Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek gube pod očmi

gube pod očmi

Pod očmi imam zelo globoke gube (stara sem 41). Ko se nasmehnem, se še poglobijo in cela mreža se mi naredi pod očmi 🙁 Prav frustrirana sem zaradi tega. Točno vem, da kreme ni ne pomagajo, ampak kaj mi sploh preostane? Je tu katera, ki je šla na operacijo? Jaz o tem nimam pojma, tako da sploh ne vem, kako se lotiti raziskovnja.
Sicer vem, da s starostjo pridejo tudi gube, ampak to pri meni je čisto nenormalno, ker če bi sodili samo po gubah okoli oči, bi morala biti stara vsaj 80. Od nekdaj sem imela gubice, ampak zadnje leto je pa katastrofa in to me res zelo mori.

Mogoče bi kak dermatolog znal pomagat, se ukvarjajo tudi z raznimi korekcijami na obrazu.
Malo poguglaj, je itak večina na spletu, kam pokliči, vprašaj …

edino ta možnost je, da se pod kožo prerežejo vlakna in je trajno,botox je začasno,ali da ti odstranijo odvečno kožo.tako reče dr čoklova

narocite se v skin ljubljana na Pericevi k dr. Gorensku. Z veseljem vam bo zelo strokovno pomagal

Torej botox ti tukaj nr bo pomagal, botox je za celo. Tukaj pomagajo polnila, da se vrne volumen in potem gube izginejo. Polnil je zdaj ze res veliko, recimo juvederm in podobno. Najbolje, da gres k kakemu dermatologu. Jaz sem sla k dr. Adamicevi na Parmovi ulici. Zelo prijazna, trahalo 20 min, placala 180 eur, rezultat zelo dober. Nobenih gubic vec, drzalo pa bo lrto dni.

Premalo piješ? Pij res veliko vode.

Kadiš? (ali vdihavaš cigaretni dim)

Poskusi tudi z veliko gibanja.

Pa še kaj, poišči na spletu.

Svoje pa naredi tudi stres.

se pravi, ti si dejansko šla na poseg? a lahko poveš kaj več? koliko si stara, kako močne gube si imela oz. koliko si jih imela? saj vem, da je to težko z opisom povedat, ampak te vseeno prosim, če lahko kaj več poveš. kako to, da si se sploh odločila za poseg? hvala!

Pa kaka voda?! Nobena voda ne bo odprevila teh gub.
Neki bluzite.
Ce se hoces tega znebi pride v postev kak lifting ali pa polnila pri plastiku ali pa dermatologu. Je drag sicer, rezultat pa je odlicen! 🙂

hvala za nasvete, ampak tu ne morem nič narediti, spijem vode res veliko, ne kadim, gibljem se redno, spim dovolj… slabi geni menda 🙁

narocite se v skin ljubljana na Pericevi k dr. Gorensku. Z veseljem vam bo zelo strokovno pomagal[/quote]

samo tja ne.Dva prepotentna,,,,

Jaz sem si dala naredit polnila. Koza pod ocmi je bila ohlapna, nameckana,prav tako linije ob nosu. Zelo me je postaralo, kljub temu da sem zelo fit.

Sla k lepotnemu kirurgu, trajalo jr kakih 15 min. Malo peklo. Ucinek jr bil takojsen in drzalo je kake pol leta. Ljudje ao mi povedali, da zgledam veliko bolse, niso pa vedeli, kaj je drugace na meni. To mi je bilo vsec.
Zdaj cakam, da bom mela dovolj denarja in si bom spet dala nardit. Bila sem pri dr. Ahcanu.

Hvala, a mi zaupaš še ceno?

seveda,

vse skupaj je stalo 320 eur. Samo jst sem si dala še botox v čelo, zato je bilo dražje. botox dži še danes

Ma si smotana, če je lahko tudi obratno z nižjo postavko, kjer te za dušo nihče ni nič vprašal, zakaj sprašuješ?
Pogladi stres, če je zadnje leto. Stone je tudi s taro mamo pač kot Goldi staroste tista. Tvojih 80 pa letos res ne vem, kdo si bo zapomnil.
Pojma nimam, ali si sploh lepa, da bi ti kdo dopuščal skozi prste, ker sam tko meniš, da je dovolj.

hvala! je veliko pa ni, kakor vzameš. ampak če moraš it 2x na leto … hmmmmm …
ne vem, me pa moti v tolikšni meri, da resno razmišljam o tem.

Jaz sem moski, pa sem si dal zriktat gube okrog oci. Dobil sem hialuronsko kislino v gube, pa prav tako v nadolabialne gube. Celo sem si dal botoksirat.
Star sem 44, sportnik, poln energije in ne morem prenasat teh gub, ker se ne pocutim tako starega.
Pa saj si tudi zobe poravimo, ce niso lepi. Zakaj potrm ne bi gub.
To sem naredil pred 8 meseci … ucinek se traja … narefil sem med dopustom in ko s prisel nazaj, so vsi rekli wauu ti pa si pa dobro zgledas 🙂
Placal sem 400 eur, bil pri adamicevi na parmovi. Zelo zadovoljen!

živijo. moja mami (44) je obupano iskala rešitev za isti problem pa je nasla eno kremico (facelift), naravnega izvora iz šipkovega olja. pa ji je res ful pomagala. zdej jo uporablja že dva meseca pa se mi zdi da ma vsak dan manj gubic. 😀

ce vas zanima me lahko kontaktirate na [email protected] pa vam napisem ime znamke pa kremice 😀

lp, Neža

Moj Bog, uboge, uboge in ubogi!
Zelo rada bi vas videla v živo,rada bi videla, kakšni ste , z gubami ali brez-…morda ste že vse življenje nepomembne/i sive miške, nihče vas ni nikoli opazil, zdaj so pa gube krive:):)

Zato gre svet v p.m., saj je toliko puhlih, grdih ljudi, ki bi radi nenadoma, čudežno postali lepi…pa ne bodo —ne boste—nikoli.
Zares pomembne zadeve na svetu in o njem vas pa prav gotovo ne zanimajo, sem prepričana.

Tolk mlada, pa že tolk lažeš.

New Report

Close