Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prepir s fantom

Prepir s fantom

Imam problem s fantom. Pred dnevi sva imela najhujsi prepir kar sva jih imela do sedaj v 4 letih. Skregala sva se zaradi neke malenkosti a sem bila tako jezna in sem spakirala in sla(ziviva v zgornjem nadstropju njihove hise). Nekaj dni se sploh nisva pogovarjala, nato pa sva se po telefonu mocno skregala. Seveda je bil razlog kot ponavadi njegova druzina, predvsem sestra katera o meni okoli govori da sem neumna in veliko hujse stvari. Med kregom mi je fant na telefon dal sestro ki mi je dobesedno j* mater, bila je ocitno tudi prisotna pri najinem kregu. Po nekaj urnem pregovarjanju smo se dobili in kao nekaj zmenili..meni je bilo to itak bolano da je vpletena zraven njegova sestra..plus to da mi je rekel v faco da mu je druzina pomembnejsa od mene( skupaj sva ze dobra 4 leta) in plus to da je povedal vse kar sem jaz kadarkoli rekla o njem o njegovi druzini v prico sestre. Sedaj je od prepira minil ze en tedn, jaz s sestro se nisem spregovorila besede, in tudi do fanta se nemorem vec normalno obnasati. Kot da ga sploh vec ne poznam. Ali bo to sploh kdaj minilo ali to pomeni konec?

Morda bi bil že čas, da vsi trije odrastete.

res si neumna. a kufre si že prinesla nazaj, al kaj sedaj sprašuješ?

nova
Uredništvo priporoča

In ti si šla nazaj? Kaj ima pol metra dolgega?

Nazaj si se vrnila? Po vsem tem? SE ti ne zdi, da si “samo sebe pohodila”? Ka rje finančnega za urediti, uredi, potem ap zaključena zgodba, logiš??’

očitno finančna plat mansardništva le ni tako zanemarljiva.

Punca, saj se hecaš, kajne? Šla si nazaj?! Samo beži stran, kolikor hitro le zmoreš.

No, verjetno bi morala bolj pojasnit. Nisem spakirala kufrov, le nekaj osnovnih stvari( za par dni). Plus to da vem, da me je to kaksne sestra govori o meni mucilo ze eno leto..in sem ves cas hotela fanta preprica da ji kaj rece pa se ni hotel “vmesavati”..ze veckrat se je tudi jokal ko sva se kregala o njegovi druzini ker vem da sem jaz izrekla velik stvari ki jih sploh ne mislim ampak le zato, ker vem da ga to boli. Drugace on nasplosno do mene nebi mogel biti boljsi fant kot je..le to da je vmesal sestro po eni strani razumem ker je hotel razcistit..po drugi strani mi je svinjsko

to je dokaz, da so vsa nesoglasja snah in tašč samo posledica, ko se dve zblojeni babi skupaj dobita.
ni nobena revica.

Tipično za vse tiste, ki ste odvisne od odnosov:
1. sporočilo: joj, kaj mi je naredil!!!!
2. sporočilo: ne bi mogel biti boljši fant, kot je

Videno že 100X. Javi čez nekaj let, ko bo položil roko nate, itd.

Ne, to je šele začetek.

Jaz pa na to gledam tako..glede na to da si rekla da te je to mucilo ze eno leto, si se sedaj tega vsaj resila oziroma si povedala kaj te muci. In to sedaj nebo vec tema vajinij prepirov(verjetno). Mislim da je dobro, da se vcasih ko si se fant in punca takole skregas da poglobis svoj odnos in je tako trdnejsi. Drugace pa kaj te briga kaj si mislis njegova sestra…ti si v zvezi z njim ne z njo.


Točno to naredi!

a brez drame pa v življenju ne gre? Rabite to? Potem pa kar direkt v Jerry Springer show, se mi zdite čist prava postavitev.. . Da se vam da..

S tem fantom, ni prihodnosti. Pozabi ga, čimprej. Verjemi, če se vrneš nazaj, ne boš srečna. Slej ko prej se bo porušilo, kot hišica iz kart. Dejstvo je, da bi te moral po štiriletni zvezi, bolj spoštovat, ne vmešavat sestro v vajin preprir. Sta v bistvu igrala slabega policaja.

Najdi drugega fanta, ki te bo spoštoval, z njim si ustvari družino.

Upam, da se toliko spoštuješ, da se mu ne vrneš.

Za informacijo, moj mož, v času, ko sva bila še na koruzi, pri njegovih starših, se je postavil na mojo stran, v prepiru, ki ga je sprožil njegov brat.

Piko na i, je bilo to, da njegov oče, ni dovolil adaptacije stanovanja, v hiši, kljub temu, da je takratni fant (sedaj mož), imel polovico hiše podedovano.

Končalo se je tako, da sva šla na svoje in nam ni žal.


Lahko, da bo minilo, lahko da ne bo. Odvisno koliko si pripravljena resno vzeti njegove besede v navalu jeze oziroma koliko si pripravljena sprejeti dejstvo, da se zadeva lahko kdaj še ponovi.
V navalu jeze pač človek izusti vse bolane misli, ki so se mu kdaj porodile v glavi in bi lahko prizadele drugo osebo. Ni nujno, da si to dejansko o nekom mislimo, pač izrečemo, ker smo v tistem momentu prizadeti, nemočni.
Se pa strinjam, da je zaželeno imeti pri tem “kanček” kontrole, da ne izrečemo preveč neumnosti. V jezi karkoli razpravljati pač ni smiselno in niti konstruktivno. Prav tako je nefer mešanje zraven tretje osebe, ampak to pač nezreli ljudje počnejo. Dobrih odnosov se je včasih pač treba (na)učiti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zakaj bi pa ona morala bežati? Zakaj pa recimo ne fant? Nikjer namreč ne vidim njegove zgodbe. Ne vemo, katere besede je avtorica izrekla njemu, da bi jo lahko obravnavali popolnoma nedolžno. Od slabega zraka mu tudi ni “počilo”.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Zakaj bi pa ona morala bežati? Zakaj pa recimo ne fant? Nikjer namreč ne vidim njegove zgodbe. Ne vemo, katere besede je avtorica izrekla njemu, da bi jo lahko obravnavali popolnoma nedolžno. Od slabega zraka mu tudi ni “počilo”.[/quote]

ker se je vselila v njegovo otroško sobico?


Zakaj bi pa ona morala bežati? Zakaj pa recimo ne fant? Nikjer namreč ne vidim njegove zgodbe. Ne vemo, katere besede je avtorica izrekla njemu, da bi jo lahko obravnavali popolnoma nedolžno. Od slabega zraka mu tudi ni “počilo”.[/quote]

ker se je vselila v njegovo otroško sobico?[/quote]
Saj si verjetno znaš predstavljati, da jo bi lahko on tudi nagnal. Verjetno si razumel(a), kaj sem želel povedat. Da krivda ni samo njegova za nastalo zdraho.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Takole ne gre. Z njegovo družino si niste pisani na kožo. To pomeni, da ni pametno stanovati pri njih, ker nesoglasja se lahko samo še stopnjujejo.
Pojdita vstran in bosta videla, če sploh pašeta skupaj. Mislim pa, da je fant preveč miren zate. On rabi zrelejšo punco, ti pa bolj trd prijem. Kot je bilo že zgoraj napisano, boš morala odrasti.

quote=”Atlanta93″]Imam problem s fantom. Pred dnevi sva imela najhujsi prepir kar sva jih imela do sedaj v 4 letih. Skregala sva se zaradi neke malenkosti a sem bila tako jezna in sem spakirala in sla(ziviva v zgornjem nadstropju njihove hise). Nekaj dni se sploh nisva pogovarjala, nato pa sva se po telefonu mocno skregala. Seveda je bil razlog kot ponavadi njegova druzina, predvsem sestra katera o meni okoli govori da sem neumna in veliko hujse stvari. Med kregom mi je fant na telefon dal sestro ki mi je dobesedno j* mater, bila je ocitno tudi prisotna pri najinem kregu. Po nekaj urnem pregovarjanju smo se dobili in kao nekaj zmenili..meni je bilo to itak bolano da je vpletena zraven njegova sestra..plus to da mi je rekel v faco da mu je druzina pomembnejsa od mene( skupaj sva ze dobra 4 leta) in plus to da je povedal vse kar sem jaz kadarkoli rekla o njem o njegovi druzini v prico sestre. Sedaj je od prepira minil ze en tedn, jaz s sestro se nisem spregovorila besede, in tudi do fanta se nemorem vec normalno obnasati. Kot da ga sploh vec ne poznam. Ali bo to sploh kdaj minilo ali to pomeni konec?[/quote]

Ta tvoj fant je popolnoma pod vplivom ‘ženskih sil’, bodisi je to mati ali pa starejše sestre, ki vrš(jo) vpliv nad njim, ker je on navaden slabič oz. (pre)šibak brezhrbteničar, da bi razmejil vajin odnos in preprečil (agresivno) vpletanje drugih, ki jih prav nič ne briga vajino zasebno življenje, ampak ne, celo nasprotno, to mu celo ugaja, da ima ‘ pro bono’ družinske advokate, ki ga zaščitijo. Tak odnos nima nobene prihodnosti, zato se raje vprašaj, kateri del tvoje duševnosti je poškodovan, da si sploh pristala s takšnim moškim in zakaj si pripravljena še naprej v svojo čustveno škodo prenašati fanta, ki se ne zna potegniti zate in že v kali zatrti ‘družinska posredovanja’, ki žalijo izključno tebe. Začela si pakirati, zdaj še samo dokončaš delo in se odseliš.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

ne razumem tega tvojega partnerja da drži s sestro, ki se nate dere. jaz nikoli nisem dovolila,d a bi moja sestra rekla žal besedo, čez koga meni ljubega in tudi nikoli ne bom. vedno se jasno postavim prosti temu in za osebo, ki mi je draga. četudi proti sestri, ki psuje po tej osebi. takega obnašanja sestre jaz ne podpiram in ne dovolim nespoštovanja meni ljubih oseb, pa sestra gor ali dol…
s takim obnašanjem sestra kaže da ne spoštuje ne samo tebe, ampak tudi brata ne. Ker če bi ga bi spoštovala tudi tebe kot njegovo partnerko.

Torej si ti imela marsikaj za povedat o njegovi družini in sestri?? In zakaj sestra tega ne bi smela vedeti, če nisi povedala nič grdega? Aja, grdo si govorila o njih, to je pa drugo. Ne čudi se potem, če te sestra ne mara. Jaz te tudi ne bi. In ne čudi se, če mu je družina pomembnejša od tebe, ti nisi vredna ničesar.

Res je, da morata partnerja, ki sta intimna držat skupaj, samo mislim, da si ti ena žleht deklica. Predvidevam, da imaš tam nekje 23 let, ki nima osnovne kulture kar se življenja tiče. Ta tvoj poba, je pa navaden jebiveter, če joka zaradi besed, ki mu jih izgovori ena deklica in ti ne more nazaj povedati besed od katerih se bi ti utopila v solzah in se nikoli več od sramote ne bi vrnila v to hišo. Ja, dons so fantje velike jokice, samo zaradi tega, da imajo ob seb dekle, ki dobro zgleda, recimo in, ki mu je pred sexom sprala možgane s svojo teorijo življenja, ne glede na njen karakter.

Je pa res pravilo, da more tist, katermu se partner priseli orng ščititi svojega partnerja, tukej ni nobene debate in nobenih družinskih članov vmešavat v to zvezo, tukaj v bistvu ta pokaže svojo zrelost kar se življenja tiče.


Torej je imel fantov oče popolnoma prav, če sedaj ugotavljaš da ti ni žal da je obveljala očetova.
Samo takrat še nisi vedela.

New Report

Close