Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Zakaj pijete alkohol, zakaj se ga napijete?

Mi je jasno zakaj se alkohol tako zelo tolerira (ker večina ljudi pije alkohol).
Ni mi pa jasno kaj je v tem fajnega?
Kaj je tako privlačnega v pitju žganja, vina, piva?
In kaj je fajn v tem, da si pijan?
Sem sprobala alkohol. Žganje obup – peče, ko spiješ, v glavi neprijeten občutek. Ob drugih alkoholnih pijačah tudi neprijeten občutek v glavi.
Eni celo bruhajo, imajo mačka.

Zakaj torej pijete alkohol?
Da ne omenajm tega, da povzroča impotenco pri moških.


Če malo logično sklepamo (malo v hecu, malo pa zares), potem ugotoviš, da je očitno enim še huje, ko so trezni, kot tebi, ko si pijana. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, nisem jaz nikoli pijana, ker ne pijem alkohola.
Sprobala sem, pred leti, nikoli v življenju pa nisem bila pijana.

nova
Uredništvo priporoča


Mogoče pa se ga moraš napiti in bi se drugače počutila. Poleg tega, prvič ti je vse novo, drugič zna biti že malo lažje. Sicer pa te nagovarjam k pitju, samo k boljšemu razumevanju drugih, ki pijejo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Mogoče pa se ga moraš napiti in bi se drugače počutila. Poleg tega, prvič ti je vse novo, drugič zna biti že malo lažje. Sicer pa te nagovarjam k pitju, samo k boljšemu razumevanju drugih, ki pijejo.[/quote]

Upala sem na kak odgovor na moje vprašanje v prvem postu. Do sedaj ga še nisem dobila.

Hotem sem napisati, da te NE nagovarjam k pitju. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Očitno pijejo ljudje zato, ker se pijani ne počutijo tako slabo kot si se ti. Če pijejo žgane pijače, jih ne peče in so jim všeč, če pijejo drug alkohol, jim paše, če so v glavi malo okajeni. Na veliko ljudi alkohol vpliva kot sprostitev, nekateri so bolj smešni in vse se jim zdi smešno.
Sama pijem alkohol, vendar se ga ne nažiram. Ko sem bila kdaj v mlajših letih pijana, sem bruhala in drug dan me je bolela glava – zato ne, hvala. Toliko ne, da bi se ga napila, dovolj je kakšen deci dobrega vina, največ dva.


Če ne bi moški pili alkohola, bi bile ve ženske vse ledik.

V alkoholiziranem stanju popustijo zavore. Si bolj sproščen in manj te briga kaj si drugi mislijo, počneš stvari ki jih sicer zaradi moralnih zadržkov ne bi. Novoletne zabave se en tak lep primer kjer se vsi napijejo pa pol se jih med sabo poseksa.


Če ne bi moški pili alkohola, bi bile ve ženske vse ledik.[/quote]
Točno tako. Pa tudi, da se spravimo na level ostalih treznih ljudi. Za nekatere je potrebno ogromno popiti, da jih razumeš.


Če ne bi moški pili alkohola, bi bile ve ženske vse ledik.[/quote]

Misliš, da si nobena ženska ne želi potentnega moškega, da vsem ženskam odgovarjajo impotentni pijančki? Močno dvomim. Se mi zdi, da kar dosti žensk pričakuje od moškega, da bo dober v seksu.


Če ne bi moški pili alkohola, bi bile ve ženske vse ledik.[/quote]

Misliš, da si nobena ženska ne želi potentnega moškega, da vsem ženskam odgovarjajo impotentni pijančki? Močno dvomim. Se mi zdi, da kar dosti žensk pričakuje od moškega, da bo dober v seksu.[/quote]

Se vidi da se še nisi dala dol s pijanim. Nobene impotence ni, ravno nasprotno. Erekcija traja dlje posledično tud seks. Možgani slabše dojemajo slečeno žensko pred sabo zato moškemu pride kasneje kot ponavadi.


Če ne bi moški pili alkohola, bi bile ve ženske vse ledik.[/quote]

Misliš, da si nobena ženska ne želi potentnega moškega, da vsem ženskam odgovarjajo impotentni pijančki? Močno dvomim. Se mi zdi, da kar dosti žensk pričakuje od moškega, da bo dober v seksu.[/quote]
Saj zato se ga pa napijemo.
Kadar smo pijani, se nam zdite lepše kot ste v resnici.

Misliš, da si nobena ženska ne želi potentnega moškega, da vsem ženskam odgovarjajo impotentni pijančki? Močno dvomim. Se mi zdi, da kar dosti žensk pričakuje od moškega, da bo dober v seksu.[/quote]

Se vidi da se še nisi dala dol s pijanim. Nobene impotence ni, ravno nasprotno. Erekcija traja dlje posledično tud seks. Možgani slabše dojemajo slečeno žensko pred sabo zato moškemu pride kasneje kot ponavadi.[/quote]

Splošno znano je, da pijani imajo sicer dosti več želje po seksu, da težje obvladajo svoj nagon in bi plezali po vsaki, samo težave je v tem, da ni prave erekcije.
Je pa res, da se v pijanosti radi hvalijo s tem kako so potentni.
Vsak pri zdravi pameti pa ve, da pijanim te stvari švoh delujejo.

Sem družabni pivec. Alkohol me sprosti, odstrani neko blokado, ki jo imam sicer, sploh v večjih družbah. Postanem bolj zabavna, več si upam povedat. Brez tega bi najraje občepela v nekem kotu, pa da me nihče nič ne vpraša. Par požirkov je dovolj, da se sprostim in uživam. Mislim, da je to glavni razlog, zakaj ljudje rekreativno pijejo.
V mladosti sem se znala tudi napit, zdaj pa imam neko nevidno mejo, do katere grem, čez pa ne, mi niti ne paše. Od pijač mi z leti čedalje bolj paše pivo – pravijo, da je za ženske tudi zdravo in pomaga proti osteoporozi. Zato tudi nimam slabe vesti, ko ga pijem. Imam pa prijateljice, ki ne poskusijo kaplje alkohola in mene to nič ne moti, kot njih ne moti, če jaz pijem. Ljudje smo pač različni.

Zato, da zgledajo kot opice (to je faza, ko mislijo, da so smešni, so pa odurni). Če pa še malo več spijejo se prepirajo. Če se ga pa še bolj ulijejo so pa kot svinje. Zadnja faza pa je pijanska koma.

Se pravi, da večina ljudi pije alkohol, ker so potem bolj samozavestni.


Če ne bi moški pili alkohola, bi bile ve ženske vse ledik.[/quote]

Misliš, da si nobena ženska ne želi potentnega moškega, da vsem ženskam odgovarjajo impotentni pijančki? Močno dvomim. Se mi zdi, da kar dosti žensk pričakuje od moškega, da bo dober v seksu.[/quote]
Bi morala biti že smrtna doza, da hidravlika ne bi delala. Je pa res, da trajaaaaaaaaaaa, ko je gazda od otepača pod gasom.

Se vidi da se še nisi dala dol s pijanim. Nobene impotence ni, ravno nasprotno. Erekcija traja dlje posledično tud seks. Možgani slabše dojemajo slečeno žensko pred sabo zato moškemu pride kasneje kot ponavadi.[/quote]

Splošno znano je, da pijani imajo sicer dosti več želje po seksu, da težje obvladajo svoj nagon in bi plezali po vsaki, samo težave je v tem, da ni prave erekcije.
Je pa res, da se v pijanosti radi hvalijo s tem kako so potentni.
Vsak pri zdravi pameti pa ve, da pijanim te stvari švoh delujejo.[/quote]
Kako pa ti sploh lahko komentiraš o tem kako trdega luleka imamo lahko moški v pijanem stanju, če pa ti sploh ne piješ in kar je najhujše, ti sploh nimaš luleka. Ti sploh nimaš luleka, ampak delaš se pa kot da vse veš o luleku.
A zdaj boš ti, hik, ki sploh nimaš lulka, hik, bolj vedela kakšnega lulka mam jaz, hik, kadar sem fajhten, kot pa jaz ki lulek imam??
Hik…..

Misliš, da si nobena ženska ne želi potentnega moškega, da vsem ženskam odgovarjajo impotentni pijančki? Močno dvomim. Se mi zdi, da kar dosti žensk pričakuje od moškega, da bo dober v seksu.[/quote]
Bi morala biti že smrtna doza, da hidravlika ne bi delala. Je pa res, da trajaaaaaaaaaaa, ko je gazda od otepača pod gasom.[/quote]

Kaj traja? Da da tip gate dol ali da se za njim pospravi, kar je poscal in posral, ker ni zmogel na WC?

Eno je prav pijanost, drugo samo pitje alkohola. Če to zadnje ustaviš dovolj zgodaj, do pijanosti sploh ne pride.

Sam… se do pijanosti nisem napil že leta ali celo desetletja. Ne paše mi več, že od študentskih let dalje, ker se potem preslabo počutim in čas pijanosti je čisto izgubljen čas.
V pijanost je (meni) zelo malo stvari fajn – občutki znajo biti zanimivi, niso pa fajn. Včasih je fajn to, da se ti malo spremeni razumevanje in občasno dobiš kakšen uvid, ki ga sicer ne bi.

Mi je pa vseeno ob pravih razmerah čisto všeč alkohol, tudi žgane pijače. Zadnje dostikrat kot digestiv, pri bolj mastni hrani pomaga pri razgradnji. To opažam zadnja leta, ko s emi zgodi, da če jem hitro, me prav zapre do grla… in se nekaj časa slabo počutim. Tu alkohol včasih pomaga.

Potem vina… meni okus dobrih vin sodi zraven k določenim hranam in razpoloženjem. Verjetno že zaradi redkosti tega početja.
Tudi rahel občutek opitosti (npr po kozarcu do dveh vina) mi je ćisto sprejemljiv in tudi včasih všeč, zaradi spremenjenega razumevanja ljudi okrog mene (in mrtvega okolja). Gre za nekakšno privlačnost spremembe oz. drugačnosti.

Pivo…pa včasih, predvsem v vročih časih, enostavno paše za gašenje žeje (zaradi okusa), pa tudi občutki so lahko podobni kot pri vinu. Je pa meja nekje pri dveh, potem mi je preveč, ker se začno občutki potencirati čez “zabavno” mejo.


Bi morala biti že smrtna doza, da hidravlika ne bi delala. Je pa res, da trajaaaaaaaaaaa, ko je gazda od otepača pod gasom.[/quote]

Kaj traja? Da da tip gate dol ali da se za njim pospravi, kar je poscal in posral, ker ni zmogel na WC?[/quote]
Ti si verjetno imela pujsa, ne pa dedca nažganga.

Se vidi da se še nisi dala dol s pijanim. Nobene impotence ni, ravno nasprotno. Erekcija traja dlje posledično tud seks. Možgani slabše dojemajo slečeno žensko pred sabo zato moškemu pride kasneje kot ponavadi.[/quote]

Splošno znano je, da pijani imajo sicer dosti več želje po seksu, da težje obvladajo svoj nagon in bi plezali po vsaki, samo težave je v tem, da ni prave erekcije.
Je pa res, da se v pijanosti radi hvalijo s tem kako so potentni.
Vsak pri zdravi pameti pa ve, da pijanim te stvari švoh delujejo.[/quote]

In kako ti to veš če se nisi še dala dol s pijanimi? Pri pijanih zadeva zelo dobro deluje. Še bolje deluje. Če imaš v treznem stanju probleme z erekcijo jih boš tudi v pijanem.

Tudi seks v rahlo opitem stanju zna biti boljši, ker popustijo zavore.


Bi morala biti že smrtna doza, da hidravlika ne bi delala. Je pa res, da trajaaaaaaaaaaa, ko je gazda od otepača pod gasom.[/quote]

Kaj traja? Da da tip gate dol ali da se za njim pospravi, kar je poscal in posral, ker ni zmogel na WC?[/quote]

Da mi pride vate.

New Report

Close