniči vse je napisal/a:
Refošk je tud dober ja, ampak boljši je cviček, ker po refošku si gor na babi čist plav u glavo.
Default avatar
Thorrr je napisal/a:
Pa kaj gobezdaš? Odgovorila sem avtorici na njen post z mojim pogledom in mojim okusom.
In se zate - skoraj vsa ta našteta piva sem poskusila in še vedno sem istega mnenja. Amen.
Default avatar
Thorrr je napisal/a:
No, pa lahko seznamu stvari, o katerih je mandeljc Thorrr ful glasen, v resnici pa pojma nima, še seks. :))) Seksa s smrdljivo sapo direkt ženski v obraz in pazi to, ženska je zanj enakovredna ančki. Daj raje to natepavaj, bo manj škode za človeštvo, zate pa isti efekt. Ne vem, zakaj žensko sploh rabiš, sprazni se v vece, pa bo mir. Si ti sploh star 15 let?
Default avatar
Thorrr je napisal/a:
Ma saj zaradi mene, če vodo pijejo, mi je vseeno. Ne maram pa tistih, ki se nekam usedejo in cel večer kontrolirajo, koliko je kdo spil / pojedel, kdo s kom govori in kaj, kdo pleše skupaj...in imajo potem za celo leto materiala za obirati. Zaradi takih je prav užitek kakšno traparijo ušpičit, da se jim kar učki zasvetijo. Se jim vsaj kaj v življenju zgodi.....
Default avatar
raztančiraš je napisal/a:
Še nobena ni imela želje po upiranju...ko iz tapravega dedca udari žvau, je taprava baba blažena
Default avatar
Pivopivka je napisal/a:
Oprosti, sam tukaj se pa strinjam z njim. To je pa res žalostno prebrat. Govoriš o množično proizvedenih industrijskih pivih korporacij. To je zate alfa in omega? Laško in union sta isti drek.
Default avatar
nič ne štekam je napisal/a:
:))))
Ampak ti pa moraš biti res ena zatežena babura. 4 strani že nabijaš o drugih, štekaš nič, zdaj se pa jaz repenčim, ki sem samo mnenje dodala...
Default avatar
Pivopivka je napisal/a:
Ti si brez okusa...sigurno voziš Kio
Default avatar
Thorrr je napisal/a:
Lahko samo ponovim, Imaš ti že 15 let? Ker tako se pogovarja šmrklovlje tja do 9. razreda.
Default avatar
kfdsošp je napisal/a:

Eh, tip še gole ženske ni videl v živo, že ne. Točno take klobasa kot 15letniki, ki jim hormoni nagajajo pa bi seksali samo nimajo s katero.
Default avatar
Nič ni narobe s tem, če se ga človek vsakih toliko nalije. To je terapija, da si normalna oseba ohrani duševno zdravje med budalami.
Default avatar
Pijandura je napisal/a:
Se pa prevrneš na hrbet in naj ona miga, če hoče imet kaj od noči...
Default avatar
Pivopivka je napisal/a:
Zgleda, da mu je tale tema šla do živega :).
Default avatar
kfdsošp je napisal/a:
A tip, ki mu iz göbca po cvičku smrdi, se ti gabi?
Pol si lahko predstavljaš, kako je hudo šele pijanemu tipu, ki ti mora lizat tvojo pezdo, ki ti po scalini po prdenju po dreku in po menstruaciji smrdi.
Default avatar
Pijandura je napisal/a:
Zdaj si pa vse povedal. Imaš same take izkušnje s seksom z ženskami?
Jaz na tvojem mestu bi se za vedno odpovedala seksu. Ali pa prešaltaj na moške.
Default avatar
zdaj si pa vse povedal je napisal/a:
Kako pa veš da sem že vse povedal? Nisem še vsega povedal.
Tud ne mislim prešaltat na moške, ker drek od decov tud smrdi.
Default avatar
Pijandura je napisal/a:
Resno, otroc, od kje je jemljete? Dajte to svojim mamicam pokazat, ki so vas iz teh pezd rodile. Bodo ful ponosne. Če te pesde ne bi bilo, tudi tebe ne bi bilo. Kaj pa ližeš, če ti smrdi? Aja, še nisi,
razen s ciganko očitno. :))) Dolenjc, cviček, pubertetnik, romska dekleta. Zdaj je vse jasno. :))) Saj ni treba nickov menjat, tvoj MO je videz z aviona.
Default avatar
... ker sem dober, zaveden državljan in davkoplačevalec (+ trošarine za alko, cigarete, bencin ..) ☺
Default avatar
kfdsošp je napisal/a:
Čakej čakej, nisem reku, da ne bom več ženske pofokal, ker ji pesda smrdi. Jaz sem ti dal samo primerjavo, ker praviš da nam pijanduram smrdi iz göbca, a tep pa l ahko smrdi iz pezde?
Nisi poštena. Če teb lahko iz pezde smrdi, lahko tud men iz göbca. Tako je edino fer.