Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Žlahtna štorija

Žlahtna štorija

Zadnje nadaljevanje televizijske nadaljevanke Ena žlahtna štorija, je bilo res prisrčno. Otroček, ki ga je Anica prinesla s seboj iz Vietnama. To dete je bilo tako super, malo pojokalo, pogledalo sem in tja, to je bilo res presenečenje v živo.
Ponavadi so taki otročki “nevidni”, v filmu pokažejo samo odejico. Tokrat pa pravi, pravcati korenjakec, ki je že igralec.
Lepo in pohvalno.

Menda je bil to kar sin Vesne Pernarčič.

Ja, če bo kaj po mami, bo zelo dober igralec !

nova
Uredništvo priporoča

V zadnjič predvajani nadaljevanki je kot Tonko nastopal sin Andreja Murenc in Vesne Perančič- to je Krištof Murenc.
Odlično !

Na začetku te sezone mi ni bilo prav nič zanimivo. Vse se je vrtelo samo okoli tistega riža. No, zadnji deli pa so postali zelo zanimivi in pestri. Ponarejen denar, ponoven kredit, Anica prišla z Vietnama … Skratka, odličen scenarij. Pohvalno!

Kar nekaj ratuje, vsak si zmisli nekaj svojega, slaba povezava. Malo bolj zanimivo je, ni pa ne smešno, še manj duhovito. Točno to zadnje res manjka.

Se je tudi meni zdelo, da je to res pravi sin od “Anice”, saj je menda to nekje pisalo.

Se mi je pa kostumografsko zdelo precej nedodelano, ko so ga imeli zavitega v deko, saj se je videlo, da je v njej le lutka, ki je bila po velikosti dosti manjša od pravega dojenčka – takrat, ko ni bil v deki.

Ja v tej sezoni je tudi njen dojenček v nadaljevanki.

Ah, te Špacapanove hčerke ,same težave z njimi.

Sedaj sem ponovno začela gledati. Res je zanimivo, ko pride najstarejša hčerka in naredi v hiši red, še bolj pa zbrko.

Z Adelino menda ne bo več nič. Odšla je v Ameriko in se ne bo več vrnila. Se bo pa Miša dobesedno zaljubila v Berta in se na vsak način hotela poročiti z njim.
Hčere pa-ogenj v strehi.

Včeraj se je Adelina pojavila. A pa gre spet nazaj?

Zdaj se pa res na polno dogaja, mi je všeč. Bom kar pogrešala Štorijo, ko se konča..

Ta štorija je postala ena navadna španska žajfnica. Sranje od sranja.
Tema naj bi bile trte in vino, pa je v resnici eno navadno žajfasto brezvezno nakladanje in zalizvanje.
Se vam monam prav vidi, da ste potrebne zalizvanja in varanja..

Manjka prikaz dela v vinogradih, v kleti…to naj bi bila rdeča nit vse zgodbe, sedaj pa se je izgubila.

To je postalo nezanimivo in prisiljeno. Mislim, da bi morali zadevo končati, če hočejo, da ostane v lepem spominu.
Tudi se vidi, da je več ustvarjalcev, ki ne najdejo skupnega jezika. Seveda je projekt velik in je težko usklajevati različna mnenja, vendar tisto o rižu bi bilo prav za skenslat.

Včeraj se je Adelina pojavila. A pa gre spet nazaj?[/quote]

Prišla, Marija je skrila pošto, videla zoprno Mišo in….odšla ?! A tako?

Če bo Adelina še nastopala, pa bom gledal. To je ženska kot mora bit. Prava za kmeta.

Adelina se je vrnila v včerajšnji epizodi.

Drugače mi je pa nadaljevanka postala zelo dolgočasna. Pred letom dni je bila res super, sedaj se pa vleče in vleče že od 3.sezone. Nimajo več idej.
Ibro samo jamra glede neplodnosti, Zala,Eli in Maja se bodo začeli sliniti nad novim – Sergejom=čista bedarija.
Pokukam včasih noter ,ko mi je in bom kar srečna ,da jo bodo nehali snemati. Škoda,je bila res fajna nadaljevanka od začetka, sedaj pa je limonada.

Od prejšnje sezone so izgubili nekje nit. Namesto, da bi pupe že zdavnaj poročili , se še samo cinca.
Včeraj sem se smejala, ko je Adelina čakala Berta. Tam je čakala in čakala, se spraševala kje je Berto,
je pa stala direktno par metrov pred Gradičem. Ja,pač že slabo vidi.
Drugi teden se bo Zala z sestrami spet slinila nad novim. Je to potrebno? Kaj bo ta Sergej obdelal Zalo in Eli?? !! Kakšne bedarije.

Štorija ima v 4. sezoni en velik problem. Ni več žlahtna !! To se imamo zahvalit celi četi scenaristov. Če bi jim bilo kaj do uspešne serije, bi spet angažirali samo prva dva scenarista.

Samo ne Eli. Bomo spet gledali pačenje in poslušali cviljenje, kot včeraj :((

Samo ne Eli. Bomo spet gledali pačenje in poslušali cviljenje, kot včeraj :(([/quote]

Ma neee. Mogoče Zala malo. Ona je taka koketa. Maja se mi zdi preresna za kaj takega.
Eli bo pa itak zavijala z očmi in usti, kot to počne v vseh situacijah enako.
Anica se pa itak skriva in se še kar lep cajt bo.

Meni delujejo kot sami debili.
Pa vsakih 10 minut je 10 minut oglasov, pa tiste viže gori doli, katastrofa od katastrofe.

Vlečejo, ker nimajo kaj “pametnega” za pokazat. 🙂

Kaj se da naredit iz tako dobre serije !?

Za vse so krivi producenti. Ni bilo treba najemat toliko scenaristov. Obdržali bi samo boljša dva. Enako velja za igralce.

New Report

Close