Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pokajne v rebrih

pokajne v rebrih

pozdravljeni,
v levem spodnjem delu reber imam občutek kot da mi rebro poka ob določenem gibu. Ko na ta del pritisnem čutim kot da se mi nekaj premakne. Boli me sicer ne imam pa ves čas čuden občutek v tem delu. Naj povem še da sem pred leti imela 83 kg takrat problemov ni bilo, potem sem shujšala na 72 kg takrat so se problemi začeli. V nosečnosti tudi nisem imela teh problemov. Sedaj imam 64 kg ( dojim in mi kg kar kopnijo). Pri zdravniku sem bila že večkrat zaradi tega ampak ona ne čuti nič. Sem v skrbeh zaradi tega in me zanima če mogoče kdo ve kaj bi to lahko bilo?

Meni tudi občasno poka v rebrih. Mislim, da je to enako, kot ti poči v členku, kolenu, prstih…
Sicer se je pa meni po porodu zgodilo, da sem kihnila, ko sem imela eno nogo čvrsto ob trupu (od mladih nog pogosto tako sedim na tleh) in sem si morala “zviti” rebro, kjer se prirašča na grodnico. Čutilo se je, kot da hje zdrsnilo iz ležišča in šlo potem počasi nazaj. Se je tudi čutila kost na nepravem mestu. Potem me je tam kakšen mesec ali dva nekako bolelo, oz. je bil čuden občutek. Jaz nisem šla k zdravniku, ker nimam težav zaradi tega, se mi pa ne zdi zelo čudno, ker ti nosečnost res “razštela” vezi in nekatere ne gredo nikoli v prvotno stanje (sem imela cifro noge 40,5, od nosečnosti/ poroda naprej pa 41,5).

New Report

Close