Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je v krscanstvu dovoljen analen odnos?

Ali je v krscanstvu dovoljen analen odnos?

Eno punco sem spoznal pred časom, je zelo verna in špara svojo nedolžnost za po poroki. Zanima me ali je dovoljeno v krščanstvu nuditi ročno erotično masažo partnerju ali pa analen spolni odnos pred poroko?

Kakor vem naj to nebi bilo dovoljeno. Uradno naj bi bila pred poroko ves čas oblečena eden zraven drugega. Ali se jaz motim? Pa take ponavadi še po poroki drugega kot misionarca nočejo prakticirat.

Pa kakšna vprašanja imate. seveda, kristalno jasno, da ne.
Seksa se pri kristjanih SAMO ZA ZANOSITEV, samo za otroke delat. užitka ni in ga
ne sme biti. Oziroma moškemu se užitek še odpusti (jasno) ženski pa sploh ne.
Če pri seksu uživa, je to znak, da je lahkoživa, ali v zakon ni prišla nedolžna, ali pa bo
gotovo začela varati moža. Boj se takšne.

nova
Uredništvo priporoča

če gre lahko kristusovo telo v oralo notri in analo ven – naj gre pa še one ☺

http://catholicbridge.com/catholic/is_anal_sex_ok_for_married_couples_as_foreplay_catholics.php

Glede na tvoje spolne želje bi ti gladko priporočala, da se globoko zaobljubiš religiji ali pa zamenjaš punco

Spet se delate norca iz vere in iz kristjanov!
Ne vem zakaj moderatorji to dopuščajo. Mislite si, da ste duhoviti, ampak ste nesramni in vulgarni.


In še to samo pri ugasnjeni luči in pod odejo.

Analni spolni odnos ni dovoljen ne pred in ne po poroki. Menda zato, ker je namenjen le potešitvi oz. zadovoljevanju potrebe in ne potomstvu. Enako velja za oralni spolni odnos in tudi za masturbacijo.


In še to samo pri ugasnjeni luči in pod odejo.[/quote]

Tako nekako ja.

analc pred poroko je “prepovedan” zato, da je bolj sladek – kot vse prepovedane stvari / početja ☺

kaj menite kako je zgledal seks, ko so bili fantje na fronti, delu v tujini … pred 100 leti in je prišel za par dni domov, kjer ga je čakala zaročenka – laufale so roke, usta, anala … še pod pajsko je šlo

Odgovor na vprašanje – v krščanstvu je dovoljeno vse, kar daljnoročno osrečuje in osvobaja. To pa anala, orala, podpajskala in pred poroko pač ni. MON je živi dokaz. Sami v svojo skledo pljuvate in svoje izpljuvke papcate. Pa še ponosni ste na to.

Jaz pa mislim, da take bolne teme odpirajo administratorji… da imajo frekvenco in lažje služijo z reklamami!

Ok hvala za odgovore, tudi malce manj konstruktivne. Torej nič ne bo.

Saj ne da sem nekak sexualni manijak, ampak čakati jo do poroke pa še potem sam trikrat ga umočiti za tri otroke do konca življenja se nekak ne sklada z mojimi pričakovanji. Vera gor dol.

a če ti resnico povemo, je to norčevanje?

Analni seks je prepovedan v vseh treh abrahamskih religijah.


Prosim, daj se najprej poduči o spolnosti, tudi v krščanstvu. Ker ni tako, kot ti tukajle kažejo. V resnici so največji “strokovnjaki” tisti, ki nimajo pojma in mislijo, da je vse, kar obstaja, da ga čimvečkrat na čim bolj nemogoče place namočiš. Pol si pa mon – in.
Spolnost je v krščanstvu zelo cenjena. Tako je cenjena, ker je tako lepa, osrečujoča in povezovalna. Samo to tukajle ne razumejo, oz hudobno podtikajo svoj bolani pogled na stvar. če imaš punco res rad, potem ji zaupaj in se veliko pogovarjaj z njo. da jo boš razumel in da bosta skupaj našla pot naprej.

In tisti ki tud analno sexamo a smo grešniki,je greh,kaki greh,kake stopnje greh?

Kaj bo z nami?

ni greh … če pa že slučajno je, greš k spovedi in si spet čist ko suza

bedaki pa!

ni greh … če pa že slučajno je, greš k spovedi in si spet čist ko suza[/quote]

ne rabiš nikamor hodit, zdaj imajo že žajfo, da se grehov opereš kar doma
[img]http://www4.slikomat.com/13/1121/zb4-pranje.jpg[/img]

Mene pa res zanima ali je v islamisticni religiji dovoljeno imeti kakrsen koli spolni odnos z muslimanko? Ali se jo lahko dotaknem, preden imava poroko v dzamiji?

Kako ste se kristijani razpasli. Če povemo resnico, to ni norčevanje! Poleg tega, če bi imeli čisto vest, bi se požvižgali na takšne teme in jih ignorirali. Tako pa …


Ne.

Bodite srečne, da je na Evropskih tleh prevladala krščanska mentaliteta in religija. Poglejte kaj se dogaja z ženskami par 100 km stran od nas. Da ne omenjam to, da jih pohabljajo, da v spolnosti ne morejo živeti na čisto fizičnem nivoju…


Dogaja se podobno kot se je dogajalo nekoč v krščanstvu. Ženske (in moški) so si morale izborit, da ni več tako. Zadnje čase si kristjani prizadevajo, da bi šli spet nazaj. Na evropskih tleh ni krščanska mentaliteta, sicer bi ostali v “srednjem veku”.

Avtor – v praksi ni dovoljeno, v teoriji so pa največji uporabniki te metode.

New Report

Close