Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

iščem samsko

Default avatar

sonlanr

Chatterbox je napisal/a:
Pa poglejmo: Kaj je zate postavna? Postavo ima vsaka. Kaj je zate vitka? Tista, ki ima 45 kil ali tista, ki jih ima 65? Zakaj ne magistre ali doktorice? Se bojiš inteligentnih? Se bojiš, da ve več kot ti? Torej nisi med bolj pametnimi. Zakaj mora imeti za preživetje? Da tebi ne bo treba dajati? Misliš, da si bo sama plačala večerjo/pijačo/kino...? Torej si škrt. Zakaj s svojim stanovanjem? Da ga boš prodal, ko se bo preselila k tebi? da se boš ti preselil k njej? Da jo boš nagnal zvečer, ko boš dobil svoje? Misliš vanj koga naseliti in vleči najemnino? Zakaj tvoja hiša ni dovolj? Zakaj naj bo brez otrok? Ker ne želiš takšne s "prtljago"? Ker ne želiš ob sebi sadu drugega moškega? Je taka, ki jih ima, manj vredna? Ali morda nevredna tebe? Zakaj jih ti pri teh letih še nimaš? Kako pa veš, da jih lahko imaš? Si sploh ploden? Dolgi lasje? Zakaj že? Kaj misliš, da tisti, ki ima kratke, ne morejo zrasti? Ali pa si ne more kupiti lasulje?
Vidiš, kakšen revček si? In zakaj je tvoj post tak nesmisel? Sicer pa smo že ugotovili, da nisi ravno med najbolj inteligentnimi, kajne?

Postavna ni vsaka suhica. Postavna je taka, ki nima 20kg preveč. Ali pa 10 premalo. Prekle tudi niso postavne.
Magistre, doktorice - preveč izobrazbe zame, jaz imam manj.
Zakaj za preživetje? Zato, da je ne bo treba finacirat, a ni to logično?
Večerjo? Kino? Ne vem, ne hodim v gostilno na večerje, ne hodim v kino. Tudi s partnerko ne bi.
S svojim stanovanjem - dokaz, da je kaj ustvarila, da ni mamina mazika. Lahko da v najem in ima zase. Drugače pa pričakujem, da si skupaj urediva stanovanje. Vsak pol, a ne? Lahko vsak svoje prodava in kupiva skupno.
Ne, tujih otrok ne želim vzgajat.
Ne vem, če sem ploden. Ne vem, če bo ženska plodna. Tudi če ne bo, bo ok.

Si se zelo razuhudila. Samo moraš razumeti, da mi ni do tega, da bi preživljal tuje otroke. Niti mi ni do tega, da bi preživljal žensko.
Pričakujem, da te stvari počneva v dvoje, oba. Ne, da samo jaz financiram. Sploh pa, da ne vzgajam in finaciram tujih otrok.
Default avatar

A tako

No, potem se pa ne čudi, ko boš čez 10 let še vedno samski.
Default avatar

Lepotec No1

Avtor, ti svetujem, da prenehaš. Tvoja merila so za monklje nesprejemljiva. Torej, če si star 42, potem moraš iskati tam od 50 naprej, po tukajšnjih kriterijih monkelj.
Default avatar

ok :)

Pa kaj je z vami ?? Nobenga normalnega tipa vec?
Mislim kera te bo povohala sploh..star deec isce mlado meso za razplod in cez 5 let ko ne bos vec mogu mr fitnes ti bodo pa mladi pomagali :)
Default avatar

sonlanr

Lepotec No1 je napisal/a:
Avtor, ti svetujem, da prenehaš. Tvoja merila so za monklje nesprejemljiva. Torej, če si star 42, potem moraš iskati tam od 50 naprej, po tukajšnjih kriterijih monkelj.
Pa, ker nimam otrok, moram obvezno iskat tako z otroci in jih vzgajat :).
Default avatar

Nič ne bo

Morda se ti javi kakšna, ki ni ravno lepotica. Za tiste, ki so še nekako normalno privlačne si predebel.
Default avatar

tarči

Ko se boste začele spet spraševat, zakaj ste same , preberite svoje poste.
Default avatar

Lepotec No1

sonlanr je napisal/a:
Lepotec No1 je napisal/a:
Pa, ker nimam otrok, moram obvezno iskat tako z otroci in jih vzgajat :).
Taka je kruta usoda mona. Pejd v realo, tam dobiš drugače misleče osebke.
Default avatar

tole pa ne bo šlo.....

sonlanr je napisal/a:
Iščem samsko med 25-35.
Vitko, postavno, visoko med 160-170
magistre, doktorice odpadejo
s službo in spodobno plačo
s svojim stanovanjem
brez otrok
ne sme biti obsedena s športom, je pa fajn, da se rekreaira
dolgi lasje

Jaz: 42, brez otrok, 172cm, 82 kg, višja šola, 1000€ plače, nisem obseden s šporotm, ne pijem, ne kadim, želim imet otroke, živim sam
Malo reale ti ne bi škodilo:
glede na tvojo višino, odpadejo vse, ki so višje kot 165 cm, ker si sam majhen
glede na tvoja leta, odpadejo vse, ki so mlajše kot 35 let
glede tvojih kil, odpadejo vse, ki dajo nekaj nase (športajo), ker bežijo od takih, kot si ti

Če si povrh še plešast in slabega videza, pa pri svojih letih sploh nimaš šans, da bi sploh kakšno vsaj pribložno "normalno" dobil. Magistre in doktorice pa itak niso v tvojem razredu, je škoda, da jih sploh omenjaš.....
Default avatar

slabo računaš

Slabo si si tole zastavil. Če hočeš tako, ki ti ne bo ušla, potem moraš pod nujno iskati nesamostojno, ki išče nekoga, ki jo bo potegnil iz dreka. Tako boš potem lahko privezal nase za dlje. samostojna bo kliznila stran ob prvem prepiru, najkasneje pa po letu ali dveh. Pa boš spet samski, samo da tokrat z alimenti alimenti.
Default avatar

_Nina

Glede na tvoja leta in kaj ponujaš, nimaš pogojev, da bi lahko dobil vitko lepotico!
Default avatar

JOŽE OBLAK

Iščem samsko punco za ples .
Zelo rad bi spoznal kakšno lustno plesalko .
Hodim po veselicah vidim kakšno punco ki mi je všeč ko jo povabim na ples mi reče da čaka na fanta ki jo bo poljubljal .
Vendar čez par minut vidim da se nastavlja pijanim fantom ter se skupaj z njim poljubljata ali se lizeta .
Če bi me rada spoznala kakšna pametno dekle naj mi piše da bi rada z menoj sla na ples nebo ji žal .
Default avatar

Gost♥

sonlanr je napisal/a:
Jaz: 42, brez otrok, 172cm, 82 kg, višja šola, 1000€ plače, nisem obseden s šporotm, ne pijem, ne kadim, želim imet otroke, živim sam
10 kil presežka, pa jurja premalo plače (netto).
Jurja je solidna penzija.
Default avatar

wba

ti lepotec no1 si pa očigledno isti primer kot tale avtor,ker tudi tebi ni očigledno vse jasno kaj govoriš.kaj bo on šel pri 42 letih v nočni klub ali diskoteko med mularijo pol mlajšo od njega iskati 25 letnico za razplod,pa kaj tebi in njemu ni jasno.da je napisal,da išče samsko žensko svojih let,brez otrok mu nobeden nebi napisal nič slabega,ker to ni nič nenormalnega,da pa človek v njegovih letih išče mlade ženske in to z določenimi kriteriji ,je pa res neverjetno,da si sploh kdo kej takega zamisli,ne pa da to še napiše.
Default avatar

dolgolaska2

Oh, sveta preproščina...

- za 42 let zaslužiš bedno plačo (kot že napisano zgoraj, to je bolj penzija)
- si premajhen
- si predebel
- si nerazgledan in neizobražen
- si karakterno zoprn in puhel.

To ti pišem zato, da se boš nehal precenjevati in se brez sprememb v razmišljanju in pričakovanjih (v smislu kaj naj bi ti pripadalo) počasi sprijaznil, da boš ostal sam. Pa saj si že navajen, kajne...
Default avatar

Lojzee

Gost♥ je napisal/a:
sonlanr je napisal/a:
10 kil presežka, pa jurja premalo plače (netto).
Jurja je solidna penzija.
Sej ne da ima 2/3 delavnega prebivalstva nižjo neto plačo kot 1000€, za pokojnino 1k€ pa moraš imeti v poprečju saj 1950€ neto plače brez dodatkov. Vidim, da je večina folka po takih temah nadpoprečno plačano... ampak sej kdo bi pa lagal na internetu? ;)
Default avatar

Yo_

Kdo pravi, da ostali lažejo? Komentar leti na ponudbo in pričakovanja.
Default avatar

Novinec007

Avtor. Jaz sem tvojih let. 188cm. 83kg. Fit. Z lasmi. Stroki, izobrazbi in razgledanosti primerna plača. Večkratnik tvoje. Brez otrok. Samski slabo leto dni.
Konkurenca? :)

Če že, bi podobno žensko. Nekoliko nadpovprečnega videza, Kolikor toliko postavna. Zaposljiva. Predvsem pa ženstveno. Ampak brez otrok. In želje po le teh.
Default avatar

to bo to

novinec 007 tak lepotec,izobražen,razgledan z visoko plačo in oh in sploh ,si prišen na monu postavljat pogoje svoje idealne ženske.ma koga ti lažeš,taki ljudje kot ti praviš da si z lahkoto najdejo sebi tudi 25 letnice,da si ustvarijo družino.
Default avatar

Hmm,,,

To se verjetno oglasajo babe 40+, ki jim gre v nos, da njihovi letniki gledajo za mlajšimi. Ženskam tam okoli 25-30 let, so 10-15 let starejši moški zelo všeč. Res pa je, da morajo biti vsaj povprečno negovani.