Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sušilni stroj

sušilni stroj

kolikokrat očistite tiste ki se vam mucke od sušilca nabirajo na vratih, da se dvigne pokrov in spucaš.
včasih sem mela star stroj in se mi je nabiralo na gumi, kar sem morala vsakič spucat
zdaj pustim, da dvakrat posuši in potem spucam.
kaj pa ve …a delam fejst narobe, zarad kakega požara al pa kaj tzga …

Filter na vratih (tisti, ki ga dvigneš ven) očistim po vsakem sušenju, dela je ravno minuto.

od tebe, pa kaj druzga tud ne bi pričakovala…

še kera druga …

nova
Uredništvo priporoča

Večina sušilcev ima dva filtra. Enega (torej tvoj na vratih) se mora očistiti po vsakem sušenju! En filter, ki se ga posesa, pa se očisti na vsake toliko sušenj.

ok, hvala lepa


Oba filtra je potrebno očistiti po vsakem sušenju.
“Pametne” Mone niti navodil ne preberete, a važno je, da ste “inteligentne”. 🙂

Na vratih ga vsakič sproti, tistega spodaj enkrat tedensko.

O, džizus, jaz ga sčistim, ko javi, da ga je treba. :))) Nekje na par mesecev enkrat.


Oba filtra je potrebno očistiti po vsakem sušenju.
“Pametne” Mone niti navodil ne preberete, a važno je, da ste “inteligentne”. :)[/quote]

V navodilih mi piše, da moraš tisti filter spodaj očistiti približno na vsakih 5 sušilnih ciklov. Imam pa Bekota. Še vztrajaš pri svojem, “pametni” Robi? 🙂

Onega na vratih čistim vsakič, ker se ogromno nabere. Spodnjega pa na vsakih nekaj sušenj, čeprav v navodilih lepo piše, da je dobro vse redno čistit, ker tako sušilec bolje dela.


Oba filtra je potrebno očistiti po vsakem sušenju.
“Pametne” Mone niti navodil ne preberete, a važno je, da ste “inteligentne”. :)[/quote]

V navodilih mi piše, da moraš tisti filter spodaj očistiti približno na vsakih 5 sušilnih ciklov. Imam pa Bekota. Še vztrajaš pri svojem, “pametni” Robi? :)[/quote]
Seveda vztrajam pri svojem. Za optimalno delovanje sušilca je potrebno redno čiščenje vseh filtrov in kondenzatorja. Tako piše v navodilih.
Zaradi te lenobe, ker menda tako zelo trpite ob vseh teh gospodinjskih opravilih, ob tem pa se še vam filtra ne da očistiti, se potem spet zatekate k jamranju, ker sušilec dobro ne posuši perila, ker porabi preveč eletrike, ker se zapaca črpalka…..
Zato še doma raje sam očistim sušilec, ker ženske vse naredite na pol. Znate pa samo ful jamrati, ko kaj ne dela. 🙂

V navodilih mi piše, da moraš tisti filter spodaj očistiti približno na vsakih 5 sušilnih ciklov. Imam pa Bekota. Še vztrajaš pri svojem, “pametni” Robi? :)[/quote]
Seveda vztrajam pri svojem. Za optimalno delovanje sušilca je potrebno redno čiščenje vseh filtrov in kondenzatorja. Tako piše v navodilih.
Zaradi te lenobe, ker menda tako zelo trpite ob vseh teh gospodinjskih opravilih, ob tem pa se še vam filtra ne da očistiti, se potem spet zatekate k jamranju, ker sušilec dobro ne posuši perila, ker porabi preveč eletrike, ker se zapaca črpalka…..
Zato še doma raje sam očistim sušilec, ker ženske vse naredite na pol. Znate pa samo ful jamrati, ko kaj ne dela. :)[/quote]

Bi rekla, da si za ožent, če ne bi bil tako zoprn.


Oba filtra je potrebno očistiti po vsakem sušenju.
“Pametne” Mone niti navodil ne preberete, a važno je, da ste “inteligentne”. :)[/quote]

No, ena mona je prebrala navodila in filter pri vratih očistim po vsakem sušenju, spodnjega, ki se opere, pa enkrat mesečno – v navodilih piše, po 30 sušenjih.


Seveda vztrajam pri svojem. Za optimalno delovanje sušilca je potrebno redno čiščenje vseh filtrov in kondenzatorja. Tako piše v navodilih.
Zaradi te lenobe, ker menda tako zelo trpite ob vseh teh gospodinjskih opravilih, ob tem pa se še vam filtra ne da očistiti, se potem spet zatekate k jamranju, ker sušilec dobro ne posuši perila, ker porabi preveč eletrike, ker se zapaca črpalka…..
Zato še doma raje sam očistim sušilec, ker ženske vse naredite na pol. Znate pa samo ful jamrati, ko kaj ne dela. :)[/quote]

Bi rekla, da si za ožent, če ne bi bil tako zoprn.[/quote]
Sem raje zoprn, kot pa oženjen. 🙂

Na vratih poberem mucke stran po vsakem sušenju. Spodnji filter pa dam pod tuš in sperem. Vsaj enkrat na teden.

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

Robi, REDNO cistit ni isto kot cistit po vsakem susenju. In ce v navodilih pise na 10 ali 30 susenj, mi razlozi, zakaj bi clovek po vsakem susenju metal cel stroj narazen. A pa ves, da ga je treba na par let prav odpret in vse kanale spucat? To bi po tvojem tudi po vsakem susenju?

Mrezo na vratcih pa ocistim vdakokrat, ja. Po navodilih. 🙂

robi ma žal kar prav. Samo praktiče primer no frost hladilniki z zamrzovalniokm, oz no frost zamrzovalniki….v navodolih piše da ne rabijo čiščeja, serviserji in stručkoti pa povedo da je treba te mašine 1x letno izkopiti iz štroma za 24 ur, pustiti vsa vrata odprta da se vse skup segreje na sobno temp. ker se edino tako očistijo razne nečistoče, ne nujno v obliki ledu, amapk mogoče kako ivje itd. Skratka 1x letno je treba sistem in to je to

drug primer pri mojem brandtu je pisalo da se kondenzator čisti tko “kakr ti doide”, na vsake toliko. No po parih (mislim da 4) žehtat je sušilc končal delo ni povedal in da je treba to stvar očistiti. V oz po navodilih bi moral dat še par žeht skozi

tudi tisto o odpiranju in čiščenju sušilca ni čist napak mišljenje. Samo potem pa pa garancija, če tega ne naredi serviser, če pa naredi pa to stane. Pa recimo da se to/bi se to dela(lo) vsakih 4-5 let

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

No, pri nasem pise za kondenzator nekako na 10 susenj in toliko tudi zdrzi. Zakaj bi ga torej vlekla ven po vsakem susenju.
Tudi nofrosta ne odtajas vsak dan, ampak enkrat na leto.


Zato ker MON-e potem jokajo o čudnem vonju iz sušilca! Pa saj vem, da ne zastopiš.

robi ma žal kar prav. Samo praktiče primer no frost hladilniki z zamrzovalniokm, oz no frost zamrzovalniki….v navodolih piše da ne rabijo čiščeja, serviserji in stručkoti pa povedo da je treba te mašine 1x letno izkopiti iz štroma za 24 ur, pustiti vsa vrata odprta da se vse skup segreje na sobno temp. ker se edino tako očistijo razne nečistoče, ne nujno v obliki ledu, amapk mogoče kako ivje itd. Skratka 1x letno je treba sistem in to je to

drug primer pri mojem brandtu je pisalo da se kondenzator čisti tko “kakr ti doide”, na vsake toliko. No po parih (mislim da 4) žehtat je sušilc končal delo ni povedal in da je treba to stvar očistiti. V oz po navodilih bi moral dat še par žeht skozi

tudi tisto o odpiranju in čiščenju sušilca ni čist napak mišljenje. Samo potem pa pa garancija, če tega ne naredi serviser, če pa naredi pa to stane. Pa recimo da se to/bi se to dela(lo) vsakih 4-5 let[/quote]
Tako je ja.
Čeprav na videz tistih muck ni veliko, vseeno mucke zaradi vpihovanja zraka prehajajo globlje v kanale, kjer jih več zlepa ne dosežeš.

New Report

Close