Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Forum ABC ginekologije

Forum ABC ginekologije

Mogoče kdo ve, zakaj forum ne deluje?

Moderator ne sme biti bolan, imeti drugega dela, iti na dopust?

Seveda lahko! Ampak navadno sporoči, kaj se dogaja 😉

Saj je napisano zgoraj obvestilo, da trenutno forum ne deluje.

seveda lahko gre na dopust, ampak vedno je obvestilo.

Pa saj je obvestilo :))

Pa saj je obvestilo :))[/quote]
Barčica, bejba bi rada čvekala. Saj vidiš, da ima preveč časa.

Pa saj je obvestilo :))[/quote]

Avtorica verjetno misli, da se je do sedaj že zgodilo, da je dr.Pušenjak bil odsoten in forum ni deloval, vendar je vedno bil napisan razlog nedelovanja, ali je to bil dopust ali izobraževanje ali…
Zdaj pa piše samo, da forum ne deluje, razloga pa ne, kar bi lahko pomenilo tudi, da je dr. odpovedal sodelovanje
lp


Mislim, da bi avtorica rada umazane podrobnosti. Saj veš, zakaj je bolan, kje so ga operirali, kakšna je diagnoza itd. Sicer pa mislim, da je Pušenjak tokrat “le” na dopustu.


Mislim, da bi avtorica rada umazane podrobnosti. Saj veš, zakaj je bolan, kje so ga operirali, kakšna je diagnoza itd. Sicer pa mislim, da je Pušenjak tokrat “le” na dopustu.[/quote]

Sem šla zdaj prav pofirbcat na ta ABC, ker na tistem forumu že dooolgo nisem bila. Res je, da piše samo, da forum ne deluje.
Verjetno je bolj kot umazane podrobnosti problem v tem, da ne piše koliko časa ne bo deloval. Vprimeru, ko je šel dr. na dopust je napisal, ne bo me do 15.10. in potem so ga zasule z vprašanji, zdaj pa ne piše kdaj bo forum spet delujoč in koga bodo napadle z nujnimi vprašanji, kot:”včeraj sem imela spolni odnos. ali sem noseča?”….. Pa s tem ne mislim vseh, nekatera vprašanja so bila res na mestu in verjamem, da je dr. razjasnil marskatero dilemo, ki je osebni ginekolog ni, pa čeprav bi moral.

lp


Mislim, da bi avtorica rada umazane podrobnosti. Saj veš, zakaj je bolan, kje so ga operirali, kakšna je diagnoza itd. Sicer pa mislim, da je Pušenjak tokrat “le” na dopustu.[/quote]

Sem šla zdaj prav pofirbcat na ta ABC, ker na tistem forumu že dooolgo nisem bila. Res je, da piše samo, da forum ne deluje.
Verjetno je bolj kot umazane podrobnosti problem v tem, da ne piše koliko časa ne bo deloval. Vprimeru, ko je šel dr. na dopust je napisal, ne bo me do 15.10. in potem so ga zasule z vprašanji, zdaj pa ne piše kdaj bo forum spet delujoč in koga bodo napadle z nujnimi vprašanji, kot:”včeraj sem imela spolni odnos. ali sem noseča?”….. Pa s tem ne mislim vseh, nekatera vprašanja so bila res na mestu in verjamem, da je dr. razjasnil marskatero dilemo, ki je osebni ginekolog ni, pa čeprav bi moral.

lp[/quote]

Uh, kaka v stilu “gaja-20” :((

Verjetno so ubogega Stankota kolegi in kolegice iz zasede zaštihali, pozno v gluhi noči, ker jih je pred kratkim tako ostro pokritiziral, pa zdaj siromak hudo poškodovan v UKC leži 🙁

http://www.zurnal24.si/izpoved-pacientke-iz-mene-so-prihajali-zivalski-kriki-clanek-278247
Se pa je na izpoved pacientke odzval znani slovenski ginekolog in porodničar Stanko Pušenjak, ki prav tako dela na UKC Ljubljana.”Dragi kolegi in kolegice.Če je vsaj pol tega res in verjamem,da je res vse,se zamislite nad tem!Tako se ne dela! Pika!”

Ker ste nekatere izmed vas smotane, umazane vešče, ki bi rade vedele vse o človeku samo zato, ker vam prijazno (in brezplačno) pomaga, sem vam poiskala enega od odgovorov, v katerem Pušenjak piše, da bo do 1.10. v tujini.

http://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=19&t=7158538&start=30

točno tako :). V vednost pa, še nikoli mu nisem pisala, sedaj pa imam probleme, ginekologa v našem ZD ni do ponedeljka.

Na vsaki urgenci ti lahko pomagajo, ali vsaj usmerijo!

Barca, nič ne bi bilo narobe, če bi se kdaj vzdržala komentarja. V vednost, tokratno obvestilo je drugačno od običajnega.

Ni tako zelo neobičajno, je že imel obvestila tudi na tak način, pa tudi kot najvišjo “neprilepljeno” temo je že imel obvestilo o odsotnosti…

Nekaj mi pravi, da na vratih in na spletni strani ne piše, da se v primeru odsotnosti obrnite na Pušenjakov forum?

Mnenje in nasveti dr. Pušenjaka so mi že velikokrat pomagali, me pomirili, me usmerili k pravi rešitvi. Za tiste, ki vam je vse skupaj štos in punco, ki je začela to temo, pošiljate k svojemu ginekologu ali na urgenco, so itak samo 3 razlage. 1. da same še nikoli niste rabile drugega mnenja, 2. da nimate najmanjšega pojma, kako deluje naš zdravstveni sistem, 3. da nimate drugega dela, kot da nekaj otresate tja v tri dni.
Dr. Pušenjak, vse dobro, kjerkoli ste, v upanju, da se kmalu spet beremo!

New Report

Close