Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Default avatar

PIjandura

pijani samo gobezdajo je napisal/a:
Pijani samo gobezdajo o seksu, ko je pa treba v akcijo, je pa mehka cura.
Pa ti fükaj z mehko curo če moreš!
Vsak lahko füka s trdo curo, z mehko curo pa lahko fükaš samo, če si dost pod gasom.
Default avatar

Pivopivka

nič ne štekam je napisal/a:
Mi je jasno zakaj se alkohol tako zelo tolerira (ker večina ljudi pije alkohol).
Ni mi pa jasno kaj je v tem fajnega?
Kaj je tako privlačnega v pitju žganja, vina, piva?
In kaj je fajn v tem, da si pijan?
Sem sprobala alkohol. Žganje obup - peče, ko spiješ, v glavi neprijeten občutek. Ob drugih alkoholnih pijačah tudi neprijeten občutek v glavi.
Eni celo bruhajo, imajo mačka.

Zakaj torej pijete alkohol?
Da ne omenajm tega, da povzroča impotenco pri moških.
Poleti rade volje spijem kakšno pivo-seveda ne naših slovenskih, ki so zame neokusni. Obožujem bavarska piva. Paše mi okus, odžeja in pivo je v mejah tudi zdravo.
Drugega alkohola ne pijem.
Default avatar

Thorrr

Pijandura je napisal/a:
To, o impotenci ne drži.
Če se jaz pijan zapodim kakšni babi med noge, jo takrat tako nažulim, da pol baba en teden na široko hodi, kot kakšen fuzbaler.

Točno tako...takrat usekajo ven vse fantazije in takrat babi ni pomoči...
Tisti dedci, ki ni z njimi nič v pijanem stanju, so navadni drekači, ki imajo še trezni probleme z potenco. al pa z zgornjo glavo.......podn od podna
Default avatar

nič ne štekam

Če prav razumem se tule oglašate eni tipi, ki pridete do seksa samo, če je ženska totalno pijana?
Default avatar

Thorrr

Pivopivka je napisal/a:
Mi je jasno zakaj se alkohol tako zelo tolerira (ker večina ljudi pije alkohol).
Sem sprobala alkohol. Žganje obup - peče, ko spiješ, v glavi neprijeten občutek. Ob drugih alkoholnih pijačah tudi neprijeten občutek v glavi.
Eni celo bruhajo, imajo mačka.

Poleti rade volje spijem kakšno pivo-seveda ne naših slovenskih, ki so zame neokusni. Obožujem bavarska piva. Paše mi okus, odžeja in pivo je v mejah tudi zdravo.
Drugega alkohola ne pijem.
Haahahha...ne piješ slovenskih? Prej se izobrazi in ne misli da obstajata samo union in laško... odkrij slovenske mikropivovarje, predvsem Bevog, ki posega med elito v Evropi...imaš tud Mali grad, Pelicon, Tektonik, Humanfish itd...najprej probaj, potem pa pametuj...
Bavarske pivovarne so pa res za en drek....Paulaner, ki je najboljši nemški pir, je sicer dober amapk v konkurenci med najboljšimi piri je podpovprečen...
Default avatar

Thorrr

Če prav razumem se tule oglašate eni tipi, ki pridete do seksa samo, če je ženska totalno pijana?
Ni treba da je nabita, ker potem z njo ni nč...važno da sem jaz nabit in jo raztrančiram...
Default avatar

Thorrr

pijani samo gobezdajo je napisal/a:
Pijani samo gobezdajo o seksu, ko je pa treba v akcijo, je pa mehka cura.
Mehka cura je lahko tudi v treznem stanju, če ima dec zraven neprivlačen, debel hlod...
Default avatar

raztančiraš?

Thorrr je napisal/a:
Ni treba da je nabita, ker potem z njo ni nč...važno da sem jaz nabit in jo raztrančiram...
Raztančišra žensko?
Misliš reči posiliš?
Default avatar

Rdečega

Eni celo bruhajo, imajo mačka

Pijem do pol litra vina na dan.
Več kot delam, bolj mi paše.
Zakaj?
Očitno me sprošča in res ga rad popijem.
Default avatar

kfdsošp

Thorrr je napisal/a:
Impotenca? V bistvu glih kontra...vedno, ko sem bil nabit od cvička, so babe zjutraj jamrale da ne morejo več zdržat...

Drugače pa tako: ni mi jasno zakaj tolk povezujete alkohol z pijanostjo....jaz nikoli ne pijem alkohol z namenom da bom nabit...totalno nemogoče se mi zdi poleti v vročem popoldnevu za žejo spit 5-7 litrov vode, kaj šele sladkanih gaziranih pijač...grenkoba v pirčku je edina rešitev....naj izumijo alternativo pirčku z alkoholom, pa bom to konzumiral...pa ne mi zdej o 0,0 pirčku, ker je zanič ko ******...
Pozimi ob morbidnem vremenu pa tudi paše kakšn kuhanček ali žganica za pogret...pa zraven še par pirčkov za poplaknit suho grlo...
Hahaha, jamrale so, da bi nehal rinit vanje, ker ne vem, če je kaj bolj ogabnega kot tip, ki mu po cvičku iz g***** smrdi.
Default avatar

Chocolattt

Pa dobro a se boš že nehala čudit enkrat............Pa kaj te brigajo drugi, koliko spijejo in zakaj? Jaz, ko spijem kozarec piva ali vina, se prav nič ne čudim tistim, ki ne spijejo kozarca vina ali piva. Sama nikoli ne pijem žganih pijač, pa ne zijam začudeno ljudi, ki jih pijejo.
Si te kar prestavljam na kakšnem eventu (če si sploh kam povabljena), kako sediš nekje s kozarcem soka v roki cel večer in zijaš naokoli in se strašno čudiš.
Default avatar

nič ne štekam

Chocolattt je napisal/a:
Pa dobro a se boš že nehala čudit enkrat............Pa kaj te brigajo drugi, koliko spijejo in zakaj? Jaz, ko spijem kozarec piva ali vina, se prav nič ne čudim tistim, ki ne spijejo kozarca vina ali piva. Sama nikoli ne pijem žganih pijač, pa ne zijam začudeno ljudi, ki jih pijejo.
Si te kar prestavljam na kakšnem eventu (če si sploh kam povabljena), kako sediš nekje s kozarcem soka v roki cel večer in zijaš naokoli in se strašno čudiš.

Veš kako je, če ti tema ni všeč, jo lahko preskočiš. Niti je treba brati, niti je ni treba komentirat.
Tako enostavno je to. zato se ne razburjaj, jeza škodi lepoti.
Default avatar

Thorrr

raztančiraš? je napisal/a:
Thorrr je napisal/a:
Raztančišra žensko?
Misliš reči posiliš?
Če se ne upira, to ni posilstvo...in to je zapisano v kazenskem zakoniku
Default avatar

Thorrr

kfdsošp je napisal/a:
Thorrr je napisal/a:
Impotenca? V bistvu glih kontra...vedno, ko sem bil nabit od cvička, so babe zjutraj jamrale da ne morejo več zdržat...

Drugače pa tako: ni mi jasno zakaj tolk povezujete alkohol z pijanostjo....jaz nikoli ne pijem alkohol z namenom da bom nabit...totalno nemogoče se mi zdi poleti v vročem popoldnevu za žejo spit 5-7 litrov vode, kaj šele sladkanih gaziranih pijač...grenkoba v pirčku je edina rešitev....naj izumijo alternativo pirčku z alkoholom, pa bom to konzumiral...pa ne mi zdej o 0,0 pirčku, ker je zanič ko ******...
Pozimi ob morbidnem vremenu pa tudi paše kakšn kuhanček ali žganica za pogret...pa zraven še par pirčkov za poplaknit suho grlo...
Hahaha, jamrale so, da bi nehal rinit vanje, ker ne vem, če je kaj bolj ogabnega kot tip, ki mu po cvičku iz g***** smrdi.
Saj bi ti dal vrečko za kruh čez glavo, brez skrbi...
Default avatar

oja je

kfdsošp je napisal/a:
Thorrr je napisal/a:

Oja je, če poleg cvička žre še šnopc. Ampak ja, se strinjam, ni bolj ogabne kot pijan tip, ki ti teži za seks. Nagnusno.
Default avatar

Refošk uniči vse

Pijandura je napisal/a:
Ej babe, še to vam bom jaz, Pijandura povedal......hik....
A mislite, da je treznemu moškemu lahko lizat tisto vašo poscano, posrano, poprdeno in krvavo fugo? .....hik.....?
Če bi ti morala lizat svojo poscano, posrano, poprdeno in krvavo fugo, bi se ga tud morala malo nacukat....hik...!?!?!?...hik...
Ta je močna, resnična in iskrena;-)
Default avatar

raztančiraš

Thorrr je napisal/a:
raztančiraš? je napisal/a:
Thorrr je napisal/a:

Raztančišra žensko?
Misliš reči posiliš?
Če se ne upira, to ni posilstvo...in to je zapisano v kazenskem zakoniku

Torej mora biti totalno pijana, da se ti ne more upirat.
Default avatar

Thorrr

Chocolattt je napisal/a:
Poznam par takih pacientov...na vsako žurko so prišli in se nalivali s sokom cel večer...in začuda, vsi so bili nedružabni že po defoltu...
Default avatar

Chocolattt

Chocolattt je napisal/a:

Veš kako je, če ti tema ni všeč, jo lahko preskočiš. Niti je treba brati, niti je ni treba komentirat.
Tako enostavno je to. zato se ne razburjaj, jeza škodi lepoti.
Res je, res pa je tudi, da če želim kaj pripomniti v tvoji ali katerikoli drugi temi, lahko to naredim. Razburila se pa niti približno nisem.
Default avatar

med pijanci

Thorrr je napisal/a:
Chocolattt je napisal/a:
Poznam par takih pacientov...na vsako žurko so prišli in se nalivali s sokom cel večer...in začuda, vsi so bili nedružabni že po defoltu...
Med ljudmi, ki so lahko družabni samo s pomočjo alkohola, se pa res normalen človek ne more dobro počutiti.
Samozavestni, normalni ljudje so lahko družabni tudi, če ne pijejo alkohola. Žalostno to, da dobiš pogum za družabnost šele, ko ga imaš dovolj v riti.
Zanimivo je tudi to, da je okrog mene dosti ljudi, ki so še kako fajn za pogovor pa ne rabijo zato se prej omamljat.