Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera vam je lepša, Tanja Ribič ali Pia Zemljič

Katera vam je lepša, Tanja Ribič ali Pia Zemljič

Obe vidla v živo, meni je Pia res lepa.

Pia, vendar.

Ker deluje bolj naravno, za Tanjo Ribič se mi zdi, da ni več vse naravno, je pa sicer tudi zelo lepa.

Sej so lepe, samo obe daleč od tega, da bi bile top, posebej Ribič, druge sicer nisme videl v živo ampak se mi zdi, da v filmu je nakako nikoli ne pokažejo v celem profilu, vedno, kot, da nekaj skrivajo. Moni Kovačič v mladih letih je bila bomba za slovensko lepoto od znanih žensk estrade.

Maša je lepša!☺☺♥♥♥

top Slovenka pote-Iris Mulej ali…

top Slovenka pote-Iris Mulej ali…

Tanja Ribič je lepotica, Pia je pa luštna.

Obe sta mi najlepše na svetu.

za videt je ribička ok, me pa vse mine, ko pomislim s kom je.

Žal Tanja je plastk fantastik, Pia pa je na pol južna, ni kake lepote pri tedveh.

Zelo lep obraz za moje pojme Natalie Portman, Grace Kelly, Natalie Wood. Ok, ženske malo majhne, a zelo lepih obrazov!

Nobena. Stare babe. Sploh ta ribička je cela plastificirana in važna kot moj qurac.

obe babe so lepše kot pa vse slovenske missice skup.

In, Emilie Rataykovski imata naljepše obraze.

Uf, čist jasn, zakaj mi ene ženske nikakor … niso. A tudi tipi, ki jim pravijo bomba lepote, mi ne potegnejo. Enim si simpatičen, drugim ne moreš bit.

Naravna Pia.

ena ima odličnega Marka Mandića, druga pa Đurića


Očitno Yugovići boljše fu*kamo in vam lepe Slovenke odpeljemo.

To kar pišeš je dokaz. Sam sem jugovič in moja je še lepša od teh dveh.

Črnolaske so mi všeč,
Pia

Tanja je 7 let starejša, tako da bi morali primerjat sliko Tanje pred 7 leti in Pie danes, da bi bila primerjava fer

Obe sta lepotici ni dileme, a kaj, ko se tako bebavo obnašata. Vsa lepota ob tem obnašanju ne pomaga. Glumita nekaj, kar nista. Ne vem no, a če si igralec, moraš bit kao nekaj posebnega, da si fensi. Mislim, da ne. Toliko dobrih igralk je, pa tako normalne so. Ti dve pa se spakujeta, kot, da nista lih pri ta pravi.

Obe sta lepotici ni dileme, a kaj, ko se tako bebavo obnašata. Vsa lepota ob tem obnašanju ne pomaga. Glumita nekaj, kar nista. Ne vem no, a če si igralec, moraš bit kao nekaj posebnega, da si fensi. Mislim, da ne. Toliko dobrih igralk je, pa tako normalne so. Ti dve pa se spakujeta, kot, da nista lih pri ta pravi.

Ne vem, nobene nisem videla v živo. Po slikah in filmih se mi obe zdita lepi, mogoče Tanja Ribič malo bolj – kar je nenavadno, ker so mi navadno bolj všeč rjavolaske 🙂

A Tanja je lepa??

New Report

Close