Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri pametni telefon do 200 EUR?

Kateri pametni telefon do 200 EUR?

Kateri mobilni aparat priporočate?
Da je kolikor toliko hiter za brskanje po spletu in prijazen za uporabo.
Hvala.

Tegale na linku sem si kupil pred par meseci, ko je bil v akciji za slabih 90 e. Zaenkrat zelo zadovoljen.
https://www.harveynorman.si/gsm-telefon-acer-liquid-z530

Ali pa tega. Ne bo vam žal.
http://www.coolicool.com/stock-in-europe-elephone-s3-3gb-ram-16gb-rom-mtk6753-13ghz-octa-core-52-inch-25d-ultra-narrow-fhd-g-43762

Pa kje najdete ta noname jajca…

priporočam
Oukitel K 6000 pro

cena cca 150 eur iz skladišča v evropi, to pomeni, da ni dodatnih stroškov s carinami, ddv…

telefon zelo zmogljiv, baterija kapacitete za par dni stalnega drkanja, sicer en teden uporabe, vodo in praho odporen…..karakteristike v rangu najboljših.

Jaz imam Xiaomi Mi3. Pred pol leta je stal 170 eur, naročil preko aliexpres. Telefon je odličen, dela bp, baterija drži 3-4 dni, odvisno od uporabe (4100 mAh).
Vidim pa, da ga imajo sedaj tudi na mimovrste za 183 eur…


Jaz imam Elephone P9000 že pol leta, pa se pred njim lahko skrijejo razni Samsungi, lphoni in podobna jajca.

poglej. V Coopu lahko dobiš pametni telefon že pod 100€ in to samsunga.

sam se sprašujem, kateri norc je dandanes še pripravljen dati 500, 600 ali več evrčkov za telefonček, ko so kitajci za manj kot 200€ doterali zadevo v nulo.

Tudi ga imam od februarja, kuplhen iz kitajske, stal pa 140 s postnino skupaj, carine na srečo tudi ni bili, ker je bil poslan iz Nizozemske. Skratka, super telefoncek!

Kia je lahko zate doterana u nulo in jo boš nabavil, jaz in meni podobni pa lahko samo kozlamo po njej…Če lahko primerjaš tvojo noname firmo z Iphonom, potemtakem lahko primerjaš tud Kio in bemfla, to je pa smešno…tolk smešno, da je že blesavo…

Huawei P9 Lite
Če imaš možnost vezave pri Telekomu za 24 mesecev npr za fiksni internet, ga dobiš na obroke za 190 €

V štacuni – ali pa na netu.

NImamo vsi potrebe po image-u, niti po telefonih, ki zmorejo več kot rabimo.

Moj je Lg, cena je bila cca 190€. Zaenkrat dela kot je treba. Je pa mislim da povsod razprodan. Lahko pa kaj podobnega kupiš.

Kia je lahko zate doterana u nulo in jo boš nabavil, jaz in meni podobni pa lahko samo kozlamo po njej…Če lahko primerjaš tvojo noname firmo z Iphonom, potemtakem lahko primerjaš tud Kio in bemfla, to je pa smešno…tolk smešno, da je že blesavo…[/quote]

sicer ti je že rok 1 delno odgovoril…. ampak, kaj naj počnem z najboljšim novim bmwjem, če letno naredim 15 jurjev km, večinoma za vožnjo v službo in trgovino in par kkm za dopust in kak izlet???? a naj grem v njivo z njim? zahaklam prikolico in odpeljem smeti? halo?

kia, kot praviš v celoti izpolni vse potrebe povprečnega uporabnika, drugi primerljivi avtomobili tudi….
kar se tiče telefonije pa je zadeva enaka….trdim, da 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi ima telefone, za katere sploh ne ve kaj vse zmorejo in ne koristijo njihovih zmogljivosti. 9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ima stara jajca.
daj povej mi, kaj več zmore iphone 7 plus napram oukitelu, xiaome, elephonu? kje je tista razlika 600 do 800 evrov v ceni???? kje bo navaden uporabnik to razliko uporabil?
slovenceljni so taki, da se radi ven mečejo, ma magari na račun krompirja in zelja v domači kuhinji.
groza me je, ko poslušam, da je mulc zgubil, razbil, so mu ukradli telefon za 600€, pa enako, da so trgovki telefon ukradli vreden 700€……super, a ne, pa še nov bmw pred bajto, bomo pa ja stisnli in še eno gajbo krompirja nabavli.
ampak v kafiču pa s ponosom vržemo na mizo naše bogastvo….

kolk moraš biti butl, da ti je lahko telefon pameten ☺

Kia je lahko zate doterana u nulo in jo boš nabavil, jaz in meni podobni pa lahko samo kozlamo po njej…Če lahko primerjaš tvojo noname firmo z Iphonom, potemtakem lahko primerjaš tud Kio in bemfla, to je pa smešno…tolk smešno, da je že blesavo…[/quote]

sicer ti je že rok 1 delno odgovoril…. ampak, kaj naj počnem z najboljšim novim bmwjem, če letno naredim 15 jurjev km, večinoma za vožnjo v službo in trgovino in par kkm za dopust in kak izlet???? a naj grem v njivo z njim? zahaklam prikolico in odpeljem smeti? halo?
Če bi vsi tko razmišljali, potem bi se vsi vozili v najcenejši jajcih

kia, kot praviš v celoti izpolni vse potrebe povprečnega uporabnika, drugi primerljivi avtomobili tudi….
kar se tiče telefonije pa je zadeva enaka….trdim, da 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi ima telefone, za katere sploh ne ve kaj vse zmorejo in ne koristijo njihovih zmogljivosti. 9{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ima stara jajca.
daj povej mi, kaj več zmore iphone 7 plus napram oukitelu, xiaome, elephonu? kje je tista razlika 600 do 800 evrov v ceni???? kje bo navaden uporabnik to razliko uporabil?
A imaš garancijo v Sloveniji, če kupiš tak noname telefon npr iz anglije?

Mal si poglej cene rabljenih iphonov, pa macbookov…še po nekaj letih so zasoljene…se pravi na kakšni hudi izgubi lastniki niti niso..
slovenceljni so taki, da se radi ven mečejo, ma magari na račun krompirja in zelja v domači kuhinji.
groza me je, ko poslušam, da je mulc zgubil, razbil, so mu ukradli telefon za 600€, pa enako, da so trgovki telefon ukradli vreden 700€……super, a ne, pa še nov bmw pred bajto, bomo pa ja stisnli in še eno gajbo krompirja nabavli.
ampak v kafiču pa s ponosom vržemo na mizo naše bogastvo….[/quote]

Ah dej no…redki so taki, ki imajo bemfla izključno za to, ker je marka in je za kazat…velika večina ga ima za to, ker je čist preprosto na vseh nivojih najboljša svetovna avto firma z najboljšimi modeli med konkurenco…

glede garancije…..če pade po tleh se razbije vsak…tudi iphone ali galaxy…cena ekrana iphona je zasoljena napram kitajcu.
torej kitajca s sumljivo garancijo popravljam sam ali pri kolegu, dele za male pare naročim s kitajske.

Kolega je nov telefon (kitajc), ki mu je padel na tla…vrnil v nemčijo, kjer ga je kupil, z navedbo razloga, da je dobil razbitega…..no problem….so mu poslali drugega.

sicer pa tudi če gre cel telefon v maloro…..govorimo o 150 €……toliko je ekran za iphona.

jaz na mojem oukitelu sem ekran zamenjal za 38 dolarjev…

sicer pa je lepo, da imamo izbiro in vsak vzame kar mu paše…..tebi bmw in iphone….jaz raje novega kitajca in renoja…..pa se sploh ne pritožujem, vse mi služi odlično in izpolnjuje moje zahteve in pričakovanja. Pa vem kako se vozi z BMWjem ali kakšnim drugim premium avtom, ker vozim tudi take avte, ampak za moje potrebe me ne prepričajo. So ok, lepo se je peljati itd….enako je Iphone ali konkurenčni galaxy….ok, super dela, ampak za nezaznavno razlko v delovanju ne mislim plačat 3, 4 ali 5 krat več.

Zakaj 4-5 x več…Saj lahko kupiš novo Kio jajc za 10 čukov al pa par let starega vrhunskega bemfla za enak denar…ampak razlika je v svetlobnih letih..

Samsung J5. prek spleta, poguglaj, cca 150-160 eur in vreden cene.

Najlepša hvala prav vsem in še vsakemu posebej za priporočila in mnenja.

116 € z ovitkom – pri nas 169,99 brez ovitka 🙂

Zakaj 4-5 x več…Saj lahko kupiš novo Kio jajc za 10 čukov al pa par let starega vrhunskega bemfla za enak denar…ampak razlika je v svetlobnih letih..[/quote]

…hahahahah… razlika v svetlobnih letih… pomembno, da si pozdravil svoje komplekse s tem tvojim bajnim bemfelnom !

Zakaj 4-5 x več…Saj lahko kupiš novo Kio jajc za 10 čukov al pa par let starega vrhunskega bemfla za enak denar…ampak razlika je v svetlobnih letih..[/quote]

…hahahahah… razlika v svetlobnih letih… pomembno, da si pozdravil svoje komplekse s tem tvojim bajnim bemfelnom ![/quote] ocitno imate komplekse tisti ki negirate bemfle

Samo ne mi prosim primerjat telefonov in Kie! Bi rad videl tistega proizvajalca telefonov, na čelu z Applom, ki bi si upal dati na telefon 7-letno garancijo? Ga ni in ga verjetno nikoli ne bo.

New Report

Close