Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Odstavitev Donalda Trumpa

Odstavitev Donalda Trumpa

koliko časa mislite, da bodo rabili republikanci, da zvrnejo D. T. Jaz mislim, da nekaj tednov, do nekaj mesecev. V enem letu bo odstavljen.

Zakaj bi ga pa odstavili? Odkar je president-elect so delnice sle v vesolje (poglej si indeks Dow-Jones). Vraca delovna mesta v ZDA, preklical izdelavo novega Air Force 1, svetovni voditelji ki prej niso bili naklonjeni ZDA ponujajo premirje, itd. Res ne vidim razloga zakaj bi ga odstavili…

Halo..republikanci me bodo nikogar odstavili..prvic je to drzavni udar..predsednik v ZDA lahko samo sam odstopi. Drugic..Trump bo izredno mocan kot predsednik..ima vse..Senat..Kongres..brez njega tudi pol politikov ne bi bilo izvoljenih..vse gre na roke republikancev.

nova
Uredništvo priporoča

Air Force 1 je preklical? Jaz sem slisala samo, da je rekel, da Boeingu zeli dati dobicek, ampak ne tako velik dobicek, kot ga oni hocejo.
Ko je preprecil selitev prve tovarne v Mehiko in tako resil prvih 1000 delovnih mest, so ga mediji in opozicija takoj scefrali, da se tako ne dela in da je s tem naredil nevaren precedent.
Najmanj 1 elektor je ze uradno izjavil, da kljub glasovanju za njega, mu on ne bo dal svojega glasu. Vse sile delajo proti Trumpu.

Baje bo kmalu pokojni. Čemu, pa mi ni znano.
Politične spletke so zavite, kot kača.

Opozicija lahko na podlagi kakrsnega koli izgovora, lahko tudi za lase privlecenega, zahteva impeachment. Masinerija Clintonove je zelo mocna in z impeachment imajo izkusnje se od Billa. Macevanje je pa vedno sladko.

Pusti avtorico. Pojma nima o čem govori, ne pozna dejstev in ploza tja v tri dni samo zato, da pač o nečem blebeta.
Avtorica…vem, da je na google lažje vpisat “mon” kot pa ključne besede s katerimi bi preverila dejstva preden si odprla temo. Drži se lažjih tem.

Revež še kot predsednik ni prisegel, pa ga že odstavljate, morite…



To, kar ti praviš, da ni možno, se je že zgodilo predsedniku Nixonu.

Jah, smo prebrali, da je bil Obama zadnji predsednik ZDA(navezava na atentat Kennedyja in na 3 rd WW) ….kaj je s tem blo točno mišljeno, pa vprašanje…

Malce napačno interpretiraš. Mi ga nič. Malo bolje soremljaj dogajanja na politični sceni.
Če nisi informirana, še ne pomeni, da se ne dogaja.

Trump je moral zbrati stotine milijonov donacij, da se je lahko špilal kampanjo. Teh stotin milijonov pa niso prispevali mali , škrti, med sabo sprti ljudje, drugače bi že imeli svoje kandidate, ki bi ogrožali estabilshment. Prispeval jih je korporacijski kapital. To, kar Trump govori in je videti bogokletno, je najbrž nova usmeritev velikega ameriškega kapitala, ki je začel v globalizacijski dirki s Kitajsko izgubljat.

Opozicija lahko na podlagi kakrsnega koli izgovora, lahko tudi za lase privlecenega, zahteva impeachment. Masinerija Clintonove je zelo mocna in z impeachment imajo izkusnje se od Billa. Macevanje je pa vedno sladko.[/quote] Tudi če Clintonova doseže, da Trump odstopi, še vedno ne more ona na oblast, ampak pride namesto Trimpa drug republikanec itd. nikoli pa demokrat.

Opozicija lahko na podlagi kakrsnega koli izgovora, lahko tudi za lase privlecenega, zahteva impeachment. Masinerija Clintonove je zelo mocna in z impeachment imajo izkusnje se od Billa. Macevanje je pa vedno sladko.[/quote] Tudi če Clintonova doseže, da Trump odstopi, še vedno ne more ona na oblast, ampak pride namesto Trimpa drug republikanec itd. nikoli pa demokrat.[/quote]

take so tudi napovedi, da boTrump odstopil in bo sledil drug republikanec. Upam, da Američani
niso tako butasti kot Slovenci. Res pa je, da vse poti vodijo v Rim.



To, kar ti praviš, da ni možno, se je že zgodilo predsedniku Nixonu.[/quote]
Tudi tega nisi sposoben zgooglati dol, zakaj je Nixon letel!

Republikanci? Ga ne bodo, ker bodo s tem uničili svojo stranko. Trump jim, če ustanovi svojo, odpelje tri četrt volivcev. Če ga odstavijo pa demokrati, bodo potem dobili Penca. Pence je pa stokrat hujši od Trumpa. V smislu konzervativnosti. Ker Trump je bolj lev od, na primer, Clintonove.
Trump sploh ni neumen. Z izbiro Penca za podpredsednika se je zaščitil pred impeachmentom.

Ja, dajte brat, kar ameriški mediji pišejo. Taisti, ki so mu napovedali poraz. :)))) Nisem njegova faciva, daleč od tega, ampak če so ga izvolili, naj ga imajo. Letošnje ameriške volitve so bile itak za zjokat.

Malce napačno interpretiraš. Mi ga nič. Malo bolje soremljaj dogajanja na politični sceni.
Če nisi informirana, še ne pomeni, da se ne dogaja.[/quote]

Informacij in dogajanj je dandanašnji toliko, da je nemogoče vse spremljati. In ker Donald Trump ni moja obsesija, ne beležim vsega, kar imajo določeni proti ali za njega. Tebi pač očitno je. Obsesija.

Je pa hecno, da me zadnji volilni rezultat ZDA kljub temu, da nisem obsedena s Trumpom, ni presenetil. Torej sem kar DOBRO informirana, he he. Ker v poplavi informacij je namreč treba znati ločiti prave in neprave informacije.

Malo lekcije. Ker se ravno nekaj ftikaš vame.

Opozicija lahko na podlagi kakrsnega koli izgovora, lahko tudi za lase privlecenega, zahteva impeachment. Masinerija Clintonove je zelo mocna in z impeachment imajo izkusnje se od Billa. Macevanje je pa vedno sladko.[/quote] Tudi če Clintonova doseže, da Trump odstopi, še vedno ne more ona na oblast, ampak pride namesto Trimpa drug republikanec itd. nikoli pa demokrat.[/quote]

Kako misliš drugi republikanec? Točno se ve, kateri drugi republikanec. Podpredsednik.

Mike Pence pa po logiki stvari demokratom ne bi smel ustrezati.

Kot guverner Indiane je denar, namenjen javnim šolam, dajal zasebnim, verskim.

Ne verjame v okoljske spremembe.

Orožarski lobi in NRA ga ljubijo. Ne brez razloga.

Pence je kot guverner Indiane podpisal najbolj strog zakon proti splavu, ki prepoveduje splav tudi v primeru genetskih napak zarodka. Naknadno je podpisal tudi, da mora ženska v primeru načrtnega ali pa spontanega splava zarodek pokopati, ne glede na to, kako dolgo je trajala nosečnsot, se pravi tudi v primeru, da ženska spontano splavi v desetem tednu.

Da je delal vse, kar je lahko, proti homoseksualcem, je tudi jasno.

Čeprav so mu družinske vrednote tako svete, je glasoval proti temu, da bi ženske dobile štiri tedne plačane porodniške (zdaj nimajo nič).

Vsak priseben demokrat se bo strinjal, da je Pence hujši od Trumpa. Trump je tako in tako demokrat in je šel k republikancem samo zato, ker tam ne bi mogel kandidirati (kandidatura je bila obljubljena in dana Clintonovi).

tudi Janšo smo…

Odstavljen sigurno ne bo, vprašanje pa je res, če ni res komu takšen trn v peti, da ne bo hotel doseči določene cilje celo na račun njegovega življenja.
Če nekdo danes zagovarja tradicionalne, konzervativne vrednote, je sovražnik št. 1 za nasprotno stran – na kateri so kljub temu, da se skrivajo pod imeni kot so liberalni zelo agresivnni ljudje, ki gredo čez trupla za dosego ciljev – npr. LGBT lobi je sigurno eden izmed teh, kar se je pokazalo tudi v Sloveniji, ko je ljudstvo izrazilo svojo voljo.

Malce napačno interpretiraš. Mi ga nič. Malo bolje soremljaj dogajanja na politični sceni.
Če nisi informirana, še ne pomeni, da se ne dogaja.[/quote]

Informacij in dogajanj je dandanašnji toliko, da je nemogoče vse spremljati. In ker Donald Trump ni moja obsesija, ne beležim vsega, kar imajo določeni proti ali za njega. Tebi pač očitno je. Obsesija.

Je pa hecno, da me zadnji volilni rezultat ZDA kljub temu, da nisem obsedena s Trumpom, ni presenetil. Torej sem kar DOBRO informirana, he he. Ker v poplavi informacij je namreč treba znati ločiti prave in neprave informacije.

Malo lekcije. Ker se ravno nekaj ftikaš vame.[/quote]

Brez obsesije. Niti s tabo ne.
Le v pojasnilo, ker je bilo o tem govora davno, preden smo te boje sploh začeli resno jemati.
Mogoče ravno zaradi teh insinuacij.

Obveščena pa si, kot vedno.
Pristransko. Tako tudi deluješ.
Ker vse jemlješ osebno.
Kar kaže na obsedenost, tvojo.

Ne ločiš splošne debate od debate na osebni ravni ne obsedenosti in vtikavanja od pojasnila. In to svojo pristranskost in ogroženost projiciraš kot obsedenost drugim.
Nič ne bo s tvojo namero, le kokodakanje prestrašene kure si slišati. Čemu, se pa vase zazri, tam tiči pravilni odgovor, ne v sokomentatorjih, ki te le želijo jemati kot enakovredno sogovornico.
Če bi zmogla biti nepristranska.
Pa sploh to želiš?

Informacij in dogajanj je dandanašnji toliko, da je nemogoče vse spremljati. In ker Donald Trump ni moja obsesija, ne beležim vsega, kar imajo določeni proti ali za njega. Tebi pač očitno je. Obsesija.

Je pa hecno, da me zadnji volilni rezultat ZDA kljub temu, da nisem obsedena s Trumpom, ni presenetil. Torej sem kar DOBRO informirana, he he. Ker v poplavi informacij je namreč treba znati ločiti prave in neprave informacije.

Malo lekcije. Ker se ravno nekaj ftikaš vame.[/quote]

Brez obsesije. Niti s tabo ne.
Le v pojasnilo, ker je bilo o tem govora davno, preden smo te boje sploh začeli resno jemati.
Mogoče ravno zaradi teh insinuacij.

Obveščena pa si, kot vedno.
Pristransko. Tako tudi deluješ.
Ker vse jemlješ osebno.
Kar kaže na obsedenost, tvojo.

Ne ločiš splošne debate od debate na osebni ravni ne obsedenosti in vtikavanja od pojasnila. In to svojo pristranskost in ogroženost projiciraš kot obsedenost drugim.
Nič ne bo s tvojo namero, le kokodakanje prestrašene kure si slišati. Čemu, se pa vase zazri, tam tiči pravilni odgovor, ne v sokomentatorjih, ki te le želijo jemati kot enakovredno sogovornico.
Če bi zmogla biti nepristranska.
Pa sploh to želiš?[/quote]

Kaj si spet siten? Tako me seciraš, da se boš mogoče celo do kakšne resnice o meni dokopal. Seveda takšne, za katero jaz ne vem. 😛

He he, in potem človek razlaga, da ni obseden z mano…. Lahko te pa potolažim, da se ne izplača biti obseden z mano. Jaz pač komentiram tukaj na tem portalu po svoji volji. Razne insinuacije (odstavljanje in morjenje Trumpa – za kar gre konkretno v tej temi) mi gredo na živce in to pač povem. Zakaj se tebi zdi moje komentiranje problem, pa verjetno ti zase že veš. Upam vsaj, da veš. Lahko pa da samo kokodakaš (vidim, da ti je ta beseda zelo pri srcu).

New Report

Close