Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moževa družina ni bila zadovoljna s ponujeno hrano

Moževa družina ni bila zadovoljna s ponujeno hrano

Že nekaj časa se prehranjujemo zdravo, brez mesa in maščobe ter predelane hrane. Jemo zelenjavo, sadje, oreščke, žitarice. Tako sem tudi današnjim obiskom ponudila surovo zelenjavo z doma narejeno omako, ajdovo kašo z zelenjavo in pečena jabolka. A so se komaj dotaknili in je bilo zelo neprijetno, tašča je ob odhodu možu rekla, da naj se midva kar afnava, ampak da bi se spodobilo, da vsaj familijo pogostiva kot je treba, pa da svoje otroke nafutrava. Zakaj nekateri ljudje tako težko sprejmejo nekaj drugačnega? Moja družina je recimo veliko bolj odprta in nima primitivnih komentarjev glede prehrane drugih. Ljudje, vam še ni kapnilo, da moramo preit na višji nivo zavesti in prenehat jest trupla? Kdaj boste dojeli? Kdaj?

Pozkusi še svojo slovnico in pravopis spraviti na višji nivo! Do sedaj si precej nezavestna!

Tvoja hrana je daleč od zdrave prehrane za človeka.
V bistvu si ali slab provokator ali pa preserator, ki nima pojma.

nova
Uredništvo priporoča

Zakaj daleč od zdrave hrane? Meni se zdi to kosilo avtorice super.

Ja, meni tudi, kadar mi zapaše, nikakor pa ne kot vzorec prehranjevanja.
In še vprašanje – kako iz oreškov spraviš ven maščobe?

No ampak zakaj tako kosilo ni zdravo?

Če bi jaz dobila tako kosilo na mizo…..niti malo nebi bila vesela.

Zakaj pa ne? Jaz bi bila vesela vsake hrane….polne riti imate vsega!

Slovnico ima brezhibno. Eno napako najdi, prosim.

Če se češ zares zdravo prehranjevat, potem iz svojega seznama črtaj žitarice, sladkor. Obvezno dodaj nazaj meso (sploh otrokom!) in zdrave maščobe kot olivno olje, ocvirke, maslo…

Gostom pa le postrezi s tistim, kar so navajeni in kar radi jejo.

Zakaj pa ne? Jaz bi bila vesela vsake hrane….polne riti imate vsega![/quote]

Se moram na žalost z žlahto strinjat. Za mene to ni nobeno kosilo. Jem tisto kar mi diši.

Oprosti, ampak nimaš pojma. Sva si dala z možem delat teste zastrupljenosti organizma in so rezultati po spremenjenem načinu prehrane osupljivi. Jetra so bila prej zamaščena, zdaj čista kot solza. Nobenih toksinov več, nobene utrujenosti, slabe prebave. Jaz se počutim kot peresce lahka.

Jaz mislim, da gospa nima pojma o kuhanju zato blefira z zdravimi jedilniki, ki so totalno neokusni.Lepo prosim, ne mi z ajdovo kašo kar tako na suho. In se povsem strinjam s taščo.

Se zelo motiš. Odlično kuham. Samo zahojenci niso odprti za nove stvari, v tem je problem.

Sem ziher, da bi s temle

https://www.google.si/search?q=paleo+recipes&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwimu4nf-4XQAhULvBoKHcI5CLAQ_AUICCgB&biw=1512&bih=891#imgrc=vfJjCZksVJYSQM{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}3A

tašča bila zadovoljna.

V tvojih zapisih naletim na več šlamparij kot v zgornjem.

Jaz bi se z velikim veseljem povabil k tebi na kakšno kosilo.

Oprosti, ampak nimaš pojma. Sva si dala z možem delat teste zastrupljenosti organizma in so rezultati po spremenjenem načinu prehrane osupljivi. Jetra so bila prej zamaščena, zdaj čista kot solza. Nobenih toksinov več, nobene utrujenosti, slabe prebave. Jaz se počutim kot peresce lahka.[/quote]

To je že res, da se telo s čisto, surovo hrano očisti balasta. Ampak brez beljakovin se po določenem času energetsko in tudi sicer “izprazni” (npr. hormoni). Samo ne mi zdaj pametovat o beljakovinah v kaši.

Oprosti, ampak nimaš pojma. Sva si dala z možem delat teste zastrupljenosti organizma in so rezultati po spremenjenem načinu prehrane osupljivi. Jetra so bila prej zamaščena, zdaj čista kot solza. Nobenih toksinov več, nobene utrujenosti, slabe prebave. Jaz se počutim kot peresce lahka.[/quote]

Kakšni pa so ti testi? Zamaščena jetra se vidi na UZ trebuha ne pa na štantu mazačev z bajalico.

Iz izkušenj ti povem da zamaščena jetra z ehogenimi tvorbami rešiš s prenehanjem jesti zdravil in mastne svinjine. Zelenjava mora bit iz tvojega vrta,sadje iz tvojega sadovnjaka, lešniki iz tvoje leske in orehi iz tvojega oreha. Ribe kupuj direktno iz barke in peci na olivnem olju. Zajce si zrihtaj iz zajčnika brez posrednikov, če jih ne boš redila doma. Pa kure si nabavi za srečna jajca.

Če povabiš na kosilo se spodobi da postrežeš vsaj nekaj od tistega kar obiski jedo.

Če

Jej, kar si želiš jesti, za obiske poskrbi kot si želiš, otrokom pa le privoščti tudi meso, sploh če se ukvarjajo s športom.

Res je. Precej prozorna provokacija.


Se strinjam s tvojo taščo.

S čim si pa začinila ajdovo kašo? Katero zelenjavo si postregla in iz česa si naredila omako?

Tašča ima popolnoma prav, ti pa se ne trudi s prevzgajanjem obiskov, ampak spoštuj njihov način prehranjevanja in jim postrezi, kar jim je všeč.

Slovnico ima brezhibno. Eno napako najdi, prosim.[/quote]
Enkrat namesto nedoločnika uporabi namenilnik.

New Report

Close