Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Iščem bogato samsko žensko

Iščem bogato samsko žensko

Prosim brez obsojanja. Imam svojo službo, ampak iščem bogato žensko, da bi me razvajala. Starost do max 45 let.

Eh, saj to pa ni redko. Na raznih portalih je na kupe takih kot si ti.
Iščejo žensko, ki ima stanovanje ali hišo in ok službo. Sploh tujci z JV Evrope, Turčije, Afrike, pogosto to počno. Pa tudi Slovencev je kar dosti, ki to iščejo.
Boš moral se bolj potruditi, da boš zanimiv v vsej tej množici tipov, ki iščete bogato žensko.

Kaj bo pa ženska imela od tebe?

Kaj bo pa ženska imela od tebe?[/quote]
Vse kar ji taprav dec lahko ponudi.

Kaj bo pa ženska imela od tebe?[/quote]
Vse kar ji taprav dec lahko ponudi.[/quote]

Napiši nekaj konkretnih stvari. 5 stvari ne bo problem naštet, a ne? Če si pa pravi dec pa tudi 10 ne bo problem.


Vse kar ji taprav dec lahko ponudi.[/quote]

Napiši nekaj konkretnih stvari. 5 stvari ne bo problem naštet, a ne? Če si pa pravi dec pa tudi 10 ne bo problem.[/quote]
Zakaj bi našteval, ko pa je jasno, da sem taprav dec in se ve, kaj se od njega pričakuje. Ne mislim bit pa copata. Imam svojo hrbtenico.

Napiši nekaj konkretnih stvari. 5 stvari ne bo problem naštet, a ne? Če si pa pravi dec pa tudi 10 ne bo problem.[/quote]
Zakaj bi našteval, ko pa je jasno, da sem taprav dec in se ve, kaj se od njega pričakuje. Ne mislim bit pa copata. Imam svojo hrbtenico.[/quote]

Kakšna pa je, glede na to da pričakuješ, da te bo razvajala/živela?

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **


Zakaj bi našteval, ko pa je jasno, da sem taprav dec in se ve, kaj se od njega pričakuje. Ne mislim bit pa copata. Imam svojo hrbtenico.[/quote]

Kakšna pa je, glede na to da pričakuješ, da te bo razvajala/živela?[/quote]
Zelo močna. Ne pričakujem, da me bo živela, toliko imam tudi sam. Pričakujem, da me bo razvajala. Mar si ne zaslužijo tudi te premožnejše samske ženske moškega.

Če ne moreš našteti 5 stvari, ki bi jih imela ženska od tebe, poskusi s tremi?
Mogoče ti bo to uspelo?
Kaj vem, mogoče si vsaj takega videza, da boš za okras v vitrini ali kaj takega?

Kakšna pa je, glede na to da pričakuješ, da te bo razvajala/živela?[/quote]
Zelo močna. Ne pričakujem, da me bo živela, toliko imam tudi sam. Pričakujem, da me bo razvajala. Mar si ne zaslužijo tudi te premožnejše samske ženske moškega.[/quote]

Ženska ne mara parazita, ki bi živel v hiši ali stanovanju ženske in ga tudi razvajala še zraven. Tako pa ne gre. 🙂


Tudi to je ena od mojih vrlin. :)))))))))))


Zelo močna. Ne pričakujem, da me bo živela, toliko imam tudi sam. Pričakujem, da me bo razvajala. Mar si ne zaslužijo tudi te premožnejše samske ženske moškega.[/quote]

Ženska ne mara parazita, ki bi živel v hiši ali stanovanju ženske in ga tudi razvajala še zraven. Tako pa ne gre. :)[/quote]
A moški pa lahko ima?

Ja, takih luzerjev je veliko.
Samo ženskam niso všeč. Kaj bi ženska s takim tipom?


A za ženske to ne velja. Ona se lahko komot k enemu bogatunu preseli brez problemov.


A za ženske to ne velja. Ona se lahko komot k enemu bogatunu preseli brez problemov.[/quote]

Ne bi vedela o tem. Živim sama, sama kupila stanovanje. Brez pomoči drugih ljudi.
Opažam pa, da je ogromno tipov, ki iščejo žensko, da bi jih preživljala pa jim dala streho nad glavo.


A za ženske to ne velja. Ona se lahko komot k enemu bogatunu preseli brez problemov.[/quote]

Ne bi vedela o tem. Živim sama, sama kupila stanovanje. Brez pomoči drugih ljudi.
Opažam pa, da je ogromno tipov, ki iščejo žensko, da bi jih preživljala pa jim dala streho nad glavo.[/quote]
Za to imam sam dovolj denarja. Ne iščema tako žensko.

Ne bi vedela o tem. Živim sama, sama kupila stanovanje. Brez pomoči drugih ljudi.
Opažam pa, da je ogromno tipov, ki iščejo žensko, da bi jih preživljala pa jim dala streho nad glavo.[/quote]
Za to imam sam dovolj denarja. Ne iščema tako žensko.[/quote]

Kako pa iščeš?
Napisal si, da bi te razvajala in da mora biti bogata?
Torej si zguba, ki nič nima, zato eno bogato iščeš.
Ko te vpršaajo, kaj ti nudiš pa ne zmoreš našteti prav nič.


Za to imam sam dovolj denarja. Ne iščema tako žensko.[/quote]

Kako pa iščeš?
Napisal si, da bi te razvajala in da mora biti bogata?
Torej si zguba, ki nič nima, zato eno bogato iščeš.
Ko te vpršaajo, kaj ti nudiš pa ne zmoreš našteti prav nič.[/quote]
Ne obsojaj. Imam svojo hišo, avto, solidno službo. Saj nismo v vrtcu, da bi naštevali stvari, ki so somoumevne.

Kako pa iščeš?
Napisal si, da bi te razvajala in da mora biti bogata?
Torej si zguba, ki nič nima, zato eno bogato iščeš.
Ko te vpršaajo, kaj ti nudiš pa ne zmoreš našteti prav nič.[/quote]
Ne obsojaj. Imam svojo hišo, avto, solidno službo. Saj nismo v vrtcu, da bi naštevali stvari, ki so somoumevne.[/quote]

Ja in kaj bi imela ženska od tebe? Bogata pa res ne rabi tvoje hiše, tvoje službe.

Kako pa iščeš?
Napisal si, da bi te razvajala in da mora biti bogata?
Torej si zguba, ki nič nima, zato eno bogato iščeš.
Ko te vpršaajo, kaj ti nudiš pa ne zmoreš našteti prav nič.[/quote]
Ne obsojaj. Imam svojo hišo, avto, solidno službo. Saj nismo v vrtcu, da bi naštevali stvari, ki so somoumevne.[/quote]

S tabo je pa nekaj narobe, anede?

Ne znaš našteti niti ene stvari, ki bi jo ženska imela tebe. In da smo si na jasnem, dedca za v posteljo ne rabimo. Kaj torej takega imaš, da bi bil zanimiv, razen da imaš previsoko mnenje o sebi in napačno predstavo o življenju.


Ne obsojaj. Imam svojo hišo, avto, solidno službo. Saj nismo v vrtcu, da bi naštevali stvari, ki so somoumevne.[/quote]

Ja in kaj bi imela ženska od tebe? Bogata pa res ne rabi tvoje hiše, tvoje službe.[/quote]
Kaj misliš, da potrebuje samska ženska?

Ja in kaj bi imela ženska od tebe? Bogata pa res ne rabi tvoje hiše, tvoje službe.[/quote]
Kaj misliš, da potrebuje samska ženska?[/quote]

Sem samska in nimam nobene predstave kaj bi lahko potrebovala od takega kot si ti?
Od takih kot si ti, ne rabim prav nič.
Pa mislim, da nobena samska ne rabi, sploh bogata ne.


Kaj misliš, da potrebuje samska ženska?[/quote]

Sem samska in nimam nobene predstave kaj bi lahko potrebovala od takega kot si ti?
Od takih kot si ti, ne rabim prav nič.
Pa mislim, da nobena samska ne rabi, sploh bogata ne.[/quote]
Se ne čudim, da si samska.

Sem samska in nimam nobene predstave kaj bi lahko potrebovala od takega kot si ti?
Od takih kot si ti, ne rabim prav nič.
Pa mislim, da nobena samska ne rabi, sploh bogata ne.[/quote]
Se ne čudim, da si samska.[/quote]

Pa je kaj narobe s tem, če sem samska?
Tudi ti si samski. Aja, ti si obupan, ker si samski. No jaz nisem obupana, ker sem samska. Ni panike, potolaži se. Nič ni narobe s tabo, če si samski.


Se ne čudim, da si samska.[/quote]

Pa je kaj narobe s tem, če sem samska?
Tudi ti si samski. Aja, ti si obupan, ker si samski. No jaz nisem obupana, ker sem samska. Ni panike, potolaži se. Nič ni narobe s tabo, če si samski.[/quote]
Se ne obremenjujem s tem. Hočem samo nadgraditi obstoječe stanje.

New Report

Close