Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Plakat v Avstriji

Plakat v Avstriji

http://www.zurnal24.si/protislovenski-plakat-v-avstriji-clanek-282215

LOL

Kje so zdaj Slovenci, ki so za Hoferja navijali?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Vsak ima svoje Čefurje. V Avstriji so pač Slovenci Čefurji..

Res je, tole naj si preberejo in pogledajo vsi nemškutarji, ki jih na MON-u mrgoli. Eto, ljubitelji Avstrijcev in Nemcev, kaj si tale višja rasa misli o nas, Slovencih!

Hahaha, dobra, no, zdaj vidite kam spadamo: tam nekje med afganistance in šiptarje. Pa imate toliko za povedat proti njim, v resnici smo pa bratje!

Sence in podobni ljubitelji Mohamedov orgazmirajo, tole je pa en izmed komentarjev:

živim že 2 in pol leta v Avstriji, pa povem da zelo cenijo našo požrtvovalnost do dela. Med drugim mnogi globoko obžalujejo in se mi ničkolikokrat opravičijo, ker ne znajo slovenščine. Znajo ceniti trud, ne le uspeh. Tale zmazek od plakata pa sploh nima nobene veze s slovenskimi migranti.
1. naša kultura je zelo zelo podobna njihovi – malček nians ampak bistvo je isto,
2. njihov socialni sistem lahko uporablja le tisti, ki se za STALNO preseli v Avstrijo, pa še to 6 mesecev po tem, ko se je prijavil,
3. se strinjam, da znamo Slovenci biti bolj požrtvovalni do dela, mnogi pa celo ustvarijo svojo firmo in DAJO delovna mesta,
4. kaj ima nadlegovanje žensk veze s slovenskimi moškimi? Naša kultura ni muslimanska, da bi vsaki, ki laske pokaže žvižgali in po možnosti hoteli še posilit.

Ta plakat je naredil nekdo, ki o Slovencih in njihovi kulturi pojma nima.

To so zagotovo naredili slovenci. Zelo bolni slovenci, ki živijo samo še za nelegalne migrante. Verjamem, da so v vsaki državi nacionalisti, ki sovražijo vse prišleke, a to ni njihovo delo, je videt na daleč. Drugače pa, če bi jaz delala gor, se ne bi nič spremenilo. Taki naciji so povsod in so v manjšini. Ampak oni bi naredili drugačen plakat, tale očitno cilja na naše mnenje o nelegalnih migrantih.


Točno to je bila tudi moja prva misel. Da je to dejansko plod Slovencev, ne Avstrijcev.
Kakorkoli že – mislim, da imajo Avstrijci veliko večje probleme s temle:
http://www.krone.at/oesterreich/zahl-der-sexattacken-durch-asylwerber-steigt-stark-plus-133-prozent-story-542882

Tebe lahko avtrijski nacelj tudi direktno po betici iseka, pa boš še vedno trdila, da je to zgolj neka zarota levičarjev, da bi spremenili tvoje mnenje o migrantih.

*useka

Tako kot mi cenimo delavnost bosancev, albancev… ki pobirajo smeti, opravljajo težaška dela v gradbeništvu,prodajajo sladoled…. Pa to še ne pomeni, da bi radi naselili še dodatno nekaj 10.000 šiptarjev s po tremi ženami in 10-timi otroci,ki bi živeli od naše socialne pomoči.

Tebe lahko avtrijski nacelj tudi direktno po betici iseka, pa boš še vedno trdila, da je to zgolj neka zarota levičarjev, da bi spremenili tvoje mnenje o migrantih.[/quote]
Normalno, bi morala biti hudo paranoična, da bi mislila, da je ravno moj napadalec tudi izdelovalec plakata.

Tebe lahko avtrijski nacelj tudi direktno po betici iseka, pa boš še vedno trdila, da je to zgolj neka zarota levičarjev, da bi spremenili tvoje mnenje o migrantih.[/quote]
Normalno, bi morala biti hudo paranoična, da bi mislila, da je ravno moj napadalec tudi izdelovalec plakata.[/quote]

Mislim na napad. Ko bi te usekal, bi rekla, da so ga levičarji najeli. 🙂

Čudno, da niso tega možaka izbrali za plakat:

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]

Ne bi.

Tako kot piše nekdo zgoraj.
Čefurje imamo mi in jih imajo jih Avstrijci. Mi smo in bomo za njih vedno Čefurji. Ne vem, kaj se toliko čudite.
10 let sem čefuril po Avstriji in jih kar dobro poznam. Dejansko jim vsaj dnevni migranti zelo znižujejo cene storitev in globalno vsi, tudi cene njihovih proizvodov.
Globalno gledano imajo o vsem kar “govori” Kekec, prav in proti tujcem so nemočni. Vedo pa, v kolikor bi večino tujcev nagnali, bi dejansko “crknili” in to stvarno. Kopali bi se v dreku:-)


Glede na to, da Avstrijci dejansko nikoli niso obračunali s svojo nacistično preteklostjo, ni njihov odnos nič čudnega. Poleg tega, da smo Slovenci še avtohotni (oz avtohtonejši) prebivalci na delu njihove države, je tu prisoten še strah. Logično, da smo za njih južnjaki. Plakat je v stilu Haiderja, ampak vseeno tudi meni diši malo po naših migrantskih aktivistih. Ker generalno gledano imajo Avstrijci res probleme z raznimi Afganistanci in Afričani kot pa s Slovenci.

….in glej, glej, najbolj se plakatu čudijo tisti, ki hodijo delat v Avstrijo in Avstrijcem odjedajo
kruh :-))))
Meni je jasno, kako gledajo na Slovence že od nekdaj…ni bil zastonj Heider toliko časa glavar…

Jaz pa temu plakatu kar verjamem. Vedno so mi bili sumljivi tile naši gastarbajterji, ki si doma niso znali najti zaposlitve, vegetirali na kakšnih minimalcih, če so že imeli šiht, za nobeno rabo niso bili, potem pa nakladali, kako so v Avstriji razcveteli na vseh področjih. Plakat lepo govori o resnici naših zdomcev.


Glede na to, da Avstrijci dejansko nikoli niso obračunali s svojo nacistično preteklostjo, ni njihov odnos nič čudnega. Poleg tega, da smo Slovenci še avtohotni (oz avtohtonejši) prebivalci na delu njihove države, je tu prisoten še strah. Logično, da smo za njih južnjaki. Plakat je v stilu Haiderja, ampak vseeno tudi meni diši malo po naših migrantskih aktivistih. Ker generalno gledano imajo Avstrijci res probleme z raznimi Afganistanci in Afričani kot pa s Slovenci.[/quote]

Mimogrede.
Kdo od naših sosedov pa je obračunal z naci-fašitična preteklostjo?
So Italijani?
Avstrijci niso!
So Hrvati?
So Madžari?
Samo mi smo zaradi politike pobijali vse te! Mi osli. Sami svoje in vse po redu.
Za Avstrijca do nekje leta 1995 ni bilo razlik, ali si Slovenec iz Šentilja ali Šiptar iz Kosova.
Danes je bolje. Čefur pa ostaneš za večno. Tudi plačan si slabše.

prav zanimivo brati, kako privoščljivi so migrantski agitatorji; kdor premore trohtico razumu itak ve kako in kaj je v tujini, ne samo v Avstriji, Nemčiji …tudi v tako opevanem talilnem loncu so rasne verske in druge napetosti in to se nikoli ne bo spremenilo; mi je prav žal da ni zmagal Hofer, pa tako blizu je bil, po drugi strani je tudi Merklova prisiljena obrniti ploščo ampak upam da jo je prepozno in da da jim bo AFD odžrla pošten del volivcev, pa tudi bi raje gledeal fris od Frauke Petry kot od Merklce, mi deluje bolj sproščeno, inteligentno in pošteno; pa preberite si malo politiični program od NSDAP pa boste videli, da so imeli kar prav in da se zgodovina ponavlja; kaj za vraga silijo iz Pakistana v Avropo, če je pap rva varna država Indija?

pa še tole, tule gor vas je kar nekaj, recimo lahko izpostavim Barco (zakaj boste prebrali v nadaljevanju), ki preferirate Hrvaško kot počitniško destinacijo; vsak ki premore trohtico razuma vidi kako Hrvati propagirajo in povzdigujejo ustaštvo, nazadnje so še v Jasenovcu v posmeh vsem dali spominsko ploščo z napisom za dom spremni; pa kako ne izkažete svoj prostest proti zločinski in nacistični organizaciji, ki jo poveličuje tudi sama hrvaška država s tem, da jih prijavite ( kamorkoli pač že) in da napišete protestno noto na hrvaško vlado ali vsaj na veleposlaništvo ali pa da bojkotirate počitnice v državi , ki poveličuje ustaštvo; vem da vam ni težav mene ali pa še koga obtoževati nacizma nestrponosti itd, pista moderatorjem das naj nas briše itd, bodite korektni držite se svoji načel tudi do drugih ne pa zgolj selektivno

Ko že ravno omenjaš mene – prebivalec Istre ti bo povedal, da je Istrijan, ne Hrvat.
Tudi Thompson v Istri ni dobrodošel, ne vem, če je uspel s kaj več kot enim koncertom ali dvema, pa se trudi že 20 let za par koncertov vsako leto.

Ja ko se nekaj takega proti slovencem pojavi je manda grozno. Ker mi pa seveda nismo taki. Super nacija.
Pred petimi minutami pa to isto zganjamo proti vsemu kar ni “znano”, “naše”….

Prebutasti da bi dojeli da so bebci po celem svetu isti. Zase mislijo da so super, za drugačne da so vsi grozni. In potem pridejo drugam in pričakujejo da bodo drugim super :).

New Report

Close