Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bmw vozniki

Bmw vozniki

Kot res dolgoletni voznik opažam,da so edino vozniki bmw vozil kulturni in uvidevni na cesti.Namreč edino oni ne sekajo ovinkov po gorskih cestah,ker bmw avtomobili nimajo cenenega sprednjega pogona.Tud na vseh prehodih za pešce se ustavijo sto procentno.In tudi ne prehitevajo v škarje kot to počno zakompleksirani lastniki raznih vw audijev in škodilakov,ki mislijo,da so prijeli boga za jajca ,ko imajo motor 2.0tdi,ki je najbolj zanič motor vseh časov.Sedaj imajo od alfa romeo in bmw kopije common rail dizel motorjev in so zadnja firma na svetu,ki je vpeljala skupni vod v dizel mašine.Vsi od citroena ,renoja in podobno so to storili že pred več kot desetletjem.

Quattro je zakon!! Pa zraven bencinski V6 3.2 iz Audija A6

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=8765581&display=Audi{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20A6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20quattro{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}203.2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20V6+BI-XENON+NAVI+ALU…

Jaz imam pa ravno obratne izkušnje. Ko vidim BMW, si mislim: tega se pazi. POnavadi prehitevajo v škarje. Na AC ti vozijo tik za ritjo, ker jim je grozno, če nekdo vozi 130.
Na prehodih ni šans, da ustavijo. Prehitevajo tikoma, če si kolesar.
Da ne omenjam tega, da nimajo pojma kaj so žmigovci.
Tako, da BMWjevci so zame v povprečju najslabši, najbolj divji, arogantni, nesramni vozniki. Se najde kak ok, večina je pa totalnih idiotov.

Jaz imam pa ravno obratne izkušnje. Ko vidim BMW, si mislim: tega se pazi. POnavadi prehitevajo v škarje. Na AC ti vozijo tik za ritjo, ker jim je grozno, če nekdo vozi 130.
Na prehodih ni šans, da ustavijo. Prehitevajo tikoma, če si kolesar.
Da ne omenjam tega, da nimajo pojma kaj so žmigovci.
Tako, da BMWjevci so zame v povprečju najslabši, najbolj divji, arogantni, nesramni vozniki. Se najde kak ok, večina je pa totalnih idiotov.[/quote]

se strinjam,dodala bi še razne audi primerke. ,,nabildana katastrofa” na 4gumicah.
moj aftek ni švoh(2.2tdi)in na AC (vozim 150-prehitevalni)se ti nalimajo na rit,blendajo,vozijo levo-desno,te skoraj naskoči od zadaj………

tako,da razni bmw in audi vozniki imajo prepričanje: prihajam-spucaj se mi s ceste,prihaja ,,the King

BMW bi morala biti uzakonjena znamka za mlade voznike. Ko se mulc usede v 15 – 20 let starega bemveja, se obnaša popolnoma drugače kot v drugih znamkah. BMW v njem vzbudi strpnost, preudarnost in spoštovanje drugih udeležencev v prometu.

Jaz imam pa ravno obratne izkušnje. Ko vidim BMW, si mislim: tega se pazi. POnavadi prehitevajo v škarje. Na AC ti vozijo tik za ritjo, ker jim je grozno, če nekdo vozi 130.
Na prehodih ni šans, da ustavijo. Prehitevajo tikoma, če si kolesar.
Da ne omenjam tega, da nimajo pojma kaj so žmigovci.
Tako, da BMWjevci so zame v povprečju najslabši, najbolj divji, arogantni, nesramni vozniki. Se najde kak ok, večina je pa totalnih idiotov.[/quote]

se strinjam,dodala bi še razne audi primerke. ,,nabildana katastrofa” na 4gumicah.
moj aftek ni švoh(2.2tdi)in na AC (vozim 150-prehitevalni)se ti nalimajo na rit,blendajo,vozijo levo-desno,te skoraj naskoči od zadaj………

tako,da razni bmw in audi vozniki imajo prepričanje: prihajam-spucaj se mi s ceste,prihaja ,,the King“[/quote]

Najhujši so pa seveda muloti v fotrovem bmwju.
Mi je pa zanimivo, da so pretežno moški tako zanič šoferji. To velja tudi za tiste z drugimi znamkami. Ponavadi moški vozijo tik za ritijo, prehitevajo v škarje, agresivno izsiljujejo… ženske bistveno manj.

se strinjam,dodala bi še razne audi primerke. ,,nabildana katastrofa” na 4gumicah.
moj aftek ni švoh(2.2tdi)in na AC (vozim 150-prehitevalni)se ti nalimajo na rit,blendajo,vozijo levo-desno,te skoraj naskoči od zadaj………

tako,da razni bmw in audi vozniki imajo prepričanje: prihajam-spucaj se mi s ceste,prihaja ,,the King“[/quote]

Najhujši so pa seveda muloti v fotrovem bmwju.
Mi je pa zanimivo, da so pretežno moški tako zanič šoferji. To velja tudi za tiste z drugimi znamkami. Ponavadi moški vozijo tik za ritijo, prehitevajo v škarje, agresivno izsiljujejo… ženske bistveno manj.[/quote]

Seveda, ker ste vse posrane hitro vozit…pa panicni napadi v tunelih pa take fore

Jaz imam pa ravno obratne izkušnje. Ko vidim BMW, si mislim: tega se pazi. POnavadi prehitevajo v škarje. Na AC ti vozijo tik za ritjo, ker jim je grozno, če nekdo vozi 130.
Na prehodih ni šans, da ustavijo. Prehitevajo tikoma, če si kolesar.
Da ne omenjam tega, da nimajo pojma kaj so žmigovci.
Tako, da BMWjevci so zame v povprečju najslabši, najbolj divji, arogantni, nesramni vozniki. Se najde kak ok, večina je pa totalnih idiotov.[/quote]

se strinjam,dodala bi še razne audi primerke. ,,nabildana katastrofa” na 4gumicah.
moj aftek ni švoh(2.2tdi)in na AC (vozim 150-prehitevalni)se ti nalimajo na rit,blendajo,vozijo levo-desno,te skoraj naskoči od zadaj………

tako,da razni bmw in audi vozniki imajo prepričanje: prihajam-spucaj se mi s ceste,prihaja ,,the King“[/quote]

Hja, ja, zelo realno napisano.

Veš, jaz pa takega pustim potem z jezikom do tal, ko v svojemu minivanu pohodim na AC malo bolj , da ga odlepim od riti, pa dojame, da ga ena uboga ameriška “kišta” , sicer z 2.9 V6 mašinco poseka pri poskočnosti in moči. Ne more dojeti 🙂 Ker on ne more tako hitro s par let starim švabom z bolj zgoneno mašino potegnit na 160, 170. Potem se umaknem na desno, ne dirkam s takimi budalami.

Ne delam tega pogosto , ampak ko dobim enega takega prepotentneža ,pa z veseljem 🙂 Da mu gobec dol pade 🙂

Osebno imam pa še najslabše izkušnje z vozniki službenih dostavnih mini vozil in kombiniranih vozil – nedajanje smernikov, izsiljevanje z odvzemom prednosti, kot da so tank na cesti – si upajo, ker so v vozilu delodajalca. Ker v domačem avtu, svojem si zagotovo ne upajo, sploh ko imajo pomožno šoferko s komandiranjem na sopotnikovem sedežu zraven 🙂

Jaz imam pa ravno obratne izkušnje. Ko vidim BMW, si mislim: tega se pazi. POnavadi prehitevajo v škarje. Na AC ti vozijo tik za ritjo, ker jim je grozno, če nekdo vozi 130.
Na prehodih ni šans, da ustavijo. Prehitevajo tikoma, če si kolesar.
Da ne omenjam tega, da nimajo pojma kaj so žmigovci.
Tako, da BMWjevci so zame v povprečju najslabši, najbolj divji, arogantni, nesramni vozniki. Se najde kak ok, večina je pa totalnih idiotov.[/quote]

Tudi jaz imam takšne izkušnje, vedno vidim samo voznike BMW-jev in audijevm ko delajo zdraho na cesti.Prehitevajo v škarje, vozijo za ritjo, parkirajo na pločnikih, prostirih za invalide… pol pa itak skupaj stojim na semaforju.Prepotentni vozniki.

Glej, verjamem, da si ti posranec, samo ne sebe sodit po drugih.
Za razliko od tebe, vozim jaz po omejitvah. Moj namen je priti zdrava in živa na cilj. Pa ne ogrožat ostalih.
Močno pa upam, da takih kot si ti, nikoli nikoli ne srečam na cesti.

BMW vozniki niso sami po sebi tako agresivni, problem je izjava, ki jo podpipšejo ob nakupu.

Pozabil si dodati, da so bmw vozniki natančno nasprotje opisanega in si se samo hecal.

Pozabil si dodati, da so bmw vozniki natančno nasprotje opisanega in si se samo hecal.[/quote]

Kdor kupi bmwja si z njim napihuuje ego in potem se obnaša, kot da je edini na cesti, karkoli že to pomeni, še najbolje se mu je umakniti, naj si razbije nos.

Vozniki rabljenih bemvejev in audijev so znani po tem, da so brez spolnih partnerjev in živijo še pri starših. Tiste rabljene podrtije z značkami jim edine dajejo občutek, da nekaj pomenijo na cesti, če že v življenju ne.

Jaz nimam problemov na avtocestah kot jih imate vi. Verjetno je moj ego ravno dovolj velik, da vem da moj avto že pri 140ih km/h sopiha (navajen na krajše razdalje), en z bmw ali audiam pa te hitrosti še občuti ne.
zato se pač umaknem vsakemu. in navadno ko vidijo da se umaknem mi redkokateri leze v prtljažnik med prehitevanjem. In ja ravno zadnja daljša vožnja – za ritjo ampak s primerno razdaljo mi je vozil BMW (ena zadnja novejša verzija) vse od vstopa na avtocesto do izvoza. Taka umirjena vožnja.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Glej, verjamem, da si ti posranec, samo ne sebe sodit po drugih.
Za razliko od tebe, vozim jaz po omejitvah. Moj namen je priti zdrava in živa na cilj. Pa ne ogrožat ostalih.
Močno pa upam, da takih kot si ti, nikoli nikoli ne srečam na cesti.[/quote]
Vsi tisti, ki vsepovsod in ob vsaki uri vozite striktno po omejitvah, ste za normalne soferje najvecji posranci in drekaci…sigurno konstantno dozivljas da te prehitevajo, ne glede po kateri cesti vozis

To je ista fora kot da rečeš, da so vsi čefurji kriminalci, vsi Janezi kmetje, vse ženske kurbe…..
Dej odrasti.

Jao, kaj misliš, da si frajer, če hodiš na net in žališ in zmerjaš ljudi?
Ne dvomim, da je tako tudi tvoje obnašanje na cesti. Zaradi takih ljudi, je toliko nesreč. Ne, ne jemljejo ceste življenj. Življenja jemljejo ljude tvoje sorte.
Si kdaj razmislil, da bi si raje umislil žensko, partnerko, da ne bi več svojih frustracij sproščal z žaljenjem ljudi tu gor in z izpadi na cesti?
Ali te mogoče ravno zaradi takega obnašanja nobena ne more več kot tri dni prenašat?

Ni dalec od resnice…tistih nekaj promilov, ki ne spadajo zraven, je brezveze omenjat

Jao, kaj misliš, da si frajer, če hodiš na net in žališ in zmerjaš ljudi?
Ne dvomim, da je tako tudi tvoje obnašanje na cesti. Zaradi takih ljudi, je toliko nesreč. Ne, ne jemljejo ceste življenj. Življenja jemljejo ljude tvoje sorte.
Si kdaj razmislil, da bi si raje umislil žensko, partnerko, da ne bi več svojih frustracij sproščal z žaljenjem ljudi tu gor in z izpadi na cesti?
Ali te mogoče ravno zaradi takega obnašanja nobena ne more več kot tri dni prenašat?[/quote]

Očitno si se našla med posranci, drugače ne bi imela take izpade…

Jaz bmwja ne bi kupil ravno zaradi tega ko vidiš kakega idijota na cesti po navadi vozi ravno beemerja. Zato ga pa tudi nočem.

Jaz pa nočem francoze , kitajce , itd, ko vidim, da se z njim peljejo bedaki v nasprotno smer po AC…

Morate razumet, da če je človeku rabljen avto na leasing največji dosežek in smisel, se v njem počuti užaljeno in degradirano, če ga nekdo ovira. On je vendar svoj višek dosegel z nakupom avta, on je na vrhu sveta. Ne more ga potem en drug pri tem nekaj šolat.

https://www.youtube.com/watch?v=-bncdp-Yjzg

Jao, kaj misliš, da si frajer, če hodiš na net in žališ in zmerjaš ljudi?
Ne dvomim, da je tako tudi tvoje obnašanje na cesti. Zaradi takih ljudi, je toliko nesreč. Ne, ne jemljejo ceste življenj. Življenja jemljejo ljude tvoje sorte.
Si kdaj razmislil, da bi si raje umislil žensko, partnerko, da ne bi več svojih frustracij sproščal z žaljenjem ljudi tu gor in z izpadi na cesti?
Ali te mogoče ravno zaradi takega obnašanja nobena ne more več kot tri dni prenašat?[/quote]

Očitno si se našla med posranci, drugače ne bi imela take izpade…[/quote]

Izpada?
Hm, kolikor se spomnim, si ti prišel sem gor in začel mene žalit. Verjamem, da doživljaš orgazme, ker je to tvoj edini stik z ženskami. Mi je jasno kaj počneš.
Sem gor hodiš žaliti in pljuvat po ženskah, ker edino na ta način pritegneš pozornost kake ženske.

New Report

Close