Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iskanje zaklada na Med.Over.Net – MYTHOS

Iskanje zaklada na Med.Over.Net – MYTHOS

Med teme na forumih smo skrili »zaklad«, ki ga simbolizira spodnja fotografija. Zaklad podarjamo v sodelovanju z Mlekarno Celeia, ki je za zmagovalca pripravila paket izdelkov Zelene Doline v protivrednosti 40 EUR.

Iščemo sliko, ki se skriva nekje med temami na naših forumih[/url]
[attachment=0]MC-mythos-jogurt-z-medom-iStock_15977033_XXXLARGE-844×1024.jpg[/attachment]

Iskanje skritega zaklada bo potekalo 5 dni, od ponedeljka, 21. 11. 2016, do petka, 25. 11. 2016, do 12.00 ure. Slika se lahko nahaja na kateremkoli forumu in v katerikoli temi (rešitev pozna samo uredništvo Med.Over.Net-a).
Postani zmagovalec

V nagradni igri lahko sodelujejo samo registrirani uporabniki. Registrirate se lahko tukaj. Uporabnik, ki najde sliko, naredi kopijo povezave (url-ja), kjer se nahaja slika in jo prilepi v temo na forum Starševski čvek.

Zmagovalec je tisti registriran uporabnik, ki prvi odda pravilno povezavo. Obveščen bo preko zasebnega sporočila.

Iskanje skritega zaklada se začenja zdaj!

V primeru sodelovanja se strinjate s pogoji in pravili nagradne igre.

Mene pa zanima … Koliko jogurtov dnevno pojeste?

jaz obožujem grške jogurte. Običajno enega in en kefir

ob vseh teh jogurtih se mi je zaluštalo uno jogrtovo pecivo na lončke…a ima kdo fajn recept:)

Jaz se ne grem ker ne jem jogurtov pa še goljufat znam. 😛

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

mi lahko nekdo pove…a jaz morampo forumu najdt to sliko?

tako je, nekje med forumi,vsemi je skrita ta fotka in jo morš najdt pa link prilepit sem…

Namig #1 za vse iskalce zaklada…

Zaklad je skrit na forumu, ki ni “zdravstvene” narave.

Mlečne izdelke Zelene Doline odlikujejo kakovost, sveže mleko
brez gensko spremenjenih organizmov in širok nabor odličnih okusov.

Mythos jogurti so super za zraven sarme pečene v pečici ali polnjene paprike.

Preverjeno osvežilno.

Namig #2

Dragi uporabniki,
ker si želimo, da bi nekdo izmed vas užival v nagradi, vam ponujamo naslednji namig, za lažje iskanje.
Skriti zaklad se nahaja v mapi forumov Zavarovanja in finance.

Mlečni izdelki Zelene Doline povezujejo najboljše, kar dajeta narava in tradicija. Zavezanost kvaliteti utrjujejo certifikat Pridelano/proizvedeno brez gensko spremenjenih organizmov, mleko, odkupljeno od slovenskih kmetov, in oznaka »višja kakovost«, ki jo ponosno nosijo siri Zelene Doline.

Se da dobit še kakšn namig?

Namig#3

Dragi uporabniki,

iskanje je že na vrhuncu in postaja vse bolj vroče, zato vam ponujamo naslednji namig.
Skriti zaklad se nahaja v forumu Financiranje. Veselo iskanje naprej!

Za nagrado boste uživali v mlečnih izdelkih Zelene Doline …

Vse mlečne izdelke, ki ponosno predstavljajo krovno blagovno znamko Zelene Doline, odlikujejo kakovost, sveže mleko, izključno slovenskega porekla, brez gensko spremenjenih organizmov in širok nabor odličnih okusov.
Preveri tukaj[/url].

MYTHOS, grški tip jogurta, prinaša kulinarične skrivnosti daljnih krajev v naš dom. Ljubitelje ugodja razvaja z osvežujočim in blagim okusom. Prebudi čute slastnega razvajanja ter jih nagrajuje s svojo bogato kremno strukturo. Dodano odličnost kakovosti predstavlja vir beljakovin in proizvodni proces z naravnimi aromami.

Ekipa
Med.Over.Net

A na temi se vidi, da je notri slika?

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=178&t=3445019

Čestitamo najditelju!

Prosimo, kontaktirajte nas na naslov [email protected] , da vam pošljemo zaklad.

Želimo vam lep dan,

ekipa
Med.Over.Net

Prejeli ste zaklad v protivrednosti 40 EUR mlečnih izdelkov Zelene Doline.

Ali veste?
Da je grška kuhinja najstarejša v Evropi, njeni viri segajo v antiko.

Bistvo grške kuhinje je njena preprostost. Jedi so včasih morda skromne, vendar so vedno izvrstno začinjene in izrazitih okusov. Grški kuharji so že v preteklosti mojstrsko izkoriščali obilico sezonskih živil in pri kuhi, tako kot danes, uporabljali le najboljše.

Danes je grška kuhinja krajevno precej raznolika. Kar nekaj njenih jedi dosega svetovno slavo, zelo priljubljen pa je tudi tradicionalni grški jogurt. Zaradi izvora dežele in tehnološkega postopka so jih poimenovali »grški tip jogurta«.

MYTHOS, grški tip jogurta z osvežujočim in blagim okusom, prebudi čute slastnega razvajanja in nagrajuje s svojo kremno strukturo. Ponuja pravo pustolovščino okusov. Predstavlja se v treh različicah, kot navadni ali skupaj z jagodo oziroma gozdnimi sadeži. Z osvežujočim in blagim okusom prebudi čute slastnega razvajanja ter navduši s svojo kremno strukturo. Dodatno odličnost jogurtov MYTHOS predstavlja vir beljakovin.

Nekaj receptov grške kuhinje lahko najdete tudi tukaj[/url].


Hipokrat

eh, skrili ste ga v temo iz leta 2006 🙁 … to pa ni najbolj fer do nas, ki nimamo časa brskati po starih temah 🙁

čestitke dobitnici jogurtov 🙂

Kdo pa pravi da je treba brskati? Imaš programe ki ti najdejo sliko v sekundi na internetu če je treba. Samo meni se ni zdelo fer, pa še ne prenašam mleka najbolje.

Kdo pa pravi da je treba brskati? Imaš programe ki ti najdejo sliko v sekundi na internetu če je treba. Samo meni se ni zdelo fer, pa še ne prenašam mleka najbolje.[/quote]

ojej, sem še sto let pred leseno žlico 🙂

New Report

Close