Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Magnetna resonanca samoplačniško kje?

Magnetna resonanca samoplačniško kje?

Pozdravljeni

Imam neke nenavadne simptome in Me skrbi morebitna korelacija z ms. Razmišljam o magnetni resonanci glave in hrbtenice. Čakalne dobe z napotnico so dolge. Ali mi lahko prosim svetujete kje opravijo kvaliteten mri samoplačniško?
Najlepša hvala

Medilab, delajo tudi na napotnico in niso pretirane čakalne vrste, tudi z navadno napotnice ne, kaj šele kaj hitrejšega.

Kako dolge čakalne dobe. Jaz sem dobila termin v Izoli v večernih urah v 14 dneh pa nisem bila kritična oziroma nujno. Je pa res, da sem iz drugega konca države in nisem komplicirala, ko so me vprašali če pridem ob 18 zvečer na pregled.

nova
Uredništvo priporoča

Medilab lahko tudi jaz priporočam.

Glede čakalnih dob, jaz sem čakala na CT glave približno 6 mesecev, ker ni bilo nujno, ampak samo za vsak slučaj.

Drugače imajo pa svoj parkirni prostor in so zelo prijazni.

V Zagrebu je precej cenejše.

Danes sem dobila datum v Medilabu – čez tri tedne. Torej, brž po napotnico!


Poglejte si cenik. Za ta dnar pa res imajo za bit prijazni, če ne…

Pred časom sem dobil napotnico za MR pod oznako hitro ( 3 meseci). Ko sem prišel na Medialab sem dobil termin točno 90 dan.
Samoplačniško pa bi bil pri njih na vrsti naslednji dan. Cena : 250 EUR. Seveda sem poiskal drugo možnost in jo našel v MS, kjer sem čakal cca. 40 dni.


Poglejte si cenik. Za ta dnar pa res imajo za bit prijazni, če ne…[/quote]

Nehaj….. Jaz za dr.Sajkovo z veseljem vedno tudimplacam, ker je najboljsa zdravnica z dolgoletnim stazem za odcitavanje MR izvidov v Sloveniji..

Na Medilab hodim na kontrolne MRI, po potrebi s kontrastom, ze zadnjih 10 let, redna napotnica, pa se nikoli nisem cakala vec kot 3 mesece. Na napotnico hitro sem datume, sicer Fontana, dobila se prej.

Šla sem v Zabok nad Zagrebom, sv.Katarina, naročena isti dan kot sem klicala, 150€ za MRI kolena, plačaš lahko v €. Super prijazni, priznani.

Pojdi v izolo, tam imajo cisto nov aparat z mocjo 3t. Je enkrat boljsa slika kot navaden 1.5. Stane 200 eur, pa tudi na napotnico je malo za cakat. Ampak pohiti, ker se bo vrsta verjetno daljsala. Aparat je super. Takega imajo tudi v lj na medicinski fakulteti. Samo samopl. Cena 240 eur.


Prejšnji teden mi je rekla sestra v ordinaciji da imajo na Fontani pokvarjenega.

tudi na Ptuju si v enem tednu na vrsti cena 190€……………..


Prejšnji teden mi je rekla sestra v ordinaciji da imajo na Fontani pokvarjenega.[/quote]

Nimam pojma, ,er sem bila na Fontani samo prvic in drugic, zdaj pa hodim na Medilab.


Prejšnji teden mi je rekla sestra v ordinaciji da imajo na Fontani pokvarjenega.[/quote]

Nimam pojma, ,er sem bila na Fontani samo prvic in drugic, zdaj pa hodim na Medilab.[/quote]

Barca še sedaj ne vem če imaš prav. -)))

Nimam pojma, ,er sem bila na Fontani samo prvic in drugic, zdaj pa hodim na Medilab.[/quote]

Barca še sedaj ne vem če imaš prav. -)))[/quote]

Verjemi,’da imam in dovolj linkov sem ti takrat prilepila, ki to potrjujejo in tudi na seminarju z licenciranimi davcnimi svetovalci smo debatirali tocno o tem in kaj je prav in kaj ne in kako se koncajo nadzori tega.

kakšne simptome imaš, če ni skrivnost in kaj ti je rekla zdarvnica, ko si (če si sama) omenila slikanje..ker tudi jaz imam marsikatere sumljive simptome zadnje pol leta, pa niti po razno ni mnenja, da bi jaz potrebovala slikanje, sem pa bila pri nevrologu, ki pa tudi pravi da ne, da ni potrebe..da je to vse od migrene..(pa nimam samo glavobolov).

Niso vse MR slike enako kvalitetne. Ce ze placate placajte mr 3Tesla.

Meni so v Medilabu na redno napotnico dali datum šele čez približno 9 mesecev. So me pa vprašali, če imam že kakšno postavljeno diagnozo, pa je nimam – sumim, da so me zato porinili “nazaj”.

Meni so v Medilabu na redno napotnico dali datum šele čez približno 9 mesecev. So me pa vprašali, če imam že kakšno postavljeno diagnozo, pa je nimam – sumim, da so me zato porinili “nazaj”.[/quote]

to je ja, če imaš kontrole in že od prej diagnoze, si prej na vrsti, kot če prideš čisto prvič, povsod je tako, ne samo za mri, ct slikanje..
tudi jaz ko sem šla prvič na slikanje sinusov, sem čakala pol leta..ko sem se naročala na kontrole sem vedno prišla v 1-2 meseca na vrsto.

Tudi jaz priporočam Specialno bolnico Sv. Katarina, Zabok, Hrvaška. So ena vodilnih bolnišnic na področju ortopedije in nevrokirurgije v evropskem in svetovnem prostoru.
Neverjeten sprejem, prijaznost in strokovnost.
Za MR ledvenega dela hrbtenice bi pri nas plačala 250 €, tam sem 125 €. Izvid je resnično natančen izvid, prej sem bila dvakrat pri nas – enkrat na Jesenicah, enkrat v Valdoltri. Obe bolnici se lahko skrijeta pri tem.

Govorim iz izkušenj in zato priporočam Sv. Katarino.

Koliko pa pride kaj magnetna resonanca celega telesa v Sveti Katarini? Jaz imam težave predvsem v trebušnem predelu, vendar bi za vsak slučaj dala pregledati kar vse….

Super hvala vsem. Verjetno se naročim prav v Izolo.

Imaš veze? Jaz sem se naročila sredi oktobra, datum pa po 20.januarju, torej 3 mesece. Lahko da imaš hitro, jaz pa redno. Ni vseeno kaj napiše dohtar.

New Report

Close