Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek čudni sosedje

čudni sosedje

Pozdravljeni, smo lastniki stanovanja v večstanovanjskem bloku.
Pod nami je tri članska družina. Ona vsak dan stresa tepihe in preproge preko balkona in dela nesnago. Smeti letijo na vse strani tako, da moramo vsak dan za njimi čistiti balkon.
Smo jim že večkrat na lep način omenili, da to ni primerno delati če imaš okoli sebe sosede pa nič.
Kaj lahko naredimo, da tega več nebi počeli?

če ej pod vami potem smeti letijo dol in ne gor in ne bi smelo biti problema.

Nad njimi stanujete in njihove smeti letijo torej navzgor?

V vsakem primeru pa jim lahko, ko bodo naslednjič to delali kar iz svojega balkona vljudno poveste, da tega pač v bloku ne morejo početi.

Pač parkrat stresi dol malo smeti, pa bo videla zakaj se jeziš. Razumem pa, da prah od tepiha nese tudi navzgor, še posebej, če malo piha. Tisti, ki smo alergični na prah in pršico to razumemo:)

sigurno nese prah in drobne delce ter še posebej lase tudi navzgor, tudi sami imamo izkušnje s sosedo, ki počne isto in je njej pač to normalo, da svojo nesnago stresa drugim na glavo!!!
Res so nekateri ljudje čudaki…

Ljudje so primitivni. Ne poznajo osnov bontona. Tako, da ne verjamem, da boš kaj dosegla. Ne vem, kakšno lekcijo bi razumeli.

Upravnika poklici, naj jih uradno opozori. Sigurno krsijo vsaj en pravilnik ali pa pogodbo o medsebojnih razmerjih. Kako je s sankcijami, pa ne vem.

Pa kaj ste vi normalne ali kaj??? A zdaj bi sosedom prepovedale še stresanje preprog čez njihov balkon???

JAZ STRESAM ČEZ SVOJ BALKON KAJ JAZ HOČEM IN DA MI EN PRIDE NA VRATA ZVONIT MU PLJUNEM V FACO IN MU KLIČEM POLICIJO ZARADI NADLEGOVANJA JASNO????

MOJ BALKON MOJA PRAVILA!!!!

Jaz pa ne razumem, kako lahko toliko svinjarije pridelajo v enem dnevu. Če bi jaz enkrat na dan stresala preproge, ne bi praktično nič okoli letelo.

ta problem mora rešit upravnik … pri nas sicer ni več stresanja skozi okno, imajo vsi sesalce … mi imamo zdaj problem s podnajemniki, ki mečejo čike skozi okno in ti, ki stanuješ pod njimi, dobiš goreč čik v stanovanje, če ga slučajno takrat zračiš

Če bi sosed nad tabo stresal preproge polne kocin in smeti čez balkon in bi vse smeti letele na tvoj balkon, pa še sonček bi veselo sijal in bi bila alergična na prah?

Verjetno se hecaš.

Na balkonu lahko delaš (skoraj) kaj želiš, ČEZ balkon pa ne smeš ničesar metati. Ne prahu, ne česa večjega.

Za preproge obstaja na mnogih blokovskih dvoriščih stojalo za stepanje.
Drugače pa se to čisti s sesalnikom.

Še hujše je, če so v pritličju atriji, ki včasih postanejo prava zbirališča ‘letecih predmetov’ iz zgornjih stanovanj.

P.s.: A ko ti sosed nabija glasbo, da se stene tresejo, tudi rečeš, da je to sprejemljivo, saj to počne v svojem stanovanju?

Če bi bila moja soseda, bi te hitro minilo.

New Report

Close