Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sinova punca

sinova punca

Sin pripelje punco na obisk prvič predstavit in ona se obnaša kot da je doma tukaj??? halo !!!! draga moja punčka tukaj je moj dom,sem ji kar povedala in tukaj jaz ukažem ,če ji ni prav naj si svojega naredi.Tako jasno in glasno že na začetku! Razjezilo pa me je to,da je dala noge na kavč! Naj jih doma pri svojih daja!

Draga Jokasta!

Res me srce boli, ko berem to tvoje trpljenje. Tragično je, tragično, ko ti hoče taka fufla speljati Prvega in Edinega Sina(TM), in ga s svojimi čari in vagino zvleči iz Tvojega toplega objema.
Srce se mi para, jokam zate, molim k Heri in Persephoni, da se ti sreča nasmihne in da jo povozi šest – kaj šest, OSEM! – konjska vprega.

Vse dobro ti želim, in ostajam s teboj v duhu,

Antigona

Ja se boš mogla kar navadit saj boš njena tašča ona ti bo pa porodila veliko vnukov čildronov, ki jih boš mirkala.

moja tašča in da meni rečeš punčka, me ne bi nikoli več videla. Tako gre, če pričakuješ spoštovanje, ga tudi sama kaj daj, dokler ti ne spoštuješ osebe, ne mreš pričakovati, da bo ona tebe.

. DRAGA MOJA PUNCKA. Kako ponizevalno… Se mi punca smili ze zdaj….

Nič bat jih ne bom mirkala in če bosta hotla bojo igrale moje strune,kar vem da bojo ker denar je sveta vladar.žal danes je tako.

hahhahhaha veš kkao bi bila srečna da te nebi več videla……hahhahahha prav v tem je pointa

A pri vas je kavc sveti kraj,da se ne sme gor noge dat? A rit pa lahko al kaj? In ti mislis, da je puncka problematicna oseba??

Nič bat jih ne bom mirkala in če bosta hotla bojo igrale moje strune,kar vem da bojo ker denar je sveta vladar.žal danes je tako.[/quote]

Ljubeča mati!
Iz tebe vije zdrava ljubezen do otroka!
Zaupanje in vera v svojo pravilno vzgojo potrjuje tvoje veselje do osamosvajanja podmladka!
Oh, kako zavidam tvojemu sinu!
Hvaljena Hera za dobrotnike, kot si Ti!

A je imela na nogah blatne čevlje ali kaj se tako usajaš???

Sem tudi tašča. Naši se po kosilu včasih tudi uležejo na kavč. :))

Si pa ena sitnoba ….

hahhahhaha veš kkao bi bila srečna da te nebi več videla……hahhahahha prav v tem je pointa[/quote]

Ti, ej… tvoj odnos z ocetom zlatega sincka je pa bolj za en kur*, ane? Mas malo zgreseno usmerjenost pa to?

Res misliš da se vsak proda?
Jaz sem ob prvem konfliktu šla stran. Sine pa za menoj brez, da prosim in moledujem in jokam pa stokam. Zavestno in še vedno sem ponosna na sebe in načela, ki jih imam in niso na prodaj.
Daj malce spusti žogo in jo umiri.
Vse bo ok.

moja hiša,moja pravila,če jim ni prav lahko mirne duše gresta oba.

hahhahhaha veš kkao bi bila srečna da te nebi več videla……hahhahahha prav v tem je pointa[/quote]

Ti, ej… tvoj odnos z ocetom zlatega sincka je pa bolj za en kur*, ane? Mas malo zgreseno usmerjenost pa to?[/quote]
ona je moža zamenjala za sinčka… z njim bi imela mamica partnerski odnos… zato pa konkurenco tako blati. bolno…

Nič bat jih ne bom mirkala in če bosta hotla bojo igrale moje strune,kar vem da bojo ker denar je sveta vladar.žal danes je tako.[/quote]
Da bi tako bolno babo gledala. Ocitno ti je cilj. Sinu uniciti zivljenje. Sanja se ti ne kaj je to ljubezen in spostovanje. Kateri tip mejne osebnostne motnje pa si?

moja hiša,moja pravila,če jim ni prav lahko mirne duše gresta oba.[/quote]

Naj ugibam, moz te je ze zapustil? 🙂
Klasični primer babe ki rabi dve okoli kepe, da spet pament najde.

Nič bat jih ne bom mirkala in če bosta hotla bojo igrale moje strune,kar vem da bojo ker denar je sveta vladar.žal danes je tako.[/quote]
Da bi tako bolno babo gledala. Ocitno ti je cilj. Sinu uniciti zivljenje. Sanja se ti ne kaj je to ljubezen in spostovanje. Kateri tip mejne osebnostne motnje pa si?[/quote]
poleg ostalih (za katere so strokovnjaki bolj pristojni, da jih postavijo) je zagotovo materialist na hard…
stene so edina vrednota, zanje gre preko trupel tudi celo lastne družine. Sam da ukazuje in sponaša stene!

moja hiša,moja pravila,če jim ni prav lahko mirne duše gresta oba.[/quote]

O, kar verjemi, da bosta šla. Kdo pa bi hodil k taki sitnobi in zakaj?

Tukaj gor res naletiš na nad**nost vseh vrst, ampak tvoja je pa za kolajno. Direkt iz rubrike, saj ni re pa je. Zveniš kot eno razvajeno žleht babše.

Tvoj zapis je za prevest, natisnit in razmnožit ter na meji izročiti vsakemu migrantu, oziroma komurkoli kjerkoli, če se ga želiš znebiti. Vsak se nas bo ognil za veke vekove in mi ti bomo hvaležni.

Pa si ti njej kaj rekla, da te moti ali si se slinila naokoli in vzdihovala oh in sploh?

Ne razumem, čemu pri vas služi kavč. Da ga gledate al kaj? Pišuka, rajši sem brez kavča kot pa da moram tam sedet kot v šoli…

Ne skrbi, bo punca že sama šla stran, le kdo bi si želel nakopate takšnega ubrisanega psihopata kot si ti za vrat. Sinu pa le uniči življenje, še je čas.

ja, šit no, kašni komentarji. valda, ko greš na obisk, se ne razkomotiš, udomačiš, kot da si doma?
Dejte se delat .. avtorica, kapo dol.

Čimprej pokliči koga za dezinfekcijo sedežne, da ne bo še kdo kaj fasal.

Se strinjam z avtorico. Nekulturno in zaljivo se je takole obnasati v tuji hisi brez dovolenja lastnika. In ve kure napletate o spostovanju. Spostovanje se zacne z lepim obnasanjem ko si nekje na obisku.
Tvoja bajta tvoja pravila imas popolnoma prav. Komur ne pase ve kje so vrata.

New Report

Close