Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Majhni moški (pod 180 cm) z izklesano postavo. Kakšni se vam zdijo?

Majhni moški (pod 180 cm) z izklesano postavo. Kakšni se vam zdijo?

Meni so prav smešni. Palčkom mišice enostavno ne pašejo. To je moje mnenje.

Kakšni se pa vam zdijo takšni moški? Jim po vašem mnenju paše izklesano telo?

Hja, ne vem, koliko pod 180 misliš?
Je pa izklesano, – ne napumpano-telo lepo v vseh višinah, seveda če izklesano pomeni pravilne proporce.
180 ali več visokemu,kilavemu ali debelemu pa niti centimetri ne pomagajo,
Vse je v pravilnem razmerju vseh dolžin in širin:).

Meni se zdijo lepši od tebe, avtor 😛

Veliki moški so pa nerodni kaj pa zdaj?

Se ti pridružujem pri mnenju.
Sploh so mi smešni tisti ekstra nabildani, ki niti rok ob telesu ne morejo imeti zaradi vseh tistih kipečih mišic in si mislijo, kako so lepi 😀 Meni so prav ogabni. Da pa so še majhni- no, zame je majhen moški pod 185cm- je pa še bolj smešno in ogabno.

Veliiiiiko raje viskokega in preklastega, pa čeprav je neroden, kot nekdo tukaj piše. Nerodnost je simpatična =)

Res ne vem, kaj ste tako obremenjeni s telesno višino, na katero človek ne more vplivati (vsaj bistveno ne). Sem razmeroma visoka (175 cm), kar pomeni, da so tile moški pod 180 cm kaj hitro tudi manjši od mene, ampak pri odločitvi, ali je nekdo privlačen ali ne, to zame nima bistvenega vpliva (dokler ni razlika res velika). Če ima izklesano postavo pa je v splošnem bolje, kot če od tega res bistveno odstopa, in na to lahko vpliva. Torej, vsaka jim čast. Vsem ki skrbijo za svoje telo, ne glede na višino.

Če ljudje s takimi butastimi predsodki, kot je to, da so moški pod 180 cm palčki, najdete partnerja in ste srečni z njim, potem pa res še vsaka slepa kura zrno najde.

Moj najlepši z najlepšo postavco ravno prav mišičasto in kosmato, lepo kožo, s čvrsto ritko in lepo držo ima 174 cm in ga ne zamenjam. Ko imam pete, sem višja od njega, njega to čisto nič ne moti.

Ljubim te, gluhi!

Moški, ki merijo manj kot 180 cm, so zate palčki? Torej si sama 180 centimetrska godzila, ali kako?

Dokaj neobičajna izjava. Torej je Brad Pitt s svojimi 179 cm in izklesano postavo “palček, ki je smešen s svojimi mišicami”?

Z omenjenim igralcem iz Oklahome si delim tako višino kakor postavo – roko na srce je William Bradley kanec bolj šarmanten – pa mi še nihče ni rekel kaj podobnega (palček, smešen z izklesano postavo ipd.) niti med vrsticami. Pravzaprav sploh nimam predstave, na kaj insinuiraš s postom.

Pitt ni palček. Postavo ima zelo dobro. Ker ni preveč mišičast. Za moj okus.
Meni so zelo mišičasti (nabildani) tipi neapetitlih. Majhni in veliki :((

Joj joj, meni pod gornjim naslovom avtomatsko pade na misel Tom Cruise ;.)))
In tega glih ne maram preveč…( kot igralec je sicer ok.).

Tom Cruise
Robert de Niro
Mark Wahlberg
Bernie Ecclestone
Jason Statham
Justin Bieber

… vsi ti zvezdniki in bogataši imajo 180 ali manj cm.
In vsi so pri ženskah močno zaželjeni.

Tista, ki pametuje o palčkih … pa je po vsej verjetnosti sama velika toliko kot je široka, krivih nog, redkih las in nizkega IQ -uja. In žal se v vsej tej ‘svoji veličini’ ne zaveda svoje plehkosti in ubogosti. Večkrat videno, zato menim, da nisem veliko zgrešila.

Meni niso smešni, so pa vseeno majhni, z izklesano postavo ali brez.
Žal je povprečna višina moškega komaj 180cm ali še kak cm manj.
In k sreči prihajajo nove generacije, ko je vse več fantov krepko nad 180 🙂

Meni niso všeč majhni, plešasti mišičasti moški. Če je vse troje v enem, ::::(((((((((((((

Morda bi za nekaj ljudi tukaj kazalo kdaj prestopiti prag naše države in malce potovati po svetu.

Slovenski moški smo dejansko eni najvišjih na svetu, saj sodi Slovenija med eno izmed le 11 držav, kjer smo moški v povprečju višji od 180 cm.
LINK: Vaš link (sortiraj z gumbom “height (m)”.

Pojdi v Kubo (povprečje moških 168), Venezuelo (169), Kitajsko (167), Indijo (165), … pa bomo potem komentirali o majhnih moških.

Okrog 180 cm+ visok pa nabildan je super, okrog 170 cm visok pa nabildan pa niti ne. Nizki me ne ganejo.

Jaz sem pa plehka in omejena. Nižji od 180 cm, nabildani ali ne, mi fizično niso všeč.

Morda bi za nekaj ljudi tukaj kazalo kdaj prestopiti prag naše države in malce potovati po svetu.

Slovenski moški smo dejansko eni najvišjih na svetu, saj sodi Slovenija med eno izmed le 11 držav, kjer smo moški v povprečju višji od 180 cm.
LINK: Vaš link (sortiraj z gumbom “height (m)”.

Pojdi v Kubo (povprečje moških 168), Venezuelo (169), Kitajsko (167), Indijo (165), … pa bomo potem komentirali o majhnih moških.[/quote]

No, očitno višino 180+ dosegajo le Balkanci in Vikingi 🙂 Ja, še Nizozemci in Nemci so vmes …

Moški mora danes imeti okoli meter devetdeset, da se ga šteje za nekega dedca. Tak mora imeti poleg sebe žensko, ki meri recimo 180 centimetrov. To je danes normalna višina za žensko. Kar je pod to številko je že švoh povprečje. Ženske pod 170 centimetri so pritlikavke.

prihaja obdobje majhnih fantov iz srednjih šol malo nad 170 cm, kaj bi zdaj rada ti kobila 180 cm?
Vse ,kar je manjše je lepše, dokazano, vsi lepotci filmski ig. so okrog, 177cm

Ne verjamem vam.

Imam kolega te sorte in od srednješolskih dni naprej so nanj “padale” ženske z vseh strani. Kar nekaj jih je bilo tudi večjih od njega.
Tile opisi ki jih tu podajate in sprašujete za mnenja so (pre)močno poenostavljeni in nepopolni. Marsikaj o človeku manjka.

Menim, da moramo ljudi razdeliti na rase tudi po višini, da se bomo še po tem lahko šli v Sloveniji kreg in rasizem.

Višina vs. pamet 🙂
https://www.youtube.com/watch?v=VZzWHQzo49o

Dec pod 180 cm sploh ni dec, ampak palček

Imam pa raje 165 cm visokega, ki je doktor znanosti, razgledan in človek z nekim statusom, kot pa 190 cm in kleparja…

New Report

Close