Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pride sestra na obisk…

Pride sestra na obisk…

In za mojim hrbtom vohuni po ostalih sobah stanovanja… predvsem spalnica jo je ocitno zanimala… toliko o sestrskem zaupanju in spostovanju mene in moje zasebnosti

In kje si bila vmes ti, da je lahko vohljala naokoli? Da je sestra, je tu povsem nepomemben podatek, ker verjetno imaš v navadi, da se ti obiski po bajti preganjajo ali kako?

Jaz sem se z necakom igrala v dnevni. In ne nimamo navade, da se po stanovanju obiski preganjajo nikoli… sem ti jasno napisala, da tako pretkano hinavsko ona to naredi octino rece grem na wc in potem spotoma do tja se spalnico precekira… je pa res, da jaz nikogar ne spremljam do wcja in nazaj do dnevne..

nova
Uredništvo priporoča

Čudne obiske imaš ti to. Oziroma verjetno ste bili od malega vajeni po sobah hodit v drugih hišah? Ker ne vem sicer, kako to sploh komu na pamet lahko pade.

p.s. Predvidevam, da si ji kaj rekla. Torej, kako je ona utemeljila svoje brskanje?

Niti ni tako neobičajno – že pred leti sem gledala zanimivo skrito kamero, ki so jo montirali v kopalnico in opazovali goste, ki so šli menda samo na wc. Velika večina ( predvsem žensk ) je ob tem prebrskalo vse predale, prevohale so parfume,… Me je skoraj na rit vrglo, ko sem videla, koliko ljudi se počuti preveč domačih, čeprav so prišli samo kot gostje.

Verjamem. Zato pa me tudi čudi, da imajo nekateri tak užitek imeti ves čas obiske in gostiti vse od a do ž.

Po moje ste ful zategnjene. Sicer nimam sestre, ampak mama, tašča, svakinja, prijateljice in zdaj tudi prijatelji mojih otrok imajo pri nas dostop do celega stanovanja. Sicer ne vem, zakaj bi hodili v spalnico, a če imajo kak razlog, gredo lahko komot. Stanovanje imamo pospravljeno, nimamo kaj skrivat, če pa kdo najde kak prahec pod posteljo ali kavčem in ga res moti, lahko tudi vzame krpo in pobriše.

glej nismo bili od malega tega vajeni, vsaj jaz ne ocitno, ker sicer se ne bi pritozevala nad takim odnosom njenim in ravnanjem… sem ji dala vedeti lepo koretkno brez krega kasneje v pogovoru in se je takrat naredila, da ona nic ne ve o tem… in ce ze to ji tovolj je kruvdo za njeno radovednost zvalila sedaj na ubogega otroka… pa niso drugi obiski taki, sestra je ocitno taka, zgleda da je vedno bolj obsedena od fovsije in ljubosumnosti nad menoj in pac hoce vedet in se vmesavat v vse tudi tisto kar jo sploh ne briga.

Se strinjam.
Pa kaj potem, če je malo vrgla pogled še kam drugam.

Ali imata slab odnos?
Očitno se ne marata.


No moja spalnica je cisto pospravljena, ampak obiski pa tam nimajo kaj iskati. Ne recem ce bi jaz imela recimo kaj tam recimo iz omare za vzet in ji pokazat in bi bila ona zraven… ampak za mojim hrbtom in potem se se dela nevedno…ocitnoce nekdo nekaj skrivoma pocne ze nima iskrenih namenov ane?

Ali imata slab odnos?
Očitno se ne marata.[/quote] bi rekla prej, da se je ona ocitno odlocila, da me ne bo marala.

glej nismo bili od malega tega vajeni, vsaj jaz ne ocitno, ker sicer se ne bi pritozevala nad takim odnosom njenim in ravnanjem… sem ji dala vedeti lepo koretkno brez krega kasneje v pogovoru in se je takrat naredila, da ona nic ne ve o tem… in ce ze to ji tovolj je kruvdo za njeno radovednost zvalila sedaj na ubogega otroka… pa niso drugi obiski taki, sestra je ocitno taka, zgleda da je vedno bolj obsedena od fovsije in ljubosumnosti nad menoj in pac hoce vedet in se vmesavat v vse tudi tisto kar jo sploh ne briga.[/quote]

Jah, glej. Takim sem jaz v preteklosti povedala, da niso zaželjeni in zakaj.

Ne se sekirat. Pri meni je bivša tašča skoraj vsakič delala inventuro tam, kjer je lahko oz. je nismo opazili.
Enkrat sem tako na vrata dveh toaletnih omaric montiral stare glasbene voščilnice in sem takoj vedel katera omarica ji je bolj pri srcu. :))))))))
S tem smo jo ozdravili prevelike firbčnosti, se je pa skoraj v hlače, ko je omarica zaigrala pesmico.
No… potem sem jih poslušal kak mesec, ampak je bilo vredno.

Drugič pospravi spalnico pa tiste umazane gate vrzi prat, pa te ne bo toliko spravilo iz tira.
Moja sestra se lahko zaradi mene sprehaja po vsej hiši, saj nimam kaj skrivat. Če mi sproti kaj pospravi, sem ji še hvaležna.

Ali imata slab odnos?
Očitno se ne marata.[/quote] bi rekla prej, da se je ona ocitno odlocila, da me ne bo marala.[/quote]

Zakaj se potem obiskujeta, če se ne marata?

Da ni prišla po svoje gate, ki joh je pozabila ob zadnjem obisku, ko tebe no bilo doma?

V bistvu je možno. Ker sicer ne vidim enega samega razloga, kaj naj bi nekdo počel v tuji spalnici.

Ali imata slab odnos?
Očitno se ne marata.[/quote] bi rekla prej, da se je ona ocitno odlocila, da me ne bo marala.[/quote]

Beži no, mar ni največje darilo, ki ti ga starši sploh lahko nudijo, sorojenec? Ti pa takole o svoji sestri.

Drugič ne hodi k njej na obiske, ona pa ne k tebi.

Da ne bo katera videla pri drugi česa preveč…
Pa taki sestri!
Namesto da bi druga drugi privoščili vse najboljše!

bi rekla prej, da se je ona ocitno odlocila, da me ne bo marala.[/quote]

Zakaj se potem obiskujeta, če se ne marata?[/quote]
Necakec mi je narisal risbico za praznik in mi prinesel presenecenje, zelel si je priti k meni, … in imava odlicen odnos, samo kaj ko sestra zal za svojo svojo ljubosumnost name manipulativno izrablja otrocka lastnega in najin odličen odnos in razumevanje…


Ona je vohljala po spalnici in krivdo za to zvalila na otroka?


Ona je vohljala po spalnici in krivdo za to zvalila na otroka?[/quote]
Tocno tako, po tistem, ko sem ji dala vedeti, je ko sta z otrokom prisla domov, njemu ukazala, da me mora poklicati in opraviciti za vohljanje… in mali revcek, ce ne naredi kot mu je naroceno je kaznovan, in me je klical in se opraviceval… jaz pa sem mu rekla, da ga imam rada in da on ni nic narobe naredil, da sva uzivala skupaj in da sem izjemno vesela, da je bil pri meni… potem je iz strahu pred tem, da ne bi bila jezna jaz nanj se vprasal ce se res vidimo v torek in sem rekla zagotovo, jaz te imam neskoncno rada in vedno bo tako, v torek prinesem darilo ki ga bo miklavz zagotovo pustil zate, ker si zlat fantek. Otrocek je ubogi in ni to taka prva manipulacija, ki si jo je domislila, da bi mene prizadela, krivdo pa potem zvali na otroka in otrok jo mora pri tem ubogati kao ce ne ga kaznuje. Jaz pa.mu dajem vedeti, da vem da on ni.nic kriv, in da opazim njegovo iskrenost in trud. Se za @mandolina jaz sem svoji sestri vedno stala ob strani, ampak mi je veckrat ze zarinila noz v hrbet, jaz njej ne zelim nic slabega, v njenem odnosu do.mene ji pa res ne zaupam, ker ocitno ni iskrena.

In v vsem tem sranju si še ti čustveno manipulirala z otrokom. Kaj imaš ti sploh za komentirat o zadevi z otrokom po telefonu? Si imela sestro psi sebi, takrat bi razčistila – z njo! Očitno ste kar vsi isti v familiji.

New Report

Close