Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek suša in kot sssssahara vode

suša in kot sssssahara vode

Zdravo,

prvič pišem na ta forum in upam da ne zastojn. Tisti z žaljivi komentarji se me pa izognite.

Imam problem:
Partner in jaz sva oba malo čez 30, dva otroka, drugače urejeno življenje, vsak svojo službo, sicer ne bajnih, ampak so. Oba delava težka dela, jaz vse še doma in z otroci, on ponavadi 8 ur na dan, redko nadure.
Sva v dolgi zvezi (preko 10 let) in med nama vse štima. Razen nečesa:

Njemu zadnje leto ni za sex.
Sem pomislila, da ima drugo, zato šla celo prevrjat, čeprav nimam navade vohuniti za njim in – nima.
Domov vedno pride točno. Štos je v tem da mu ni nikoli do sexa. Ampak res hudo NIKOLI.

Mogoče kdaj za vikend in še to skoraj na kolenih prosim…vedno moram jaz dati pobudo + oralno da ga sploh pripravim…
otroka nista več tako majhna in sta v šoli, tako da čas že najdeva ampka vsakič, ko sva skupaj hoče ali gledati tv ali iti ven…sex pa kar ne?

In ne vem ali sem dobro storila da tu delim svoje mnenje ampak zame je postalo nevzdržno.
Vse stvari so med nama ok, vse štima, razen tega.
Enostavno imam občutek da se je navadil na najino življenje in to mu je zdaj to – dela, spi, je, malo gleda tv, malo gremo ven – in je.

Zanima me kako naj se še trudim da ga spravim k sebi?

Namreč jaz se po porodih nisem zanemarila, še sem v isti formi, dostikrat se “zrihtam” zanj, ampak nič ne pali:-(

Hudo mi je že ker ga nonstop silim v sex…varati pa ne mislim…mene on še vedno zelo privlači.
In ko sem napisala da sem prevrjala ali ima mogoče drugo sem to storila šele takrat ko sem bila po pol leta res obupana 🙁 zdaj je pa že več kot eno leto odkar mu ni za sex…

Prvič , da bi se ločila zarad pomanjkanja sexa, bi izpadlo nedoraslo. Sex v normalnih vezah ne bi smel bit prioriteta.
Dobra stvar je , da tud teb ni vse dol padlo. Se pa strinjam, da se po določenem času fehtanja za sex, človk počuti mal glupo., vsiljivo. Sploh iz ženske strani. Večinoma smo moški tisti ki fehtamo oz dajemo pobude….

Nasvet : nabavi si dildota al pa se resno pogovorita o tem da rabiš tiča in da če on ne misli kaj ukrenit glede tega, si boš omislila drugega…

Jaz resno mislim…koliko časa pa naj bi bilo v dolgih vezah normalno “fehtanje” za sex? Ker pri njemu je tako že več kot eno leto …sem mislila da se bo popravil in je zmeri hujše…

Nisem niti pomislila na ločitev niti toliko mu nočem povedati, da bi rada sex, da ga ne užalim ali kakorkoli…

nova
Uredništvo priporoča

Se je pred letom kaj spremenilo, si se mu zamerila, bolezen, karkoli ali gre v vajinem primernu za postopno usihanje sle? Se je zgodilo čez noč? Koliko sta bila aktivna pred tem? To so info, ki jih potrebujemo, da sploh lahko svetujemo. In še to, če človek hodi domov ob pravem času, ne pomeni, da ti je zvest. Največ prevar je na delovnem mestu med službenim časom.


Fehtanje??? Menjam raje prej kot kasneje! Zakon je “firma”, kjer je treba delati, sicer eden od zaposlenih leti!

Slaba tolažba sicer, ampak sčasoma se navadiš. Ali pa le zavestno potlačiš željo po seksu.
Jaz sem na podobnem že skoraj 4 leta. Od začetka se mi je kar mešalo od želje, pa še takrat kadar sva seksala, je njemu kmalu prišlo, potem se pa za njega itak konča. Žalostno, vem. Razmišljala o vsem mogočem, kar bi me potešilo, pa me je k sreči samo po sebi minilo. Žalosti me dejstvo, da sem bila pred njim res “gajstna“, kar ga je v začetku navduševalo, on pa mi je to željo počasi, počasi zatrl do te mere, da mi je danes sex zadnja briga. Poleg tega imava sedaj še cel kup drugih težav in se k sreči s tem ne obremenjujem več. Imam druge ”prioritete”.
Jaz se zavedam, da je težava v najinem odnosu in so to le posledice, samo trenutno nimam ne časa, volje, želje da bi se spuščala v to. Bijem bitko za eksistenco.
Morda bo kdaj kaj bolje… slabše ne more biti.


Če v vezi vse štima, potem štima tudi se.
zato nekaj ne štima. Kot prvo je to, da sta odtujena in premalo vlagata v sam odnos in komunikacijo.

Zgoraj se je izgubil X. Kot sex.

Najlažje se je zrihtat in se nastavljat. To počnejo že 12 letne deklice, čeprav ni nikakršne logike. Moški je po naravi lovec, in zakaj bi šel lovit, če se mu plen pred nosom ponuja?

Razmigaj možgane malo bolj, in primerjaj kaj bi pa tebi pasalo? Anede, da se dec zanima za stvari ki so tebi kul?

Pa še nekaj je živa resnica: pridne ženske pridejo v nebesa, podredne pa povsod! Tk da jaz ti povem, v tvojem primeru naredim tak kurcšlus po bajti, da bi eno leto delal za nove igračke! Pa fajn je bit včas precej nerodna, da kak tv po tleh pade, da mu dvigneš pritisk, ki ga potem sebi v prid izkoristiš…

Tud hinavka ni nujno slabo bit, lahko ga začneš “zdravo živet” spomladi ga pa pelješ na primorsko in kras na špargljevo pašo. Tega hudiča za jest ni, če se je človek za samskost odločil…

Pa nehaj mu špilat mama hotel! Sprav se v kombinezon seveda s pokvarjeno zadrgo pa mal žasvicaj ob nekem delu tko da te bo lačen poiskal. Preden ga pa poteraš še zate nekaj skuhat, pa zamenjaj sol in cuker.

Ah ja, lepo vzgojene deklice… …živ dolgčas…

Prišla, si na pravi forum. tukaj smo sami taki tipi, ki se zaljubimo po dvakrat do trikrat v roku dveh, treh minut…… Samo, kaj čes, to velja samo za stare monovke, one so priviligirane, tako, da ti ne moremo pomagat, hehe.
Me pa res skrbi za današnjo mladino, čedalje več vas je, deklet, žensk, ki prihajate s takimi problemi na sceno v zadnjem času… ajoj ajoj,… koliki je moj, hehe….

Berem o elektrosmogu in raznoraznih sevanjih da je živa katastrofa…. Posebej wi-fi da je obup…

Če kdo kaj več ve, bi blo fajn napisat.

javita se mi na mail ☺

Hmmmm…..

na delovnem mestu me ne vara – njegovi sodelavci stalno govorijo kako me hvali, sploh je samo moški kolektiv…

Ko kam greva, nikoli niti ne pogleda za kako drugo, tudi če je nevem kaka…(je to tudi čudno da ne gleda žensk?)

In se zdaj sprašujem da je mogoče preveč navajen na vse, da doma use uštimam in je zato prepasiven:-(

In ja, vsi mislijo da imava probleme, ampak je obratno. Ravno ko sva prišla na zeleno vejo in vse “štima” – družina, služba, vsak svoj avto, stanovanje…je postal tak.
In ni da sva odtujena, zvečer sva skupaj vsak dan najmanj tri do štiri ure samo zadnje leto samo govoriva ali gledava TV…s tem da med gledanjem Tv – ja ne samo strmiva, pač se tudi pogovarjava…

In poskusila sem ga tudi delati ljubosumnega, kar je sicer upalilo samo toliko da je en vikend bilo bolje potem pa nič:-(

Ne hodi ven s kolegi, ne popiva, veliko sva skupaj…ampak?
In jaz se štimam tako kot mu je bilo včasih všeč, zato se tudi štimam…in zadnje čase opažam, da ostaja ledeno hladen za vsako stvar – zame, za prijatelje, celo za otroka…
Primer:
Zadnjič ga je klical kolega, s katerim sta bila na srednji najboljša prijatelja. Ta se je preselil v tujino, zdaj je pa nazaj in se želi dobiti z mojim. Moj pa nonstop išče izgovore da nima časa…in če ga vprašam zakaj ne gre ven s kolegom reče, da saj se nista nikoli skregala, samo da se njemu pač ne da…

Strah me je ker se bojim, da so ga materialne stvari do te mere zadovoljile da ne rabi očitno popolnoma ničesar več:-( včasih ko nama je šlo slabše je bil čisto drugačen…

Po drugi strani mi ene rečejo da naj bom srečna da je skozi z mano…
potem pa vedno jaz izpadem tista, ki ne ve kaj hoče
Pač hočem samo nazaj najin odnos z vsem kar spada zraven…


fasal je bratsko/sestrski sindrom
in tak bo ostal

Še to za
golo resnico:

Nisem jaz tista, ki je taka. Moj je po naravi tak, da mora biti red, če bi jaz res vrgla TV po tleh bi mi on zameril za žive in za mrtve. Je perfekcionist in saj to me skrbi da ni zaradi tega hladen:-( njega motijo spremembe in novosti in to je tisto kar bi jaz rada…če me najde doma v trenerki je pa takoj da kaka sem…
sprašujem se ali sem v resnici jaz tista ki se mu je na začetku preveč prilagajala in da sem zdaj spoznala da to ni to 🙁 ali sem ena od žensk ki se slepijo da nama gre dobro in v resnici ni tako…zdaj že preveč razmišljam o tem..

kar zadeva pa to da je moški lovec, nimam jaz težav za njega izzivat ampak ko to probam je še hujše…zamerit mi začne

Za modrival:

Če me ima “poln kufr” naj mi to pove ane po tolikih letih zveze? Ali bova zgubila celo življenje preden mu pridejo besede iz ust?

Zakaj me pa hvali na delu in v okolici in se hvali z menoj?

Glej, čisto preprosto ni šans. Je očitno načelen človek, ki veliko tega beleži v razumu in z leti se tega nabere toliko, da bi bila lahko super manekenka, pa ne bi imel spolne sle do tebe. Samo dedci tega običajno ne povemo, da ne prizadenemo direktno.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Če postaja asocialen in se mu nič ne ljubi, je zgubil motivacijo za stvari, ki so ga včasih veselile, ima morda znake depresije… Pogovori se z njim, kaj ga muči…Ko telesno nisi več dovolj aktiven, se spremeniš tudi čustveno, na slabše seveda.

Če nima mame za sabo, je samo vprašanje časa kdaj bo počila strela z jasnega. Nič ne moreš, poskrbi zase in otroke. Cona udobja je hudo zajebana stvar, takrat začne človek hude neumnosti delat.

Oprosti, ampak meni je pa nedoraslo to, da se sprejme to stanje in ne naredi nič. nabava dilda ni nobena rešitev. Dildo ni njen mož. Ona si želi spolnosti, spolnosti z možem, ne masturbacije, niti ne seksa z nekom drugim. Pogovorit, odkrito, brez obljub in odlašanja “na boljše čase”, ker bo kvečjemu vse slabše, nikoli boljše.

Aja, jaz sem se na koncu ločila. Ker si enostavno nisem mogla niti želela zamišljati zakona/zveze brez spolnosti z osebo, ki jo ljubim. Saj dolgo samo trpiš in upaš in čakaš, ko pa sem se nekajkrat zjokala, sem vedela, da se je začel moj drastičen propad. Pogovor ni obradil sadov, pomoči ni želel, niti ni videl poante v njej, zato … sem odšla. Z otroci.

Dedec, ki noče nečesa reči direktno?

Res dedec ta pravi ja…

Ko me pa začne kakšen drugi lovit ga cele dneve in noči poslušam in njegovo moledovanje da ne bom kdaj slučajno s kom kaj…

A jaz ki sem mu rodila dva otroka nisem vredna toliko da se mi vsaj resnico pove? Res dedec da je kaj…in o vsem drugem lepo govoriva, zakaj ne bi še o tem?

Če postaja asocialen in se mu nič ne ljubi, je zgubil motivacijo za stvari, ki so ga včasih veselile, ima morda znake depresije… Pogovori se z njim, kaj ga muči…Ko telesno nisi več dovolj aktiven, se spremeniš tudi čustveno, na slabše seveda.

Glej, kak odnos imata, sta si ga sama ustvarila. Že s tem veliko poveš, njemu si rodila dva otroka? In ni težava v tem, da si se mu prilagajala, ampak si daleč od tega kot si se kazala na začetku. Enostavno se nabere tega preveč in resnično ne gre, ti lahko povem iz lastnih izkušpenj. Ampak jaz sem povedal direktno.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Jaz bi na tvojem mestu bežala vstran, ker ob nemoškemu lahko le umreš kot ženska. vsekakor pa prej popolnoma iskrena izpoved, tudi zaradi čiste vesti pred otroki. Najbolje pismeno, z vnaprej zavrnjenimi obljubami, z navedbo zate možnih kompromisov. Pod pogojem, da je psihofizično zdrav.

Oprosti, ampak meni je pa nedoraslo to, da se sprejme to stanje in ne naredi nič. nabava dilda ni nobena rešitev. Dildo ni njen mož. Ona si želi spolnosti, spolnosti z možem, ne masturbacije, niti ne seksa z nekom drugim. Pogovorit, odkrito, brez obljub in odlašanja “na boljše čase”, ker bo kvečjemu vse slabše, nikoli boljše.

Aja, jaz sem se na koncu ločila. Ker si enostavno nisem mogla niti želela zamišljati zakona/zveze brez spolnosti z osebo, ki jo ljubim. Saj dolgo samo trpiš in upaš in čakaš, ko pa sem se nekajkrat zjokala, sem vedela, da se je začel moj drastičen propad. Pogovor ni obradil sadov, pomoči ni želel, niti ni videl poante v njej, zato … sem odšla. Z otroci.[/quote]

Kako pa misliš da se večina samskih spopada s tem? Da se kar vsepovprek jebemo? Če ma človk razčiščeno podstrešje, ni noben problem bit brez sexa eno leto ali dve. Mogoče to dedci težje prenašamo, ampak gre…na začetku je abstinenčna kriza, kasneje se pa vse skup umiri.
Ne vem zakaj bi blo pri zvezi kaj drugače zdržat eno leto brez sexa. Jah, odvisnost od odnosov/sexa je k.urba!

New Report

Close