Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kreme za obraz

kreme za obraz

Dolgo sem uporabljala za obraz kremo NIVEA Q 10, nočno in dnevno.
Sedaj pa mi je sodelavka rekla, da naj raje uporabljam NIVEA kremo cellular-za dnevno, za nočno in za okrog oči.
Ker je ta krema veliko dražja, me zanima, če še kdo pozna razliko med tema dvema NIVEAMA.

je najboljša krema za obraz. nivej ne uporabljam

Meni je nivea q10 se vedno najbolsa. Koza je navlazena, majhne gubice od suhe koze izginejo. Pa se poceni je!

nova
Uredništvo priporoča


[/b]

Te kreme so namenjene mladim. Kaj pa za starejše. Ali tusi tisti starejši uporabljate to kremo ?

Če hočeš kupiti res kvalitetno kremo za obraz, jo boš drago plačala. Se pa obrestuje. Videz ostaja mladosten.
Vendar to niso Nivea kreme. To so kreme drugih znamk. Ne boš jih dobila v hipermarketih.

Botarin je krema, ki res zgladi kožo, jo naredi tako, da sije in je mladostna.

Nisem se ravno zelo podrobno spuščala v to, ampak kolikor jaz razumem, naj bi imela cellular več sestavin za glajenje in “pomlajevanje” kože kot Q10. Ampk če ti Q10 ustreza, ne vem, zakaj bi jo menjala.

Ja pa kaj še! Moja mama že vse življenje uporablja Soleo, tisto navadno klasično v srebrni kovinski škatlici (no, zdaj so plastične menda), pa grem stavit, da ima pri svojih 70+ manj gub in lepšo kožo, kot jo imaš/boš imela ti pri 50 s svojimi dragimi kremami.

Uporabljam Balea kreme, pozimi ali ko potrebujem malo več učinka uporabljam kar tisto najstniško nočno, drugače pa vlažilni gel. Meni tako odgovarja in imam lepo kožo.
Point kreme definitivno ni v ceni in taki in drugačni kvaliteti, ampak kako tebi ta krema sede na kožo.

Tule poiščite te kreme in primerjajte sestavine. Vem pa, da mnoge zahodne znamke uporabljajo drugačne formulacije za azijski trg, ki je glede kozmetike veliko bolj zahteven. Najbolje bi bilo, da si sezname sestavin sprintate in jih preverite v trgovini.

http://www.cosdna.com/eng/product.php?q=nivea

Ko enkrat začneš uporabljati drage kreme, jih moraš za stalno, ker če jih ne, potem se mi zdi, da kože postane čudna….

Marsikatera ženska, ki je uporabljala drage kreme ima danes kožo slabšo, kot pa tiste ženske, ki krem sploh nikoli niso uporabljale, ali so občasno uporabile kakšno navadno niveo. Jaz vedno izhajam iz tega, zato mi sploh ni do tega, da bi kupila drage kreme. Že samo, če vsak dan nekaj nanašaš na kožo, jo že s tem bolj obrabiš….

Se mi zdi, da je najboljši recept, veliko vode, da koža ne dehidrira, tibetanske vaje (redna rekreacija, da se izločijo strupene snovi iz telesa) in kakšna krema, ki dobro navlaži kožo oziroma jo zaščiti z zaščitnim faktorjem.

Se mi zdi, da je najboljši recept, veliko vode, da koža ne dehidrira, tibetanske vaje (redna rekreacija, da se izločijo strupene snovi iz telesa) in kakšna krema, ki dobro navlaži kožo oziroma jo zaščiti z zaščitnim faktorjem.[/quote]

Koža je telesni organ, ki naj bi sam sebe vzdrževal. Kreme so samo šlepanje, bergla. Seveda krema, da pomagaš koži v izrednih razmerah, nikakor pa ne krema vsak dan, nekatere celo večkrat na dan.
Za zdravo in lepo kožo je potrebna zdrava prehrana, dovolj vode, zraka, sonca in naravnega čiščenja – potenja. Krema naj bo pa samo zaščita ob večjih obremenitvah kože, recimo za mraz ali močno sonce.


Drago ni nujno dobro. Se še spomnim, ko sem gledala sestavine nekega Diorjevega pudra, sama kemija in na koncu en antioksidant, čisti crap. Sploh pa je glede kože veliko odvisno od genetike, tako da o rezultatih na drugih ljudeh ni ravno produktivno soditi, vsaka koža je drugačna in ima drugačne potrebe.

Naučite se brati sestavine, na Planetu lepote imate Kozmetometer, kjer najdete sezname sestavin, zgorej je tudi link na Cosdna. Velikokrat se najde kvalitetne sestavine tudi med dokaj poceni kozmetiko, npr Balea in Alverde (DM)

Meni naj, naj, najboljša je vijolična iz Hoferja. Sem blizu 50. let. Probala že večino krem na tržišču, ampak ta mi je res najboljša.


In kaj je v njej?

S tem se pa ne strinjam. Jaz uporabljam tole in mi je super. Dnevne kreme ne uporabljam. Cena ni pretirana, glede na to jo imam za cca pol leta.
http://www.moja-lekarna.com/p-24737-eubos-hyaluron-perfect-night-repair-aktivni-3d-lifting-efekt-z-mehkim-botoks-ucinkom-50-ml.aspx
Pa tudi če nekomu ustreza Nivea, naj jo pač uporablja. Ni vse v ceni.

Največ je v zadovoljstvu s sabo in življenjem. Tam je v bistvu vse. Ko si star, si star. Če si zadovoljen in imaš mirno srce in vest, si lep, drugace ti pa nobena krema ne pomaga…

Sem probala tudi Niveo, ampak so me pekle oci in sem probala od Corine de Farme za okoli oci in kremo za obraz in ti dve sta mi top, pa se ugodna cena je. Cena pa okoli 10,00 eur za eno.

Pa ste trmaste, nočete se poglobiti v kaj dajete nase. Zgoraj imate linke, ve pa še kar svojo. Kakor hočete.

V dobri veri sem kupil srebrno kremo za obraz, toda vsaka Nivea krema je boljša od te. Vse je samo reklama na katero nasedajo lahkoverneži.

Ja pa kaj še! Moja mama že vse življenje uporablja Soleo, tisto navadno klasično v srebrni kovinski škatlici (no, zdaj so plastične menda), pa grem stavit, da ima pri svojih 70+ manj gub in lepšo kožo, kot jo imaš/boš imela ti pri 50 s svojimi dragimi kremami.

Uporabljam Balea kreme, pozimi ali ko potrebujem malo več učinka uporabljam kar tisto najstniško nočno, drugače pa vlažilni gel. Meni tako odgovarja in imam lepo kožo.
Point kreme definitivno ni v ceni in taki in drugačni kvaliteti, ampak kako tebi ta krema sede na kožo.
[/quote]

Se čisto strinjam.Tudi meni je Solea zakon.

Cera di cupra Rosa, imam jo leta in sem zadovoljna. Cena okoli 7 eur.

Mislim, da je srebrna dnevna krema Cellular Anti-Age Filling namenjena ženskam. Ženske imamo drugačno kožo kot moški.
Po dolgotrajni uporabi te kreme, je viden učinek. Gube so manjše, koža bolj napeta in sveža.
Za zvečer pa nočno kremo Cellular anti age in sprati koži z micelarno vodo.
Stara sem 60 let. Kaj pravite druge ženske ?

Sem 55, uporabljam zjutraj hladno vodo in prej omenjeno Cera di cupra Rosa, za odstranjevanje make upa pa otroške robčke in trdo milo občasno. Skoraj nimam gub, polt še kar enakomerno glede na moja leta. Res pa pazim kaj jem, kar tudi vpliva na kvaliteto kože. Najmanj zaupam francoski kozmetiki, katerikoli, ker je od nekdaj polna kemije.
Enkrat sem kupila korenčkovo od Afrodite, pa mi je zategovalo obraz in eno od Vishyja, tam so me pa pekle oči. Sem šla nazaj na preverjeno. Občasno si privoščim arganovo olje (DM 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), kokosovo pa mi ni ok na obrazu. Ga pa uporabljam na spodnjem delu nog, kjer imam zelo suho kožo.

Jaz uporabljam arganovo olje. Par kapljic ko si umijem obraz. Stara sem 73 let in imam nekaj smejalnih gub. V vsaki lekarni je na voljo in poceni. Draginja ni vse.

New Report

Close