Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Magnetna resonanca Sveta Katarina

Magnetna resonanca Sveta Katarina

Je že bil kdo na magnetni resonanci na Hrvaškem v bolnišnici Sveti Katarini? Ima kdo kakšne izkušnje? Rada bi šla na magnetno celega telesa in ne vem kje bi lahko bila hitro na vrsti in z zmerno ceno.

Na vprašanje ti žal ne morem odgovoriti.

Moram ti pa povedati da je MR preiskava, ki na podlagi magnetnega polja………………….

ne moreš si ti ” zaželeti ” magnetno resonanco celega telesa. To se tako ne dela. Vsak organ, vsak del telesa je drugače sestavljen in zahteva pač svoj protokol.

Bila v Zaboku, super prijazni so, bolnica vrhunska, imela MRI kolena, naročena isti dan.

On, jaz sem bila letos spomladi tam, na MR glave in vratu. Na vrsti sem bila ob uri. Bili so zelo prijazni. V spominu pa mi je ostala ena zadeva, ki me je zelo motila . Namrec MR je zelo hrupna zadeva, zato ti dajo na usesa slusalke, da ne slisis naprave, ki zelo ropota. In iz slusalk prihaja glasna glasba, da preglasi hrup. No, in meni so takrat vrteli (ne vem, ce je za vse enaka muska, ampak verjetno je) hrvaske komade, samo stanco, tuc tuc. Saj prezivis kak komad, ampak 45 min tega glasnega nabijanja direkt v uho?!?! Grrrrr 🙂 Drugace vse OK. Upam samo, da RES pogledajo posnetke MR…

Pa saj ni MRI tako hrupen, da se ne bi dalo zdrzati brez slusalk … jaz hodim redno (sicer drugam’ na malo manj mocan aparat), pa vedno odklonim slusalke in predremam slikanje.

h

Meni so vrteli glasbo iz 80tih.
Kako to misliš da res pogledajo?
Sej dobiš izvid. Meni so ga poslali na mail in v kuverti.

Koliko ste plačali?

Mi poveste tisti , ki ste bili v Zagrebu ceno MR preiskave?

Pa kaj vam je, ljudje? Na MR preiskavo prideš v parih dneh, če imaš napotnico. Zakaj plačujete?

Živjo, mi zaupaš kje?

Na njihovi strani so prav vsi podatki o slikanju MR s cenami vred.

Vsepovsod razen v LJ. Ne znaš uporabljati Googla?

Znam, znam. Bom že poiskala, samo ker ste napisali da v parih dneh bi lahko tudi dopisali še kje, če že veste. npr. JV Slovenija dobimo šele marca, Valdoltra aprila, Celje aprila.

Okvirni termin
Prva polovica marca 2020
NaslovLavričeva ulica 1
Poštna številka2000
KrajMaribor
Elektronski [email protected]
Telefon+386 2 23 53 552
Zadnja posodobitev19.02.2020 05:38
Dodatna pojasnila
V ambulanti izvajamo triažo napotne listine o točnem terminu vas bomo obvestili najkasneje v 8 dneh po naročilu.

MTC Fontana d.o.o.
Okvirni termin
Druga polovica marca 2020
NaslovKoroška cesta 172
Poštna številka2000
KrajMARIBOR
Elektronski [email protected]
Telefon02 234 41 24
Zadnja posodobitev19.02.2020 05:38
SPLOŠNA BOLNIŠNICA DR. JOŽETA POTRČA PTUJ
Okvirni termin
Druga polovica marca 2020
NaslovPotrčeva c. 23
Poštna številka2250
KrajPTUJ
Elektronski [email protected]
Telefon(0)2 749 14 83
Telefaks+386 2 749 16 30
Zadnja posodobitev19.02.2020 05:38
Dodatna pojasnila
Zaradi prerazporejanja napotitev na različna delovišča (aparature) prejmete le okviren termin. O točnem datumu in uri preiskave boste obveščeni po pošti. Za hitrejši postopek naročanja vas prosimo, da nam posredujete vašo telefonsko številko in dokumentacijo povezano s preiskavo na katero se naročate.

UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER MARIBOR
Okvirni termin
Prva polovica aprila 2020
NaslovLJUBLJANSKA ULICA 5
Poštna številka2000
KrajMARIBOR
Elektronski [email protected]
Telefon+386 2 321 16 50
Telefaks+386 2 331 23 93
Zadnja posodobitev19.02.2020 05:38
© 2020 Ministrstvo za zdravje. eNaročanje by IN2

ORTOPEDSKA BOLNIŠNICA VALDOLTRA OSPEDALE ORTOPEDICO VALDOLTRA
Okvirni termin
Druga polovica aprila 2020

New Report

Close