Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek škoda octavia 2013-2015 največ avta za svoj denar

škoda octavia 2013-2015 največ avta za svoj denar

Nova Škoda Octavia je pa res lep avto in tudi dober avto, več kot dober.
Celo z bencinskim motorjem je izredno varčen avto skorej tako kot dizel.
Pa še ve se da je to audi, volkswagen v enem in kvaliteta avta za dober denar in dobiš za svoj denar mislim največ od avta.
Kaj pa imate za povedat kaj o tej škodi octavIJI

[attachment=3]octavia_03.jpg[/attachment]

[attachment=2]1007_def.jpg[/attachment]

[attachment=1]sedi–pet–skoda-octavia-scout-2-0-tdi-cr-dpf.jpg[/attachment]

[attachment=0]On_Loc_Octavia_13_jpg.jpg[/attachment]

Jo prodajaš?
Precej podobna Passatu.

Karavan je precej bolj uporaben.

nova
Uredništvo priporoča

Superb zgleda dost lepše in boljše, celo bolje od Passata. Ampak kaj ko ima tisto kuro na znaku.
Poleg tega je še nekaj. Prve Octavie, ki so prišle ven koncem 90 ih, so obične podrtije napram Passatom podobnih letnikov.


ja ampak te škode octavije so pa kot passat, pa še za manj denarja se jih dobi, v nemčiji na mobile.de celo že za manj kot 10.000eur.
se mi zdi da je taka škoda res dober nakup.
mogoče je res malo moteče kura na znaku pa to ampak vseeno saj se lepo sliši ŠKODA odvisno s kakim naglasom

Malo morgen, najcenejša octavia je 16.000€. Za ta denar, dobiš dosti drugega bolj uporabnega. Recimo berlingo 15 jurjev, pa še diesel mašina not. Octavia diesel je skor 20 jurjev. Pa še se bi dalo pisat. Je pa res, da je ta octavia res dobre oblike, tiste fabie,rapidi in tiste cenejše variante so pa po obliki res u qurcu, zgledajo kot igračke za otroke.

Octavija ni češki Passat ampak češka Jetta (Golf s prtljažnikom).


ti pove da je octavia veliko lepša kot nek berlingo.
berlingota nočem tud novega za 10 jurjev.
Škoda octavia je boljša kot francoski berlingo.

Trenutno vozim Octavio, zadnji model. Sem vozila tudi prejšnji model, vmes pa Golfa karavan. Predvsem ima na cesti Octavia slabše amortizerje kot Golf, precej bolj čutiš cesto. Sploh ni primerjave s Passatom, ki ga vozi mož. Kar pa se tiče njihove nepokvarljivosti- pol leta stara je imela večjo napako, ki je zahtevala konkretnejše popravilo.

JAz imam octacijo karavan.

prezadovoljen, dsg in vse kar rabi hiter, poskočen, lep in uporaben avto.

Ni reklama, ampak sem res zadovoljen.

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]


ti pove da je octavia veliko lepša kot nek berlingo.
berlingota nočem tud novega za 10 jurjev.
Škoda octavia je boljša kot francoski berlingo.[/quote]

No sej, pol ni panike, ker si poln keša, si valjda ne boš kupil najcenejšo octavio ampak boš gledal tiste od 20 jurjev dalje. Že ta, ki si jo nalimal je recimo zaradi metali barve in litih platišč dražja za jurja pa pol. No in pol prideš hitro do 20 jurjev, nakar rečeš, jebi ga, zakaj si ne bi raj kupil passata…..


ti pove da je octavia veliko lepša kot nek berlingo.
berlingota nočem tud novega za 10 jurjev.
Škoda octavia je boljša kot francoski berlingo.[/quote]

No sej, pol ni panike, ker si poln keša, si valjda ne boš kupil najcenejšo octavio ampak boš gledal tiste od 20 jurjev dalje. Že ta, ki si jo nalimal je recimo zaradi metali barve in litih platišč dražja za jurja pa pol. No in pol prideš hitro do 20 jurjev, nakar rečeš, jebi ga, zakaj si ne bi raj kupil passata…..[/quote]

no škode za 20 jurjev pa nebi kupoval octavijo 2014 ali 2013 letnik se dobi tudi za 12 jurjev lahko tudi manj v nemčiji so pod 10 jurjev že.
Ni nujno da je taka kot zgoraj nalimana, platišča lahko kupiš vseeno kasneje če hočeš imeti še spedenano.
govorim pa za bencinarje, ker imajo porabe res izredno malo pa tam okoli 100 konjev.

Jasno da ni primerjave s Passatom. Če je tolk cenejša, logično da se špara z materiali.
Tiste prve Octavie s konca 90 ih so navadne podrtije napram Passatom. Isto bo čez 15-20 let. Zato mi ni jasno kako lahko nekdo primerja Škodo z VW.
In najbrž bo res držalo da je Octavia razred Jette, Superb pa razred Passata.

Jasno da ni primerjave s Passatom. Če je tolk cenejša, logično da se špara z materiali.
Tiste prve Octavie s konca 90 ih so navadne podrtije napram Passatom. Isto bo čez 15-20 let. Zato mi ni jasno kako lahko nekdo primerja Škodo z VW.
In najbrž bo res držalo da je Octavia razred Jette, Superb pa razred Passata.[/quote]

škoda octavia je res poceni glede na to, da je limuzina, če skorej novo 3 leta staro dobiš v nemčiji že za 10 jurjev.

Pa še nekaj škoda octavia 2013 se dobi za svoj denar največ, ne pa neke Kia avtomobili..
octavia je prava za svoj denar, gotovo ni bil zastonj avto leta 2014.

Škoda se ne kupuje, škoda se naredi.


no to je pa potem lahko pride do kake zafrkancije.
Saj mogoče je auto Škoda tudi zato tako poceni, ker znamka avta ni tako dobra na na glas.

Vse lepo in prav, super avto… edino kar je..tako lep kot se eni menite pa res ni no;)

Kaj pa Škoda Fabia, ki stane celih 15 000 dobro opremljena, celo do 18.000 eur. Ni mi jasno, zakaj je bila v Sloveniji najboljši avto leta 2015, saj v 1 letu človek ne more vedet, kako se bo čez leta na cesti obnašala. Kako je lahko ena Fabia tako draga skoraj kot kakšno leto stara Octavia?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10602472&display={04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Akoda{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Fabia{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Combi{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}201.2{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20TSI{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}20Style

Ljubiteljica Škod, predvsem Octavie,
moj sanjski avto pa je Octavia VRS in enkrat jo bom imela,
JA PA JO BOM! 😀

Peljem pa zdaj moževo Octavio … mmm, ”moja moja”! 😀

Mi imamo RS combi zadnji model, milina za vozit. Po izgledu mi je pa lepši nov Superb.

Resnično lepa škoda je bila 1000/1100 MB

pri škoda octavia 1.2 tsi je zelo pohvalna poraba da se lahko primejra celo z dizlom.
6 litrov največ z bencinskim motorjem, in zelo poskočen, Zelo pohvalno.
Že zaradi tega je to dober nakup in še nizki stroški vzdrževanja so.
ni boljšiga avta.

Kako pa praktičnost, saj ne moreš parkirat vsepovsod in v parkirnih hišah tudi težko sparkiraš tak težek, velik, dolg in širok avto kot je Octavia, ali imate kake težave pri tem, ste vsi s takim smislom za odmik vozila od roba ceste in do drugega avta, za to moraš imet res smisel.

Sori, ampak ce nas tamau, ki je glanc novi voznik, parkira Passata karavana, bocno ali v rikverc v boks, potem pa res ni problem parkirat eno octavio!

New Report

Close