Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek iščem samsko

iščem samsko

Iščem samsko med 25-35.
Vitko, postavno, visoko med 160-170
magistre, doktorice odpadejo
s službo in spodobno plačo
s svojim stanovanjem
brez otrok
ne sme biti obsedena s športom, je pa fajn, da se rekreaira
dolgi lasje

Jaz: 42, brez otrok, 172cm, 82 kg, višja šola, 1000€ plače, nisem obseden s šporotm, ne pijem, ne kadim, želim imet otroke, živim sam

Ti boš moral pa zeeeeloooo spustiti kriterije.

Zakaj?

nova
Uredništvo priporoča

Ker si sodeč po tvojih “zahtevah” plehek in površinski. Pri svojih letih bi že lahko vedel…

Misliš praktičen?
Pri mojih letih mi pa res ni dovolj, da je ženska lepa. Mora biti tudi samostojna, imeti za svoje preživetje.

Nope, ljubček, zame si shorty, pa premajhno plačo imaš. In zakaj si brez otrok pri teh letih?

očigledno je nekomu dolgčas pa se malo zajebava,če pa misliš resno avtor pol pa z tvojo glavo ziher ni neki v redu.vitke ženske stare od 25 do 35 let komaj čakajo,da jih zahakla 42 letni samski zavaljenec,da si bil za neki nebi pri 42 letih bil sam in iskal sebi žensko na monu,ker bolnik si ti.

Zavaljenec? Daleč od tega. Sem redno v fitnesu, treniram redno.
Do 35 let pa, ker želim še otroke.

Zakaj?[/quote]
Preberi si še 1x, kaj bi rad in kaj ponujaš pa ti bo mogoče kaj bolj jasno.


a ga lahko tudi dobro potegne in ima najraje analo ☺

…tepec, ki misli, da je oh in sploh in da vse samo nanj čakamo. Imel bi vse, išče in išče, čaka in čaka……………………………pa ne dočaka. On bi kao idealno, sam je pa povprečna siva miš. Si prepričan, da si star 42 in ne 24?

Sem povprečen, zato iščem povprečno.

Za ta leta imaš premajhno plačo. Pri teh letih bi moral biti na vrhu kariere in imeti več kot spodoben mesečni dohodek. Pa tudi visok nisi.

Moja plača je povprečna. POsledično tudi iščem žensko nekje v tem rangu. Ne iščem bogate, ampak take s spodobno plačo, recimo 800-1000 približno.
Ne, nisem visok, zato tudi od ženske ne pričakujem,da naj bo visoka.

Ti si povprečen, to je res, pa so tudi tvoje zahteve povprečne? Očitno ne veš kaj pišeš, še enkrat preberi, kaj vse zahtevaš. Smiliš se mi.

Seveda, moje želje glede ženske so tudi povprečne. Ok, ni panike, lahko ima nižjo plačo kot jaz, lahko je nižja kot jaz, lahko manj tehta kot jaz :).


No, tip je bil dec in je napisal, kaj pač hoče. S tem ni nič narobe.

aja zdaj si se spomnil pri 42 letih,da bi ti imel mlado žensko,ki bi ti rodila otroka.kaj si pa razmišlju 10 ali 15 let nazaj,ko so tvoji vrstniki že bili poročeni in imeli otroke,da bo ena mlada postavna ženska,ki ima veliko izbiro mladih moških svojih let se zapletla z 42 letnim povrečnim moškim z povprečno plačo,pa ti nisi resen.raje išči sebi neko ločenko z dvemi otroci svoji let,če ti bo to sploh ratalo,ne pa da sanjaš o nekih mladih postavnih ženskah,o takih ti lahko samo sanjaš.

Iščem samsko med 25-35.
Vitko, postavno, visoko med 160-170
magistre, doktorice odpadejo
s službo in spodobno plačo
s svojim stanovanjem
brez otrok
ne sme biti obsedena s športom, je pa fajn, da se rekreaira
dolgi lasje
Pa poglejmo: Kaj je zate postavna? Postavo ima vsaka. Kaj je zate vitka? Tista, ki ima 45 kil ali tista, ki jih ima 65? Zakaj ne magistre ali doktorice? Se bojiš inteligentnih? Se bojiš, da ve več kot ti? Torej nisi med bolj pametnimi. Zakaj mora imeti za preživetje? Da tebi ne bo treba dajati? Misliš, da si bo sama plačala večerjo/pijačo/kino…? Torej si škrt. Zakaj s svojim stanovanjem? Da ga boš prodal, ko se bo preselila k tebi? da se boš ti preselil k njej? Da jo boš nagnal zvečer, ko boš dobil svoje? Misliš vanj koga naseliti in vleči najemnino? Zakaj tvoja hiša ni dovolj? Zakaj naj bo brez otrok? Ker ne želiš takšne s “prtljago”? Ker ne želiš ob sebi sadu drugega moškega? Je taka, ki jih ima, manj vredna? Ali morda nevredna tebe? Zakaj jih ti pri teh letih še nimaš? Kako pa veš, da jih lahko imaš? Si sploh ploden? Dolgi lasje? Zakaj že? Kaj misliš, da tisti, ki ima kratke, ne morejo zrasti? Ali pa si ne more kupiti lasulje?
Vidiš, kakšen revček si? In zakaj je tvoj post tak nesmisel? Sicer pa smo že ugotovili, da nisi ravno med najbolj inteligentnimi, kajne?

Kaj se pa ti tako pištoliš in repenčiš?

Postavna ni vsaka suhica. Postavna je taka, ki nima 20kg preveč. Ali pa 10 premalo. Prekle tudi niso postavne.
Magistre, doktorice – preveč izobrazbe zame, jaz imam manj.
Zakaj za preživetje? Zato, da je ne bo treba finacirat, a ni to logično?
Večerjo? Kino? Ne vem, ne hodim v gostilno na večerje, ne hodim v kino. Tudi s partnerko ne bi.
S svojim stanovanjem – dokaz, da je kaj ustvarila, da ni mamina mazika. Lahko da v najem in ima zase. Drugače pa pričakujem, da si skupaj urediva stanovanje. Vsak pol, a ne? Lahko vsak svoje prodava in kupiva skupno.
Ne, tujih otrok ne želim vzgajat.
Ne vem, če sem ploden. Ne vem, če bo ženska plodna. Tudi če ne bo, bo ok.

Si se zelo razuhudila. Samo moraš razumeti, da mi ni do tega, da bi preživljal tuje otroke. Niti mi ni do tega, da bi preživljal žensko.
Pričakujem, da te stvari počneva v dvoje, oba. Ne, da samo jaz financiram. Sploh pa, da ne vzgajam in finaciram tujih otrok.

No, potem se pa ne čudi, ko boš čez 10 let še vedno samski.

Avtor, ti svetujem, da prenehaš. Tvoja merila so za monklje nesprejemljiva. Torej, če si star 42, potem moraš iskati tam od 50 naprej, po tukajšnjih kriterijih monkelj.

Pa kaj je z vami ?? Nobenga normalnega tipa vec?
Mislim kera te bo povohala sploh..star deec isce mlado meso za razplod in cez 5 let ko ne bos vec mogu mr fitnes ti bodo pa mladi pomagali 🙂

Pa, ker nimam otrok, moram obvezno iskat tako z otroci in jih vzgajat :).

New Report

Close